Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 13:09   #1381
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: nie wiem, który podkład byłby najlepszy..

Ja używam catrice musu. Lekki, wydajny, i matowa twarz po nim jest.
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:10   #1382
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Szukam dobrego fluidu

Cytat:
Napisane przez Rosiczka76 Pokaż wiadomość
Witam. Szukam fluidu w rozsądnych pieniądzach. Poradźcie coś dziewczyny.
Za mało informacji, żeby ktoś mógł Ci sensownie coś doradzić. Musisz sprecyzować, jaką kwotę chcesz na fluid przeznaczyć, jaką masz cerę, a przede wszystkim czego od podkładu oczekujesz - ma być lekki, kryjący itp. itd.
Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego o fluidach.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
Ciebie również zapraszam do lektury tego wątku zbiorczego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez paradicsom Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim .
Poszukuję jakiegoś fajnego podkładu/fluidu. Mam cerę tłustą, jasną, a na dodatek z trądzikiem. Nie wiem który byłby dobry, jednocześnie który nie kosztowałby za wiele.
Chciałabym by mi się nie świeciła mega twarz, by nie był za ciężki, jednocześnie by w miarę dobrze krył.
Oglądam opinie o różnych podkładach i nawet dobrą opinię mają:
GOSH podkład kryjący,
Iwostin, Correctin Sensitia
Pharmaceris F fluid matujący
Revlon Color Stay

Jesteście w stanie coś poradzić? ; ).
Także i Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:41   #1383
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jak dobrac fluid?

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc

Znam kilka.
Bobbi Brown Long Wear
EL DW i DW light
Shiseido Sp
Clarins Everlasting w płynie i mineralny w kompakcie.
Diorskin Forever

Wszystkie poza pierwszym dobrze kryjące i wszystkie trzymają sie u mnie od 10 do 12 h.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-16 o 15:44
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 22:15   #1384
stokrotka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poleci mi ktoś podkład tak do 60 zł ? Niedługo ma być promocja w rossmanie, więc może coś z tej drogerii.
Akurat teraz używam Vichy Dermablend ale jest na wyczerpaniu i chciałabym wypróbować coś nowego.
Mam przebarwienia, rozszerzone pory i blizny po trądziku, jak nałożę jakiś krem to świecę się (może od razu ktoś poleci dobry krem ;d ). Jestem raczej blada, ale nie jakoś bardzo (jestem po zabiegach laserem i nie mogę się opalać). Chciałabym coś bardzo kryjącego ale tak żeby podkład nie tworzył maski. Puder by się też przydał
dzięki!

Edytowane przez stokrotka1223
Czas edycji: 2014-04-16 o 22:24
stokrotka1223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:44   #1385
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Łaski. Czy częsta zmiana podkładów i kosmetyków do makijażu ( baz i korektorów) może szkodzić cerze? Taką teorię wysnuła Pani doktor u której usówam blizna. Stwierdziła że to szkodzi. Zauwzyłyscie to w praktyce?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 09:37   #1386
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Łaski. Czy częsta zmiana podkładów i kosmetyków do makijażu ( baz i korektorów) może szkodzić cerze? Taką teorię wysnuła Pani doktor u której usówam blizna. Stwierdziła że to szkodzi. Zauwzyłyscie to w praktyce?
Też słyszałam o tej teorii, ale nie wiem czy to prawda.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:02   #1387
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
udało mi się znaleźć ten blog! Jak zażółcić, ocieplić podkład?

dziękuję Ci za te podukty, kojarzysz może który jest lepszy?
żółcień żelazowa: http://www.kolorowka.com/pl/p/Zolcien-zelazowa/102
color blend Yellow: http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Yellow/455


nie znam się
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 16:34   #1388
Coralberry
Przyczajenie
 
Avatar Coralberry
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Question Jaki podkład? Pomóżcie!

Własnie kończy mi się podkład. Polecicie jakiś twały, kryjący, który ma jasne odcienie?

Od dawna używam lekkiego affinimat maybelline, light sand beige(http://images51.fotosik.pl/116/0bcd82e60464ef01.jpg), ale coraz bardziej mnie wkurza:/ Jedyne co robi to faktycznie trochę matuje. Jest średnio kryjący i bardzo szybko schodzi- to najgorszy problem.

Affinimat jest bardzo rzadki, mam też podkład "wyjściowy" gęsty i dobrze kryjący, ale nadaje się tylko na wieczór bo nie ma odpowiednio jasnych kolorów tej firmy (Igrid - mój porcelanowy: http://provitalsklep.pl/environment/...b35a41f147.jpg).

Jest jakiś dobrze kryjący niedoskonałości i zaczerwienienia, trwały podkład który mi nie zrobi krzywdy (mam tłustą cerę)? Nie musi być matujący. Może być z tych droższych, o ile jest dostępny taniej na allegro.

Już sie przejechałam na eksperymentach więc stwierdziłam że lepiej zapytać niż wyrzucać kase w błoto.
Coralberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:31   #1389
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Coralberry Pokaż wiadomość
Własnie kończy mi się podkład. Polecicie jakiś twały, kryjący, który ma jasne odcienie?

Od dawna używam lekkiego affinimat maybelline, light sand beige(http://images51.fotosik.pl/116/0bcd82e60464ef01.jpg), ale coraz bardziej mnie wkurza:/ Jedyne co robi to faktycznie trochę matuje. Jest średnio kryjący i bardzo szybko schodzi- to najgorszy problem.

Affinimat jest bardzo rzadki, mam też podkład "wyjściowy" gęsty i dobrze kryjący, ale nadaje się tylko na wieczór bo nie ma odpowiednio jasnych kolorów tej firmy (Igrid - mój porcelanowy: http://provitalsklep.pl/environment/...b35a41f147.jpg).

Jest jakiś dobrze kryjący niedoskonałości i zaczerwienienia, trwały podkład który mi nie zrobi krzywdy (mam tłustą cerę)? Nie musi być matujący. Może być z tych droższych, o ile jest dostępny taniej na allegro.

Już sie przejechałam na eksperymentach więc stwierdziłam że lepiej zapytać niż wyrzucać kase w błoto.
Estee Lauder Double Wear...? Można kupić taniej w internecie. Matuje . Trzyma się baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze. Clarins Everlasting ... Wiem że moja koleżanka kupuje go nawet o 40 zł taniej niż kosztuje normalnie. Podkład nie do zdarcia( i jeden i drugi). Clarins jest mniej agresywny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:01   #1390
Coralberry
Przyczajenie
 
Avatar Coralberry
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Wiesz co, oba kosztują ponad stówke nawet na allegro.. (30ml bo mniejsze bez sensu kupować). Miałam na myśli takie kosztujące do 40zł po obniżce żeby były względnie trwałe ale nie aż takie ekskluzywne. Affinimat schodzi i roluje się praktycznie po 2 godzinach, chciałabym taki który da radę conajmniej 6, oczywiście z poprawkami pudru.
Coralberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:09   #1391
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Coralberry Pokaż wiadomość
Wiesz co, oba kosztują ponad stówke nawet na allegro.. (30ml bo mniejsze bez sensu kupować). Miałam na myśli takie kosztujące do 40zł po obniżce żeby były względnie trwałe ale nie aż takie ekskluzywne. Affinimat schodzi i roluje się praktycznie po 2 godzinach, chciałabym taki który da radę conajmniej 6, oczywiście z poprawkami pudru.
Revlon? Trzyma się cały dzień. Można go kupić za ok 40 zł. W drogerii jest droższy ale na Allegro ceny są znacznie niższe.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 18:14   #1392
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Polecam bourjois healthy mix, pięknie nawilża i rozświetla, trzyma się cały dzień i ma ładne, naturalne krycie. W Rossmanie za ok. 50zł, na allegro koło 30.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2014-04-17 o 18:15
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 19:31   #1393
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Coralberry Pokaż wiadomość
Własnie kończy mi się podkład. Polecicie jakiś twały, kryjący, który ma jasne odcienie?

Od dawna używam lekkiego affinimat maybelline, light sand beige(http://images51.fotosik.pl/116/0bcd82e60464ef01.jpg), ale coraz bardziej mnie wkurza:/ Jedyne co robi to faktycznie trochę matuje. Jest średnio kryjący i bardzo szybko schodzi- to najgorszy problem.

Affinimat jest bardzo rzadki, mam też podkład "wyjściowy" gęsty i dobrze kryjący, ale nadaje się tylko na wieczór bo nie ma odpowiednio jasnych kolorów tej firmy (Igrid - mój porcelanowy: http://provitalsklep.pl/environment/...b35a41f147.jpg).

Jest jakiś dobrze kryjący niedoskonałości i zaczerwienienia, trwały podkład który mi nie zrobi krzywdy (mam tłustą cerę)? Nie musi być matujący. Może być z tych droższych, o ile jest dostępny taniej na allegro.

Już sie przejechałam na eksperymentach więc stwierdziłam że lepiej zapytać niż wyrzucać kase w błoto.
to też jest bardzo fajne kryjące:
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)





To mniej, zależy dla kogo, ale wiele osób go sobie chwali które mają do ukrycia czerwoną skórę / trądzikową: Dax Cosmetics, Perfecta, Mat Make - Up (Kremowy fluid matująco - kryjący)

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 06:36   #1394
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2014-04-18 o 06:41
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 07:16   #1395
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?
Revlon nie ma zoltych odcieni, 150 jest najbardziej mozliwie zoltym.
jesli lubisz takie beze, ziemiste kolory to revlon 180 bedzie dobry.

tutaj link jak wygladaja odcienie:
1revl.jpg

i tu:
2revl.jpg


Ja uzywam od 5 lat revlona i jesli nie wymieszam go z Dermacolem ktory jest bardzo gesty i kryjacy - to uwazam ze revlon jest do kosza bo nie kryje.

Same, bez mieszania, bardziej od revlona sa kryjace to podklady:
Manhattan, Powder Mat Make Up - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-04-18 o 07:21
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:30   #1396
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Estee Lauder Double Wear...? Można kupić taniej w internecie. Matuje . Trzyma się baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze. Clarins Everlasting ... Wiem że moja koleżanka kupuje go nawet o 40 zł taniej niż kosztuje normalnie. Podkład nie do zdarcia( i jeden i drugi). Clarins jest mniej agresywny.
Miałam dość dużą próbkę Este Lauder i moim zdaniem jest do bani... kryje rewelacyjnie,ale u mnie wchodził we wszystkie pory i niedoskonałości.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 22:15   #1397
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Miałam dość dużą próbkę Este Lauder i moim zdaniem jest do bani... kryje rewelacyjnie,ale u mnie wchodził we wszystkie pory i niedoskonałości.
U mnie nie... Chociaż bywają dni że mam prEsuszoną cerę i intensywnie pracuje wtedy wlazi..tyle że wtedy każdy Long Lasting mi wlazi . Normalnie w zasadzie mam wrażenie że mi te pory maskuje. Co buzia to potrzeba. No i nie używam tego podkładu na codzien .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-18 o 22:19
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 09:00   #1398
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

prosiłabym o poradę

czy jako posiadaczka mieszanej cery, z nierównościami i przebarwieniami sprawdzi się podkład Bourjois Healthy Mix?

bo szukam czegoś lżejszego niż Revlon CS czy Bourjois 1 2 3 perfect na wiosnę.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:34   #1399
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prosiłabym o poradę

czy jako posiadaczka mieszanej cery, z nierównościami i przebarwieniami sprawdzi się podkład Bourjois Healthy Mix?

bo szukam czegoś lżejszego niż Revlon CS czy Bourjois 1 2 3 perfect na wiosnę.
W nowej wersji w moim przypadku nie zdaje egzaminu,ale w starej owszem
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 19:15   #1400
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?
Nie wiem jak te kolory których używasz wyglądają, mogę Ci tylko podpowiedzieć o B 123 i Revlonie.
Kolor B 123 52 jest dość ciemny, bardzo ciemnieje po nałożeniu. Jest chyba nawet ciemniejszy niż Revlon CS 180. Natomiast Revlon CS 150 jest jasny, z B 123 prędzej kolor 51 będzie mu odpowiadał.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 19:18   #1401
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak te kolory których używasz wyglądają, mogę Ci tylko podpowiedzieć o B 123 i Revlonie.
Kolor B 123 52 jest dość ciemny, bardzo ciemnieje po nałożeniu. Jest chyba nawet ciemniejszy niż Revlon CS 180. Natomiast Revlon CS 150 jest jasny, z B 123 prędzej kolor 51 będzie mu odpowiadał.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

To fakt b 123 strasznie ciemnieje dobrze ze nie skusilam sie na 53. Ale zamierzam kupic folwer. Obecnie mieszam B 123 z DW light.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 20:27   #1402
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prosiłabym o poradę

czy jako posiadaczka mieszanej cery, z nierównościami i przebarwieniami sprawdzi się podkład Bourjois Healthy Mix?

bo szukam czegoś lżejszego niż Revlon CS czy Bourjois 1 2 3 perfect na wiosnę.
próbowałas kiedys pharmaceris delikatny fluid intensywnie kryjący?

jest lekki ale super kryje ja zastąpiłam nim revlon'a i jest lepszy
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:42   #1403
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Dziewczyny co powiecie o podkladach bonjours?
jest to promocja w rosmanie, myslalam zeby kupic ale zastanawiam sie - uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?

widzialam w szafie nawilzajacy, kryjacy na zaczerwienienia, wszystkie okolo 60 zł.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:54   #1404
Obywatelka29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie są złe lecz warto przeczytać zawsze ich skład przed kupnem. Często jest tak, że jeden ze składników zamiast pomagać może nam podrażnić skórę albo nie będzie się dobrze nakładał (np. przez przetłuszczenie spowodowane stosowaniem innego, wcześniejszego).
__________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-09-21 o 14:40 Powód: Spam
Obywatelka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:30   #1405
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Swego czasu strasznie napaliłam się na Bourjois. Długo długo powstrzymywała mnie cena, w końcu skuszona promocją kupiłam Flower Perfection za 50 zł. Efekt? Naprawdę męczyłam się, aby go wykorzystać i pokornie wróciłam do Lirene. Ponownie nie kupię już żadnego podkładu tej firmy, nawet po przecenie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 16:48   #1406
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie o podkladach bonjours?
jest to promocja w rosmanie, myslalam zeby kupic ale zastanawiam sie - uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?

widzialam w szafie nawilzajacy, kryjacy na zaczerwienienia, wszystkie okolo 60 zł.
Od lat moj ulubiony podklad to Healthy Mix. Ile ludzi tyle opnii wiec nie ma sie co sugerowac trzeba sprobowac i bedziesz wiedziec
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 17:03   #1407
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie o podkladach bonjours?
jest to promocja w rosmanie, myslalam zeby kupic ale zastanawiam sie - uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?

widzialam w szafie nawilzajacy, kryjacy na zaczerwienienia, wszystkie okolo 60 zł.
Ani dobre ani złe.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 17:05   #1408
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Swego czasu strasznie napaliłam się na Bourjois. Długo długo powstrzymywała mnie cena, w końcu skuszona promocją kupiłam Flower Perfection za 50 zł. Efekt? Naprawdę męczyłam się, aby go wykorzystać i pokornie wróciłam do Lirene. Ponownie nie kupię już żadnego podkładu tej firmy, nawet po przecenie.

Ja akurat dzis kupiłam flower zastanawiałam sie nad healthy mix ale padło jednak na niego. Teraz bede testować miałam wczesniej 123 ale troche mnie wysuszal


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 17:58   #1409
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja akurat dzis kupiłam flower zastanawiałam sie nad healthy mix ale padło jednak na niego. Teraz bede testować miałam wczesniej 123 ale troche mnie wysuszal


Wysłane z aplikacji
Mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi. Przyznam szczerze, że mnie osobiście skusiły opinie o super kryciu, macie, mega trwałości, a tymczasem u mnie było dokładnie odwrotnie. Dodatkowo podkład okazał się ciężki i nieco tłustawy, a poza tym utleniał się na twarzy w ciągu dnia. Ale wiadomo, co cera to inna reakcja i opinia. Mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi. Daj znać jak już potestujesz.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:51   #1410
stokrotka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

nikt nie pomoże?
stokrotka1223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.