Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 13:39   #1
blasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25

Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:)


Witajcie, czy któraś z Was pracowała kiedyś badź pracuje nadal w tejże firmie na stanowisku pracownik obsługi gabinetu rehabilitacji?
Gdzieś w internecie przczytałam, że jest to wciskanie ludziom materacy niby zdrowotnych... I zastanawiam się w ogóle, czy iśc na rozmowę bo taka forma pracy mnie stanowczo nie interesuje. Czekam na opinie
blasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:12   #2
dziubek408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:)

Cytat:
Napisane przez blasia Pokaż wiadomość
Witajcie, czy któraś z Was pracowała kiedyś badź pracuje nadal w tejże firmie na stanowisku pracownik obsługi gabinetu rehabilitacji?
Gdzieś w internecie przczytałam, że jest to wciskanie ludziom materacy niby zdrowotnych... I zastanawiam się w ogóle, czy iśc na rozmowę bo taka forma pracy mnie stanowczo nie interesuje. Czekam na opinie
Ja byłam na " rozmowie" w tej firmie. W sumie trudno to nazwać rozmową. W skrócie powiem jak to wyglądało: weszłyśmy wszystkie ok 10 osób głównie Panie do pokoju. Dyrektor powiedziała nam czym zajmuje się ten gabinet, jakie produkty posiadają-wiadomo materac , jak działa ten materac no i na koniec czego on nas oczekuje. A oczekuje od nas po prostu sprzedaży tegoż materaca, ale nie tak nachalnie tylko najpierw umawiane są klientki na zabiegi w gabinecie my je przeprowadzamy i fajnie jak by ktoś ten materac kupił z klientek po takim zabiegu. Potem poprosiła abyśmy się przedstawiły i tyle. Oczywiście gwarantowała szkolenie w zakresie prowadzenia tych zabiegów. Czyli jak by na to nie patrząc akwizycja.
dziubek408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:24   #3
blasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:)

Cytat:
Napisane przez dziubek408 Pokaż wiadomość
Ja byłam na " rozmowie" w tej firmie. W sumie trudno to nazwać rozmową. W skrócie powiem jak to wyglądało: weszłyśmy wszystkie ok 10 osób głównie Panie do pokoju. Dyrektor powiedziała nam czym zajmuje się ten gabinet, jakie produkty posiadają-wiadomo materac , jak działa ten materac no i na koniec czego on nas oczekuje. A oczekuje od nas po prostu sprzedaży tegoż materaca, ale nie tak nachalnie tylko najpierw umawiane są klientki na zabiegi w gabinecie my je przeprowadzamy i fajnie jak by ktoś ten materac kupił z klientek po takim zabiegu. Potem poprosiła abyśmy się przedstawiły i tyle. Oczywiście gwarantowała szkolenie w zakresie prowadzenia tych zabiegów. Czyli jak by na to nie patrząc akwizycja.
Kurczę, tak właśnie myślałam... Dziękuję Ci za tę odpowiedź. Upewniłam się, że jednak nie pójdę na tę "rozmowę" - szkoda czasu. Od akwizycji trzymam się z daleka. Pozdrawiam!
blasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:30   #4
blasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:)

Cytat:
Napisane przez dziubek408 Pokaż wiadomość
Ja byłam na " rozmowie" w tej firmie. W sumie trudno to nazwać rozmową. W skrócie powiem jak to wyglądało: weszłyśmy wszystkie ok 10 osób głównie Panie do pokoju. Dyrektor powiedziała nam czym zajmuje się ten gabinet, jakie produkty posiadają-wiadomo materac , jak działa ten materac no i na koniec czego on nas oczekuje. A oczekuje od nas po prostu sprzedaży tegoż materaca, ale nie tak nachalnie tylko najpierw umawiane są klientki na zabiegi w gabinecie my je przeprowadzamy i fajnie jak by ktoś ten materac kupił z klientek po takim zabiegu. Potem poprosiła abyśmy się przedstawiły i tyle. Oczywiście gwarantowała szkolenie w zakresie prowadzenia tych zabiegów. Czyli jak by na to nie patrząc akwizycja.
Kurczę, tak własnie myślałam... Zatem nie pójdę na tę "rozmowę" - szkoda czasu. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
blasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:58   #5
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Firma Viteberg bis - ktoś coś o niej wie?:)

Praca jest raczej bezstresowa, ludzie sami przychodzą, umawiasz ich tylko na termin, jak przyjdą trzeba troszkę pogadać, a są to głownie starsi ludzie. Wspominasz tylko o efektach masażu i zaletach materaca - nie musisz wciskać "kitu". Materac ma wpis jako sprzęt medyczny więc krzywdy nie robi - sumienie masz czyste.
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.