zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 15:16   #301
chellaria
Welcome to Jamrock
 
Avatar chellaria
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 905
Wyślij wiadomość przez ICQ do chellaria
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Zielona Isana jest na bazie acetonu. Jest polecana, bo jest tania, ogolnodostepna i zdaje egzamin. Hybrydę na bazie Gelish zdejmie do golego paznokcia. Mani na bazie Semilac mi nie udalo się niczym w 100% zdjąć.
aha, dziekuje czytałam że jest problematyczna (baza semilac) do zdjęcia, ale spróbuję. W razie co zawsze mogę kupić polecaną gelish
Cytat:
a czy jest jakas różnica między acetonami/ cleanerami? czy te z allepazokcie są dobre? jesli tak to który wybrać? http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/249/plyny
jednak skompletuję wszystko tutaj, gdyż wysyłka wyjdzie darmowa i mam wszystko w jednym miejscu
ktoś, coś?
__________________

chellaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 16:51   #302
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Z Allepaznokcie nie kupuj cleanera High Gloss Cleaner - jest on tłusty i nadaje się wyłącznie do przemycia ostatniej warstwy. Poza tym z tego co widzę to te płyny na ich stronie są strasznie drogie, ja na sioisku allepaznokcie kupiłam cleaner (właśnie ten high gloss) 600 ml ma jakieś 16 zł, na stronie jest 500ml za 40 zł.

Do topu Gelish czy Semilac polecam cleaner Silcare Basic formuła pro-vita (600ml za kilkanaście zł). A zamiast acetonu milion razy to wspominany zielony zmywacz isana z rossmana (~9zł/250ml)



Jeśli "wszystko" oznacza też "hybrydy" z allepaznokcie czy jakieś NTN to od razu ostrzegam - badziew, badziew, badziew.
jaki skład ma ten cleaner high gloss z allepaznokcie?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 19:14   #303
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

isopropylaikohol i isopropylmyristat jeśli dobrze przepisałam z buteleczki
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:58   #304
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
isopropylaikohol i isopropylmyristat jeśli dobrze przepisałam z buteleczki
czyli taki sam jak w indigowym cleanerze supershine a jak się sprawuje?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 22:07   #305
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Tak jak wyżej pisałam, do przemycia ostatniej warstwy ok (ale zaraz trzeba umyć ręce) ale do odtluszczenia naturalnego paznokcia czy przemycia bazy/jakiejkolwiek warstwy przed topem się kompletnie nie nadaje
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 09:27   #306
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

To akurat wiem chodzi mi właśnie o to jak nabłyszcza top mam teraz cleaner z indigo i jest super, tylko cena zaporowa

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:02   #307
Schocolatex
Testerka
 
Avatar Schocolatex
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 146
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

A ja się noszę z zakupieniem zestawu startowego Semilac z tej strony: https://hurtowniacosmo.pl/produkt/ze...oda-hybrydowa/ Tylko nie wiem, czy przypadkiem niepotrzebnie nie przepłacę. Uparłam się na Semilaca, bo moja znajoma ma i jest zadowolona, moje paznokcie też dobrze go przyjęły. Teraz chcę zacząć robić je sama
I dlatego mam do Was pytanie: czy widziałyście gdzieś może taki zestaw, tylko w niższej cenie?
Schocolatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 18:53   #308
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

takich zestawów jest od groma na allegro
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:36   #309
Schocolatex
Testerka
 
Avatar Schocolatex
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 146
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ale na Allegro są z tą mniejszą lampą.. A ja chcę tą większą : )
Schocolatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:43   #310
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Są nawet z diamentem. Wczoraj weszłam w strefę okazji czy coś takiego w aplikacji i byla nawet duża przecena
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 14:27   #311
nostalgy31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Hej wszystkim
Właśnie przymierzam się do zakupu pierwszego zestawu hybrydowego, co prawda porad jest wiele (i wszystkie przeczytałam! ), ale mimo wszystko mam jeszcze pewne wątpliwości. Hybrydy zamierzam robić tylko na własny użytek (no może dojdzie mama, czy jakaś koleżanka) i najbardziej zastanawiam się nad lampą. Na początku myślałam, że UV w zupełności wystarczy, ale gdy się już naczytałam tyle tych postów, to jestem co raz bardziej skuszona na LED. I teraz tak: co do mostków odradzacie (sama zresztą jak je zauważyłam za pierwszym razem wydawały mi się mało... praktyczne), więc zestaw od semilaca odrzuciłam. Chciałabym jednak zmieścić się mniej więcej w kwocie 300 zł, więc zostały mi dwie opcje, albo zwykła UV (wtedy myślę o takim zestawie: http://allegro.pl/zestaw-xxxl-5x-sem...747311912.html), albo coś takiego http://allegro.pl/zestaw-5x-semilac-...617884768.html (rozumiem, że to: http://allegro.pl/zestaw-d1-5x-semil...928442066.html to ta sama lampa tylko zestawy różnią się dodatkami, tak?) tylko, że mam wątpliwości, bo nie jest to typowa lampa LED tylko to CCFL, czyli połączenie UV z LED i nie wiem, czy sprawuje się tak samo dobrze jak LED? Co radziłybyście wybrać?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc, bo moje dywagacje trwają już ze dwa miesiące i nie potrafię się zdecydować
nostalgy31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 14:32   #312
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

w wątku o lampach LED dużo dziewczyn polecane właśnie diamencika (sporo z nich zamówiło go lub aktualnie zamawia z Ali), także myśle że możesz spokojnie ten zestaw kupować. Choć ja osobiście wolałabym skompletować wszystko sama i kupić lampe LED ale budżet masz ograniczony dlatego nie ma co się zastanawiać
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 15:17   #313
nostalgy31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź! Poczytam jeszcze wątek o lampach LED, ale chyba się na tę zdecyduję
A jeśli chodzi o tego sprzedawcę (uroda-i-ty) ktoś miał jakieś doświadczenia? Co prawda ma mnóstwo komentarzy, w większości pozytywnych, ale nie zaszkodzi się upewnić wśród Was
nostalgy31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 04:03   #314
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

ja niestety nic od tego sprzedawcy nie brałam ale też często trafia mi się jakiś mało znany a wszystko ładnie dochodzi
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 05:25   #315
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nostalgy31 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Poczytam jeszcze wątek o lampach LED, ale chyba się na tę zdecyduję
A jeśli chodzi o tego sprzedawcę (uroda-i-ty) ktoś miał jakieś doświadczenia? Co prawda ma mnóstwo komentarzy, w większości pozytywnych, ale nie zaszkodzi się upewnić wśród Was
Ja zamawiałam właśnie ten zestaw i jestem zadowolona. Lampa CCFL spisuje się super.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 06:22   #316
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nostalgy31 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Poczytam jeszcze wątek o lampach LED, ale chyba się na tę zdecyduję
A jeśli chodzi o tego sprzedawcę (uroda-i-ty) ktoś miał jakieś doświadczenia? Co prawda ma mnóstwo komentarzy, w większości pozytywnych, ale nie zaszkodzi się upewnić wśród Was
uroda-i-ty to to samo co leobert (--> dane kontaktowe) więc spokojnie możesz zamawiać.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 23:29   #317
nostalgy31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie wskazówki i odpowiedzi Zamówiłam, dzisiaj był kurier, ale nie dane było mi odebrać, więc czekam do jutra
nostalgy31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 22:35   #318
nostalgy31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Question Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Jeszcze pytanie do dziewczyn, które zakupiły ten sam zestaw (sandrek?): czy w waszych lampach też te magnesiki trzymające od dołu płytkę wypadały? Bo zauważyłam, że się ruszała, zdjęłam, a tam ze dwa odchodzą z nią i się kruszą, jeden jest dość mocno ułamany... myślę o reklamacji, ale nie wiem, czy tak to po prostu w nich nie wygląda...
nostalgy31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 06:14   #319
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nostalgy31 Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie do dziewczyn, które zakupiły ten sam zestaw (sandrek?): czy w waszych lampach też te magnesiki trzymające od dołu płytkę wypadały? Bo zauważyłam, że się ruszała, zdjęłam, a tam ze dwa odchodzą z nią i się kruszą, jeden jest dość mocno ułamany... myślę o reklamacji, ale nie wiem, czy tak to po prostu w nich nie wygląda...
Nie, nic nie wypadało. Ja od razu jak rozpakowałam to podłączyłam lampę i sprawdzałam czy działa. I czy te 30 sekund to rzeczywiście 30 sekund. Jedynie ta podstawka na dole jest porysowana ale to nie wpływa na paznokcie. Napisz do nich.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 23:00   #320
nostalgy31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

hm, beznadzieja, dowiedziałam się, że przyślą mi nową aczkolwiek mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji i dodatkowo paczka zostanie wysłana pocztą polską mimo, że pierwotnie wybrałam opcje kuriera... trochę wydaję mi się to nie w porządku, bo to z ich winy, a ja mam być poszkodowana, a dodatkowo specjalnie zamówiłam wcześniej żeby móc na piątek coś zrobić z paznokciami... no pozytywnego komentarza to raczej ode mnie nie dostaną
nostalgy31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 21:35   #321
rafael30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 17
Zestaw do paznokci dla kobiety

Drogie Panie,
proszę o pomoc gdyż jestem kompletnym laikiem. Dla mojej ukochanej chciałbym sprezentować zestaw do robienia paznokci, widze jak zerka na znajomą która ma to usiebie, jestem laikiem ale wiem, że powinna być tam mała lampa UV, żele, coś do przedłużania tipsów i lakiery. Obiło mi się też o uszy słowo semilac. Na razie to mała tajemnica więc nie mogę jej pytać wprost ale jakbyście miały jakieś pytania to spróbuje delikatnie podpytać.
Kolorów lakierów raczej nie używa zbyt dużo (namawiam ją na eksperymenty), na początek wystarczyłoby kilka - czarny, czerwony, coś ala kosmos (z drobinkami), może jakieś pastelowo-to można dokupić, najwazniejsze to ta aparatura - lampa, jakieś podkłady czy utwardzacze i coś do przedłużania. Chciałbym zamknąć się w kwocie do 500zł, max 1k. Pomogłybyście mi?
rafael30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:33   #322
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zestaw do paznokci dla kobiety

Cytat:
Napisane przez rafael30 Pokaż wiadomość
Drogie Panie,
proszę o pomoc gdyż jestem kompletnym laikiem. Dla mojej ukochanej chciałbym sprezentować zestaw do robienia paznokci, widze jak zerka na znajomą która ma to usiebie, jestem laikiem ale wiem, że powinna być tam mała lampa UV, żele, coś do przedłużania tipsów i lakiery. Obiło mi się też o uszy słowo semilac. Na razie to mała tajemnica więc nie mogę jej pytać wprost ale jakbyście miały jakieś pytania to spróbuje delikatnie podpytać.
Kolorów lakierów raczej nie używa zbyt dużo (namawiam ją na eksperymenty), na początek wystarczyłoby kilka - czarny, czerwony, coś ala kosmos (z drobinkami), może jakieś pastelowo-to można dokupić, najwazniejsze to ta aparatura - lampa, jakieś podkłady czy utwardzacze i coś do przedłużania. Chciałbym zamknąć się w kwocie do 500zł, max 1k. Pomogłybyście mi?
Spróbuj poczytać sobie poradniki dla początkujących na forum właśnie. Jest ich pełno, jest tam wyjaśnione co powinna mieć, żeby wykonać taki manicure. Ja kupowałam na all - z kosmetykami Semilac, ale lampa CCFL (LED i UV), która sprawdza się dobrze i dziewczyny też polecają. Albo gotowy zestaw Semilac - dostępny na stronie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 17:58   #323
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć jestem tu nowa i chciałabym zacząć przygodę z manicure hybrydowym, czytałam różne wątki i nadszedł czas na działanie. Zastanawiam się nad dwoma zestawami, czy któraś będzie tak dobra i mi doradzi?
pierwszy zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item...8e20d296cb1c5e
drugi zestaw: http://allegro.pl/zestaw-xl-do-manic...073522177.html
Chcę zestaw na własny użytek (ewentualnie dla mamy), z pewnością nie chce na tym zarabiać. Znam różnicę lamp uv i led, tylko nie wiem czy pierwszy zestaw się opłaca kupić. Oczywiście do tego planuje zakup lakierów, bazy i top-u, myślałam o firmie cosmetics zone na początek.
Dziewczyny, dobrze myślę?
Pozdrawiam

Edytowane przez beck20
Czas edycji: 2016-04-01 o 18:00
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:49   #324
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beck20 Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa i chciałabym zacząć przygodę z manicure hybrydowym, czytałam różne wątki i nadszedł czas na działanie. Zastanawiam się nad dwoma zestawami, czy któraś będzie tak dobra i mi doradzi?
pierwszy zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item...8e20d296cb1c5e
drugi zestaw: http://allegro.pl/zestaw-xl-do-manic...073522177.html
Chcę zestaw na własny użytek (ewentualnie dla mamy), z pewnością nie chce na tym zarabiać. Znam różnicę lamp uv i led, tylko nie wiem czy pierwszy zestaw się opłaca kupić. Oczywiście do tego planuje zakup lakierów, bazy i top-u, myślałam o firmie cosmetics zone na początek.
Dziewczyny, dobrze myślę?
Pozdrawiam
Hej. Też planuję zacząć z hybrydami i szukam po all różnych ofert. Jednak nie planuje kupić gotowego zestawu a ewentualnie po prostu kilka produktów u jednego sprzedawcy.
Z tego co się zorientowałam to za lampę UV 36 to góra 50 zł opłaca się dać. Więcej jest to już trochę zdzierstwo i czytałam żeby nie dawać więcej bo jest to nieopłacalne. Dlatego myślę, że pierwszy zestaw się nie opłaca. W drugim masz tak jakby cenę za zestaw jak za samą lampę i do tego gratisy.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 20:37   #325
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ja bym wzięła ten pierwszy zestaw z diamentem. Kilka miesięcy temu przyoszczędziłam na lampie UV, bo to "tylko na własny użytek", ale jednak te dwie minuty da się dość mocno odczuć. Teraz myślę o zmianie na lampę LED z aliexpress lub właśnie diamencik i pluję sobie w brodę, że od razu nie zainwestowałam w coś lepszego.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 20:57   #326
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Droższy zestaw. Nie ma co oszczędzać. Ja sobie nie wyobrażam wrócić do tunelówki. Jak się robi komuś to pal licho. Jedna ręka się utwardza a drugą komuś robisz w tym czasie. Ale samej sobie... po każdej warstwie 2 minuty medytacji... brrr

A ja bym kupiła lampę diamentową na Aliexpress. A resztę zestawu skompletowała sobie w jakiejś hurtowni lub w sklepie kosmetycznym na miejscu. Lakiery już wedle uznania.
W żadnym razie nie brałabym UV ani mostka.

Wczoraj jedna z dziewczyn fajnie skwitowała te najtańsze lampy:
"Oo ile w tunelowej zdążę zapomniec na jaki kolor maluje podczas utwardzania (2 minuty każda warstwa) tak w mostku muszę palcami ćwiczyć kamasutrę aby utwardziły się boki."
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 08:53   #327
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Też kupowała bym droższy zestaw. Co prawda osobiście mam właśnie zwykłą UV, jednak już zamówiłam na alli ledową lampę, raz żeby robić szybciej, a dwa, żeby mieć drugą w razie awarii.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 13:17   #328
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witam!
Zastawiam się nad zakupem zestawiku na początek.

Z tego co wczytałam to odrzucam lampy UV i mostki LEDowe. Czytając opinie (szczególnie odnośnie uczulania Semilaców) stwierdziłam, że najbardziej podchodzą mi produkty NeoNail.
Na zestaw chciałabym wydać max 300 zł - przy czym chciałabym kupić w tym ze 2-3 kolory. No i znalazłam coś takiego:

- http://allegro.pl/zestaw-xxxl-4x-neo...953042408.html

- http://allegro.pl/kompletny-zestaw-h...742426923.html

który z tych zestawów byłby lepszy? Na wątku o lampach wyczytałam że "diamenciki" lubią się psuć
Czy może lepiej skompletować samemu? Tylko wtedy wychodzi mi drożej...

Czy może kupić coś tańszego na początek - bo zestaw tylko na własny użytek
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 14:37   #329
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

oba zestawy są dobre. Ja uważam że lepiej wszystko samemu kompletować, sama zaczynałam od gotowego zestawu czego później żałowałam. Tyle że ja zainwestowałam w firme, która jest kiepska neonail jest ok
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 14:58   #330
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
oba zestawy są dobre. Ja uważam że lepiej wszystko samemu kompletować, sama zaczynałam od gotowego zestawu czego później żałowałam. Tyle że ja zainwestowałam w firme, która jest kiepska neonail jest ok
A czy pomiędzy tymi lampami jest jakaś zauważalna różnica dla osoby która dopiero zabawę zaczyna? W sensie, że ta z tańszego zestawu dużo gorzej działam, a z droższego dobrze? Czy to bardziej coś na zasadzie dobre-lepsze
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.