Anglia - Internet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 22:25   #31
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez lila1 Pokaż wiadomość
Jam ma internet z NTL-a, płace 18 funciaków na miesiąc za 2M. wszystkie formalności załatwiłam przez internet, umówiłam sie na spotkanie na konktetny dzień przyszli podłączyli i śmigam.
NTL to śieć kablowa ale ja nie mam TV ani telefonu tylko internet.
Niedawno byla promocja w NTL/ TELEWEST 2 megabity za £10 miesiecznie. Moze to jeszcze aktualne. Plus znizka od instalacji, jak sie zalatwia przez internet. Ale nie wszedzie maja zasieg.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:25   #32
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Anglia - Internet

Ja mam BT i nie jestem zadowolona, tzn od jakiegos czasu jest ok< odpukac> ale czesto nie bylo sygnału nawet przez 2 dni, a dodzwonic sie do nich to masakra i zawsze mowia ze nie ma zadnego problemu. Bulldog podobno jest tez beznadziejny, moja znajoma miala i zrezygnowała, również cześciej nie bylo jak był.
musze zapytac kolezanke skad ona ma internet bo bardzo sobie chwalila.
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:49   #33
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

podbijam wątek i wyciągam go na wierzch bo mnie interesuje obecnie podłączenie internetu do laptopa. jak to jest z tym netem w anglii, no bo karte wi fi mam wbudowaną w laptopa ale żeby net działał potrzebuje modemu do niego. W polsce nazywa się to (w plusie akurat) PCMCIA lub ExpressCard w erze Blueconnect. Czy w anglii taki internet tez oferuja tylko sieci komorkowe??

i czy mozecie mi powiedziec czy to jest wlasnie cos takiego jak w linku zamieszczonym ponizej?

http://www.three.co.uk/personal/prod...and_/index.omp
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:41   #34
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

no to ja tez mam pytanko. wlasnie wprowadzilam sie do nowego domku, wiem ze jest tam linia tel. chcialabym zalozyc internet z Tiscali ale nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. poza tym tel stacjonarny nie jest mi za bardzo potrzebny ale rozumiem ze jesli chce neta to musze placic przynajmniej to minimum za tel tak?w takim razie chyba lepiej zalozyc broadband+tel z Tiscali?w sumie wyjdzie mi £14.99 za mies. doradzcie mi dziewczyny ,dzieki bardzo
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:00   #35
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia - Internet

Ja mialam gniazdko TeleWestu. Dostalam od Virgina modem sama go podlaczylam i auktywnili mi neta przez telefon i mam interent, ktory dobrze dziala, ale mam za słaby ruter
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:47   #36
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

Tez mam neta z telewestu, zaraz bedzie rok jak go mam i jeszcze nigdy nie mialam problemu z netem.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:44   #37
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Anglia - Internet

te laptopowe karty są bardzo słabe moim zdaniem, mają bardzo ograniczony transfer i malutki limit downloadu, który moim zdaniem wystarczy tylko na tyle aby sobie sprawdzać pocztę. Nie ma mowy o jakimś normalnym przeglądaniu stron www czy ściągnięciu czegokolwiek Poza tym często operatorzy naliczają jakieś dodatkowe opłaty, więc radziłabym się dobrze zorientować co i jak
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 18:24   #38
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

Nie wiem dokladnie o co chodzi z tymi kartkami w laptopie, ale ja mialam wbudowana do laptopa, wogle moj laptop to taki z najnizszej polki ale to inna sprawa, by zalozyc neta zamowilam przez internet modem od telewestu tzn teraz to jest virgin,przez telefon uruchomili mi neta i wszystko dziala w porzadku za 14.99 funtow mam 2gb lacza, sciaga mi sie wszystko w dobrym tempie to samo tyczy sie przegladania stron.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 09:16   #39
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia - Internet

ja mam Internet przez Sky'a.znaczy sie teraz mamy linie telefoniczna BT, kablowke i Internet.Razem wyniesie ok.30 funtow.Niestety rachunki trzeba placic oddzielnie-za Sky i za BT,ale coz...Internet smiga,zawsze cos mozna z telewizji poogladac Ale zeby to wszystko zalatwic naprawde trzeba bylo sie natrudzic....Ja nie wiem czy do tych Anglikow zawsze dociera co sie mowi, mam co do tego baardzo ogromne watpliwosci
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:33   #40
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

czy ktos moze odpowiedziec na moje pyt?od czego zaczac jesli chce neta?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:51   #41
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

nie wiem jak jest w innych firmach,ja swoj net zalatwilam przez strone internetowa firmy,neta mam z virgin,wpisalam kod pocztowy i mi sie pojawilo czy mam tam juz kable czy nie i w zaleznosci od tego pisalo co musze zrobic. Kable akurat posiadalam oraz gniazdko wiec tylko zamowilam modem, potem go podlaczylam i zadzwonilam pod wskazany numer i od razu mialam net. Podejrzewam,ze w wiekszosci firm mozesz to zalatwic przez internet-tam na pewno wszystko przynajmniej pisze co trzeba zrobic. tu dziewczyny podawaly skad maja neta wiec wystarczy ze popatrzysz na ich strony i porownasz sobie warunki.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 14:09   #42
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest w innych firmach,ja swoj net zalatwilam przez strone internetowa firmy,neta mam z virgin,wpisalam kod pocztowy i mi sie pojawilo czy mam tam juz kable czy nie i w zaleznosci od tego pisalo co musze zrobic. Kable akurat posiadalam oraz gniazdko wiec tylko zamowilam modem, potem go podlaczylam i zadzwonilam pod wskazany numer i od razu mialam net. Podejrzewam,ze w wiekszosci firm mozesz to zalatwic przez internet-tam na pewno wszystko przynajmniej pisze co trzeba zrobic. tu dziewczyny podawaly skad maja neta wiec wystarczy ze popatrzysz na ich strony i porownasz sobie warunki.
dzieki
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:01   #43
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest w innych firmach,ja swoj net zalatwilam przez strone internetowa firmy,neta mam z virgin,wpisalam kod pocztowy i mi sie pojawilo czy mam tam juz kable czy nie i w zaleznosci od tego pisalo co musze zrobic. Kable akurat posiadalam oraz gniazdko wiec tylko zamowilam modem, potem go podlaczylam i zadzwonilam pod wskazany numer i od razu mialam net. Podejrzewam,ze w wiekszosci firm mozesz to zalatwic przez internet-tam na pewno wszystko przynajmniej pisze co trzeba zrobic. tu dziewczyny podawaly skad maja neta wiec wystarczy ze popatrzysz na ich strony i porownasz sobie warunki.
no a czy ten modem można zabrać ze sobą przeprowadzając się?? czy drogi jest taki modem i jego instalacja na lini??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:37   #44
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

wczoraj moj TZ wzial sobie tel pay monthly w orange i dali mu broadband za darmo, dzisial dzwonilam do BT i za 2 dni aktywuja linie a wtedy orange przysle mi wszystkie potrzebne rzeczy do instalacji i gotowe!
wreszcie cos sie ruszylo
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:40   #45
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no a czy ten modem można zabrać ze sobą przeprowadzając się?? czy drogi jest taki modem i jego instalacja na lini??
mozesz wziac ze soba modem jak sie bedziesz przeprowadzac, a modem powinni ci przyslac jak zamowisz neta, instalujesz sama, chyba ze chcesz zeby oni ci zainstalowali, tylko wtedy sie zazwyczaj placi
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:28   #46
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

Ja za modem nic nie placilam,jak akurat masz w domu gniazdka i poprowadzona linie to sama go podlaczasz wedle zalaczonej instrukcji i potem dzwonisz pod wskazany numer i ci aktywuja neta. Przeprowadzalam sie juz raz,modem wzielam ze soba,net mi cos nie dzialal i przyszedl do mie koles posprawdzac kable i wszystko dziala, za to mi akurat nic nie dodali do rachunku. Zalozenie nowej linii z reguly na pewno cos bedzie cie kosztowalo,na stronie interntowej danej firmy napewno sa podane ceny wystarczy poczytac.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 08:18   #47
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

dziewczyny błagam pomóżcie i proszę o skupienie bo zakładam internet angielski moja pierwsza powazna transakcja

prosba o pomoc skierowane głownie do styski i Iwonki

muszę w Polsce wybrać i założyć internet mojemu TŻ który jest w Anglii. i Właśnie przeglądam oferty dostępne w tym rejonie i już głupia jestem. Zaznacze że w domku u niego jest gniazdko telefoniczne, ale czy ono dziala to nie wiem. O co dokladnie ma sie zapytac TZ swojego landlorda odnosnie tego gniazdka? Czy jest czynne aktywne czy cuś??


Przeglądam oferty na tej stronie http://www.broadbandchoices.co.uk/calculator.asp (nawiasem mowiac ciekawe czy ona jest aktualizowana) i nie wiem które z ofert sa wlasnie takie jak wy macie tzn. nie placi sie za instalacje jedynie za modem i mozna go pozniej przy przeprowadzce ze soba zabrac. Czy mozecie wskazac mi DOKLADNIE ktore z nich sa takie, a oprocz tego maja unlimited download i sa na rok podpisywane? Albo te ktore sa mozliwe do podlaczenia bez BT ?

A i co to oznacza 1st Year Cost £158.61 Monthly Charge £7.49
to place w koncu przez rok ta pierwsza sume czy ta druga x 12 miesiecy?

Dziekuje Wam serdecznie za pomoc. Bo jest mi ona naprawde potrzebna. No bo jak nei bezie tam neta to jak ja bede sie komunikowala z wizazem ???
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:24   #48
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

olka najpierw musi sie dowiedziec czy ma aktywna linie bo jesli nie to bedzie musial zaplacic w bt 125£ za aktywacje!potem radze wejscs na str www.broadband.co.uk i wpisac tam jego post kod zeby sie dowiedziec kto zapewnia internet u niego w okolicy.
odnosnie tej platnosci to znaczy ze miesiecznie bedziesz placic £7.49 przez 12miesiecy.
Przy sprawdzaniu neta szukaj - installation free i unlimited downloads . nie moge ci powiedziec ktory jest najlepszy bo nie wiem kto zapewnia neta w jego okolicy. wpisz post kode i daj znac.pa
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:47   #49
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

Zgadzam sie z powyzszym,dodam tylko by sie spytal landlorda jaka to jest linia tzn jakiej firmy. Wiem,ze Virgin nie ma wymagan by miec gniazdko BT ale wtedy musisz miec gniazdko ich do netu. Ktore firmy funkcjonuja bez BT musisz sprawdzic,tzn przeczytac na ich sronie albo w trakcie zamawiania modrmu wyskakuje ci np ze musisz wpisac nr stacjonarny to juz wiesz ze wymagany jest telefon i to samo tyczy sie modenu czy mozesz go zabrac musisz znalesc to w umowie. Pierw faktycznie spr po post kodzie firmy i potem je przeanalizuj.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 11:51   #50
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
wpisz post kode i daj znac.pa

wpisałam kod ( DH2 1DR) bez numeru telefonu który jest również wymagany, i niestety wyskoczyło mi Please check postcode. Wiec jednak bede musiala poczekac az TZ porozmawia z landlordem o tej linii telefonicznej.

Poki co dzieki za pomoc jak bede wiedziala cos wiecej dam znac.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 13:07   #51
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
wpisałam kod ( DH2 1DR) bez numeru telefonu który jest również wymagany, i niestety wyskoczyło mi Please check postcode. Wiec jednak bede musiala poczekac az TZ porozmawia z landlordem o tej linii telefonicznej.

Poki co dzieki za pomoc jak bede wiedziala cos wiecej dam znac.
no to dziwne, bo ja wpisalam ten post code i wyskoczylo mi pelno firm ktore zalaczaja neta w tej okolicy(BT,Talk talk, AOL,Virgin,Plus,Pipex,Sky , Tiscali, Orange, itp.) sprobuj jeszcze raz.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 13:27   #52
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

no faktycznie. ja genialna wpisywałam zamiast dh2 1 dr to dh2 dr1


no i do wyboru mam neta albo z virgin £14.99 a month Plan Three non-cable broadband
Up to 1 Mbps
Unlimited downloads
PCguard protection for your PC
Free modem
Add Free TV or a Wireless Kit for £40 (co to właściwie jest?? i czy trzeba to mieć?)

http://www.virgin.net/allyours/broad...?buspart=buyat

albo z
tiscali 6,49 f. za pierwsze 3 miesiace a pozniej 13 f
# Up to 2Mb broadband
# Completely free set up
# Unlimited time online
# Free UK and International weekend calls
# Free email anti-spam and anti-virus
# 24/7 dedicated customer support
# Keeps your phone line free

http://www.tiscali.co.uk/products/br...rccode=COD_584

mam nadzieje ze nia ma tu ukrytych kruczkow i dobrze wszystko zrozumialam ze instalacja jest za free, placi sie tylko za abonament. Czekam tylko jak TZ da mi znac i bede kombinowala. Na pewno dam znac co i jak wyszlo.

A tak wogole dzieki za pomoc
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2007-10-02 o 14:01
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 11:44   #53
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

odswiezam watek bo wczoraj wreszcie podlaczylam internet!!
no i teraz mam problem bo to jest wireless box a moj komputer widocznie nie jest do tego przystosowany - -powiedzieli mi ze musze sobie cos tam zainstalowac - no i musze byc ciagle podlaczona kablem. no i nie wiem co teraz zrobic, miala ktoras z was ten problem?
olka jak tam twoj internet?zalozylas?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 08:39   #54
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia - Internet

Hej Iwonko!
póki co nie podłączony bo moj TŻ nei chce za bardzo zakładać w mieszkaniu gdzie linia telefoniczna znajduje się w salonie (on mieszka na piętrze) i jest dostępna dla wszystkich pozostałych mieszkańców. Nikt nie wyraził chęci dzielenia kosztów za jego podłączenie i użytkowane i TŻ stwierdził że nie bedzie za innych płacił. Ale za to w przyszłym tygodniu, najpóźniej za 2 ma się wybrać do 3 po telefon na abonament i internet i w sumie za wszystko będzie płacił 40 f. Ale więcej szczegółów nie znam
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:28   #55
Emily1982
Przyczajenie
 
Avatar Emily1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Anglia - Internet

Aby zalozyc internet musialam miec linie BT, niestety w mieszkaniu ktore z mezem wynajmujemy nie bylo, tylko jakies gniazdo w scianie na temat ktorego ani BT ani agencja nic nie wiedziała. Zadzwonilismy (uwaga dodzwonic sie do BT graniczy z cudem, bite 2 godziny na telefonie), za dwa tyodnie przyszedl koles i pociagnal kabel z tego gniazdka nie wiadomo gdzie, ale telefon i internet dziala. Internet chodzi super, tylko mamy problem z rachunkami bo sla rachunki za wszystko i mimo ze maja podane konto z ktorego maja brac kase to pieniedzy nie pobieraja i tu jest problem, moze dziewczyny ktoras z was miala ten sam klopot, do tego w lutym wracamy z mezem do polski a umowa jest do wrzesnia, moze wiecie jak wyglada zerwanie umowy przed terminem?
__________________
W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i na całe życie

http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../d5ba/preg.png
Emily1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:38   #56
camillla
Przyczajenie
 
Avatar camillla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Wiadomości: 18
GG do camillla
Smile Dot.: Anglia - Internet

hej no wiec jesli chodzi o BT to rezygnacja jest bardzo prosta ,poprostu trzeba zadzwonic na jedne z podanych numerow i zrezygnowac , my z chlopakiem tak zrobilismy przez paroma miesiacami .Pobrali od nas 27 funtow , przyjechal pan wypiol kabelki ,rolter itd
camillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 13:25   #57
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia - Internet

Iwonko jesli twój komputer nie jest dostosowany do bezprzewodowego internetu wystarczy iść do jakiegokolwiek sklepu gdzie maja komputery i powiedzieć im jaki masz komputer i problem , Ja mam dwa komputery, jeden jest podłaczony kablem a drugi ma internet bezprzewodowy, z tyłu zamontowaliśmy taką mała antenkę, wygląda jak te co maja telefony, i kosztowało to tylko pare funtów. Teraz komputer może stać gdziekolwiek
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:44   #58
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

sylwunia a w jaki sposob zamontowaliscie ta antenke i gdzie? ja kupilam ostatnio bluetooth w postaci takiego malego usb ale jeszcze nie wiem czy dziala bo musze najpierw costam zainstalowac na kompie, ciagle czegos mi brakuje!
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:57   #59
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia - Internet

Iwonka w niedziele moj TZ montował taką antenkę naszym znajomym. To wygląda trochę jak karta graficzna do komputera, taka płytka tylko zakończona antenką. Wiem że najpierw komuter musiał być podłączony do internetu. W googlach trzeba była wpisać nazwę tej karty (łatwo ją znaleść bo jest napisana dużymi literami), z goolgi ściągnąć sterowniki do tej karty(modemu) i zapisać, najlepiej na pulpicie Potem wsadzić tą kartę z tyłu do komputera, tak jak się podłącz karty graficzne dźwiękowe czy jakieś z tego rodzaju. Jak już się to podłączyło to należy wyłączyć komputer i włączyc z powrotem. Pokaże wtedy że znaleziony nowy hard drive. należy postępować wg instrukcji, będą się pojawiać pytania i polecenia, pokolei. Na koniec pokaże sie tabelka i zapyta o kod, to jest kod z głównego modemu, znajdziesz go z tylu modemu, jeśli masz modem z bt to kod znajduje się w szarym polu po napisie wireless key. I to wszystko. brzmi to skomplikowanie ale jest dużo prostsze niż wygląda.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 11:01   #60
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Iwonka w niedziele moj TZ montował taką antenkę naszym znajomym. To wygląda trochę jak karta graficzna do komputera, taka płytka tylko zakończona antenką. Wiem że najpierw komuter musiał być podłączony do internetu. W googlach trzeba była wpisać nazwę tej karty (łatwo ją znaleść bo jest napisana dużymi literami), z goolgi ściągnąć sterowniki do tej karty(modemu) i zapisać, najlepiej na pulpicie Potem wsadzić tą kartę z tyłu do komputera, tak jak się podłącz karty graficzne dźwiękowe czy jakieś z tego rodzaju. Jak już się to podłączyło to należy wyłączyć komputer i włączyc z powrotem. Pokaże wtedy że znaleziony nowy hard drive. należy postępować wg instrukcji, będą się pojawiać pytania i polecenia, pokolei. Na koniec pokaże sie tabelka i zapyta o kod, to jest kod z głównego modemu, znajdziesz go z tylu modemu, jeśli masz modem z bt to kod znajduje się w szarym polu po napisie wireless key. I to wszystko. brzmi to skomplikowanie ale jest dużo prostsze niż wygląda.
dzieki sylwuniaja mam internet z Orange i powiedzieli mi ze jak nie bedzie dzialac to mam kupic taki wireless adaptor wiec go zakupilam wczoraj, jak mi przysla to sprobuje go zainstalowac, jak nie bedzie dzialac to zrobie tak jak ty,pa
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.