FRYZURA DLA DONICZKI ????????? ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-19, 14:14   #1
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287

FRYZURA DLA DONICZKI ????????? ;-)


W czerwcu idę do fryzjera, ponieważ opanowała mnie żądza posiadania grzywki [img]icons/icon12.gif[/img] Jednakże nie mam pojęcia czy będzie mi pasowała [img]icons/icon21.gif[/img] Bardzo proszę o porady co fajnego mogłabym zrobić ze swoimi włosami. Nie chcę ich skracać, tylko wycieniowac albo właśnie zrobić sobie grzywkę. Moje włosięta bardzo reagują na pogodę- w wietrzne dni są proste a w wilgotne falowane [img]icons/icon9.gif[/img] Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wariacje na temat fryzurki [img]icons/1roza.gif[/img]
[img]icons/1jupi.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img]
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 14:59   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: FRYZURA DLA DONICZKI ????????? ;-)

Mi sie Doniczko [img]icons/icon7.gif[/img] podobasz bez grzyweczki [img]icons/icon10.gif[/img] , ale jeśli kusi Cię mała zmiana, to zrób ją sobie [img]icons/icon7.gif[/img] Zawsze dość łatwo z niej zrezygnować.
NIe rób tylko bardzo gęstej. Raczej niech to będą delikatniejsze pocieniowane kosmyki.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image15.jpg (33,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image6.jpg (44,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 16:28   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: FRYZURA DLA DONICZKI ????????? ;-)

<font color=magenta> ja znalazłam taką alternatywę do grzywki.. [zdjęcie] [img]icons/icon7.gif[/img].

mi tez się podobasz bez grzywki, baaaardzo i tak jak Aga sugeruję - jeśli już zrób sobie taką grzywkę, którą można "wpleść" w resztę fryzury [znaczy się:ukryć]. przy takich włosach jak Twoje [reagujące na wilgoć i lekko falujące] nie zawsze będzie Ci się chciało pracować nad grzywką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosytr.jpg (4,3 KB, 1 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 19:41   #4
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Dzięki wielkie za błyskawiczne odpowiedzi [img]icons/1cmok.gif[/img] Od paru lat ciągle widzę to samo w lustrze i mam wielką ochotę coś zmienić tylko właśnie ... oby nie na gorsze [img]icons/icon28.gif[/img] Jeszcze raz dziękuję za propozycje i czekam z niecierliwością na jeszcze [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1jupi.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img]

Doni!
Nie daj się modzie i nie rób grzywki - wbrew pozorom nie jest łatwa w obsłudze i wymaga zastosowania środków przymusu ( żel, wosk...):-(

I jak się znudzi ( tak jak mnie teraz to, życie zapuszczaczki jest b. ciężkie [img]icons/icon9.gif[/img]

Najbezpieczniejsza jest taka jaka opisała Aga lub sięgająca za brwi, wycieniowana - zaczesywana na bok - łatwo podpiąć gdybyś jej miała dość.

A może skusisz się na propozycję Sarenki? - to bardzo dobry sposob na sprawdzenie czy Ty i grzywka do siebie pasujecie.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-05-24 o 16:11
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 10:46   #5
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: FRYZURA DLA DONICZKI ????????? ;-)

Ojej, już nie wiem [img]icons/1nie.gif[/img] [img]icons/1nie.gif[/img] Wczoraj na polku była duza wilgoć i tak mi się włosy pokręciły, że jak roztoczyłam przed sobą wizję niesfornej i pokręconej grzyweczki to .... juz sama nie wiem [img]icons/icon21.gif[/img] A niestety wszelkich żeli, lakierów itp bardzo nie lubię [img]icons/icon30.gif[/img] Chyba znowu skończy się na podcięciu końcówek [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.