krem regenerujący z wydzieliny ślimaka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 17:37   #61
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Szkoda, że wątek skończony. Ostatnio byłam w aptece i widziałam za 50 czy 60 zł taki krem "Velvetin". Wzięłam z ciekawości ulotkę:
"Krem ujędrniająco-regenerujący ze śluzu ślimaka chilijskiego
• ujędrnia skórę
• wygładza zmarszczki
• zmniejsza przebarwienia
Velvetin to innowacyjny krem, którego podstawowym składnikiem jest wyciąg ze śluzu ślimaka chilijskiego Helix aspersa. Krem zawiera kolagen, elastynę, alantoinę, witaminy A, C i E, kwas glikolowy oraz naturalne składniki antybakteryjne. Ma zastosowanie w redukcji zmarszczek, rozstępów, problemów depigmentacyjnych, przy poprawianiu jędrności i elastyczności skóry."
Również w ulotce czytamy:
"Problemy ze skórą:
-infekcje bakteryjne, zmiany trądzikowe, krostki, wypryski- dzięki naturalnym antybiotykom i alantoinie łagodzi stany zapalne, zwalcza bakterie, które je wywołały"

Gdyby naprawdę pomagał, to kupiłabym bez namysłu.
Jak wyskoczy mi pryszcz to potem nie mogę się pozbyć pozostałości po nim, czyli czerwonego punktu, a potem chodzę taka w czerwone ciapki. Na zaskórniki raczej by nie pomógł, ale nie wiem jak można się ich pozbyć. Gdybym znalazła dobrego dermatologa, który pomógłby mi z moimi problemami skórnymi to byłabym tak szczęśliwa. Nie oszukujmy się. Każda kobieta pragnie być piękna i mieć wspaniałą, gładką cerę.
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:20   #62
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Ja dostałam dziś Velvetin w prezencie od mamy od jutra zaczynam stosować zobaczymy czy pomoże na przebarwienia po wyciskaniu
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 14:52   #63
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Hej dziewczyneczki
Miałam Velvetin i Elleze hmmm....... jeśli chodzi o rozjaśnienie przebarwień zerowy efekt,ale za to dość dobrze napina skórę i nadaje się pod makijaż , nie zapycha skóry. W moim przypadku tylko tak działał
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 16:38   #64
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Ciekawe czy Velvetin pomógł komuś na trądzik Oby tak buuuuuuuuuu
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:30   #65
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

witajcie, dzis zakupilam velvetin.......
mam do tej firmy az-medica zaufanie, robi dobre kremy roslinne itp. zuzylam juz kilka opakowan perły inkow (tez na blizny i tradzik), jest on super na te problemy, juz po kilku uzyciach ladnie wygladza, rozjasnia, ale ma jeden mankament czasami zapycha... nie wiem czy to przez parafine w skladzie czy cos jeszcze.. ale fakt, dziala jak obiecuje producent.
na velvetin zerkalam nie raz, jakos nie wierze/rzylam ze to dziala... zawsze konczylo sie na zakupie znanego no-skar perla inkow..
dzis zaryzykowalam bo porownalam sklad obu kremow, potrzebowalam cos na noc, sklad mnie przekonal, brak parafiny, wyciag z slimaka na 2gim miejscu... wzielam 30ml, na probe.
dzis sie posmarowalam, ladnie sie wchlania, nie zostawia tlustej warstwy, mimo ze sie blyszczy, ale nie klei sie (nie wiem skad te opinie na KWC), nie czuje sie sciagnieta (mam tlusta/mieszana cere, sucha punktowo przy platkach nosowych i ustach)
jestem ciekawa jutra.. wiem jedna noc nic nie da, ale perla inkow no-scar juz po 1 nocy dawala efekty, wiec mam porownanie... mam nadzieje ze nie zapycha, ladnie nawilza i bedzie regenerowal zniszczona przez tradzik cere...

a jak u was ten kremik sie spisuje?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:33
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 21:56   #66
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

KREM ELICINA JEST FANTASTYCZNY !!!
Jak dla mnie rewelacja,
tylko dziwię się, że nie jest tak popularny, może dlatego, że z Chile..

Ja używam już 5 opakowanie.
Wiem co mówię, bo mam kłopoty z trądzikiem od kilkanastu lat, stąd i dużo blizn... Na inne kosmetyki wydałam majątek i jeśli chodzi o wszelkie apteczne czy też sklepowe kremy i specyfiki - strata pieniędzy.

http://www.elicina.pl/

Kupuję na allegro, bo jest o połowę tańszy. Mogę podać sprawdzonego sprzedawcę na priv (choć jest tylko jeden zazwyczaj z tym produktem
Naprawdę szczerze polecam. Krytyka osób, które nigdy nie stosowały, mówi tylko o nich samych...

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2010-01-28 o 21:57
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:41   #67
nanny1989
Przyczajenie
 
Avatar nanny1989
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Ja kupiłam jakieś 6 tyg temu ten krem, kończę już pierwsze opakowanie i powiem szczerze, że już nie mam w ogóle wyprysków Na początku skóra zaczęła mi się lekko łuszczyć, szczególnie na nosie i brodzie, ale później wszystko przeszło i teraz jest gładka Nie wiem jak działa na blizny, ale na niewielki trądzik świetnie
__________________
"Grzeczne dziewczynki dostana się do nieba. Niegrzeczne dostana się wszędzie."

nanny1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 15:48   #68
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Odnosnie trądziku żadnego działania nie widzę, ale świetnie matuje! Ponadto zmienjsza cienie pod oczami i super się wchłania, podkład się na nim nie roluje. Niestety nie nawilża, a nawet przesusza.
Ginger Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.