Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 14:01   #1
coludatlas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38

Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!


Witam,

Pisze, poniewaz jest mi bardzo przykro i juz nie wiem kto ma racje, a kto nie.

Gwoli wprowadzenia:
Mieszkam z tz kilka miesiecy. Wprowadzajac sie wzielam wszystkie moje 'zabawki' bo po prostu lubie sie mastruboawc. Zazwyczaj robie to gdy go nie ma w domu i on o tym wie.

Dzis jednak mialam ochote, a on w domu jest. Pytam sie czy moge, tzn czy mu nie bedzie przeszkadzac? Jasne powiedzial i dodal, ze przyjdzie popatrzy.

Wyciaglam ten wibrator, ktory byl bardzo duzy, a on sie obrazil, ze jak moge takie cos uzywac.

Moja proba rozmowy spelzla na niczym. On siedzi obrazony, Stwierdzil, ze to niedorzeczne.

Jego penis jest sredniej wielkosci i chyba z tym mial problem. Nie wiem czemu. Prawda jest taka, ze nigdy nie lubilam mezczyzn z duzymi penisami, bo mnie boli - jego jest w sam raz. Ale wibrator lubie taki a nie inny, poniewaz mastrubacja to cos innego, trwa chwilke i nie ruszam tym. Jest mi przykro, wstyd mi, czuje sie nie fajnie.
Dodam, ze kiedys mu wyslalam zdjecie jak sie tym mastrubuje, wiec myslalam ze wiedzial, ze mam taki wibrator.

A tu obraza majestatu.

Zmiana nicku ze wzgl na intymna nature watku.

Edytowane przez coludatlas
Czas edycji: 2013-08-18 o 14:02 Powód: dodalam tekst
coludatlas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:08   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Naprawdę nie rozumiesz, dlaczego się obraził? Ugodziłaś jego męskie ego w najbardziej czuły punkt - wielkość penisa. U kobiet niekoniecznie jest takie podejście, ale u mężczyzn generalnie większy = lepszy i po prostu zrobiło mu się przykro, kiedy pomyślał, że z radością zabawiasz się z wibratorem większym od jego "sprzętu". Możliwe, że pomyślał, że jest gorszy, że Ci nie wystarcza, że wolałabyś, żeby był większy. I wcale mnie nie dziwi jego reakcja.

Ale swoją drogą, zastanowiła mnie jedna rzecz - skoro miałaś ochotę i faceta swojego pod ręką, to dlaczego nie zaproponowałaś pójścia do łóżka, tylko Ty się masturbowałaś, a on patrzył?

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-08-18 o 14:10
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:11   #3
coludatlas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;42316779]Naprawdę nie rozumiesz, dlaczego się obraził? Ugodziłaś jego męskie ego w najbardziej czuły punkt - wielkość penisa. U kobiet niekoniecznie jest takie podejście, ale u mężczyzn generalnie większy = lepszy i po prostu zrobiło mu się przykro, kiedy pomyślał, że z radością zabawiasz się z wibratorem większym od jego "sprzętu". Ale swoją drogą zastanowiła mnie jedna rzecz - skoro miałaś ochotę, to dlaczego nie poszliście do łóżka, tylko Ty się masturbowałaś, a on patrzył? [/QUOTE]

Coz rano sie kochalismy raz i gdy poprosilam o jeszcze raz to dal mi do zrozumienia, ze nie ma ochoty. Ja mam wieksze potrzeby seksualne niz on.

Widze, ze ugodzilam w jego ego. Nie wiem co mam teraz zrobic - isc i go przepraszac? Za co?
coludatlas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:20   #4
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cóż, bardzo niedobrze, że jesteście niedobrani pod względem libido i to może szybko spowodować większe problemy, no ale pomińmy tą sprawę na chwilę obecną.

Przepraszać? Nie. Teraz już nic nie poradzisz, widział, wie, mleko się rozlało. Po prostu staraj się mu okazywać, że dla Ciebie jego wielkość jest wystarczająca, że Ci odpowiada, pochwal go, pokomplementuj, powinno mu przejść, no i postaraj się nie dopuścić więcej do takiej sytuacji. No niestety tutaj trochę Ty się wykazałaś brakiem pomyślunku, bo raczej łatwo przewidzieć, że widok własnej kobiety z wibratorem o wiele większym od jego penisa go specjalnie nie zachwyci.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-08-18 o 14:21
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 18:24   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Witam,

Pisze, poniewaz jest mi bardzo przykro i juz nie wiem kto ma racje, a kto nie.

Gwoli wprowadzenia:
Mieszkam z tz kilka miesiecy. Wprowadzajac sie wzielam wszystkie moje 'zabawki' bo po prostu lubie sie mastruboawc. Zazwyczaj robie to gdy go nie ma w domu i on o tym wie.

Dzis jednak mialam ochote, a on w domu jest. Pytam sie czy moge, tzn czy mu nie bedzie przeszkadzac? Jasne powiedzial i dodal, ze przyjdzie popatrzy.

Wyciaglam ten wibrator, ktory byl bardzo duzy, a on sie obrazil, ze jak moge takie cos uzywac.

Moja proba rozmowy spelzla na niczym. On siedzi obrazony, Stwierdzil, ze to niedorzeczne.

Jego penis jest sredniej wielkosci i chyba z tym mial problem. Nie wiem czemu. Prawda jest taka, ze nigdy nie lubilam mezczyzn z duzymi penisami, bo mnie boli - jego jest w sam raz. Ale wibrator lubie taki a nie inny, poniewaz mastrubacja to cos innego, trwa chwilke i nie ruszam tym. Jest mi przykro, wstyd mi, czuje sie nie fajnie.
Dodam, ze kiedys mu wyslalam zdjecie jak sie tym mastrubuje, wiec myslalam ze wiedzial, ze mam taki wibrator.

A tu obraza majestatu.

Zmiana nicku ze wzgl na intymna nature watku.
Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Coz rano sie kochalismy raz i gdy poprosilam o jeszcze raz to dal mi do zrozumienia, ze nie ma ochoty. Ja mam wieksze potrzeby seksualne niz on.

Widze, ze ugodzilam w jego ego. Nie wiem co mam teraz zrobic - isc i go przepraszac? Za co?

Szczerze? Zostawiłabym tą sprawę.
Jeśli mu wytłumaczyłaś tak jak nam, to wg mnie focha się bez żadnego sensu.
Nie przepraszaj, bo nie masz za co.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 23:36   #6
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Przecież wibratory zazwyczaj są większe, żeby wygodniej można było chwycić. Obserwuj sytuację, powinno mu przejść. A do tej pory możesz go chwalić częściej niż zwykle
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 00:47   #7
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

No a Tobie by się nie zrobiło dziwnie, gdyby to On posuwał na Twoich oczach dmuchaną lalkę?
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 01:56   #8
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
No a Tobie by się nie zrobiło dziwnie, gdyby to On posuwał na Twoich oczach dmuchaną lalkę?
Przecież ni w tym problem- czytaj uważniej
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:10   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Przecież ni w tym problem- czytaj uważniej
Inaczej - czy posiadaczce malutkiego biustu nie zrobiłaby się przykro, gdyby zobaczyła, jak jej facet puka sobie radośnie lalę z gigantycznym biustem? Tłumaczyć można, że to co innego niż żywy partner, ale w głowie i tak swoje się pomysli.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:11   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Inaczej - czy posiadaczce malutkiego biustu nie zrobiłaby się przykro, gdyby zobaczyła, jak jej facet puka sobie radośnie lalę z gigantycznym biustem? Tłumaczyć można, że to co innego niż żywy partner, ale w głowie i tak swoje się pomysli.

Rozumiem dmuchaną lalę?
Nie, nie byłoby mi przykro
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:21   #11
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Nie, nie byłoby mi przykro Wiadomo, że lalki są robione w większości na jedno kopyto i mają duże biusty- nie dorabiałabym do tego ideologii. Inna sprawa, że nikt już nie puka dmuchanych lal- teraz są masturbatory
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 08:40   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie, nie byłoby mi przykro Wiadomo, że lalki są robione w większości na jedno kopyto i mają duże biusty- nie dorabiałabym do tego ideologii. Inna sprawa, że nikt już nie puka dmuchanych lal- teraz są masturbatory
No dobra, nie jestem znawcą tematu lal, może nie ma wyboru, może niemodne więc podstawmy co innego - film z biuściastymi paniami, seks hiszpański, czy zdjęcia wydekoltowanych obdarzonych modelek
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:48   #13
szary posrod tlumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Jako mężczyzna w 100% rozumiem gościa, ja może bym się obraził, ale na bank zrobiło by mi się BARDZO BARDZO smutno i najzwyczajniej przykro. Dokładnie jak ktoś tam powyżej napisał, pomyślałbym iż jestem niewystarczający, kiepski w łóżku, za mały, nie zaspokajam jej, może udaje orgazmy?! Itd. Jakbym zobaczył 30 cm grube dildo to bym się wystraszył, chyba każdy facet. Nie wiem czy miałbym się ochote kochać z nią przez kolejne kilka dni, wole nie myśleć o takiej sytuacji. Penis - jego rozmiar oraz druga kwestia - doprowadzenia swojej TŻ do orgazmu to super ważne kwestie dla mężczyzny (chyba każdego). To tak jak np. masz jakiś kompleks - nie wiem tik nerwowy czy odstające uszy i nic z tym nie możesz zrobić, a Twój tż zwróci na to uwagę i powie Ci "ale masz słodkie odstające uszka" albo "jak Cię pierwszy raz zobaczyłem to mialem zapytać czy nie jesteś elfem" dla niego to dowcipne, ale mógł wtedy uderzyć w Twój czuły punkt bo kiedyś w szkole się śmiali z Ciebie, wlaśnie z tego powodu itd. To nie muszą być uszy, może być biust, zęby, nie wiem cokolwiek. Chodzi o czuły punkt, a Ty właśnie zraniłaś jego najczulszy, nie wiem jak z tego wybrniesz, no.. jakoś mu to musisz wynagrodzić i obsypać komplementami jego "sprzęt", zresztą.. poradzisz sobie.

Czao, pa.
szary posrod tlumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:49   #14
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Ja tu nie jestem najlepszym przykładem, bo u nas i trójkąty były i różne filmy i gadżety, obydwoje lubimy czasami wyobrazić sobie, że uprawiamy seks z kimś innym i opowiadamy sobie w trakcie, co podkręca atmosferę Tak więc wibrator czy masturbator to dla mnie najmniejszy ''problem''.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:08   #15
coludatlas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Re: Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ja tu nie jestem najlepszym przykładem, bo u nas i trójkąty były i różne filmy i gadżety, obydwoje lubimy czasami wyobrazić sobie, że uprawiamy seks z kimś innym i opowiadamy sobie w trakcie, co podkręca atmosferę Tak więc wibrator czy masturbator to dla mnie najmniejszy ''problem''.
Widzisz Cherry Flame u nas tez byly i sa rozne gadzety, filmy ogladamy, planujemy trojkat z inna kobieta z mojej inicjatywy bo ja bardzo lubie seks i kobiety lol. Dlatego mnie to tak zdziwilo. On wie ze dla mnie jego penis jest idealny rozmiarem bo jest! Penetracja moze byc bardzo gleboka i udeza idealnie w koncowkw pochwy. Zreszta za to go tez inne kobiety chwalily wiec nie powinien kompleksow miec. Ja bylam pewna ze sie zasmieje, zazartuje a tu takie cos. :/
coludatlas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:15   #16
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Byłabym w stanie zrozumieć jego oburzenie, bo masz wibrator, czyli (uproszczone myślenie) on Ci nie wystarcza. Ale skoro akceptuje Twoje zabawy, a nawet je lubi, to nie rozumiem oburzenia. Przecież każdy wibrator jest duży
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:37   #17
coludatlas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Ten byl bardzo duzy. Coz tak lubie. Jest to bardzo subiektywne.
coludatlas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:01   #18
Omid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Ten byl bardzo duzy. Coz tak lubie. Jest to bardzo subiektywne.
Takie są efekty nie czekania do ślubu, i samogwałtu. Ot co.
__________________
Miłość nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego.
http://www.katolik.pl/
Omid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:15   #19
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez Omid Pokaż wiadomość
Takie są efekty nie czekania do ślubu, i samogwałtu. Ot co.
Idź nawracać zbłąkane owieczki gdzie indziej
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 18:21   #20
SzukamInspiracji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Jestem zdania, że nie masz za co przepraszać, ani czego się wstydzić. Jesteś świadomą kobietą, świadomą swoich potrzeb, a on powinien, to zrozumieć. Jeżeli tego nie rozumie, to nie Twój problem, tylko jego. Kobieta musi mysleć o sobie, mężczyźni tak robią i tą prawdę życiową wszyscy znają i nikomu to nie przeszkadza! Facet jest egoistą, bo zaspakaja swoje potrzeby. Kobiecie nie wolno, bo nie wypada, bo coś tam coś tam. Myśl o sobie!
__________________
MAGIA JEDZENIA
http://magiajedzenia.blogspot.com
SzukamInspiracji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:48   #21
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez SzukamInspiracji Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że nie masz za co przepraszać, ani czego się wstydzić. Jesteś świadomą kobietą, świadomą swoich potrzeb, a on powinien, to zrozumieć. Jeżeli tego nie rozumie, to nie Twój problem, tylko jego. Kobieta musi mysleć o sobie, mężczyźni tak robią i tą prawdę życiową wszyscy znają i nikomu to nie przeszkadza! Facet jest egoistą, bo zaspakaja swoje potrzeby. Kobiecie nie wolno, bo nie wypada, bo coś tam coś tam. Myśl o sobie!
Ale tu nie chodzi, że facetowi Autorki przeszkadza, że się masturbuje, tylko poczuł się urażony widząc jak wielkim wibratorem to robi.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:52   #22
SzukamInspiracji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

W dalszym ciągu chodzi o to samo. Duży, mały, co to za różnica? On ma problem, a nie ona.
__________________
MAGIA JEDZENIA
http://magiajedzenia.blogspot.com
SzukamInspiracji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 22:36   #23
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Hahaha nie mogę sobie wyobrazić tej sceny: Siedzicie razem w mieszkaniu, a Ty nagle: - Nie będzie Ci przeszkadzało jak się pomasturbuję, co?
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 23:08   #24
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez progressive Pokaż wiadomość
Hahaha nie mogę sobie wyobrazić tej sceny: Siedzicie razem w mieszkaniu, a Ty nagle: - Nie będzie Ci przeszkadzało jak się pomasturbuję, co?
To może nieźle podkręcić temperaturę
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 23:22   #25
coludatlas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Wlasnie tak go sie spytalam. A on ze przyjdzie popatrzec. Potem ja wyciagnelam TO i sie obrazil. :/
coludatlas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:49   #26
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Wlasnie tak go sie spytalam. A on ze przyjdzie popatrzec. Potem ja wyciagnelam TO i sie obrazil. :/
Myślę, że "idąc popatrzeć", nie wyobrażał sobie Ciebie z wielkim dildo, tylko raczej zabawiającą się palcami, jeszcze ze spoglądaniem w oczy. Przynajmniej ja widziałabym to w taki sposób Bo raczej nie przyszedłby popatrzeć zerkając, a w drugiej chwili rozwiązując krzyżówkę.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:06   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Dziwne
chociaż mój partner też powiedział *(po raz pierwszy otwarcie i konkretnie!), że lubi większe piersi i fajnie, że ja takie mam a ja na to, że gdybym miała małe, to nie byłabym kobieca? a on: "kobiety z małymi same o tym wiedzą"> Pewnie chciał sprawić mi przyjemność, ale mu nie wyszło. bo zaczęłam bronić małobiuściaste!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:39   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Wlasnie tak go sie spytalam. A on ze przyjdzie popatrzec. Potem ja wyciagnelam TO i sie obrazil. :/

Sorki, ale wyobraziłam to sobie jako scenę z filmu:
Wyciągasz spod łóżka walizkę z TYM w częściach, montujesz w całość, a w tym czasie jego oczy zaczynają robić się coraz większe, nerwowo przełyka ślinę... I ta-dam! Mamy wielką, przerażającą męskość.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:48   #29
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

Sorki, ale wyobraziłam to sobie jako scenę z filmu:
Wyciągasz spod łóżka walizkę z TYM w częściach, montujesz w całość, a w tym czasie jego oczy zaczynają robić się coraz większe, nerwowo przełyka ślinę... I ta-dam! Mamy wielką, przerażającą męskość.
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:14   #30
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Re: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

Sorki, ale wyobraziłam to sobie jako scenę z filmu:
Wyciągasz spod łóżka walizkę z TYM w częściach, montujesz w całość, a w tym czasie jego oczy zaczynają robić się coraz większe, nerwowo przełyka ślinę... I ta-dam! Mamy wielką, przerażającą męskość.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 15:20:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.