Tż-tówki 2017 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 15:31   #781
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Aszin, z UPS

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 15:31   #782
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A mój chyba chce mieszkać ze mna na stałe, bo mówił, ze jak juz wróci do pracy to będzie mnie budzil o 5

To wpadłaś jak śliwka w kompot!


Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Aszin, my się chyba znamy
U nas teraz przymusowa rozłąka, zatęsknię się chyba

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Długo nie będziecie się widzieć?


Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Jest muzykiem. Na stałe nie ma zespołu, póki co gra z doskoku, ale szuka czegoś na nadchodzący sezon weselny w okolicy
Fajnie! Na czym gra? Kocham muzykę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 15:35   #783
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Panna_felicianna tego póki co nikt nie wie, teoretycznie 5 tygodni, chyba że ja wcześniej w któryś weekend pojadę do niego. Wyjechał wczoraj do pracy za granicę

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 15:52   #784
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Jest muzykiem. Na stałe nie ma zespołu, póki co gra z doskoku, ale szuka czegoś na nadchodzący sezon weselny w okolicy



Pewnie, cześć!
O a wczoraj wlasnie napisal do mnie muzykujacy ex (amatorsko), ze ma nietypowe wiesci i jedzie w trase z Cisza jak ta.

Robicie sobie z Tz muzyczne wieczorki? Gra dla Ciebie romantyczne melodie? Lubisz go sluchac i chodzisz na jego wystepy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 16:02   #785
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość

To wpadłaś jak śliwka w kompot!



Długo nie będziecie się widzieć?



Fajnie! Na czym gra? Kocham muzykę.
Na saksofonie. Ogólnie studiuje na AM na jazzie, jest na 3 roku z saksofonu właśnie i na 4 z prowadzenia zespołów jazzowych.

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
O a wczoraj wlasnie napisal do mnie muzykujacy ex (amatorsko), ze ma nietypowe wiesci i jedzie w trase z Cisza jak ta.

Robicie sobie z Tz muzyczne wieczorki? Gra dla Ciebie romantyczne melodie? Lubisz go sluchac i chodzisz na jego wystepy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli do muzycznych wieczorków można zaliczyć wspólne śpiewanie (w moim przypadku fałszowanie) discopolo to tak Zielone oczy to najpiękniejsza piosenka o miłości!
Ostatnio przyjaciel TŻ-ta, też z AM (skrzypce, muzyka klasyczna) miał urodziny, skończyło się na graniu piosenek weselnych, śpiewaniu discopolo, a później Popka i Cypisa
Zazwyczaj jak się widzimy to puszcza coś żeby leciało w tle.
Niestety saksofon jest bardzo głośnym instrumentem i na co dzień (w mieszkaniu) nie ma warunków żeby mi coś zagrać - wiadomo, współlokatorzy, sąsiedzi. Jeśli jest okazja (na przykład u mnie w domu, gdzie na pewno nikomu to nie przeszkadza) uwielbiam go słuchać.
Występny zdarzają się niestety rzadko. A na najbliższym będzie dyrygował, więc go nie posłucham.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 16:33   #786
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Tż-tówki 2017

Zuzka, aaa! Chyba mam Cię nawet na fejsie chyba ze pomyliłam osoby, ale raczej nie

Felcia, nooo ale już zaczynamy się nawzajem irytować jesli chodzi o podział obowiązków
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 16:51   #787
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Tak, mamy się na fejsie
A u nas podział obowiązków był bardzo udany, to czego ja nie lubiłam robić, robił on i odwrotnie jedynie gotowalismy zazwyczaj razem.
Z czym się nie możecie dogadać?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 16:57   #788
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Tak, mamy się na fejsie
A u nas podział obowiązków był bardzo udany, to czego ja nie lubiłam robić, robił on i odwrotnie jedynie gotowalismy zazwyczaj razem.
Z czym się nie możecie dogadać?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Irytuje mnie, ze wszystko robi jak jestem w pracy, a na dodatek gotuje mi obiady i czuje się z tym mega głupio a ostatnio po prostu troszke z niego śmieszkowalam i się obrazil, wiec ja jak to baba walnelam focha i poszlam spać, a on został przed tv
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 17:01   #789
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Zależy mu na Tobie więc się stara, żebyś czuła się u niego jak najlepiej, tak myślę ciesz się tym, a w ramach rewanżu zaproś go na bilard albo do kina

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 18:24   #790
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Zależy mu na Tobie więc się stara, żebyś czuła się u niego jak najlepiej, tak myślę ciesz się tym, a w ramach rewanżu zaproś go na bilard albo do kina

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Ehem! Ciesz sie Aszin, ze jest taki jaki jest - kochany, uczynny. Moze lubi to robic i sprawia mu to radosc, moze sama praca a moze to, ze Ty juz jej nie masz.
Moj lubi prace domowe same w sobie a ja jestem wniebowzieta i mysle, ze mam skarb faceta i dziekuje calemu wszechswiatu za niego (nie tylko dlatego, ze sprzata, pierze i prasuje z przyjemnoscia )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2018-01-16 o 18:28
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:32   #791
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Irytuje mnie, ze wszystko robi jak jestem w pracy, a na dodatek gotuje mi obiady i czuje się z tym mega głupio a ostatnio po prostu troszke z niego śmieszkowalam i się obrazil, wiec ja jak to baba walnelam focha i poszlam spać, a on został przed tv
Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ehem! Ciesz sie Aszin, ze jest taki jaki jest - kochany, uczynny. Moze lubi to robic i sprawia mu to radosc, moze sama praca a moze to, ze Ty juz jej nie masz.
Moj lubi prace domowe same w sobie a ja jestem wniebowzieta i mysle, ze mam skarb faceta i dziekuje calemu wszechswiatu za niego (nie tylko dlatego, ze sprzata, pierze i prasuje z przyjemnoscia )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marzenie! Osobiście nienawidzę prac domowych. Pranie, sprzątanie - fuj. Prasowanie - tak bardzo fuj, że nie prasuję (tylko fartuchy ). Gotować mogę, ale jakimś cudem zawsze mam po tym syf w kuchni i to mnie odrzuca.
Mój TŻ umie wszystko robić, ale też jakoś specjalnie nie przepada za sprzątaniem, więc pewnie będziemy się jakoś tym wszystkim dzielić w przyszłości.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 07:44   #792
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Marzenie! Osobiście nienawidzę prac domowych. Pranie, sprzątanie - fuj. Prasowanie - tak bardzo fuj, że nie prasuję (tylko fartuchy ). Gotować mogę, ale jakimś cudem zawsze mam po tym syf w kuchni i to mnie odrzuca.
Mój TŻ umie wszystko robić, ale też jakoś specjalnie nie przepada za sprzątaniem, więc pewnie będziemy się jakoś tym wszystkim dzielić w przyszłości.
Ja tez nie rzucam sie z ochota na prace domowe typu sprzatanie... Ale uwielbiam gotowac i tez robie przy tym balagan. Tz mowi, ze tylko jak sie nic nie robi nie ma balaganu i mowiac to zaczyna wycierac kuchenke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 10:27   #793
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Marzenie! Osobiście nienawidzę prac domowych. Pranie, sprzątanie - fuj. Prasowanie - tak bardzo fuj, że nie prasuję (tylko fartuchy ). Gotować mogę, ale jakimś cudem zawsze mam po tym syf w kuchni i to mnie odrzuca.
Mój TŻ umie wszystko robić, ale też jakoś specjalnie nie przepada za sprzątaniem, więc pewnie będziemy się jakoś tym wszystkim dzielić w przyszłości.
Mam to samo! U nas podobnie, potrafi ale się nie garnie. Zazwyczaj musze wyznaczyć mu zadania to coś zrobi. Inaczej- się nie domyśli.
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 10:45   #794
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Marzenie! Osobiście nienawidzę prac domowych. Pranie, sprzątanie - fuj. Prasowanie - tak bardzo fuj, że nie prasuję (tylko fartuchy ). Gotować mogę, ale jakimś cudem zawsze mam po tym syf w kuchni i to mnie odrzuca.
Mój TŻ umie wszystko robić, ale też jakoś specjalnie nie przepada za sprzątaniem, więc pewnie będziemy się jakoś tym wszystkim dzielić w przyszłości.
Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja tez nie rzucam sie z ochota na prace domowe typu sprzatanie... Ale uwielbiam gotowac i tez robie przy tym balagan. Tz mowi, ze tylko jak sie nic nie robi nie ma balaganu i mowiac to zaczyna wycierac kuchenke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również nie przepadam za obowiązkami domowymi, ale staram się nad tym nie rozmyślać, tylko robić, bo i tak nie mam wyjścia TŻ ma podobne podejście, więc pewnie będziemy musieli wypracować jakiś sprawiedliwy podział i to już niedługo, bo zbliża się moment naszego wspólnego zamieszkania Na razie żadne z nas nie ma jeszcze własnego lokum i rozważamy dwie opcje, ale bez względu która zostanie ostatecznie wybrana, czeka nas jeszcze maksymalnie kilka miesięcy osobno
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 12:00   #795
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Ale Wam zazdroszczę tego wspólnego mieszkania... my już w sumie przez chwilę mieszkaliśmy razem, a teraz ten wyjazd na minimum rok sprawił, że będziemy się widywać średnio co 2-3 tygodnie

A ja lubię obowiązki domowe typu sprzątanie, za wyjątkiem odkurzania, więc tym się zajmował TŻ, resztę robiliśmy razem może nawet nie tyle lubię sprzątać co lubię mieć porządek więc staram się za bardzo do bałaganu nie dopuścić.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 12:36   #796
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę tego wspólnego mieszkania... my już w sumie przez chwilę mieszkaliśmy razem, a teraz ten wyjazd na minimum rok sprawił, że będziemy się widywać średnio co 2-3 tygodnie

A ja lubię obowiązki domowe typu sprzątanie, za wyjątkiem odkurzania, więc tym się zajmował TŻ, resztę robiliśmy razem może nawet nie tyle lubię sprzątać co lubię mieć porządek więc staram się za bardzo do bałaganu nie dopuścić.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Współczuję... Byłam w związku na odległość i nie wspominam tego dobrze. Trzymam kciuki, żeby ta rozłąka szybko minęła
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 22:02   #797
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Tż-tówki 2017

Ja też bym chciała zamieszkać z tz ale póki widujemy się codziennie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 07:41   #798
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Hej ho!
Chciałabym dołączyć, a nawet widzę tu dwie znajome 'twarze' z wątku singielkowego

1. Od kiedy jesteście w związku? Od 19 Listopada
2. Mieszkacie razem? Tak, od 16 Grudnia
3. Ile macie lat? Ja 24, On 28
4. Jak się poznaliście ? Przez portal Sympatia
5. Kilka słów o sobie nie wiem co powinnam o sobie powiedzieć może ważnym faktem będzie że w czerwcu tamtego roku rozstałam się z exem po 5,5 letnim związku. Do rozstania dogrzewałam pół roku, nie żałuję tej decyzji. To był bardzo niedopasowany do mnie facet, a ja do niego. Związek na siłę od razu pozakładałam sobie konta na portalach randkowych, trochę poromansowałam, spotykałam się z różnymi mężczyznami z tych aplikacji, ale nigdy jakoś nic nie zaiskrzyło z dwóch stron. Dlatego zwątpiłam i miałam już kasować wszystko, ale postanowiłam dać ostatnią szansę i tak oto doszło do spotkania z tż strzał w serce od pierwszego spojrzenia, a im dalej tym lepiej. Z obu stron
Szybko zamieszkaliśmy razem i powoli zaczynam widzieć już różnice, co nam się wzajemnie w sobie nie za bardzo podoba ale do dopracowania
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 07:51   #799
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia! o tak, wspólne mieszkanie szybko weryfikuje pewne cechy najważniejsze, aby nie były to różnice nie do przetrawienia
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 07:52   #800
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia witamy!

Widzę, że wiele Cię z nami łączy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 08:15   #801
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Handzia! o tak, wspólne mieszkanie szybko weryfikuje pewne cechy najważniejsze, aby nie były to różnice nie do przetrawienia
Na razie to same pierdoły
nie wychodzi nam najlepiej, robienie wspólnie zakupów on nienawidzi zakupów, a ja dużych i tłocznych marketów/sklepów
Widzę, że nie przepada za regularnym sprzątaniem, chociaż jak musi to sprząta (czyt. jak już się nazbierałby 2-3 tyg syf to ogarnie sam z siebie xD)
No i ja w 90% gotuję wszystko sama a jesteśmy na diecie, więc trochę roboty mam. Ostatnio ma mało czasu na pomaganie mi
I irytuje mnie, jak on 'wstaje' o 5.30, ja o 6.40, a u niego dzwoni budzik co 10min i tak z 3-4 razy... Eh
Takie tam małe gówienka

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Handzia witamy!

Widzę, że wiele Cię z nami łączy.



No to już tak zmieniając temat, co planujecie na walentynki dla tżtów?
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 08:22   #802
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Tż-tówki 2017

My tak wstępnie stwierdzilismy, ze nie robimy żadnych prezentow, tylko zjemy sobie jakąś fajna kolację ale zobacze, może mu dam jakiś drobiazg
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 08:43   #803
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Hej ho handzia!
Jak czytalam Twoje kilka slow o sobie przypomnial mi sie moj czas randkowania. Caly rok od zostania singielka randki z jednym, drugim, osmym
Fajnie, ze przychodzisz!
Co na walentynki? My pewnie pojdziemy cos dobrego zjesc. Zamowilam Tz ksiazke ale nie z mysla o walentynkach, wpadla mi w koszyk niespodziewnie. Moze dam ja w walentynki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 09:04   #804
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Tż-tówki 2017

Hej handzia 😊co do walentynek nie mamy jeszcze planów ale pewnie coś zjemy może jakiś film 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 09:32   #805
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
My tak wstępnie stwierdzilismy, ze nie robimy żadnych prezentow, tylko zjemy sobie jakąś fajna kolację ale zobacze, może mu dam jakiś drobiazg
W sumie uzgodnienie o wyjściu do restauracji super pomysł
Ja bym chciała dać jakiś drobiazg, ale ze strefy ero

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Hej ho handzia!
Jak czytalam Twoje kilka slow o sobie przypomnial mi sie moj czas randkowania. Caly rok od zostania singielka randki z jednym, drugim, osmym
Fajnie, ze przychodzisz!
Co na walentynki? My pewnie pojdziemy cos dobrego zjesc. Zamowilam Tz ksiazke ale nie z mysla o walentynkach, wpadla mi w koszyk niespodziewnie. Moze dam ja w walentynki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja miałam niecałe pół roku na wyszumienie się i tak też zrobiłam nie uważam tego za coś złego, przynajmniej doszłam w końcu do ładu z samą sobą i wiem czego oczekuję

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;80608646]Hej handzia 😊co do walentynek nie mamy jeszcze planów ale pewnie coś zjemy może jakiś film 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Widzę że opcja gastronomiczna jest dosyć popularną formą wiecie... ja to nie wiem, bo z ex narzeczonym to nie obchodziło się walentynek. Nie no sorry.... Ze dwa razy obchodziliśmy ale w 100% to była moja inicjatywa

Obecny tż nie lubi tego święta, ale uważam że to świetna okazja do randki, bo ostatnio zasiedzieliśmy się w domu.
W ogóle on nie lubi zwyczaju obdarowywania się prezentami na jakiekolwiek okazje, co mnie trochę rozczarowało bo ja uwielbiam robić prezenty, trochę mniej dostawać-ale to też bardzo miła odmiana
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 10:17   #806
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

A my walentynki spędzimy osobno
Ale! TŻ przyjeżdża w tą sobotę po pracy, czyli koło 20 będzie u mnie, żeby spędzić razem kilka godzin i w niedzielę koło południa wyjeżdża znów. Lubię takie "niespodzianki", tym bardziej, że w poniedziałek ma urodziny więc w niedzielę wręczę mu prezent

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 10:40   #807
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
A my walentynki spędzimy osobno
Ale! TŻ przyjeżdża w tą sobotę po pracy, czyli koło 20 będzie u mnie, żeby spędzić razem kilka godzin i w niedzielę koło południa wyjeżdża znów. Lubię takie "niespodzianki", tym bardziej, że w poniedziałek ma urodziny więc w niedzielę wręczę mu prezent

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Nic straconego, odbijecie je sobie w inny dzień
Pochwal się co mu kupiłaś ?
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 10:50   #808
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Tż-tówki 2017

Oooooo, Handzia, witamy! Coś rzadko Cię ostatnio widzę w wątku singielkowym.
Szczerze mówiąc, ja jeszcze nie myślałam nad żadnym drobiazgiem dla TŻ z okazji walentynek, a powinnam, bo on bardzo lubi robić mi niespodzianki i na pewno coś przygotuje.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 10:55   #809
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oooooo, Handzia, witamy! Coś rzadko Cię ostatnio widzę w wątku singielkowym.
Szczerze mówiąc, ja jeszcze nie myślałam nad żadnym drobiazgiem dla TŻ z okazji walentynek, a powinnam, bo on bardzo lubi robić mi niespodzianki i na pewno coś przygotuje.
A bo nie mogę się wbić jakoś w tematy tam panujące, podczytuję wątek, acz takie tempo tam ostatnio że szok poza tym co ja mogę, jak ja bym teraz tylko tęczą związkową rzygała myślę, że na chwilę obecną odnajdę się tutaj bardziej nie chcę tam słodzić tonami cukru

Ja mam głowę pełną pomysłów na prezenty dla tż, ale to dobrze ponieważ w Lutym Walentynki, a w Marcu ma urodziny
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 11:20   #810
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
A bo nie mogę się wbić jakoś w tematy tam panujące, podczytuję wątek, acz takie tempo tam ostatnio że szok poza tym co ja mogę, jak ja bym teraz tylko tęczą związkową rzygała myślę, że na chwilę obecną odnajdę się tutaj bardziej nie chcę tam słodzić tonami cukru

Ja mam głowę pełną pomysłów na prezenty dla tż, ale to dobrze ponieważ w Lutym Walentynki, a w Marcu ma urodziny
To zazdroszczę Ja niestety jestem słaba w robieniu prezentów, już z gwiazdkowym miałam problem, tym razem nie będzie lepiej
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-06 12:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.