dziwny okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 11:10   #1
lusiaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7

dziwny okres


zawsze miesiączki miałam krwisto czerwone chociaż zadażaly sie też ze mialam brazową krew, ale ostatnio w dzien miesiaczki bardzo bolał mnie brzuch mialam strasnzie silne skurcze znarzaly sie juz kiedys ale nie tak silne dodatkowo mam słaby okres i leci mi brazowa krew czy to może byc ciąza czy normlane ? Byłam chora i brałam duzo leków i antybiotyk czy to moze byc przyczyna?

Edytowane przez lusiaa123
Czas edycji: 2010-03-28 o 11:22
lusiaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:40   #2
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez lusiaa123 Pokaż wiadomość
zawsze miesiączki miałam krwisto czerwone chociaż zadażaly sie też ze mialam brazową krew, ale ostatnio w dzien miesiaczki bardzo bolał mnie brzuch mialam strasnzie silne skurcze znarzaly sie juz kiedys ale nie tak silne dodatkowo mam słaby okres i leci mi brazowa krew czy to może byc ciąza czy normlane ? Byłam chora i brałam duzo leków i antybiotyk czy to moze byc przyczyna?
Tak, to może być przyczyna. U mnie tak bywało.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:06   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwny okres

To może być przyczyna. Jeśli nie było niezabezpieczonych stosunków (seks to końca, albo przerywany) to ciąża to nie jest.

Tak czy siak zgłoś się do lekarza żeby zbadał czy wszystko jest w porządku.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:52   #4
lusiaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dziwny okres

stosowałam seks przerywnany ale wydaje mi sie ze to moze przyczyna przeziebienia ktore mialam w ost tyg i ponad stosowałam 15 dni atybiotyk wiec mysle ze to moze dlatego mam okres ale jest słaby i krew taka brązowawa;/
lusiaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:58   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez lusiaa123 Pokaż wiadomość
stosowałam seks przerywnany ale wydaje mi sie ze to moze przyczyna przeziebienia ktore mialam w ost tyg i ponad stosowałam 15 dni atybiotyk wiec mysle ze to moze dlatego mam okres ale jest słaby i krew taka brązowawa;/

Równie dobrze możesz być w ciąży. Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji.

Zrób test. I bez względu na wynik idź do lekarza. Bo jak nie ciąża to jakiś problem z hormonami a jednemu i drugiemu lekarz się powinien przyjrzeć.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:11   #6
lusiaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dziwny okres

ale sądzisz ze moze to byc ciąza skoro normlanie mam objawy skurcze i bol piersi i normalnie gdy przyjdzie okres to piersi przestaja bolec i tak tez jest teraz z tym ze mam słaby okres nie plamienia ale no naparwe słaby i brazowawa krew
lusiaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:56   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez lusiaa123 Pokaż wiadomość
ale sądzisz ze moze to byc ciąza skoro normlanie mam objawy skurcze i bol piersi i normalnie gdy przyjdzie okres to piersi przestaja bolec i tak tez jest teraz z tym ze mam słaby okres nie plamienia ale no naparwe słaby i brazowawa krew
Nie jestem lekarzem, nie mam rentgena w oczach. Nie wiem więc czy jesteś w ciąży. Wiem, że w ciąży mogą być plamienia w terminie okresu, i że skoro stosowałaś stosunek przerywany to w ciąży możesz być. Zrób test ciążowy. Najlepiej z krwi, ale taki apteczny też może być (chociaż z krwi pewniejszy) i będziesz wiedziała.

A jeśli nie chcesz mieć dziecka to razem z testem kup paczkę prezerwatyw.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 10:30   #8
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: dziwny okres

Idź do ginekologa skoro Cię boli i się niepokoisz. A i po drugie, czemu nie możecie zabezpieczać się gumką? Tak jak powiedziała osoba wyżej, stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:59   #9
lusiaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dziwny okres

szczerze półtora roku stosuje metodę przerywana i nigdy nic sie jesczze nie zdazyło ;p a tak jest poniewaz sa pewne problemy z gumka a tabletek nie chce poki co
lusiaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:24   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez lusiaa123 Pokaż wiadomość
szczerze półtora roku stosuje metodę przerywana i nigdy nic sie jesczze nie zdazyło ;p a tak jest poniewaz sa pewne problemy z gumka a tabletek nie chce poki co

Myślisz, że co będzie trudniejsze: okiełznać problemy z gumką (zakładam, że mu opada, albo się wam zsuwa, obie sytuacje są do rozwiązania), czy też urodzić i wychować dziecko?

Możesz być w ciąży. Zrób test. A jak okaże się, że nie jesteś to odpowiedz sobie na powyższe pytanie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:13   #11
igowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: dziwny okres

Witam.
widze ze watek stary jednak mimo wszystko licze, ze ktos pomoze.
Chodzi o to ze powinnam miec okres jednak zamiast niego mam cos w rodzaju krwawienia jest ono bardzo ciemne(prawie czarne) i jest bardzoo skape. Nie wiem co się dzieje mysle ze to moze byc spowodowane stresem ktory mialam w ostatnim czasie. Ciaza raczej jest wykluczona.
Jak myslicie co to moze byc?
__________________
Jestem pier-doloną księżniczką, ale na tyle słodką, że w kiecce z różowego tiulu skopię Ci dupsko czarnym glanem i w powiem:
tu będzie stał mój je-bany zamek !
igowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 23:17   #12
aja1387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: dziwny okres

Też właśnie mam podobny problem. jestem dzień przed okresem i od wczoraj zaczęło mi się dziwne krwawienie. Zauważyłam je wczoraj przy podcieraniu, na bieliźnie nic nie było, miało kolor lekko czerwony, taki różowawy. Dziś natomiast słabe wyraźnie czerwone krwawienie pojawiło się na bieliźnie, ale to bardzo skąpe. A teraz na wieczór przybrało bardziej brązową postać , jakby juz mi się kończył okres. Przez te dwa dni miałam pobolewania jak przed okresem, ale jednak dużo łagodniejsze niż zwykle. Boję się, gdyż ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem (stosunek przerywany). Pierwszy raz przytrafiło mi się takie dziwne krwawienie

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jak myślicie, czego to może to być przyczyną? Ostatnio miałam dużo stresu, może to przez to. Wyczytałam też, że może to być niedomoga lutealna. Mam ogromną nadzieję, że nie ciąża
aja1387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.