Inglot cz. III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 00:49   #1651
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=780077

A tak żeby jeszcze nie ciągnąć już może wątku świeżości kosmetyków, ostatnio zdziwiła mnie jedna rzecz. Szukałam granatowego żelowego eyelinera, odruchowo więc skierowałam się do Inglota. Przejrzałam zawartość blatu z nimi, ale z ciemnych kolorów były tylko fiolety, z niebieskości najciemniejszy był taki szafirowy (nie pamiętam numeru), nie takiego koloru szukałam, trudno. Przeglądając stronę Inglota wchodzę na żelowe eyelinery i widzę tam śliczny granat, nr 83, obok taki żywszy 82. Teraz oglądam swatche i np. tu http://s179.photobucket.com/user/vme...hes03.jpg.html to rzeczywiście granat, ale tu http://www.wiseshe.com/wp-content/up...6-swatches.png już jest żywszym kolorem. I teraz pytanie - jaki to właściwie ma kolor? Czy możliwe, by w salonie nie był wstawiony tester?

Edytowane przez moonandsunrise
Czas edycji: 2014-10-29 o 01:05
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:30   #1652
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Czy możliwe, by w salonie nie był wstawiony tester?
możliwe.. ale bardziej niż brak testera możliwe jest , że nie mają w danym salonie tego kosmetyku..

Nie wszystkie salony (a tym bardziej wyspy) mają pełen asortyment..
W sklepie internetowym też nie wszystko jest.. Szukałam np różu w odcieniu 55 i na stronie internetowej teraz nie ma a w jednym z salonów są..
Wyspy maja mniej cieni, lakierów, nie mają pudrów HD... itd

To ie jest tak ,że każdy salon ma pełen asortyment.. wydajemi się, że im większy salon tym asortyment szerszy..
Podstawowe (najbardziej popularne) odcienie i kosmetyki są w każdym punkcie.. a takie mniej chodliwe (jak ten granat) pewnie tam gdzie miejsce pozwoli
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:00   #1653
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
możliwe.. ale bardziej niż brak testera możliwe jest , że nie mają w danym salonie tego kosmetyku..

Nie wszystkie salony (a tym bardziej wyspy) mają pełen asortyment..
W sklepie internetowym też nie wszystko jest.. Szukałam np różu w odcieniu 55 i na stronie internetowej teraz nie ma a w jednym z salonów są..
Wyspy maja mniej cieni, lakierów, nie mają pudrów HD... itd

To ie jest tak ,że każdy salon ma pełen asortyment.. wydajemi się, że im większy salon tym asortyment szerszy..
Podstawowe (najbardziej popularne) odcienie i kosmetyki są w każdym punkcie.. a takie mniej chodliwe (jak ten granat) pewnie tam gdzie miejsce pozwoli
Tak właśnie jest. Największe salony w mieście mają zazwyczaj wszystko, a w niektórych oferta jest okrojona o mniej chodliwe odcienie/akcesoria.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 07:04   #1654
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Upolowałam 158. Ciekawy kolor, małe kółko, ledwie paluch wsadzę. Spróbuję jeszcze upolować inne kolory. Zastanawiam się żeby go zdepotować, bo nie "przykleja się" do magnesu w paletce.

Marta

Edytowane przez czmarta
Czas edycji: 2014-10-30 o 07:09
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 15:29   #1655
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Upolowałam 158. Ciekawy kolor, małe kółko, ledwie paluch wsadzę. Spróbuję jeszcze upolować inne kolory. Zastanawiam się żeby go zdepotować, bo nie "przykleja się" do magnesu w paletce.

Marta
Właśnie czekam, aż ktoś to zrobi, bo nie wiem czy potem 'przyklei' mi się do tej paletki tzn. czy będzie ten magnesik od spodu.

p.s. 160 ładnie wygląda z 377 w kąciku.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:57   #1656
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Na razie nie mam natchnienia, ale może w weekend to zrobię. Zamierzam podgrzać prostownica ten plastik i wyciągnąć metalowe kółko.

Marta
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:34   #1657
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Właśnie czekam, aż ktoś to zrobi, bo nie wiem czy potem 'przyklei' mi się do tej paletki tzn. czy będzie ten magnesik od spodu.

p.s. 160 ładnie wygląda z 377 w kąciku.
To nie magnes tylko metal Magnes masz w paletce
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 16:58   #1658
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
To nie magnes tylko metal Magnes masz w paletce
Naturalnie
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 10:30   #1659
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Wyciągnęłam cień z tego plastiku. Nie było trudno, gdyż jakość była kiepska. Może mi się uda załączyć zdjęcie.

Marta
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:00   #1660
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Łapie się później ten wkład do paletki?
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 14:14   #1661
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Mam Glamboxa. Łapie się.

Marta
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 20:32   #1662
Wiktoria90
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, myślicie, że podkład YSM nada się do tłustej cery ?
Wiktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:15   #1663
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Wiktoria90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że podkład YSM nada się do tłustej cery ?
To jest podkład teoretycznie przeznaczony do cery tego typu, więc powinien być ok. Jednak słabo kryje i może powodować zapychanie, ale to kwestia indywidualna.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 14:42   #1664
Biala Azalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 163
Dot.: Inglot cz. III

Wczoraj byłam pierwszy raz w inglocie. Kpiłam paletkę bez przegródek i 3 okrągłe cienie... tak mi się spodobały, że dzisiaj wróciłam po paletkę z przegródkami i kilka cieni....
Pewnie to już wiecie ale dzisiaj Pani powiedziała mi , że inglot wycofuje okrągłe cienie i paletki z okrągłymi przegródkami.
Stwierdziłam , że najwyżej kiedyś powkładam do niej cienie z kobo.

Ciemny brąz jest z kobo reszta z inglota.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0191.jpg (29,2 KB, 69 załadowań)
Biala Azalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 15:01   #1665
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Biala Azalia Pokaż wiadomość
Pewnie to już wiecie ale dzisiaj Pani powiedziała mi , że inglot wycofuje okrągłe cienie i paletki z okrągłymi przegródkami.
normalnie nie mogę z tym opowiadaniem o wycofywaniu okrągłych wkładów :P Okrągłe wkłady nie są wycofywane, po prostu nie są rozwijane - nowe kolekcje wychodzą jedynie w kwadratach. Ale okrąglaki nadal sobie będą.

swoją drogą rozwala mnie też Inglot w kwestii kształtów wkładów. Kiedyś były okrągłe, potem kwadraty - wprowadzili tez kwadratowe pudry i róże, wszystko super można sobie powsadzać w jedną paletkę. A teraz znów zmienia politykę i pudry pojawiają się w okrągłych opakowaniach - gdzie tu logika i spójność? :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 15:15   #1666
Biala Azalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 163
Dot.: Inglot cz. III

hyyyy!!! Oszukali mnie! A jeszcze pytałam czy będę mogła kupić paletkę na okrągłe wkłady na co dostałam odpowiedź, że tylko do wyczerpania zapasów
Biala Azalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 17:22   #1667
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jest paletka bez przegródek z lusterkiem za 15 zł .

Dzisiaj chciałam kupić tę paletkę bez przegródek. Pani w pierwszym salonie powiedziała mi, że je wycofują. Niezrażona, szukałam dalej i znalazłam tę paletkę dopiero w czwartym łódzkim salonie - oczywiście w Manufakturze.

Może ktoś tu jest zorientowany, na ile ta informacja jest sprawdzona? Bo w Manufakturze ekspedientka najpierw w ogóle nie wiedziała, co to za paleta, za pół godziny ją w końcu znalazła, ale powiedziała, że nic nie wie o jej wycofaniu.

Rozmawiałam z koleżanką wizażystką, to z kolei palety na okrągłe cienie mają zostać na niektórych rynkach. Na innych rynkach, np. amerykańskim czy azjatyckim, dobrze się sprzedają, bo kojarzą się klientom z MAC. Trochę dziwne byłoby jak przestały by być dostępne na rodzimym rynku. Nie sądzicie?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-06 o 17:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 17:48   #1668
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Inglot ma ogólnie troszkę wywalone na rodzimy rynek, bo 70% przychodów pochodzi zza granicy. Ale o tym kojarzeniu się z MACiem też słyszałam.
W czasie pracy 1000 razy szefowie tłukli, że okrągłych cieni nie wycofują, ale nawet niektóre koleżanki z innych salonów nadal takie bzdury wygadywały :P
Paletki bez przegródek są dostępne, ale tylko te małe (duże już dawno wycofali). Niektóre dziewczyny z Inglota nie ogarniają całego towaru (niestety), więc mogą się zdarzać takie kwiatki. W niektórych punktach nie ma też wszystkich produktów, więc dlatego też mogą nie kojarzyć. No i dużo zależy od tego, czy franczyza, czy salon firmowy...
Dziewczyny z Inglota to też ludzie, czasem bym nie wierzyła w 100%, jeżeli źródła mówią inaczej (czyt. ja - też dziewczyna z inglota )
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 17:50   #1669
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Inglot ma ogólnie troszkę wywalone na rodzimy rynek, bo 70% przychodów pochodzi zza granicy. Ale o tym kojarzeniu się z MACiem też słyszałam.
Jak w USA opychają wkład za 10 dolców, a u nas za dychę, to nie ma się co dziwić .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 18:27   #1670
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Inglot cz. III

Po testach cieni prasowanych z serii Fall in Love z Glamour, testowałam dzisiaj w salonie konturówkę do powiek.
http://www.inglot.pl/fall-in-love/36...l-in-love.html

Pierwsze wrażenia, bardzo ładnie się rozciera. Poczekam do jutra ze zmyciem testu z dłoni.
Edit: konturówka dotrwała do rana, trwałość bardzo dobra.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-07 o 18:05
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:50   #1671
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Inglot ma ogólnie troszkę wywalone na rodzimy rynek, bo 70% przychodów pochodzi zza granicy. Ale o tym kojarzeniu się z MACiem też słyszałam.
W czasie pracy 1000 razy szefowie tłukli, że okrągłych cieni nie wycofują, ale nawet niektóre koleżanki z innych salonów nadal takie bzdury wygadywały :P
Paletki bez przegródek są dostępne, ale tylko te małe (duże już dawno wycofali). Niektóre dziewczyny z Inglota nie ogarniają całego towaru (niestety), więc mogą się zdarzać takie kwiatki. W niektórych punktach nie ma też wszystkich produktów, więc dlatego też mogą nie kojarzyć. No i dużo zależy od tego, czy franczyza, czy salon firmowy...
Dziewczyny z Inglota to też ludzie, czasem bym nie wierzyła w 100%, jeżeli źródła mówią inaczej (czyt. ja - też dziewczyna z inglota )
Ja bym się tam nadawała, asortyment z Inglota znam chyba lepiej niż swoją szufladę z kosmetykami
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:12   #1672
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. III

A co myślicie o kredkach do ust Inglota? Chodzi mi o te cienkie i grube wysuwane?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:23   #1673
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A co myślicie o kredkach do ust Inglota? Chodzi mi o te cienkie i grube wysuwane?
Grube wysuwane są bardzo fajne, dają efekt matowych ust (nakładane na całe wargi), bez wysuszenia i tępoty. Wysuwane cienkie są moim zdaniem nie warte swoje ceny, bo jest ich strasznie mało w opakowaniu i potrafią się skończyć niespodziewanie. Te w metalicznym opakowaniu to już w ogóle nie polecam, te w czarnym jedynie ze względy na ciekawe kolory. A zwykłe temperowane... to już lepiej podejść do Golden Rose.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:32   #1674
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inglot cz. III

Potwierdzam dobre opinie o grubych wysuwanych
Wczoraj wpadł mi w oko pomadkowy wkład nr 86, chyba po niego wrócę Mam ochotę na pomadkową paletkę, taką zgrabną trójkę , oczywiście obudziłam się teraz, gdy wszystkie akcje rabatowe z Twoim Stylem itp. minęły...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 08:54   #1675
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Noodle

Ja się nie dziwie że rynek zagraniczny przynosi takie dochody. Mają obłędne ceny.
Mnie wkurza brak sklepu online w DE np.. Zresztą w Holandii( mam 40 km) też nie ma. Nie ułatwiają dotarcia do siebie.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-09 o 08:56
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 10:51   #1676
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Grube wysuwane są bardzo fajne, dają efekt matowych ust (nakładane na całe wargi), bez wysuszenia i tępoty. Wysuwane cienkie są moim zdaniem nie warte swoje ceny, bo jest ich strasznie mało w opakowaniu i potrafią się skończyć niespodziewanie. Te w metalicznym opakowaniu to już w ogóle nie polecam, te w czarnym jedynie ze względy na ciekawe kolory. A zwykłe temperowane... to już lepiej podejść do Golden Rose.
a masz może, albo ktoś inny porównianie ich do jakiś innych kredek?
mam w domu clinique i revlona - clinique fajna bo nie wysusza, ale revlon to już nie to. Przy czym clinique nie jest matowy, a maty mają taką tendencję.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Noodle

Ja się nie dziwie że rynek zagraniczny przynosi takie dochody. Mają obłędne ceny.
Mnie wkurza brak sklepu online w DE np.. Zresztą w Holandii( mam 40 km) też nie ma. Nie ułatwiają dotarcia do siebie.
ja się cieszę, że ceny u nas są niższe
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 11:13   #1677
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Grube wysuwane są bardzo fajne, dają efekt matowych ust (nakładane na całe wargi), bez wysuszenia i tępoty. Wysuwane cienkie są moim zdaniem nie warte swoje ceny, bo jest ich strasznie mało w opakowaniu i potrafią się skończyć niespodziewanie. Te w metalicznym opakowaniu to już w ogóle nie polecam, te w czarnym jedynie ze względy na ciekawe kolory. A zwykłe temperowane... to już lepiej podejść do Golden Rose.
Dzięki za opinię. Oglądałam testery tych grubych kredek i trochę się kruszyły przy rysowaniu, dlatego miałam wątpliwości.

O Golden rose myślałam, ale na stoiskcah w ogóle nie mają testerów, więc jak tu znaleźć swój kolor? Zwłaszcza że mi takie beżowe kolory nie pasują, więc trochę muszę się naszukać tego właściwego koloru.

figa84, Inglot to zupełnie inny rodzaj kredki niż te popularne w typie Revlon, Catrice, Bourjois itd, bo ma wykończenie całkowcie matowe. Daje efekt podobny do ust wymalowanych konturówką.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:03   #1678
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
a masz może, albo ktoś inny porównianie ich do jakiś innych kredek?
mam w domu clinique i revlona - clinique fajna bo nie wysusza, ale revlon to już nie to. Przy czym clinique nie jest matowy, a maty mają taką tendencję.



ja się cieszę, że ceny u nas są niższe
to są zupełnie inne kredki niż Revlon, Clinique, Astor Bourjois (nie mam porównania do MAC tych grubych)

Inglotowe kredki nie są takie masełkowate jak te popularne , są lepiej napigmentowane , matowe i bardziej tępe (nie że są jakieś wybitnie tępe, poprostu to bardziej gruba konturówka). Są bardzo fajne, ale to zupełnie co innego niz wcześniej wymienione.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:21   #1679
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Inglot cz. III

ok, a jak wypadają z wyszuszaniem ust w stosunku do tych innych?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:51   #1680
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
ok, a jak wypadają z wyszuszaniem ust w stosunku do tych innych?
będą bardziej wysuszające niż tamte, bo tamte to są jak dla mnie raczej balsamy w kredce i nawilżają , te nie nawilżają poprostu.

podkreślają suche skórki, ale przy najmniej u mnie stanu ust nie pogarszają.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.