Nauczycielki- czy są takie tutaj?:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 13:20   #31
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Nauczycielki- czy są takie tutaj?:)

To ja tez sie dolacze, tez jesten nauczycielka w przedszkolu nam grupe 4-5 latkow. Jestem swiezo upieczona bo prcuje dopiro od wrzesnia ale uwielbiam ta prace i te dzieciaczki
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:08   #32
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Nauczycielki- czy są takie tutaj?:)

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Witam, witam. Tak jestem nauczycielem języka angielskiego z wykształcenia. Skończyłam NKJO, pracę licencjacką broniłam pod skrzydłami Uniwersytetu Toruńskiego - pisałam o proper names w Harrym Potterze

A teraz studiuję w Dublinie na Trinity College. Zdecydowałam sie na 2-letnie studia uzupełniające magisterskie z lingwistyki. Konczę własnie pierwszy rok i nastawiam sie psychicznie do magisterki

W Polsce uczyłam w ramach praktyk i korepetycji oraz wyjazdu w ramach programu Sokrates - Comenius. Ech...to były czasy...Świetnie sie czuję w roli nauczyciela i zamierzam pracować w zawodzie kiedy wrócimy do domku
Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
To ja tez sie dolacze, tez jesten nauczycielka w przedszkolu nam grupe 4-5 latkow. Jestem swiezo upieczona bo prcuje dopiro od wrzesnia ale uwielbiam ta prace i te dzieciaczki
Dobrze, że lubicie swoją pracę, to bardzo ważne, by robić to, co się lubi, zważywszy na to, jak specyficzna jest praca nauczyciela.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:06   #33
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Nauczycielki- czy są takie tutaj?:)

Drogie nauczycielki Właśnie kończę studia i chciałabym spróbować przynajmniej pracy w zawodzie. Piszę więc CV i zamierzam je rozesłać bo okolicznych szkołach i uczelniach (uczę łaciny wiec nie mam dużego wyboru, dlatego myślę głównie o lektoracie na jakiejś uczelni wyższej), nigdy jednak nie pisałam jeszcze CV uwzględniającego moje pełne wykształcenie, praktyki itp dlatego potrzebuję pomocy Czy powinnam pisać planowany termin obrony? (jeszcze się nie obroniłam) Powinnam pisać ile miałam godzin praktyk? Wspominać o kursie pedagogicznym czy to oczywiste? Co napisać w dodatkowych umiejętnościach? Czy dodatkowe języki obce uwzględniać? Prawo jazdy? Co napisać w CV a co w liście motywacyjnym?
Zamierzam wysyłać aplikacje mailem.. to dobry pomysł? Czy lepiej udać sie na wycieczkę po sekretariatach?
Nie spodziewałam sie ze to sprawi mi tyle problemów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:06   #34
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: Nauczycielki- czy są takie tutaj?:)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Drogie nauczycielki Właśnie kończę studia i chciałabym spróbować przynajmniej pracy w zawodzie. Piszę więc CV i zamierzam je rozesłać bo okolicznych szkołach i uczelniach (uczę łaciny wiec nie mam dużego wyboru, dlatego myślę głównie o lektoracie na jakiejś uczelni wyższej), nigdy jednak nie pisałam jeszcze CV uwzględniającego moje pełne wykształcenie, praktyki itp dlatego potrzebuję pomocy Czy powinnam pisać planowany termin obrony? (jeszcze się nie obroniłam) Powinnam pisać ile miałam godzin praktyk? Wspominać o kursie pedagogicznym czy to oczywiste? Co napisać w dodatkowych umiejętnościach? Czy dodatkowe języki obce uwzględniać? Prawo jazdy? Co napisać w CV a co w liście motywacyjnym?
Zamierzam wysyłać aplikacje mailem.. to dobry pomysł? Czy lepiej udać sie na wycieczkę po sekretariatach?
Nie spodziewałam sie ze to sprawi mi tyle problemów
Nie pisz planowanego terminu obrony - pracodawca sam o to zapyta. Wszystkie praktyki dokładnie opisz: ile godzin, gdzie, co należało do twoich obowiązków. Uwzględnij także wszystki potrzebne kursy. w dodatkowych umiejętnościach wypisz np znajomosc komputera - jakie programy znasz, obslugi maszyn biurowych typu xero itp,
List motywacyjny różni się od CV tym, że zawierasz w nim argumenty świadczące, że będziesz świetna na stanowisku o które się ubiegasz. W Cv zawierasz tylko suche dane, w liście powiedzmy "reklamujesz" się.
W dzisiejszych czasach wysyłanie aplikacji mailem jest już na porządku dziennym.
ja radziłabym natomiast wycieczkę po sekretariatach

Powodzenia
__________________
The sweet is never as sweet without the sour

Edytowane przez Ogryzia
Czas edycji: 2012-01-17 o 09:09
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.