Tylko nie to :( czarny kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 12:48   #1
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia

Tylko nie to :( czarny kolor włosów


Dziewczyny, błagam, poradźcie mi
Od dłuższego czasu farbuję włosy na czarno, ale ileż można. Czarny kolor jest nudny, postarza i podobno mało komu pasuje.
Chciałabym zmienić w takim razie kolor włosów, ale kompletnie nie wiem co mogłoby mi pasować.
Dodam, bo na zdjęciu nie bardzo co widać, że mam zielone oczy.
Z góry za każdą podpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140310_153539.jpg (67,1 KB, 1014 załadowań)
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:30   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Widzę CIę w zimnym brązie, z jaśniejszą skórą i bez tak cieżkiego makijażu oczu-wyrzuc kredkę
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:04   #3
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Zdecydowanie brąz. Grzywka i kredka dają bardzo ciężkie połączenie. Zrezygnowałabym z tak mocnego, ciemnego makijażu.
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:39   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Zdecydowanie brąz.
No nie wiem , gdyby zmyć te tony makijażu to może pod spodem jest blondynka Autorko jaki masz naturalny kolor? Podobno natura wie najlepiej

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
z jaśniejszą skórą i bez tak cieżkiego makijażu oczu-wyrzuc kredkę
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:53   #5
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

makijaz oka -dziwnie, nie tyle mocny co totalnie dziwny, jakbys obrysowala calutkie oko , kolor wcale zle nie wyglada bo na zdjeciu wygladasz na ciemna szatynke czy brunetke ( natura), w dodatku cera tez nie wydaje sie wcale tak mocno opalona. nie jest jasno, ale przeciez nie kazda musi byc blada . nie lubie tych trendow, ze wszystkie na hurra blond, braz, rudy , solarium, bladosc itp. jesli chcesz zmiany to sie zmien i tyle, moze po prostu niekoniecznie "pedz za stadem". natomiast moim zdaniem, nie chce urazic- powinnas pomyslec o ortodoncie, po prostu to jest chyba jedyne co naprawde Cie postarza i oszpeca, a przede wszystkim wplywa na stan zebow
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:52   #6
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
makijaz oka -dziwnie, nie tyle mocny co totalnie dziwny, jakbys obrysowala calutkie oko , kolor wcale zle nie wyglada bo na zdjeciu wygladasz na ciemna szatynke czy brunetke ( natura), w dodatku cera tez nie wydaje sie wcale tak mocno opalona. nie jest jasno, ale przeciez nie kazda musi byc blada . nie lubie tych trendow, ze wszystkie na hurra blond, braz, rudy , solarium, bladosc itp. jesli chcesz zmiany to sie zmien i tyle, moze po prostu niekoniecznie "pedz za stadem". natomiast moim zdaniem, nie chce urazic- powinnas pomyslec o ortodoncie, po prostu to jest chyba jedyne co naprawde Cie postarza i oszpeca, a przede wszystkim wplywa na stan zebow
Nie rysuje czarną kredką całego oka, broń Boże na dole jest owszem kredka, u góry brązowe cienie i wcale nie takie ciemne. Myślę, że efekt wziął się stąd, że mocno tuszuje rzęsy.
Z natury jestem szatynką.
A co do zębów to wiem, wiem, odkładam właśnie na licówki, do których nie trzeba by było piłować jedynek
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 00:24   #7
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Jak dla mnie fajnie wyglądasz w tym kolorku co masz i grzywce Przypominasz mi trochę Sylwię Grzeszczak
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 10:28   #8
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Jak dla mnie fajnie wyglądasz w tym kolorku co masz i grzywce Przypominasz mi trochę Sylwię Grzeszczak
Właśnie! Tak się źastanawiałam kogo mi prźypomina
Mnie się włosy bardźo podobają-źaźdrosźcźe
Tylko kredką cźarną bym ocźu nie obrysowywała
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 11:04   #9
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Nie rysuje czarną kredką całego oka, broń Boże na dole jest owszem kredka, u góry brązowe cienie i wcale nie takie ciemne. Myślę, że efekt wziął się stąd, że mocno tuszuje rzęsy.
Z natury jestem szatynką.
A co do zębów to wiem, wiem, odkładam właśnie na licówki, do których nie trzeba by było piłować jedynek
wiec moze zdjecie przeklamalo makijaz, natomiast co do zebow - nie ma opcji zeby licowka czy korona ukryla tak duza diasteme, jesli zrobisz licowki, ktore powiekszaja zeby moim zdaniem uzyskasz zeby-giganty. idz do ortodonty i nieh oceni skad tak duza distema bo moim zdaniem mogly Ci np. nie wyrosnac 4 czy 5. zwykly aparat jest tanszy od licowek, ale efekt bedzie u Ciebie lepszy. skad wiem? moj dr jest powiazany z wadami. wiem, ze nie chcesz aparatu, ale licowka nawet zrobiona na tym zgryzie trzasnie Ci przy ugryzieniu grzanki. moge sie mylic, ale ortodonta bedzie znal odp
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:28   #10
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
wiec moze zdjecie przeklamalo makijaz, natomiast co do zebow - nie ma opcji zeby licowka czy korona ukryla tak duza diasteme, jesli zrobisz licowki, ktore powiekszaja zeby moim zdaniem uzyskasz zeby-giganty. idz do ortodonty i nieh oceni skad tak duza distema bo moim zdaniem mogly Ci np. nie wyrosnac 4 czy 5. zwykly aparat jest tanszy od licowek, ale efekt bedzie u Ciebie lepszy. skad wiem? moj dr jest powiazany z wadami. wiem, ze nie chcesz aparatu, ale licowka nawet zrobiona na tym zgryzie trzasnie Ci przy ugryzieniu grzanki. moge sie mylic, ale ortodonta bedzie znal odp
Też właśnie tych zębów gigantów się obawiam. Wszystkie zęby mam prawidłowo wyrośnięte, sęk w tym, że u mnie większość osób w rodzinie ojca również ma diastemę. W każdym razie dzięki za rady, na pewno będę działać w tym kierunku
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:03   #11
letycja100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

rózniwz proponuje cimny brąz, może na lato jakies jaśniejsze refleksy
letycja100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 20:41   #12
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Też właśnie tych zębów gigantów się obawiam. Wszystkie zęby mam prawidłowo wyrośnięte, sęk w tym, że u mnie większość osób w rodzinie ojca również ma diastemę. W każdym razie dzięki za rady, na pewno będę działać w tym kierunku
tez pochodze z rodziny obdarzonej tym "cudem" i niby mialam wszystko poza tym ok, bo to od strony ojca inni maja. okazalo sie, ze mialam progenie . dlatego warto sprawdzic . ja dzisiaj ciesze sie iscie hollywood smile i polecam. jesli jednak pozstawisz ten "dar" to zliwkidowalabym grzywke i zrobila wielotonowy kolor na falach, to lagodzi diastemowy look .
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:26   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Nie rysuje czarną kredką całego oka, broń Boże na dole jest owszem kredka, u góry brązowe cienie i wcale nie takie ciemne. Myślę, że efekt wziął się stąd, że mocno tuszuje rzęsy.
Z natury jestem szatynką.
A co do zębów to wiem, wiem, odkładam właśnie na licówki, do których nie trzeba by było piłować jedynek
Postawiłabym na naturalny kolor włosów, może z jakimiś pasemkami/ombre, przy ciemnych i mocnej opaleniźnie faktycznie zęby z diastemą wysuwają się na pierwszy plan, na zasadzie kontrastu. Również uważam, że aparat lepszy pomysł niż licówki
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:25   #14
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Ładnie teraz wyglądasz, ale w ciemnym brązie będzie jeszcze lepiej
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 16:21   #15
signalfire
Raczkowanie
 
Avatar signalfire
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 197
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Popieram innych z propozycją ciemnego brązu, byłoby ci w nim naprawdę do twarzy. Co do diastemy, sama ją mam, strasznie jej nie lubiłam i przechodziłam w latach nastoletnich przez masy aparatów na zęby i innych cudów. Niby ją zmniejszyły ale jest nadal, bardziej chyba u mnie zepchnęły ją zęby mądrości. Po latach walki dużo osób mówi mi że dodaje uroku więc ją pokochałam i mi teraz wcale nie przeszkadza
signalfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:45   #16
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Przepraszam za te słowa, ale ogólne wrażenie mam takie, że na twojej twarzy złączyło się wiele postarzających lub przytłaczających elementów: czarne włosy, prosta grzywka i za mocny makijaż.

1. Też jestem zdania, że przydałaby się zmiana koloru na jaśniejszy, naturalny brązik. Czarne włosy mogą nawet przyciemnić Ci karnację (w ten brzydki sposób).
2. Prosta grzywka bardzo przytłacza twarz, ładnie być wyglądała w grzywce na bok Chyba, że nie lubisz się bawić w układanie to może wymyśl jakieś fajne upięcie grzywki? Ja zabieram ją na górę i spinam wsuwką z diamencikami, efekt jest ciekawy
3. I delikatniej obrysowywałabym oko. Takie mocne obrysowanie oka, jakie jest na tym zdjęciu, bardzo postarza.
Może spróbuj robić kreski eyelinerem? Kreski na jasnym cieniu odświeżą spojrzenie i są teraz na topie
Jeśli chodzi o malowanie kredką, nałożyłabym ją tylko delikatnie w okolicach zewnętrznego kącika oczu, do połowy dolnej powieki, nigdy aż do samego końca. Podrzucam propozycje właśnie takich lżejszych makijaży, na 100% dodadzą Ci uroku!

Zębów nie chcę się czepiać, bo sama wiem jak ciężko jest żyć z jakimś "zębowym defektem" Ale spójrzcie, że jest dużo pięknych kobiet z diastemą np. Kate Moss, albo Jessica Hart, a nawet Madonna, czy Vanessa Paradis. To je wyróżnia z tłumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110681.jpg (30,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (14,8 KB, 26 załadowań)
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 20:30   #17
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Przepraszam za te słowa, ale ogólne wrażenie mam takie, że na twojej twarzy złączyło się wiele postarzających lub przytłaczających elementów: czarne włosy, prosta grzywka i za mocny makijaż.

1. Też jestem zdania, że przydałaby się zmiana koloru na jaśniejszy, naturalny brązik. Czarne włosy mogą nawet przyciemnić Ci karnację (w ten brzydki sposób).
2. Prosta grzywka bardzo przytłacza twarz, ładnie być wyglądała w grzywce na bok Chyba, że nie lubisz się bawić w układanie to może wymyśl jakieś fajne upięcie grzywki? Ja zabieram ją na górę i spinam wsuwką z diamencikami, efekt jest ciekawy
3. I delikatniej obrysowywałabym oko. Takie mocne obrysowanie oka, jakie jest na tym zdjęciu, bardzo postarza.
Może spróbuj robić kreski eyelinerem? Kreski na jasnym cieniu odświeżą spojrzenie i są teraz na topie
Jeśli chodzi o malowanie kredką, nałożyłabym ją tylko delikatnie w okolicach zewnętrznego kącika oczu, do połowy dolnej powieki, nigdy aż do samego końca. Podrzucam propozycje właśnie takich lżejszych makijaży, na 100% dodadzą Ci uroku!

Zębów nie chcę się czepiać, bo sama wiem jak ciężko jest żyć z jakimś "zębowym defektem" Ale spójrzcie, że jest dużo pięknych kobiet z diastemą np. Kate Moss, albo Jessica Hart, a nawet Madonna, czy Vanessa Paradis. To je wyróżnia z tłumu
Jestem wdzięczna za każdą radę i każdą opinię na temat mojego wyglądu i bardzo się cieszę, że zwracacie mi uwagę na niektóre elementy, które nie są dla mnie korzystne a powinnam je zmienić
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:51   #18
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam, poradźcie mi
Od dłuższego czasu farbuję włosy na czarno, ale ileż można. Czarny kolor jest nudny, postarza i podobno mało komu pasuje.
Chciałabym zmienić w takim razie kolor włosów, ale kompletnie nie wiem co mogłoby mi pasować.
Dodam, bo na zdjęciu nie bardzo co widać, że mam zielone oczy.
Z góry za każdą podpowiedź
Jak dla mnie jestes bardzo piękna!
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 17:18   #19
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Muszę przyznać, że super się ubierasz (strasznie podoba mi się ta bluzka ). Jadnak to co mi nie pasuje to grzywka i strasznie ciemny makijaż.

Moim zdaniem grzywkę powinnaś mieć na skos, albo zapuścić ją tak by się zrównała mniej więcej z resztą włosów i robić przedziałek na boku np. http://i.pinger.pl/pgr456/27abd80100...fde6068/d6.jpg.

Co do makijażu to delikatniej rysowałabym dolną kreskę, a nawet zrezygnowała z czarnej kredki na dolnej powiece/linii wodnej, albo rysowała od zewnętrznego kącika oka do połowy szerokości oka.
Makijaż proponuje np.:
http://www.zeberka.pl/img/a/810.jpg
http://snobka.trailer.sds.o2.pl/3527...868be2febf3d06
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 17:50   #20
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że super się ubierasz (strasznie podoba mi się ta bluzka ). Jadnak to co mi nie pasuje to grzywka i strasznie ciemny makijaż.

Moim zdaniem grzywkę powinnaś mieć na skos, albo zapuścić ją tak by się zrównała mniej więcej z resztą włosów i robić przedziałek na boku np. http://i.pinger.pl/pgr456/27abd80100...fde6068/d6.jpg.

Co do makijażu to delikatniej rysowałabym dolną kreskę, a nawet zrezygnowała z czarnej kredki na dolnej powiece/linii wodnej, albo rysowała od zewnętrznego kącika oka do połowy szerokości oka.
Makijaż proponuje np.:
http://www.zeberka.pl/img/a/810.jpg
http://snobka.trailer.sds.o2.pl/3527...868be2febf3d06
Zastosowałam już Wasze rady dotyczące makijażu, zrezygnowałam z cieni a kredką rysuję jedynie przy zewnętrznej linii oka i muszę przyznać, że wygląda to dużo lepiej, taki świeży look
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:02   #21
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

wrzuć zdjęcie to będziemy czuły się spełnione, że pomogłyśmy ^^
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:26   #22
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Zdecydowanie brąz. Grzywka i kredka dają bardzo ciężkie połączenie. Zrezygnowałabym z tak mocnego, ciemnego makijażu.
Zgadzam się w 100% Może zmień też kolor kredki na nieco jaśniejszy? a co do koloru włosów to widziałabym Cię w jasnym brązie...a la mleczna czekoladka
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:52   #23
Yasmi91
Raczkowanie
 
Avatar Yasmi91
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Moim zdaniem pasowalby Ci karmelowy braz wtedy nie musialabys sie tak ciemno malowac oczy same by Ci sie rozwietlily.lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg

Ale musialabys wtedy wykonac dekoloryzacje, z czarnego troche ciezko ale robilam kiedys cos takiego i klientka przyniosla mi te samo zdjecie co wstawilam

i o dziwo wyszlo rowniutko, a sama mam ciemne wlosy i czy zawsze sobie wyostrzam bo zginelyby hehe
Yasmi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:53   #24
Yasmi91
Raczkowanie
 
Avatar Yasmi91
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 32
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

a dlugosc i grzywe bym zostawila i pocieniowala delikatnie od polowy mm :d JUZ sobie wyobrazam :d
Yasmi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 13:50   #25
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Pozbądź się tak mocnego makijażu i może mniej opalania i będzie idealnie Przepięknie tak wyglądasz No i ząbki, ale czytałam, że jesteś w trakcie odkładania Ja wiem, jaki to problem, bo sama właśnie dopiero co ściągnęłam aparat Powodzenia!
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 13:54   #26
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez tysienka23 Pokaż wiadomość
Pozbądź się tak mocnego makijażu i może mniej opalania i będzie idealnie Przepięknie tak wyglądasz No i ząbki, ale czytałam, że jesteś w trakcie odkładania Ja wiem, jaki to problem, bo sama właśnie dopiero co ściągnęłam aparat Powodzenia!
Wyszłam tak ciemno przez światło w łazience, nie jestem mocno opalona, raczej tak delikatnie, na solarium przejdę się 1-2 razy w miesiącu na 10 minut.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:13   #27
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Wyszłam tak ciemno przez światło w łazience, nie jestem mocno opalona, raczej tak delikatnie, na solarium przejdę się 1-2 razy w miesiącu na 10 minut.
Dla Ciebie to jest delikatna opalenizna? przerzuc się na kosmetyki bronzujace, ale solarium rzuc w diabły-i ryzyko zachorowania na raka i szybsze starzenie sie skóry...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:45   #28
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Ja nigdy na solarium nie byłam i uważam, że to niezdrowe dla skóry bardziej niż wyjście na dwór w słoneczny letni dzień bez żadnego filtra.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 07:13   #29
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Ja nigdy na solarium nie byłam i uważam, że to niezdrowe dla skóry bardziej niż wyjście na dwór w słoneczny letni dzień bez żadnego filtra.
Póki co mam szlaban na solarium, spróbuję z samoopalaczem jakimś dobrym, opalać się na słońcu też teraz średnio mogę. Jestem w ciąży
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:20   #30
Falabela
Przyczajenie
 
Avatar Falabela
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tylko nie to :( czarny kolor włosów

jak już wrócisz do opalania to radzę Ci stosować specjalne przyspieszacze do solarium, uzyskasz ten sam efekt ale w dużo krótszym czasie. nie będziesz musiała chodzić tyle razy do solarium co jest zdrowsze dla skóry, poza tym te kosmetyki nawilżają skórę zapobiegając jej wysuszeniu
Falabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 17:52:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.