Moj wyglad nie pasuje do osobowosci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 11:56   #1
Julieg07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31

Moj wyglad nie pasuje do osobowosci


Hej! Mam mały problem.Moj wyglad nie pasuje do osobowosci. Z wygladu jestem ''grzeczna dziewczynką'', w sumie szara myszka -twarz. A w duchu jestem zupełnie inna. Jestem ''diablicą''.Ludzie czesto sie dziwja i twierdza ze w życiu by sie nie poznali ze taka jestem. Dopiero jak ktos mnie pozna ,porozmawia dłuzej chce kontynuwac znajomosc a na pierwszy rzut oka tak nie jest.

Koledzy mojego brata to samo potwierdzją.

Chce zmiany.

Mozecie mi cos doradzić?

P.S.w momencie kiedy patrze w lustro robi mi sie przykro.Nie to ze siebie nie lubie . Jestem mega zadowolona z ciała i figury tylko twarz mi przeszkadza.

Edytowane przez Julieg07
Czas edycji: 2012-11-14 o 11:59
Julieg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:07   #2
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Julieg07 Pokaż wiadomość
Hej! Mam mały problem.Moj wyglad nie pasuje do osobowosci. Z wygladu jestem ''grzeczna dziewczynką'', w sumie szara myszka -twarz. A w duchu jestem zupełnie inna. Jestem ''diablicą''.Ludzie czesto sie dziwja i twierdza ze w życiu by sie nie poznali ze taka jestem. Dopiero jak ktos mnie pozna ,porozmawia dłuzej chce kontynuwac znajomosc a na pierwszy rzut oka tak nie jest.

Koledzy mojego brata to samo potwierdzją.

Chce zmiany.

Mozecie mi cos doradzić?

P.S.w momencie kiedy patrze w lustro robi mi sie przykro.Nie to ze siebie nie lubie . Jestem mega zadowolona z ciała i figury tylko twarz mi przeszkadza.
Daj zdjęcie, twarzy i sylwetki. Wiele rzeczy można zmienić
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:33   #3
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Julieg07 Pokaż wiadomość
Hej! Mam mały problem.Moj wyglad nie pasuje do osobowosci. Z wygladu jestem ''grzeczna dziewczynką'', w sumie szara myszka -twarz. A w duchu jestem zupełnie inna. Jestem ''diablicą''.Ludzie czesto sie dziwja i twierdza ze w życiu by sie nie poznali ze taka jestem. Dopiero jak ktos mnie pozna ,porozmawia dłuzej chce kontynuwac znajomosc a na pierwszy rzut oka tak nie jest.

Koledzy mojego brata to samo potwierdzją.

Chce zmiany.

Mozecie mi cos doradzić?

P.S.w momencie kiedy patrze w lustro robi mi sie przykro.Nie to ze siebie nie lubie . Jestem mega zadowolona z ciała i figury tylko twarz mi przeszkadza.
uwielbiam jak ktoś pisze o sobie, ze jest diablica albo, ze jest szalony tak piszą tylko "szalone 15latki"

wg. mnie samo to jak o sobie piszesz czyli "w momencie kiedy patrze w lustro robi mi się przykro" świadczy o tym, ze nie jesteś "diablicą" bo "diablica" pomyslałabym o sobie cos innego nie zmieniaj się na siłę, jak jesteś naturalna, ładną dziewczyna to po co robić z siebie jakąś "dziunie".
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:35   #4
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

skądś to znam, jak komuś mówię, że w szkole byłam szarą myszką to się ze mnie śmieją i mówią "noł łej", jak zdawałam maturę wszyscy dawali mi max 14 lat, zawsze była siara pod klubem albo coś bo mi jednej dowód sprawdzali. Jak byłam na praktykach nauczycielskich wszyscy myśleli, że jestem uczennicą a jak poszłam do policji to już całkiem śmiech na sali. Możesz pobawić się makijażem, idź do stylistki/kosmetyczki tylko takiej polecanej, która nie ciągnie kasę a za niską cenę może Cię nauczyć pewnych trików, które pomogą Ci przełamać Twoją "urodę" - bo śmiem podejrzewać, że kiedyś będzie Ci ta Twoja twarz pasowała. Np. ja dobijam 30tki a dalej proszą mnie o dowód - śmieszna sprawa ale taka pozytywna już (nie siara jak kiedyś )
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:38   #5
Julieg07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
uwielbiam jak ktoś pisze o sobie, ze jest diablica albo, ze jest szalony tak piszą tylko "szalone 15latki"

wg. mnie samo to jak o sobie piszesz czyli "w momencie kiedy patrze w lustro robi mi się przykro" świadczy o tym, ze nie jesteś "diablicą" bo "diablica" pomyslałabym o sobie cos innego nie zmieniaj się na siłę, jak jesteś naturalna, ładną dziewczyna to po co robić z siebie jakąś "dziunie".

Mam 19 lat. Mowię szczerze co czuje. Okreslilam siebie ak zebyscie mnie mniej wiecej sobie wyobrazili.
Julieg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:42   #6
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Julieg07 Pokaż wiadomość
Mam 19 lat. Mowię szczerze co czuje. Okreslilam siebie ak zebyscie mnie mniej wiecej sobie wyobrazili.
ale właściwie czemu chcesz się zmieniać ? jak ktoś ma Cię lubić to Cie polubi taką jaka jesteś
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:47   #7
Julieg07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale właściwie czemu chcesz się zmieniać ? jak ktoś ma Cię lubić to Cie polubi taką jaka jesteś

Tak ,wiem ale ja wewnetrznie tego potrzebuje .Czuje to
Wtedy bym o wiele lepiej by sie czuła.

W koncu ,,JAk Cie widzą tak Cie piszą"
Julieg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 13:10   #8
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Julieg07 Pokaż wiadomość
Tak ,wiem ale ja wewnetrznie tego potrzebuje .Czuje to
Wtedy bym o wiele lepiej by sie czuła.

W koncu ,,JAk Cie widzą tak Cie piszą"
Ten pomysł ze stylistką nie jest zły, może zmiana fryzury i koloru, do tego nieco inny makijaż niż zwykle? Nie musisz od razu ubierać się jak na wiejską dyskotekę, często wystarczy zmienić jakiś pozornie drobny szczegół w swoim wyglądzie, by nadać tego "pazura"
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:23   #9
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Ten pomysł ze stylistką nie jest zły, może zmiana fryzury i koloru, do tego nieco inny makijaż niż zwykle? Nie musisz od razu ubierać się jak na wiejską dyskotekę, często wystarczy zmienić jakiś pozornie drobny szczegół w swoim wyglądzie, by nadać tego "pazura"
dokładnie o to mi chodziło, podpisuje sie pod tym choc wg. mnie stylistka nie jest potrzebna, bez przesady.. wystarczy w necie dobrze pogrzebać
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:52   #10
Julieg07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Ten pomysł ze stylistką nie jest zły, może zmiana fryzury i koloru, do tego nieco inny makijaż niż zwykle? Nie musisz od razu ubierać się jak na wiejską dyskotekę, często wystarczy zmienić jakiś pozornie drobny szczegół w swoim wyglądzie, by nadać tego "pazura"

Wogóle sie nie maluje ): . Ale mam doge jak dotrzec do celu.Oni tak potrafia odmienic czlowieka ze szok. Widziałam zdjecia ze z szarej myszki powstał łabedz. Teraz te dziewczyny (przynajmniej niektóre) moga zosatac fotomodelkami
Julieg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:25   #11
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

wystarczy tusz do rzęs, a twarz już wygląda sporo lepiej ...

wyślij zdjęcie to coś doradzimy
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 16:05   #12
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale właściwie czemu chcesz się zmieniać ? jak ktoś ma Cię lubić to Cie polubi taką jaka jesteś
Widocznie nie do końca dobrze się ze sobą czuje. Każda z nas ma przeciez swoje kompleksy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
uwielbiam jak ktoś pisze o sobie, ze jest diablica albo, ze jest szalony tak piszą tylko "szalone 15latki"

wg. mnie samo to jak o sobie piszesz czyli "w momencie kiedy patrze w lustro robi mi się przykro" świadczy o tym, ze nie jesteś "diablicą" bo "diablica" pomyslałabym o sobie cos innego nie zmieniaj się na siłę, jak jesteś naturalna, ładną dziewczyna to po co robić z siebie jakąś "dziunie".
Nie mamy nic pomiędzy "szara myszka" [określenie autorki] i "dziunia"?

Osobiście autorkę rozumiem, bo sama wyglądam na młodszą niż jestem [to mi jeszcze nie przeszkadza] i na takie... urocze dziewczątko, co czasami mnie doprowadza wręcz do szału. Bo przez takie, a nie inne rysy twarzy po prostu nikt na początku nie traktuje mnie poważnie. Nawet jeśli zwracam się do kogoś w stu procentach poważna, stanowcza, bez uśmiechania się, flirtów itd. Zazwyczaj zmienia się, gdy w zależności od sytuacji wpadnę w furię lub wyjdzie ze mnie wredne, mściwe babsko.

Sama nadrabiam czasem makijażem, strojem, fryzurą. Pomalowane oko potrafi naprawdę wiele zmienić, czy szpilki naprawdę sporo potrafią zmienić. Ostatnio byłam w niesamowitym szoku jak bardzo potrafiła mnie odmienić wściekle czerwona szminka.
Na dłuższą metę jednak różnie u mnie z tym bywa, bo po prostu 'kobieta zmienną jest' i nie wciskam się na siłę w jakąś stylizację, jak nie mam na nią ochoty

Poeksperymentuj po prostu z kosmetykami, upięciami włosów, ubraniami. Nie rób jednak nic wbrew sobie, bo nawet jeśli w jakiejś stylizacji będziesz postrzegana, tak jak sobie tego życzysz, ale będziesz się czuła w tym źle, to niestety... Tylko siebie unieszczęśliwisz w imię akceptacji ludzi, którzy oceniają książkę po okładce.

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-11-14 o 16:07
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:29   #13
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Doceń to!
Ze mnie wszyscy się śmieją, że wyglądam na gimnazjalistkę, a jestem w Twoim wieku
Nigdy nie powiedzieliby, że palę papierosy, że potrafię duużo wypić, że umiem być bardzo niegrzeczna, w sensie niesympatyczna, że klnę i w ogóle..
A mnie to bardzo odpowiada, bo takim wyglądem można wiele zyskać
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:34   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Adrianmogielnicki3 Pokaż wiadomość
tak można zmienić jak się umuwimy

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

musimy sie spotkać

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

daj swuj adres
Dziecko, najpierw odrabiamy lekcje, dopiero potem buszujemy w necie.
Sio, do książek.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:37   #15
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
uwielbiam jak ktoś pisze o sobie, ze jest diablica albo, ze jest szalony tak piszą tylko "szalone 15latki"

wg. mnie samo to jak o sobie piszesz czyli "w momencie kiedy patrze w lustro robi mi się przykro" świadczy o tym, ze nie jesteś "diablicą" bo "diablica" pomyslałabym o sobie cos innego nie zmieniaj się na siłę, jak jesteś naturalna, ładną dziewczyna to po co robić z siebie jakąś "dziunie".
To samo pomyślałam . Bo wiesz, bycie diablicą jest fajne .
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:14   #16
Julieg07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Dzieki ,dziewczyny za wzmocnienie. Ale i tak uwazam ze by mi sie przydała zmiana. Sama bym lepeiej sie czuła w jakis nawet szalonych ciuchach niż to co mam.Pamietam ze kiedys w sklepie cos podobnego zakładałam i czułam wtedy ze moge ''podbic świat''. Poczułam taka niesamowita energię i na pstyrkniecie palaca moja pewnosc nabrała 100%

A potem musiałam sie przebrać w moje ciuchy i w głowie naszły mnie myśli '' o Jezu.... znowu to,nudaaa ,blee"

P.S. NIestety ubranie bylo drogie

Edytowane przez Julieg07
Czas edycji: 2012-11-14 o 18:15
Julieg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:52   #17
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Jest więcej niż jeden sklep, więc można poszukać czegoś podobnego i tańszego

A co to było jeśli można spytać?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 22:51   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Adrianmogielnicki3 Pokaż wiadomość
tak można zmienić jak się umuwimy

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

musimy sie spotkać

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

daj swuj adres
dla ciebie całkiem tfuj ban.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 23:36   #19
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
dla ciebie całkiem tfuj ban.
Jak zarobić bana jednym postem?

Za każde zgłoszenie klaps na goło żope?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 19:43   #20
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

No ja mam całkiem podobnie, tylko że na odwrót Podobno wyglądam na imprezowiczkę a tak naprawdę to bardzo spokojna ze mnie osoba.
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 07:29   #21
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Cytat:
Napisane przez Julieg07 Pokaż wiadomość
Dzieki ,dziewczyny za wzmocnienie. Ale i tak uwazam ze by mi sie przydała zmiana. Sama bym lepeiej sie czuła w jakis nawet szalonych ciuchach niż to co mam.Pamietam ze kiedys w sklepie cos podobnego zakładałam i czułam wtedy ze moge ''podbic świat''. Poczułam taka niesamowita energię i na pstyrkniecie palaca moja pewnosc nabrała 100%

A potem musiałam sie przebrać w moje ciuchy i w głowie naszły mnie myśli '' o Jezu.... znowu to,nudaaa ,blee"

P.S. NIestety ubranie bylo drogie
Wiele fajnych ubrań można znaleźć w lumpeksach albo za grosze na Allegro - tylko trzeba nauczyć się szukać
Mniej więcej wiem o czym piszesz. Czasem spotykałam się z problemem o którym pisały dziewczyny - nie traktowano mnie jako drobnej dziewczynki poważnie podczas rozmów np. o pracę.

Polecam założenie wątku na wizażowych metamorfozach.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 14:51   #22
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

dokładnie w sh można znaleźć perełki. Ja np. kupiłam za 18 zeta wełnianą kurtkę w azteckie wzory i co chwila ktoś mnie pyta czy przypadkiem nie chce jej odsprzedać, podobnie ze spódnicą, którą wyszperałam za 4,50 a potem znalazłam na allegro za 8krotną jej wartość. Skończyły się czasy kiedy noszenie ciuchów z sh było wiochą czy powodem wstydu. Sama mam 2 dni gdzie buszuję po sh i widzę pełno młodych (gimnazjum, liceum) dziewczyn, które umawiają się na wspólne buszowanie. Teraz nawet zastanawiam się 6 razy zanim kupię coś w sieciówce czy butiku bo po prostu szkoda mi kasy wolę wydać na wyjazd do spa albo lepsze kosmetyki skoro ciuchy można znaleźć tańsze, często nawet jakościowo lepsze + jest to ekologiczne, zamiast wyrzucać ciuchy recyklingujemy je a to teraz takie modne
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:47   #23
Veneeea
Raczkowanie
 
Avatar Veneeea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Send a message via Skype™ to Veneeea
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Zamiast szukać problemu powinnaś się cieszyć że nie jest odwrotnie... ;/
__________________
Chcesz mnie oceniać nie widząc serca?
Nie widząc duszy? -so shut up baby
Veneeea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:32   #24
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

ja też mam ten problem, wyglądam na starszą niż jestem a wyglądam jak szara mysz, a charakter mam wybuchowy i czesto mówią mi że jestem furiatką... co zrobić żeby coś zmienić? Fryzurę? malować się mocniej ? i nie mam 15 lat
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 16:49   #25
Formula1Fan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Moj wyglad nie pasuje do osobowosci

Ja mam zupełnie na odwrót niż autorka, i chyba to jest gorsze, tak mi się zdaje. Jestem całkowicie spokojna, nie lubię tłumów, imprez, jestem raczej nieśmiała. Podoba mi się natomiast styl pasujący do osoby o całkowicie innej osobowości, noszę prawie same czarne rzeczy, sporo ćwieków, trochę kolców i czerwone włosy. Czasem mówi ktoś o mnie pseudometal, co denerwuje mnie strasznie bo wcale nie jestem metalem, nie chcę num być i się nie czuję jako część tej subkultury. Ja tylko lubię czarny, no i cóż zrobić w takiej sytuacji..
Formula1Fan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.