Czas na margaretka :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-25, 10:56   #1
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148

Czas na margaretka :D


Nareszcie namowilam mojego kochanego wujaszka zeby porobil mi portretowe fotki Zebym oczywiscie mogla je zamiescic na wizazu Dziewczynki, piszcie sugestie co sie wam we mnei nie podoba, co mozna jeszcze dopracowac, bede Baaardzo wdzieczna za wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Negative0-24-23(1).jpg (42,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Negative0-37-36(1).jpg (37,5 KB, 9 załadowań)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 09:39   #2
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Czas na margaretka :D

NO, laseczki ja tu chcialam znac Wasze zdanie a tu co?? ;(
Ej nio... napiszta cos do margaretki
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 10:42   #3
agee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
GG do agee
Re: Czas na margaretka :D

Margeretko ale szcezrez ci powiem, że cieżko kurde bela coisk doradzic bo według mnie wszytsko gra jestes dosyc oryginalną osoba i niech tak zostanie ewentualnie moglabyś popracowac nad makijażem zwlaszcza ust bo masz ładne i wydatne ale fotka jest czarno biała więc nie widac jak to wygląda ...także jak dla mnie jest super!! pozdroofka
agee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 08:58   #4
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Czas na margaretka :D

To niesprawiedliwe nikt nie chce mi pomoc nawet delikatna sugestia alez wy jestescie a ja sie tak staralam Moge miec jeszcze nadzieje ze ktos sie odezwie??
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 09:10   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Czas na margaretka :D

przydałby się kolor. jakie masz włosy: brązowe? rude? a oczy? a odcień cery [bo, że blada to widać ].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 09:22   #6
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Czas na margaretka :D

Włosy farbowane, na ciemną wiśnię, oczy zielone piegi, cera jasna (ale nie dygam opale sie latem ) troche rozowa na policzkach
No, nareszcie jakis odzew :P
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 09:33   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Czas na margaretka :D

witaj
przydałoby się kolorowe zdjęcie bo w wypadku czarno-biełaego cieżko ocenic co "jest nie tak". Prześlij jakies zdjątko na którym jestes ustawiona przodem.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-02, 22:00   #8
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA
Re: Czas na margaretka :D

Witaj,
szczerze mówiąc nic bym nie zmieniała ale nie po to do Ciebie pisze.
Mam pytanie: gdzie mieszkasz? mam nadzieję, że jesteś z Trójmiasta ponieważ szukam modelki i spełniasz wymogi.
Jeśli tak napisz: wizaz.top@wp.pl
POZDRAWIAM
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 22:22   #9
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: Czas na margaretka :D

dobrze, będą sugestie odnośnie makijażu.Koniecznie !! podkreślaj mocniej oczy nawet ciemnymi cieniami.Wiem,ze to na dzien odpada,ale na imprezy tylko tak Cie widze !!Tak czy siak wyrażny makijaz oczu ! Możesz troszke optycznie wyszczuplic policzki nakladając odrobine różu. Jesli chodzi o usta pogimnastykuj sie z konturówką w celu uwypuklenia górnej wargi.
To tyle.Pozdrówka
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 05:03   #10
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Czas na margaretka :D

Yyy... ja?? Na modelke??? Yy... no nie wiem co powiedziec... Ale niestety nie jestem z Trojmiasta Dlaczego?!! Kurcze chyba sie przeprowadze... NIe, no tak mi przykro DORCIU... ale mnie szoknelo... Jestem z Bialegostoku... Nad morze jezdze jedynie w wakacje... Ech... co za szkoda ;(

PTAsku, dziekuje Ci serdecznie za rady! Podkreslam oczka, taak, ale tylko na dicho... planuje sobie kupic jakis dobry grafitowy lub czarny cien Zastanawiam sie tylko nad tym rozem... brzoskwiniowy, czy o odcieniu rozu? Hmm... policzki to ja mam takie troszeczke zarozowione...
Nio to tyle jakby ktossie jeszcze natknal to bede wdziczna
Papapa buuuzi *
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 12:56   #11
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: Czas na margaretka :D

jesli masz włoski ciemna wiśnia to brzoskwiniowy róż odpada.Zresztą wystarczy Ci naprawdę odrobinka,masz ładną dziewczęcą urodę więc to naprawdę tylko w ramach delikatnej korektyJa sama nie używam konkretnie różu na policzki tylko ... takiego różującego pudru w kuleczkach Avonujest bardzo fajny ale właśnie nie jako puder a róż
pozdrawiam serdecznie!!
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-11, 08:03   #12
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
MAM KOLOROWE hihi

Diedoberek to znowu ja)
Mam juz kolorowe zdjatka! Dlatego jeszcze raz prosze dziewczyny o jakies sugestie wzgledem makijazu. Zalezy mi tez na pomocy przy doborze korektora i podkladu (o ile jest potrzebny...) a co sadzicie o korektorze ArtDeco? Tym takim w wymiennymi wkladami? Czytalam o nim na KW i zastanawiam sei czey bedzie dla mnie dobry... Na zdjeciach moja buzka i wlosy i ogoleni calosc wyszla jakos rozowa... moze to dla tego ze byly robione przy sztucznym swietle... bo wlosy mam duzo ciemniejsze... no ale trudno mam nadzieje ze mi troszku doradzicie) I zastanawiam sie jakim typem jestem? (wisna, lato...??) Z gory dziekuje kochane i licze na Was
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 10:10   #13
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: MAM KOLOROWE hihi

Śliczną masz urodę. Cóż za oczy..... malować takie to czysta przyjemność
A jakim typem jestes>? hmmm. Oczy i brwi (włosów nie biorę pod uwage bo są farbowane) wskazywałyby na typ ciepły (wiosenny), zaś cera o odcieniu różowawym wskazywała by na typ zimny (lato). Zawsze jednak powtarzam, że nie należy się sztywno trzymać 'typów'.
Jeżeli chcesz podkreślić zieleń oczu to polecam kolorek fioletowy, czerwony i pomarańczowy, a także zielony
Ja bym Cie widziała w ciepłym maikijażu: policzki muśnij różem w kolorze słonecznego brązu, oczy może wycieniować kolorem łososiowym i brązem. Ładnie Ci będzie także w mocniejszym makijazu wykonanym cieniem np. grafitowym, ciemnym garatem lub oliwkową zielenią.
Na usta np. kolor orzecha, miodu lub toffi.

Pozdrawiam gorąco
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 18:51   #14
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Re: Czas na margaretka :D

Witaj.
Ja bardzo zadko pisze na forum chociaz czytam regularnie... po prostu musialam to napisac: Jestes wyjatkowo ladną i oryginalna kobietką Nie zmieniaj w sobie wiele bo mozesz popsuc to, co dostalas od Matki Natury Kolor wlosow, ktory masz teraz bardzo Ci pasuje ( niewiele osob z takim kolorkiem wyglada tak ladnie A oczy... ech pozazdroscic doslownie jak moja kotka
pozdrawiam Ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 23:53   #15
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Czas na margaretka :D

Gdybym była facetem... nie miałabyś życia.Zadręczałabym cię abyś się ze mną umówiła A ze jestem dziewczyną to powiem, ze jestes sliczna. Podoba mi sie twoj zgrabny nosek, kocie oczeta i lekko wydete usteczka. No tylko pozazdroscic. A teraz zeby nie bylo za slodko to rada... wyszczupl policzki. Jak to zrobisz wszystko bedzie ok. No zyc nie umierac poprostu ;D
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 00:28   #16
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Czas na margaretka :D

iiiiiii tam, nawet policzkow nie trzeba koniecznie wyszczuplac, bo jej pasuje taki okragly buziak
.

Sliczna jestes, absolutnie. Jak mieciutki, przytulny kociak .
Gdybym ja byla facetem to juz bym sie pojedynkowala z przedmowczynia o randke z Toba .
Z makijazem mozesz szalec na calego, ale makijaz wcale nie jest Ci potrzebny (co nie zdarza sie tak czesto - to po pierwsze, a po drugie mnie nie czesto zdarza sie to mowic, bo uwielbiam malowac 'wszystko' co sie pod reke nawinie - latam po znajomych i prosze zeby mi pozwolily sie 'zrobic' ). Brewki ladne, oczy przesliczne, dobra cera, pelne usta - no cud, miod .
Podklad wybierz lekki, nie masz czego maskowac, ale przyda sie go uzyc chociazby ze wzgledu na jego pielegnujace wlasciwosci. Jaka masz cere? Ja bardzo lubie podklad Biotherm'u do cery suchej, ale nie wiem czy dla Ciebie bylby dobry. Jest lekki i niekryjacy. Wybierajac podklad, nie oszczedzaj. Lepiej kupic tansze cienie do powiek, albo zbierac pieniadze, bo podklad kiepskiej jakosci moze popsuc caly efekt.
Korektor wydaje mi sie byc zbedny.
Fajna grzywa, bardzo Ci pasuje. Przypominasz mi troche Brigit Bardot z urody (choc ona byla blondynka), lata 50te i 60te sie usmiechaja, a ze sa na topie, to mozesz pokobinowac ze strojem. Moim zdaniem slicznie wygladalabys w plaszczyku a la Audrey Hepburn .
Tak jak pani Samanta, mysle, ze dobrze bedziesz wygladac w cieplych kolorach.
Podeslij jakies zdjecie jak juz sie umalujesz, umieram z ciekawosci .
Pozdrawiam!
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 00:29   #17
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Czas na margaretka :D

O, mam taka sama wersalke w moim pokoju u rodzicow (taki sam rodzaj tapicerki), tylko ruda a nie niebieska .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 08:18   #18
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: Czas na margaretka :D

Ojjjejkuś Dziewczynki dziekuje Wam bardzo, taaaaaakie kochane jestescie Ja tam sie sobie specjalnie nie podobam... dlatego chce sie jakos upiekszyc Dzieeeki jeszcze raz za taki mile slowa
Ale to nie koniec moich wywodow
Otoz... ta moja cera to jakos mi tez niezbyt pasuje... jest taka zaczerwieniona w niektorych miejscach i te piegi... na zimnie to jakos zielenieja... dlatego zastanawialam sie wlasnie nad podkladem... tylko nie wiem jakim albo moze jakims kremikiem rozjaśniajacym te pieguski?? Wiem ze mi nie znikna, ale nie o to chodzi, tylko po prostu zeby ta moja buzia jakos wygladala bardziej jednolicie... no i macie oczywiscie racje ze musze muskac poliki jakims rozem lub pudrem Hm... mowicie ze brazowy bedzie ok? Moze byc taki z Avonu? Dobry jest?? Hm... a Akarko, mam cere niestety mieszana... tylkoze ta tlustawa czesc jest tylko na czole i nosku przy oczach, czubek nosa, brodka sa suche... a poliki normalne
I jeszcze jedna kwestia... Zastanawialam sie czy nie zrobic sobie trwalej rzes i nie pomalowac wloskow na ciemny braz z jasnymi cienkimi pasemkami na calej glowce Co o tym myslicie? A z tymi rzeskami to sie zastanawiam juz od dluzszego czasu... co myslicie babeczki?
NIo to juz uciekam uffć ale sie rozpisalam Skrobnijcie jeszcze cosik do margareci
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 08:45   #19
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Czas na margaretka :D

nie nie nie kochana nie rób nic z piegami,one dodaja tylko uroku!!i naprawde nie pozbywaj sie nich!!Ale jesli tak bardzo uprzykrzaja Ci zycie to moze zastosuj jakis kremik (najlepiej popytaj w aptece) Z cera mam podobna sytuacje co ty - tez jest mieszana a do tego troche zaróżowiała. Myśle,ze kobitki dobrze Ci doradziły,zebys wybrała jakis lekki podkład-z tych lepszych Diorlight jest chwalony a z tej sredniej półki słyszałam ze dobry jest taki nowy Bourjois (kumpela uzywa i jest zachwycona,ale nazwy nie pamietam )rózowe miejsca na twarzy mozesz ukryć zielonych korektorem.
Naprawde sliczna masz buzke,tylko pozazdroscic,ale tez nie mozna na nia zbyt duzo nakładac,zeby nie zepsuc tego Twojego piejnego uroku Pozdrawiam
Moze kiedys wkleje swoje zdjecie do "upiększania" ale na razie nie mam odwagi
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 13:31   #20
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Czas na margaretka :D

marguś, a ja czekam i czekam na mailika!
Piekna moja kochana jak sie nie odezwiesz do wioli w przeciągu 24 h to wiesz co sie czeka hihihih
cmokas
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 19:22   #21
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: Czas na margaretka :D

Oooj dziewczyny dowiedzialam sie wlasnie ze za tydzien ide na dicho dicho Wiec bede mogla poeksperymentowac z mocniejszym make-upkiem Pliiiz napiszcie mi jak moglabym sie umalunkowac Musze zrobic oszalamiajace wrazenie!!! Moze macie jakies fajne zdjatka?? Ja wklejam kilka i powiedzcie ktore by bylo najlepsze pliiiz I jak ten make-up wykonac oczywiscie...
Musze przyznac, ze mi najbardziej podoba sie ten drugi
P.S. Juz juz pisze Wiolus
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 21:24   #22
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Czas na margaretka :D

Z powodzeniem mozesz sobie zrobic 'przydymione spojrzenie' (to wlasnie to drugie zdjecie, ktore najbardziej Ci sie podoba) instrukcja w ponizszym linku .
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...rn=przydymiony

Oprocz tego zalaczam zdjecia jakie mam na kompie, a nuz cos Ci wpadnie w oko .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makija¿5.jpg (26,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz wieczorowy.jpg (77,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz_oliwka_i_zloto.jpg (17,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz-rozowy.jpg (68,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wieczor.jpg (20,0 KB, 0 załadowań)
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 13:21   #23
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: Czas na margaretka :D

Dziekuje Wam kochane dziewuszki za wszystko, ae moze jeszcze ktos by mi pomogl jezeli chodz o ten wieczorowy makijazyk?? Bardzo mi zalezy.... szczegolnie na Sam
grzecznie czekam
Margarecia
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.