Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 18:35   #571
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Dziewczyny.... załamka totalna... buzia mi zupełnie się popsuła. Napisałam już wątk na ten temat nowy, ale tamte dziewczyny wypytują o to, co tu już pisałam... może wy coś poradzicie??? W końcu znacie historię mojej buzi prawie całkowicie..???? wkleję zaraz link do mojego wątku.. poradźcie, bo już sie podłamuję.... jestem w połowie drogi i gotowa jestem rzucić tą całą kurację...taki dół.....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:39   #572
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86523

daję link.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 08:31   #573
smutasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

miałam podobny problem...
po pierwszych czterech kwasach skóra idelana wręcz...
aż tu po szóstym zaczął się koszmar...
przyczyny różne....niewyleczony trądzik, albo tendencja do takowego... skóra po kwasach jest cieńsza, dlatego widać praktycznie każdą krostę... poza tym jest pozbawiona swej naturalanej ochrony, wierzchnich warastw skóry, jest jakby bardziej wyjałowiona, dlatego wszelkie zanieczyszczenia prowadzi do tego typu problemów..
poza tym może być reakacja na jakiś kosmetyk...
a także hormony, które powodują powstawanie krost...
smutasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:19   #574
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez @ska
miieee, kurcze, tez nawet mi nie mow o tym makijazu bo mnie wlasnie czeka 2 dni conajmniej bez zmywania go
To zbierz się na odwagę i jedź bez makijażu, a w podróży od czasu do czasu przecieraj twarz jakimś tonikiem. A jeśli jedziesz samochodem czy autobusem, to na jakiejś stacji benzynowej możesz umyć twarz.
Ja tak robiłam, jak musiałam gdzieś daleko jechać, choć przyznaję, że wnerwiające jest, kiedy myjesz twarz, a w kolejce za tobą stoi 20 osób, bo chcą umyć sobie zęby.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:40   #575
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez smutasek
miałam podobny problem...
po pierwszych czterech kwasach skóra idelana wręcz...
aż tu po szóstym zaczął się koszmar...
przyczyny różne....niewyleczony trądzik, albo tendencja do takowego... skóra po kwasach jest cieńsza, dlatego widać praktycznie każdą krostę... poza tym jest pozbawiona swej naturalanej ochrony, wierzchnich warastw skóry, jest jakby bardziej wyjałowiona, dlatego wszelkie zanieczyszczenia prowadzi do tego typu problemów..
poza tym może być reakacja na jakiś kosmetyk...
a także hormony, które powodują powstawanie krost...
Witam Cie Smutasku,znamy sie z mojego wątku o kwasie pirogronowym i mam takie pytanie.Ja jednak wtedy go nie zrobilam,ale teraz zamierzam isc do dermatologa,ale niekoniecznie na ten zabieg,zobaczymy co mi nowy lekarz doradzi.Teraz przeczytalam,ze wam sie cos dzieje zlego z cera po ktoryms z rzedu zabiegu.To jak ja mam to rozumiec,nie robic zadnego kwasu,peelingu,bo mi sie pogorszy???RATUNKU!!!
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:45   #576
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

A znacie moze cos na takie lekkie przebarwienia.Tzn ja nie mam jakichs dolow grudek czy wielkich blizn, tylko po wycisnietych krostkach zostaja mi okropne czarne piegi, ktore znikaja po paru latach(to w przypadku brody).Zastanawiam sie nad kupnem kremu soraya to tego przeznaczonego uzywal ktos?
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:48   #577
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez smutasek
miałam podobny problem...
po pierwszych czterech kwasach skóra idelana wręcz...
aż tu po szóstym zaczął się koszmar...
przyczyny różne....niewyleczony trądzik, albo tendencja do takowego... skóra po kwasach jest cieńsza, dlatego widać praktycznie każdą krostę... poza tym jest pozbawiona swej naturalanej ochrony, wierzchnich warastw skóry, jest jakby bardziej wyjałowiona, dlatego wszelkie zanieczyszczenia prowadzi do tego typu problemów..
poza tym może być reakacja na jakiś kosmetyk...
a także hormony, które powodują powstawanie krost...
Ale ja robiłam kwasy własnie na trądzik. Poza tym krostki dzięki kwasom są u mnie mniej widoczne. A podobno skóra po kwasach robi się grubsza o 25 % (tak mi kosmetyczka mówiła).... To ja już nic z tego nie rozmumiem... Ale najprawdopodobniej to od hormonów i ostrych przypraw. Wróciłam od kilku dni do diety. Nakładam kilo kremu z kwasami na skórę na noc i zaczyna się porawiać.... Choć sobie czoło zmasakraowałam ... kosmetyczka mnie w środę zabije
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 16:39   #578
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

miieee --->na kwasach to ja sie nie znam, nie wiem wiele na ten temat, wiec przyczyn ci nie znajde, ale mowie ci tylko NIE ZALAMUJ SIE , NIE WYCISKAJ I NIE RZUCAJ KURACJI!!!!! wytrzymaj do srody, pojdziesz do kosmetyczki, ona cos poradzi! Bedzie lepiej, zreszta sama mowisz ze ostatnio zaszalalas z roznymi rzeczami i to moze dlatego skora zwariowala. Jak wszystko wroci do normy, skora tez sie polepszy! Badz dobrej mysli ! i napisz w srode co ci kosmetyczka powiedziala glowa do gory

guia ---> tez mam nadzieje, ze twoja kosmetyczka nie miala racji
Jeszcze mam tylko jedno pytanko. Ta mikrodermabrazje mozna robic na zdrowa skore tylko ? Tzn jak sa jakies krostki, to nie mozna tego zabiego zastosowac ? No i oczywiscie pisz na biezaco po kazdym zabiegu jek efekty
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 16:44   #579
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
To zbierz się na odwagę i jedź bez makijażu, a w podróży od czasu do czasu przecieraj twarz jakimś tonikiem. A jeśli jedziesz samochodem czy autobusem, to na jakiejś stacji benzynowej możesz umyć twarz.
Ja tak robiłam, jak musiałam gdzieś daleko jechać, choć przyznaję, że wnerwiające jest, kiedy myjesz twarz, a w kolejce za tobą stoi 20 osób, bo chcą umyć sobie zęby.
ale mnie przerazila ta wizja jazdy bez makijazu!!! wiem, ze tak by bylo najlepiej, ale jest to po prostu niemozliwe. Jak sie mozna pokazac z taka geba, z czerwonymi plackami wszedzie, bleeee!!!!!! Zreszta wracam do domu po dosc dlugim czasie, nie chce rodzinki wystraszyc na dzien dobry I tak pewnie bedzie halloween, ale moze nie az tak straszne jak w ogole bez maski zadnej(podkladu).
aach z rozmarzeniem wspominam te czasy, kiedy moglam sobie jezdzic i pozdrozowac jak dlugo chcialam, i nie przejmowac sie cera i nieczym !aaah
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:17   #580
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Talking blizny.........

moze ktos poradzi cos dobrego na blizny potradzikowe
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:25   #581
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: blizny.........

blizny-dziurki czy blizny-sinoczerone przebarwienia?

zreszta polecam forumowa wyszukiwarkę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 10:53   #582
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

ja musze przyznac ze mi bardzo pomogl Acne-derm
mialam na policzkach przebarwienia i teraz stosuje bodajze drugie opakowanie Acne-dermu i jest naprawde ok zadnych plamek, juz nawet korektora nie musze uzywac, tylko podklad bo bez niego sie nie ruszam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 10:58   #583
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: przebarwienia ; /

a ile stosowalas Acne-derm? po zuzyciu pierwszej tubki mozna juz powiedziec ze widac efekty ale z mojego doswiadczenia wiem ze lepiej i kupic druga
ja teraz czasem na noc smaruje plamki (na szczescie juz sa sporadycznie jak cos powyciskam ) Acne-dermem a na dzien Zel intensywnie nawilzajacy Kolastyny i buzka bez plamek a nawilzona
A co do Benzacne to szkoda czasu i twarzy na to, niestety.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 12:53   #584
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

witam, mam pytanie czy któras z was uzywala advanced krem 30% aha, link: http://www.bio-med.pl/peel_advanced.html ,bo ja uzywam juz trzeci miesiac glyo-a i owszem jest wielka poprawa, ale mam dwie blizny po ospie ktore chcialbym zlikwidowac, a zdaje mi sie ze glyco- a sobie jednak nie poradzi, chyba ze mam go stosowac dluzej, bo przeczytalam gdzies ze stosowanie kwasu glikolowego przez 6 m-cy i dluzej powoduje odnowienie kolagenu, ale ja juz chyba nie mam tyle cierpliwosci, zatem zastanwaiam sie na kwasem 30%, czy któras z was stosowala go moze, jakie rezultaty, jak przebiegala kuracja, prosze o odpowiedz, , pozdrawiam =)
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 14:43   #585
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: blizny.........

Cytat:
Napisane przez Justy
blizny-dziurki czy blizny-sinoczerone przebarwienia?

zreszta polecam forumowa wyszukiwarkę.

SINOCZERWONE SZEPCĄCE PRZEBARWIENIA
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:23   #586
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: blizny.........

na prwde dużo tematów o tym było. wpisz blizny w wyszukiwarke.
dziewczyny polecają acne derm
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:26   #587
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Byłam dziś u kosmetyczki... kwasy nr 7... załamała ręce nade mną... jestem jej najcięższym przypadkiem... Jak mi powiedziała.. buzię psuje mi coś od środka... . Najprawdopodobniej coś nie w porządku z przewodem pokarmowym. Fakt mam lekkie problemy z wątroba, ale żey to źle działało na cerę... ??? Byłam w szoku.. Ale kosmetyczka zakazała mi kwasów do momentu, aż się nie przebadam...tak więc jutro podążam w innym kierunku ku ładnej buzi... a potem znowu kwasy, ale najperw sprawdzić czy w śrrodku wszystko okej...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:06   #588
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: przebarwienia ; /

no wlsnie znowu lecze poparzenie twarzy ; ( ale tym razem po acne derm. kucze, juz nie wiem czego mam uzywac ; ( buuu a co do nog, to tez mam pelno przebarwien. to od tych wrastajacych wloskow. juz brak mi sil ; ( a co sadzicie o tym zeby sprobowac kwasami? czy mam za delikatna skore do tego? dziekuje, ze staracie sie pomoc : *
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 17:52   #589
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: blizny.........

Cytat:
Napisane przez falkka
na prwde dużo tematów o tym było. wpisz blizny w wyszukiwarke.
dziewczyny polecają acne derm
dzieki skorzystam z pomocy
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 22:39   #590
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: blizny.........

nie ma sprawy zaraz dziewczyny by krzyczały ze takie pytania są w kółko zadawane
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 13:03   #591
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: blizny.........

no tak ale jak ktos jest nowy to nie ma o tym zielonego pojecia
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 10:19   #592
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

No i pięknie. Po kwasach buzia się poprawiła, ale szok... Całą sobotę non stop torsje. Idę dziś do lekarza. Już wiadomo skąd te nagłe pogorszenie skóry. No jaaa
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 14:13   #593
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

miiee no i jak sie trzymasz? mam nadzieje, ze juz sie uspokoilo wszystko po tej chorobie!
Mam pytanie, te przebarwienia ktore ci sie udalo usunac kwasami, w przypadku takiego wysypu (chorobowego?) nie wracaja? Tzn jak sie je usunie, to raz na zawsze?
No i te blizny po wyciskaniu, one ci sie zluszczyly? Ja wlasnie dzis zauwazylam takie dziurki, w niektorych miejsch gdzie wycisnelam zaskornika,nie wiem, czy te kwasy moga to zluszczyc ? Czy w jakis inny sposob zlikwidowac? Bo pisalas, ze wlasnie po tych kwasach nic ci sie nie luszczy,jak to bylo po TCA, to w takim razie, jak to dziala?
no to narazie tyle, juz w tym tyg mam nadzieje, ze dotre w koncu do tego dermatologa, ale musze sie mniej wiecej orientowac o co zapytac. A i tak pewnie zabiegi bede mogla zaczac dopiero w lutym.. ehh tyle czasu jeszcze
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 00:07   #594
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Po chorobie już ok. Tylko mam gule na brodzie, ale już niewidoczne. Cera się bardzo poprawiła jest taka rozpromieniona, młoda, choć robią mi się takie dziwne nito pryszcze ani gule.Mam takie 2 na policzku. Co do przebarwień to takie po wyciskaniu to mijają. Takie czerwone plamki. Natomiast dziurki to raczej nie... Kwasy AHA i BHA są zbyt łagodne. Mimo, że skóra robi się od niech grubsza o 25% to jednak dziurek nie usunie..jedynie mogą je lekko spłycić. Na dziurki to jedynie TCA - głębokie złuszczanie...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 23:24   #595
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

o kurcze to lipa na maxa, mam pare takich ktore chcialabym zlikwidowac ale te plamy najgorsze, jak one zejda to juz bede szczesliwa
a teraz (nie wiem czy to blad czy nie) zaczelam czytac o lysanelu active i mam ochote kupic ten kremik i zaczac go uzywac, znow na wlasna reke, ale zabiegow i tak jeszcze przez miesiac zaczac nie moge, wiec moze przygotuje skore do nich w ten sposob... te pozytywne opinie zachecily mnie tylko.. jak ja nie lubie filtrow!!!!!
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:48   #596
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Jak pozbyc sie blizn trądzikowych???

Przechodzę własnie utrapienie nastolatków-trądzik. Ostatnio dosyć obficie wysypało mi twarz, ale po zastosowaniu antybiotyku, znacznie zelzał, teraz gdy popatrzyłam na swoją twarz, zauważyłam duzo drobnych czerwonych blizn i nie mam pojecia jak tego sie pozbyć!!!!Jestem zrozpaczona;(, czy są jakies masci, albo dobry podkład matujący??
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:22   #597
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak pozbyc sie blizn trądzikowych???

Mam podobny problem Wprawdzie blizn nie mam dużo i uzywam blokera, więc nie powinny się utrwalić, ale są czerwone i dość wyraźne. Dermatolog 2 dni temu zaleciła mi kupić krem No-scar, podobno delikatnie łagodzi blizny. Niestety, skuteczności na razie nie mogę potwierdzić, bo za krótko go uzywam.

Natomiast bardzo dobrze się u mnie sprawdza tonik Lysanel- przemywan nim buzię codziennie wieczorem i muszę przyznać, że blizny trochę pojaśniały
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:50   #598
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak pozbyc sie blizn trądzikowych???

Ja na swoje blizny używałam Cepan i generalnie odradzam stosowanie kremów/maści,ponieważ rozjaśniają,ale za bardzo.Wtedy miałam ciemne plamki teraz mam przerazliwie rozjaśnione miejsca na ciele
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:51   #599
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: Super sposob na blizny po tradziku, plamki, przebarwienia itd.

Glyco-A co to jets i dzie mzoan go kupic???drogie i jak sie uzywa wsyztskie ifnromacje prosze
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:15   #600
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: Super sposob na blizny po tradziku, plamki, przebarwienia itd.

Tutaj masz recenzje: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4204
Kupić można w aptece lub w internecie. Glyco-A jest mocny w działaniu więc lepiej zacząć od niższych stężeń - Glyco ma 12%.
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.