Szkoła plastyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 16:56   #1
Martyna1234118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Unhappy

Szkoła plastyczna


Hej proszę o rade w tym roku kończę gimnazjum .. Złożyłam dokumenty do szkoły plastycznej i technikum organizacji reklamy ... podoba mi sie ta szkoła plastyczna ale jest daleko z przesiadką , szkoła jest w Warszawie , dużo jest osób po plastyku a nic po tym nie ma, dużo osób bez pracy . Moja mama strasznie sie tym przejmuje i niby nie ingeruje w wybór mojej szkoły ... cały czas tylko chwali sie że ide tam itd...no jest możliwośc bycia na stancji ... sama nie wiem byłam teraz na testach i w sumie moge powiedzieć że nie odstaje od rówieśników z talentem .... ale boje sie że sobie nie dam rady nie wiem czemu ..Na rozmowach dziewczyny miały świetną wiedze o sztuce a ja nie zabardzo.. ja w mojej szkole jedyna tak rysuje a tam spotkam sie z ludźmi naprawdę dobrymi i to może mnie przerosnąć .. za to mnie korci ten technik organizacji reklamy mam o wiele bliżej ... i uważam że to ciekawe i tu również przydadzą sie moje zdolności ... mam pytanie czy faktycznie opłaca sie iść do Lo plastycznego..? może ktos po plastycznej albo doradzi mi ..? prosze...?: D
Martyna1234118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:08   #2
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: Szkoła plastyczna

Ja bym Ci radziła LO. Mój brat chodzi i jest baaardzo zadowolony, a to nieprawda, że po tej szkole Cię nic nie czeka. Wszystko jest do wyuczenia się i nie bój się - nie wszyscy są w tej szkole geniuszami. Fakt, do takiej szkoły chodzą ZAZWYCZAJ dobrzy, niektórzy z talentem, a leniwi.
Ale jak tak się obawiasz - wybierz technikum. Masz już od razu zawód. Zdolności się przydadzą.
Wybór należy do Ciebie
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 17:05   #3
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Szkoła plastyczna

jak bym czytała siebie sprzed paru lat... niestety posłuchałam mamy, myśląc, że skoro jest dorosła, to zna się na życiu. powtarzała, że przecież zawsze mi się może odwidzieć, że później zostanę na lodzie a że jak się nie odwidzi - to i tak będę miała szansę na dostanie się na ASP.
efekt jest taki: to jedyna rzecz o jaką mam żal i do siebie i do niej. w LO, całkiem dobrym, radziłam sobie nieźle, ale miałam zagwostkę na jaki kierunek się wybrać, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, miotałam się między pójściem na polibudę, psychologię, anglistykę... poszłam tam gdzie mnie wzięli, męczyłam się, nie podobało mi się to co robię, nie skończyłam studiów. i nie mam nic. mogłam iść do ASP? - chyba na egzaminy. żeby się przygotować odpowiednio, startując z normalnej szkoły nie plastycznej, trzeba mnóstwo zainwestować kasy (której nie było, a rodzice obiecywali, że uciułają). w lekcje rysunku, w książki. na sam talent nie przyjmą.
więc lepiej rób to co serce Ci podpowie, tak czy siak pracę porządną będzie trudno znaleźć więc już lepiej iść tam gdzie Cię ciągnie. jak wybierzesz wbrew sobie później będziesz tylko żałować. a przy intensywnej pracy nadgonisz kolegów, nie martw się o to. jak się lubi to, co się robi to nauka przychodzi łatwo trzymam kciuki.
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2011-06-11 o 17:07
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:37   #4
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Szkoła plastyczna

Odświeżam wątek

Wraz z koleżanką chodzimy do liceum ogólnokształcącego ja human, ona mat-geo. Obydwie lubimy rysować i nie tylko. Chciałybyśmy przenieść się w drugiej klasie do liceum plastycznego, ale nie wiemy, czy po takiej szkole mozna np. zostać weterynarzem;p Nie wiążemy (chyba) przyszłości z plastyką.
Miłoby bylo wiedzieć, co by nas czekało w związku z przyjęciem do takiej szkoły no i ile poszłoby na przybory, i czy po takiej szkole dałoby radę zdać rozszerzoną biologię
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:34   #5
wisienka_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: Szkoła plastyczna

Cytat:
Napisane przez Alejsha Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Wraz z koleżanką chodzimy do liceum ogólnokształcącego ja human, ona mat-geo. Obydwie lubimy rysować i nie tylko. Chciałybyśmy przenieść się w drugiej klasie do liceum plastycznego, ale nie wiemy, czy po takiej szkole mozna np. zostać weterynarzem;p Nie wiążemy (chyba) przyszłości z plastyką.
Miłoby bylo wiedzieć, co by nas czekało w związku z przyjęciem do takiej szkoły no i ile poszłoby na przybory, i czy po takiej szkole dałoby radę zdać rozszerzoną biologię

Ja skończyla liceum plastyczne. Nie wiem czy jest mozliwość przenieść się z noramlnego LO do Plastyka ale to juz Wy chyba wiecie, skoro jesteście zainteresowane. Ale skoro nie wiążecie przyszłości z plastyką to po co wam ta szkoła ? Trochę dziwne. Samo stwierdzenie "lubimy rysować i nie tylko"to trochę mało żeby pójść do takiej szkoły ale to już wasza sprawa.
Jeżeli chodzi o tryb zajęć w plastyku , to jest tak że macie wszystkie normale przedmioty plus sporo dodatkowych ( plastycznych), w takiej szkole jest więcej zajęć niż w normalnym LO. Dłużej siedzi się w szkole. Przedmioty na maturze możesz zdawać jakie chcesz. Choć będzie ciężko zdawać rozszerzoną biologię, bo pewnie będziecie mieć tylko 1 godzinę w tygodniu. Więc jaki sens się tam pchać ?
Farby, płótna, brystole w dużych ilościach , a tam sporo potrzba to jest dość duży koszt. My szukaliśmy tańszych zamienników, czasem cos się znalazło.
wisienka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:12   #6
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Szkoła plastyczna

dobra, czyli się nie pchać
Bo tak w sumie, to biologia mi się bardziej w życiu przyda
A rozwijać zawsze jakoś można się
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.