podbródek, szyja, owal twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 21:36   #31
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Ja dzielnie ćwiczę, więc chomiczenia nie widać
Ale nadejdzie dzień złotych nici, jak nic
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:39   #32
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Wiesz, podobno 10 cm kosztuje 1500 zł, to sobie chyba zalożę taką skarbonke - co miesiąc choć na centymetr... A ćwiczonka jakie? Samogłoski czy wywalanie jęzorka?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:44   #33
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Dla mnie maksimum, na które jestem w stanie regularnie się zdobywać, jeśli chodzi o takie kosmetyczne dbanie o siebie, to depilacja i wsmarowywanie paru smarowideł rano i wieczorem. Ale już np. robienie samodzielnie tych smarowideł przekracza granice mojej "pracowitości" Czasem (od wielkiego dzwonu) robię makijaż.
Masaże antycellulitowe zarzuciłam, jak stwierdziłam, że w sumie ten cellulit nie taki straszny mam i samo smarowanie kremem wystarcza (chyba ).
Ćwiczenia to insza inszość, bo bez sportu nie umiem żyć, ale na podbródek przyznaję, że nie mam żadnego opracowanego zestawu
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:10   #34
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

ja juz sobie znowu obiecuje ze od lipca zaczne cwiczyc i to nie tylko na brodke, wogole wam powiem ze przechodze ostatnio kryzys dbania w ogólności, a kurze łapki atakują patrze na moje koleżanki, którym absolutnie nic nie brakuje, i jak słysze ile czasu poswiecaja pielegnacji, to czuje sie jak ostatnia.... nawet zastanawialm sie czy nie zalozyc nowego watku, kto ile czasu i co robi w sprawie codziennej i nie tylko pielegnacji, jak sie nasłucham to moze wezme sie garsc, najwyzej bede wstawac pól godziny wczesniej...... a wam jak idzie?
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:46   #35
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

W dbaniu o siebie mam takie wzloty i upadki. Przyszło lato, więc wzleciałam i chce w krótkim czasie nadrobic wszystko. sierpniu na wczasy, to wzięłam sie za brzuch, uda i pupe, czy zdążę???? Pewnie nie, ale coś tam zawszę zrobię. Owal twarzy? też od wielkiego dzwonu, jak się naczytam na forum, potem na[rzyuglądam sie sobie i...od paru dni krecę gebą, jak ta w kropki bordo. Nawet dziaciaki mnie przedrzeźniają i mówią za mną 'o,u,x' Nie wiem, czy to pomoże, na efekty ponoć trzeba troche poczekać, robie te ćwiczenia właściwie dla spokojnoći sumienia, żeby na starość sobie nic nie zarzucić. Jestem tylko wściekła na siebie, geny czy cholera wie na co, bo mam tylko o 2 lata młodszą siostre, a u niej owal, że pozazdrościć, Płakać mi się chce. Zejde z tematu, ale wzięło mnie na narzekanie i biadolenie. U mnie zebrało sie wszystko co nagorsze:roztępy, że mogłabym obdarować ze trzy osoby,wory pod oczami całą dobę, skłonność do żylaków itp itd.Przepraszam, już kończę.:
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:47   #36
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Przepraszam za literówkę, jakoś mi umknęły te błędy literowe, zbyt sie spieszyłam, przepraszam.
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:04   #37
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Ja się plasuję chyba gdzieś w przeciętnej - smarowidła wg "programu wizażowego", aerobik raz (!) w tygodniu, krowa od czasu do czasu Jak są fajne efekty, to mnie to dopinguje szalenie i bardziej się staram. A jak jest tak jak dzisiaj - jutro impreza, chciałoby się fajnie wyglądać, a mnie coś zapchało na twarzy i na dekolcie wysypało I nie wiem, o co chodzi, czy to szok posłoneczny , czy jakieś mazidło trefne No więc jestem na nie, na dodatek gorąco dziś było strasznie i nie poszłam na fitness, bo nawet z klimą byłoby jak w saunie. Aha, i jeszcze obejrzałam film z Keira Knightley, która ma kości żuchwy jak wyciosane z klocka, a na tym skóra naciągniętą jak na bębenku Ale ona młoda jest, za parę lat na pewno jej obwiśnie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 23:53   #38
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Ja sobie mówię patrząc na moją mamę, że dobre geny to połowa sukcesu a poza tym duuużo piję przeważnie herbat, więc mniej jem, żeby proporcje były równe chodzę na basen, czasem sobie pobiegam, czasem pojeżdżę na rowerku, chodzę na salsę i to bardzo lubię głową też kręcę często zresztą myślę, że głowę mam nie od parady łykam suplementy, smaruję się serum Basi, ale jak tak czytam niektóre posty to ja połowy tego nie robie dla siebie, co inne dziewczyny chyba szkoda mi na to czasu wolę książkę poczytać lub lecieć na konie
Ale może, jak poczytam, jak inne osoby dbają o siebie to przejdzie też troszkę i na mnie tego zadbania
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:45   #39
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Jeżeli chodzi o regularne ćwiczenia, to się puszę tu i tam, że a i owszem, ćwiczę, ćwiczę lubię w domu codziennie rano do muzyczki albo tv - po prostu lubię mieć umięśnione ciałko, a że całe życie cośtam ćwiczyłam, to bardzo łatwo jest je utrzymać w niezłej kondycji. Ramiona ćwiczę w korku
Jak mi się brązery czy inne samoopalacze wchłaniają, to się orbitrekuję, więc jakoś tam leci. No i całe szczęście, że uwielbiam sporty wszelakie, więc praktycznie wszystko się samo robi
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:01   #40
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

...hm...ja wczoraj uderzyałam n a fitness i okazało sie ze mimo ze jestem najchudsza na calej sali, to mam najmniej sily i zadnej serii nie zrobiłam do konca, ale zaczełam wiec juz polowe sukcesu....kremy zakupilam z reinolem wiec tez juz nie moge marudzic i nawet umówilam sie wkoncu do fryzjera, po tym jak prawie dwa miesiace zastanawilam sie na forum "dobry fryzjer" kogo wybrac.... zobaczycie za prae dni oznajmie, ze zaczełam szczeke gimnasykowac...a tak poza tym to walcze z kwestia braku czasu, zaczełam nawet w soboty i niedzile budzika na 7 nastawiac, zeby miec na cokolwiek czas....musze jakos wybracowac plan minimum i sie go konsekwentnie trzymac.....
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:28   #41
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Ja mam plan maksimum, bo uwielbiam te nasze damskie rytuały
No ale niby mam czas
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 08:05   #42
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

A ja żebym nie wiem, ile miała wolnego czasu, to na mazianie się różnymi mazidłami czy ich produkcję, masaże i gimnastyki ryjka/podgardla/szyi jakoś mi go zawsze szkoda W ogóle coraz bardziej tego czasu brakuje na wszystkie przyjemne rzeczy, jakie by się chciało zrobić; jakoś szybciej leci czy co
Za dużo mam chyba cielska do wymaziania/wymasowania i wydaje mi się to ciężką pracą Za to jeśli chodzi o bieganie, pływanie czy siłownię, to mogłabym nic innego w życiu nie robić.
No, może czasem coś przeczytać albo połazić po Wizażu
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 12:50   #43
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Cytat:
Napisane przez uma
no i co, jestem beznadziejna, tyle sposobów na zapobiegniecie, a ja nic nie robie, dziewczyny czy wam tez sie tak trudno zebrac do dbania o siebie, czasem wydaj mi sie ze jestem mało kosmetykowo-zakrecona, przynajmniej w porównaniu do moich kolezanek, albo po prostu leniwa....wogole jakos ostatni na nic nie mam czasu, to tak wogóle nie w temacie
Cytat:
Napisane przez strzelec
Płakać mi się chce. Zejde z tematu, ale wzięło mnie na narzekanie i biadolenie. U mnie zebrało sie wszystko co nagorsze:roztępy, że mogłabym obdarować ze trzy osoby,wory pod oczami całą dobę, skłonność do żylaków itp itd.Przepraszam, już kończę.:
He,he, tak się każdemu wydaje ,że inni to mają lepiej.

Zabierać się za siebie trzeba mądrze, lepiej robić mniej ale regularnie i konsekwntnie
Ustawić priorytety.Może podrzuć rodzince jakies obowiązki odciążając siebie?
Może z czegoś zrezygnować np. sobotniego pieczenia?

Nie można dbania o siebie czynić kosztem wypoczynku np. snu.

Ja trzy lata temu mając 47 lat , postawiłam na jędrność, a może raczej jej ratowanie . Całość pielęgnacji idzie pod tym kątem.

Chłodne prysznice, zawsze po kąpielu lub prysznicu, dwa razy w tygodniu siłownia, dobre kosmetyki: do twarzy dwa razy na dobę, do ciała co drugi dzień.
Aktualnie dodaję :intensywna pielęgnacja włosów, pilnowanie diety, suplementy.

Ale moi domownicy np. śniadania robią sobie sami, skarpetki też sobie piorą sami Od lat.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-06-18 o 13:26
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:15   #44
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Erato
A jak się mówi A - O z zamkniętymi ustami? Próbowałam, ale mi nie wychodzi... Nie, no żarty żartami, ale też czytałam o "gimnastyce" twarzy metodą samogłoskową, tyle że tam wspominano o wszystkich samogłoskach, takie E-A-O-U-I-Y, wymawiane oczywiscie przesadnie i po kilka sekund każda, i tak aż się gęba nie zmęczy
Popłakałam się , jak dalej będę sobie to probowała wyobrazić , to się posikam.

Cytat:
Napisane przez Midi
Hmm, chyba to jednak za ostry kaliber dla mnie i moich naczynek...
Midi na podbródku raczej nie pękaja naczynka

Owal to mi już trochę siadł, ale ja mam 50tke, to normalne.
Natomiast siedzę tu teraz otoczona lustrami i lustereczkami z prawa, lewa, z dołu i z góry i szukam tego drugiego podbródka, ale chyba nie mam w ogóle pierwszy raz w zyciu oglądam swój podbródek, szczególnie "od spodu"
Znalazłam tam za to zmarszczkę, taką jaki się robią na szyi , Co się robi na taka zmarszczkę poza operacją plastyczną
Idę stąd, bo wpadnę w kompleksy, jak się doszukam jeszcze jakichś zmarszczek o których nie wiedziałam

"Wziac kapsulke Menoplantu 40 (w aptece), 1-1,5 ml kremu bazowego o prostym skladzie (np. Physiogel), wymieszac ze soba w dloni i aplikowac na ryjek." Sensowne, może wypróbuję , może opóźni co ,póki mało widoczne ?
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 15:11   #45
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Midi na podbródku raczej nie pękaja naczynka
Mi w ogóle mało pękają, ale czerwienieje mi skóra przy wysiłku, i to wszędzie, rónież na brodzie Chodzi o to, że mój krem anty-cellulit jest żrący - skóra na udach i zadku rozgrzewa się do stopnia odczuć jak przy oparzeniach. Nie wyobrażam sobie nałożenia go na inną część ciała, nawet z dłoni zmywam mydłem, bo mnie kiedyś pogryzł boleśnie

ROZ-ter-KA, przecież Ty masz super owal, jaki podwójny podbródek? Chyba byś sobie coś tam przykleić musiała
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 23:38   #46
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Post Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Midi
Mi w ogóle mało pękają, ale czerwienieje mi skóra przy wysiłku, i to wszędzie, rónież na brodzie Chodzi o to, że mój krem anty-cellulit jest żrący - skóra na udach i zadku rozgrzewa się do stopnia odczuć jak przy oparzeniach. Nie wyobrażam sobie nałożenia go na inną część ciała, nawet z dłoni zmywam mydłem, bo mnie kiedyś pogryzł boleśnie

ROZ-ter-KA, przecież Ty masz super owal, jaki podwójny podbródek? Chyba byś sobie coś tam przykleić musiała

Midi to kup sobie krem na cellulit nie zawierający kofeiny albo aloesu i imbiru i chłodzący, wtedy uspokoją sie naczynka. Mam podobny problem i dlatego preferuję chłodzące, ale nie mroźne żele smaruje tym też szyję może Rozterko pomoże i na twoją zmarszczkę szyjną ?

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2006-06-19 o 00:07
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:02   #47
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Erato
Hm, a nie będę za tydzień wyglądać jak Mike Jagger? A tak poważnie, to ile razy dziennei albo ile w serii trzeba tak namachac jęzorem żeby zobaczyć jakiś efekt?
Jak Jagger nie będziesz wyglądać , ale możesz miec potem "żabi" uśmiech bo język jakiś szrokasny się robi przy tym ćwiczeniu
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:47   #48
Dota
Raczkowanie
 
Avatar Dota
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawka, ale wolałabym wieś.
Wiadomości: 114
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Hm.. Reasumując.
1. Serum antyceluliowe Lirene smaruje się podbródek czy to serum z kapsułkami Menoplant Soya?
2. Językiem próbuję dotknąć czubka nosa i czubka brody (taaaaak?)
3. Wysuwam szczękę i trzymam 30 sekund i tak 10 razy (taaaaak?) (a usta mają być zamkniete czy otwarte jak u jakiegoś buldoga)
4 A-E-I-O-U (taaaaak?)
Dota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:02   #49
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

dziewczyny mam pytanie czy wam na szyji robia sie moze takie kołoa wokól całej szyji i na dekolcie tez bo ja mam to od 2 lat i nie iwem co robic probowąłam peelingów i dobrych nawilzajacych kremów ale nic nie pomogło - moze wy ma cie jakis pomysl?bede wdzieczna
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 18:46   #50
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

Na koła na szyi chyba jednak nic się nie poradzi. Dziś nawet widziałam na zdjęciach ze Ania Przybylska je ma a śliczna i szczupła kobieta więc taka chyba uroda niektórych z nas. niestety tez posiadam i nic na nie nie działa
Miesiąc temu byłam u kosmetyczki i wyżaliłam się że mam kompleks podwójnego podbródka. Pani kosmetyczna zaaplikowała mi cały seans liftingowania laserami przeróżnymi. Wprawdzie efektu nie zauważyłam ale wierzę że po którymś tam razie zobaczę.
Oprócz tego poradziłą mi codzienna gimnastykę, bardzo prostą. Wystarczy żuć gumę albo udawać że się żuje i podnieśc głowę do góry (patrzeć w sufit). Bardzo ładnie wtedy pracują mięśnie na szyi.
Poza tym wcieranie kremów podobno bardzo pomaga. Niestety jak zobaczyłam cenę jednego - ponoć świetny, Decleora ale za 260 zl - to mi się słabo zrobiło. Dlatego w zastępstwie daję na szyję krem do wyszczuplania brzucha Biotherm Abdo choc. Myśle że nie zaszkodzi
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:12   #51
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: podbródek, szyja, owal twarzy

U mnie tu gdzie pracuję koszt jenej złotej nici to 1300, na całą twarz potrzeba ok. 4 nici, zabiegi robi dr Koziczyński, który jako pierwszy w Europie i w Polsce robił zabiegi złotych nici, zapraszam na konsultację
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.