Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 12:19   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!


LAKTOCER+Zn  jest suplementem diety o starannie opracowanej recepturze, która pozwala utrzymać skórę trądzikową w dobrej kondycji. Należy pamiętać, aby oprócz suplementacji, pić duże ilości wody mineralnej i stosować lekkostrawną dietę oraz unikać alkoholu, papierosów i czekolady. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 21:41   #2
beatkacakala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubelskieⓣⓜ
Wiadomości: 103
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Rzeczywiście cera mi się po nim poprawiła. Po jakimś miesiącu czy 2 tyg.
beatkacakala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 09:21   #3
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

używałam tych tabletek jakies 2/3 lata temu, więc to chyba nie jest nowosc!
foksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 00:52   #4
gh22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Używałam tych tabletek przez 3 mc. Zauważyłam poprawę ale szału też nie było
gh22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:11   #5
phua
Przyczajenie
 
Avatar phua
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

ja mam po kilka krostek. uzywam visaxinum. dobry jest ale kiedy przestane brac (biore jakies 6-8mcy) to po2 tyg znow to samo :/
phua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:10   #6
angelikanehring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 7
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Witam czasami jestem załamana jak wyglada moja twarz wyskoczy kilku nie potrzebnych gosci na niej. Ale nie wiem czy suplement pomoze cos na to. Kilka lat temu miałam stycznosc z takimi preparatami i stosowałam je ale niestety nie widziałam żadnych rezultatów. A przeciesz każda z nas chce miec piekna twarz bez krostek. Czasami sie zastanawiam jak to robia gwiazdy ze maja taka twarz ale jestem pewna ze to tylko na zdjeciach tak maja dobry fotograf wszystko zrobi . Dziewczyny mam prosbe do was jak macie jakies pomysly sprawdzone albo takie ktore chcecie stosowac aby na twarzy nie pojawiały sie jakies krostki to napiszcie do mnie napewno odpisze i poradzę wam.
Pozdrawiam
angelikanehring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 09:45   #7
Stepuj kurczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 6
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Ja próbowałam różnych kremów, maści, brałam też face ok i nic mi nie pomogło, naprawdę polecam pójście do dobrego dermatologa, wyleczyć się raz a dobrze i mieć z głowy
Stepuj kurczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:34   #8
mjoasia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Polska,Kołobrzeg
Wiadomości: 1
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Trądzik niejedno ma imię. Dla jednego wystarczy właściwa pielęgnacja dla innych to towarzysz na całe życie.Niestety mnie dosięgła zmora życia z trądzikiem.Pomimo leczenia antybiotykami, środkami hormonalnymi (Diane-35),objawy zostały złagodzone. Jednakże dobry środek do pielęgnacji może ułatwić życie. To ciągłe poszukiwania, gdyż skóra przyzwyczaja się do danego preparatu i staję się on bezskuteczny.Obecnie z suplementów stosuję Visaxinum, i rewelacji nie ma. Trądzik to wyzwanie dla firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Leczenie zawsze jest długotrwałe i ma skutki uboczne.jest również dosyć drogie. Lekarze zamiast leczyć testują nowe leki. A ja ma 30-ci parę lat i ciągle dojrzewam. Pozdrawiam!!!!
mjoasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:35   #9
natalia1l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Witam. Ja się zmagam z trądzikiem już od gimnazjum do teraz. Próbowałam różnych środków, no i natrafiłam na ten Jak na razie mi służy bardzo dobrze, widzę ewidentną poprawę mojej skóry. Przyznać muszę, że zmieniłam też moje złe nawyki żywieniowe, co pewnie też ma wpływ na poprawę mojej skóry. Zapłaciłam za ten suplement około 31.00 zł w aptece internetowej volfarm bodajże . Cena może nie jest zadowalająca dla każdego, ale dla mnie liczy się widoczny efekt, a Lactocer mi go daje
natalia1l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:21   #10
pryszczblog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

stosowałam 2 tabletki dziennie, opakowanie 40 sztuk nie jest tanie, czyli starcza na 20 dni , pierwsze poleciła moja pierwsza dermatolog która chciała mnie leczyć dermokosmetykami , drugie opakowanie , druga nie lepsza dermatolog, moim zdaniem kolejny chwyt marketingowy i nowość na rynku, lekarze pewnie mają z tego korzyści żeby polecać, a w moim przypadku jak powiedziała kolejna dermatolog suplementy diety nic mi nie pomogą ,bo brałam już prawie wszystkie, teraz leczę się antybiotykiem Tetralysal, też jakichś specjalnych efektów nie widzę , ale jestem dopiero po dwóch tygodniach kuracji.
pryszczblog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:18   #11
fangle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Przestrzegam przed zażywaniem Diane-35! Nie miałam po nich miesiączki przez pół roku, na domiar złego musiłam brać multum tabletek wywołujących okres... Okropne Ja także walczę z trądzikiem, równymi sposobami, raz jest lepiej, a raz gorzej. Głowa do góry!

Polecam mikrodermabrazję i stosowanie masek aloesowych na buzię Lada moment takowa do mnie przyjdzie, więc napiszę jak efekty.

Pozdrawiam serdecznie!
fangle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 18:05   #12
pryszczblog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

hej, fangle dasz namiar na tą maskę aloesową ? ja stosuje od czasu do czasu maseczkę z glinki firmy Dermaglin, ale z aloesem też bym spróbowała
pryszczblog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:08   #13
fangle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Cytat:
Napisane przez pryszczblog Pokaż wiadomość
hej, fangle dasz namiar na tą maskę aloesową ? ja stosuje od czasu do czasu maseczkę z glinki firmy Dermaglin, ale z aloesem też bym spróbowała
Pewnie! Oto link: http://www.biodermic.pl/index.php?op...mid=25&lang=pl

Już niedługo opiszę ją na moim blogu ;-)
fangle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 09:15   #14
emiphant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

rowniez nie polecam Diane 35, zazywalam tabletki przez dwa miesiace a dochodzilam do siebie przez okolo rok po ich odstawieniu (brak miesiaczki jednego miesiaca lub miesiaczki trwajace 3-4 tygodnie, okropna cera-bylo z cera gorzej niz zanin zaczelam brac te tabletki, wahania nastroju w trakcie przyjmowania tabletek jak i kilka tygodni po odstawieniu) z wlasnego doswiadczenia moge polecic mikrodermabrazje, zel do mycia twarzy ze srebrem, picie 1.5l niegazowanej wody dziennie, lekkostrawna dieta ograniczajaca slodycze, niestety nie jestem w stanie odstawic calkowiciei jak najwiecej snu. Kilka miesiecy temu odkrylam u siebie lekka nietolerancje latozy. Po ograniczeniu spozywania o polowe nabialu stan cery poprawil sie znaczaco
emiphant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:45   #15
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Ja również odradzam Diane 35, osobiście nie brałam, ale znam przypadki gdzie taka kuracja nie skończyła się dobrze... Ja brałam Yasmin/Jeannine. Nie brałam ich jednak na cerę, a jedynie w celu zabezpieczenia się. Później miałam przerwę ponad rok od tabletek i o dziwo nie miałam wysypu. Tabletki bardzo poprawiły moją cerę, która była wcześniej w fatalnym stanie ;/. Niemal nie malowałam się wówczas, najpierw lekkie podkłady, później zamieniłam tylko na puder którego zadaniem nie było przykrycie niedoskonałości a jedynie matowienie. Więc było super. Cera posypała mi się po kuracji Luteiną, która miała wywołać okres... Nie był to mega wysyp, ale dla mnie przy tak ślicznie wyglądającej już buzi było to tragedią ;(. Obecnie znów biorę tabletki, tańszy odpowiednik poprzednich - Naraye. I z początku nie było najlepiej, ale nie wiem czy było to spowodowane jeszcze Luteiną czy tymi tabletkami. Obecnie cera uspokaja się. Czasem na własne życzenie coś mi wyskoczy, bo wycisnę tzw. zaskórnika i na drugi dzień pojawia się śliczna krosta w odcieniu wściekle czerwonym .

Nie stosowałam suplementów diety niestety nigdy i nie wiem jak one działają. Spróbowałabym, ale obecnie nie mam problemu ani z cerą za bardzo (wszystko się powoli uspokaja), ani z paznokciami (przestałam obgryzać! ), ani z włosami.

Uważam natomiast, że dobry dermatolog załatwi sprawę. Ja osobiście boje się kuracji dermatologicznej, bo przeraża mnie ten początkowy wysyp ;((((. Boje się, że gdy tylko moja skóra uległaby znacznemu pogorszeniu moja psychika mogłaby sobie z tym nie poradzić ;///.

Ja stosuję dermokosmetyki pół na pół, ale generalnie staram się właśnie takimi częstować swoją biedną buzię. Również kosmetyki kolorowe staram się stosować właśnie takie typowo apteczne.

Ale bardzo chętnie poczytam o suplementach i będę śledziła wątek .
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 22:03   #16
zapala221
Przyczajenie
 
Avatar zapala221
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Wiadomości: 28
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Pracuję w aptece i często spotykam się ztym że lekarze dermatolodzy zapisuja Laktocer pacjentom. Efekty widać już po pierwszym opakowaniu,po drugim i trzecim jest znaczna poprawa..
POLECAM bo z doświadczenia tych osób wiem,że warto i znowu można częsciej się uśmiechać patrząc w lustro..
zapala221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:50   #17
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

czy to działa?
taka kuracja jest dosyć droga, bo na pewno nie wystarczy jedno opakowanie, które kosztuje prawie 40 zł, lecz zapewne 3 lub 4 opakowania....

jaka jest pewność że to działa?
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:26   #18
zapala221
Przyczajenie
 
Avatar zapala221
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Wiadomości: 28
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Z moich obserwacji w aptece widzę,że to działa. Kuracja musi trwać jakieś 3-4 miesiące ale juz po pierwszym miesiącu widać rezultaty..
Szwagierka przed ślubem 2 miesiące brała i żadnych niespodzianek nie miała w tym ważnym dniu, jak przerwała i nie brała nic nawet vitPP to jej wyskoczyły pryszcze i zaskórniaki ale gdzies tak po dobrych 8-9 miesiącach. Ważne jest przy tym rodzaju cery żeby jej nie zanieczyszczać i zawsze dotykać czystymi rękoma,a nadmiar sebum zbierać bibułkami matującymi.
zapala221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:15   #19
daarling
Przyczajenie
 
Avatar daarling
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: stąd :)
Wiadomości: 27
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Mi wystarczyło jedno opakowanie, ponieważ nie miałam zbyt dużych problemów. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ Laktocer bardzo mi pomógł i jeśli będzie taka potrzeba to na pewno do niego wrócę!
daarling jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 14:37   #20
pomaranczowomi
Przyczajenie
 
Avatar pomaranczowomi
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Lek warto kupić bo jest na miesiąc i naprawdę pomaga, miałam po nim czystą cerę.. nawet maści na trądzik mi tak nie pomogły jak ten lek.. na blizny potrądzikowe też jest dobry.. w zupełności się sprawdził, takie kuracje co kilka miesięcy czy co rok przy tłustej cerze z problemami skórnymi naprawdę się sprawdza..
pomaranczowomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:18   #21
dagus_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1
Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Mi laktocer zupełnie nie pomógł a zaszkodził. Podczas jego stosowania zaczęły pojawiać się u mnie na twarzy i ramionach bolące gule, które paprały się strasznie przez cały okres brania tych tabletek. Dopiero po ich odstawieniu zaczęły się goić.
dagus_1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:47   #22
madziorek0295
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 18
Thumbs down Dot.: Z LAKTOCEREM+Zn trądzik to pryszcz!

Na kilka krostek na krzyż podziała, ale na "większy" problem niestety nie pomógł
madziorek0295 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 22:47:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.