Guerlain - kolorówka, część V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 10:48   #121
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Gon24 Pokaż wiadomość
Aby nie być gołosłowną- załączam moją skromną, aczkolwiek ciągle powiększającą się kolekcję Guerlain
Gon24, powalająca kolekcja Kiedy, Ty to zużyjesz?


Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Mam go też, ale stosuję tylko jako kreskę, więc nie chcę oceniać

W załączeniu mój zbiorek Guerlainowy
basiao84, śliczne nabytki

Ja się tu martwię, kiedy zużyję moje Pszczółki, a co dopiero jak bym miała tyle Meteorytów, co Wy...
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-01-17 o 10:51
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:21   #122
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kolor, który masz, trzyma się u mnie spokojnie od ok 6.30 do 20.00, ale na bazie UD. Bez bazy nie próbowałam.
Epatant i Emerville też tkwią nienaruszone
Polecam zatem spróbować na bazie!
Dzieki! Tez uwazam, ze baza niezbedna. No i tak pewnie z baza bede ten cien aplikowac.

Cienie masz wspaniale. Te szare Guerlainy chodza za mna i mysle, ze kiedys je sobie kupie, ale po ostatnich szalenstwach z Chanelami, mysle, ze czas na ostatki i troche postu musze sobie zapuscic .

A jeszcze chlop mi sie niecierpliwi, bo 'zabronilam' mu kupowac kolorowke, bo do emerytury tego nie zuzyje . No i chlop na to. To moze chociaz jakie perfumy chcesz?!?!?!?!?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
muszę Cię zmartwić, ale tak jak kocham bazę artdeco, i diory, guerlainy i chanele w kompakcie trzymają mi cały dzień to ten w musie znika;/ nawet na bazie.. jedynie co go ratuje to baza+cień zwykły ale w kamieniu + ten cień w musie.. i trzyma mi jako tako ale.. po paru godzinach załamuje się na powiece;/ także lipa straszna, dobrze, że kupiłam jeden, a chcialam kupić 3;/
Dzieki, madzialenn, za opinie . Ja mam raczej suche powieki, ale wydaje mi sie, ze bez kombinowania nie ujdzie mi ten cien. W sumie tez sie ciesze, ze mam tylko jeden. Akurat ten miedziany braz, ktory spokojnie i lepiej wypada jako eyeliner. Szkoda, ze eyeliner w tym kolorze juz mam (E Lauder - nie do zdarcia caly dzien), a tym razem cienia potrzebowalam .

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A jesli na niego wklepię delikatnie podobny w kolorze cień w kamieniu (mam podobny z maca, kładę go na linii załamania powieki) to wytrzymuje bez problemu cały dzień. Spróbujcie może tak
Amen!
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:49   #123
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

u mnie bez bazy i bez cienia trzymają się aż je zmyje ( testowane w warunkach ekstremalnych: sylwester i boks)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:12   #124
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
basiao84, śliczne nabytki

Ja się tu martwię, kiedy zużyję moje Pszczółki, a co dopiero jak bym miała tyle Meteorytów, co Wy...
Dzięki Ja też się zastanawiam, kiedy zużyję. Tym bardziej, że generalnie fazy na produkty mam, i teraz np. Nuity poszły w odstawkę, za to Beige Chic jest w użyciu , a za chwilę pewnie będę przez jakiś czas bezkulkowo chodzić.
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki! Tez uwazam, ze baza niezbedna. No i tak pewnie z baza bede ten cien aplikowac.

Cienie masz wspaniale. Te szare Guerlainy chodza za mna i mysle, ze kiedys je sobie kupie, ale po ostatnich szalenstwach z Chanelami, mysle, ze czas na ostatki i troche postu musze sobie zapuscic .

A jeszcze chlop mi sie niecierpliwi, bo 'zabronilam' mu kupowac kolorowke, bo do emerytury tego nie zuzyje . No i chlop na to. To moze chociaz jakie perfumy chcesz?!?!?!?!?
Les Gris już Ci kiedyś polecałam chyba, i polecam dalej.
A perfumy... zawsze się przydadzą
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
u mnie bez bazy i bez cienia trzymają się aż je zmyje ( testowane w warunkach ekstremalnych: sylwester i boks)
Szczęściara!
Ja bez UD nie próbuję już nic.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:55   #125
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dzięki Ja też się zastanawiam, kiedy zużyję. Tym bardziej, że generalnie fazy na produkty mam, i teraz np. Nuity poszły w odstawkę, za to Beige Chic jest w użyciu , a za chwilę pewnie będę przez jakiś czas bezkulkowo chodzić.
Ja bez kulkowo będę chodzić latem, jestem za tym, iż latem twarz powinna odpocząć. Zero tapety..., jakiś kremik lub krem do opalania. Jedynie bez czego się nie obędę, to tusz do rzęs i błyszczyk.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:44
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:41   #126
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Les Gris już Ci kiedyś polecałam chyba, i polecam dalej.
A perfumy... zawsze się przydadzą
Pamietam Basia i przy okazji najblizszego odplywu zdrowego rozsadku , z pewnoscia te szaraczki beda moje. Namacalam sie roznosci innych marek i w wiekszosci - nie caluja nawet Les Gris po ogonie .
Troche mi sie kolorowki zgromadzilo, a, w sumie, nie mam dokad pomykac w kolorach na twarzy... Ladne kiecki tez wisza w szafie, a zamiast szpilek nosze raczej tzw. kängor - czyli buciorki jak w gory . Musze cos zmienic, inaczej nie uda mi sie zuzyc do emerytury nawet jednej jedynej paletki czworek Chanel, ktora i tak dosc mocno eksploatuje. Na studiach to bylo kolorowo
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:26   #127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

A ja jestem bliska kupienia po rocznej przerwie 3 juz butelki Parure Extreme. testowałam kolor 02 (kiedyś miałam 03) i kurcze pasuje jak ulał, no i jak rano nałożyłam podkład a na to puder, tak do teraz ni mru błysku w strefie T. Prawie zapomniałam, jaki on jest doskonały.Poczekam na vipowskie dni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 16:59   #128
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja jestem bliska kupienia po rocznej przerwie 3 juz butelki Parure Extreme. testowałam kolor 02 (kiedyś miałam 03) i kurcze pasuje jak ulał, no i jak rano nałożyłam podkład a na to puder, tak do teraz ni mru błysku w strefie T. Prawie zapomniałam, jaki on jest doskonały.Poczekam na vipowskie dni
a wiesz ze mam to samo pragnienie co do extreme
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:25   #129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a wiesz ze mam to samo pragnienie co do extreme
No cóż, jakby nie było to jeden z najlepszych podkładów na rynku dla cery mieszanej.
To, co czekamy na vipki i nabywamy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:26   #130
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

buuuuuuu a dla mnie są za ciemne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:40   #131
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
buuuuuuu a dla mnie są za ciemne
Dla mnie też Gdyby nie to, to dawno już bym pognała na zakupy...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:19   #132
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Gardenia zbiera pierwsze baty https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:26   #133
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tutaj nie do końca się zgodzę- nie zauważyłam żadnego osypywania- ale używam do Gardeni hakuro h24 a nie twardego pędzla z meteorytów...To raz a dwa... u mnie rozświetlenie jest delikatne ale widoczne- daje naturalny glow... taki blask bez tafli w postaci placka... dobrze się wtapia w makijaż....
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:04   #134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Gon24 Pokaż wiadomość
Tutaj nie do końca się zgodzę- nie zauważyłam żadnego osypywania- ale używam do Gardeni hakuro h24 a nie twardego pędzla z meteorytów...To raz a dwa... u mnie rozświetlenie jest delikatne ale widoczne- daje naturalny glow... taki blask bez tafli w postaci placka... dobrze się wtapia w makijaż....
No i dobrze, nie musisz sie przeciez zgadzac z ta opinią
Ktoś tak uważa, takie ma z nią perypetie i to napisał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:03   #135
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Czytalam ta recenzje ostatnio. Jak dla mnie to polowa jej sensu nie ma.
Dziewczyna uzywa slowa pryzmer . Domyslam sie, ze chodzi o puder kilkukolorowy.
Ogolnie wystawia pudrowi kiepska recenzje bo nie jest kilkukolorowy jak Mereoryty. Guerlain nie deklarowal, ze bedzie to kilkukolorowy puder, wiec nie wiem w czym problem.
Pomjam fakt, ze najpierw dziewczyna pisze, ze puder blyszczy na rece a z twarza "nic sie nie dzieje", aby potem napisac, ze blyszczy tlusto (czyli jednak blyszczy).

---------------------------------

Ale mowiac juz powaznie to niektorzy wystawiaja tak bezmyslne recenzje, ze glowa mala. A wystarczy czasami logicznie pomyslec i przeczytac etykiete.
Kiedys widzialam recenzje, gdzie dziewoja ocenila tusz do rzes jako kiepski bo ten czarny kolor tak smutno u niej wyglada .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-18 o 22:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:05   #136
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóż, jakby nie było to jeden z najlepszych podkładów na rynku dla cery mieszanej.
To, co czekamy na vipki i nabywamy?
Muszę spróbować Parure Extreme, tyle już się o nim naczytałam. Przy okazji wezmę próbkę.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:09   #137
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Muszę spróbować Parure Extreme, tyle już się o nim naczytałam. Przy okazji wezmę próbkę.
Weź, weź, bo to jedyny podkład, który kupiłam ponownie i mam zamair poponownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:16   #138
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31708432]Czytalam ta recenzje ostatnio. Jak dla mnie to polowa jej sensu nie ma.
Dziewczyna uzywa jakiegos wymyslonego slowa pryzmer . Domyslam sie, ze chodzi o puder kilkukolorowy.
Ogolnie wystawia pudrowi kiepska recenzje bo nie jest kilkukolorowy jak Mereoryty. Guerlain nie deklarowal, ze bedzie to kilkukolorowy puder, wiec nie wiem w czym problem.
Pomjam fakt, ze najpierw dziewczyna pisze, ze puder blyszczy na rece a z twarza "nic sie nie dzieje", aby potem napisac, ze blyszczy tlusto (czyli jednak blyszczy).
.[/QUOTE]

Ale mimo, że Gardenii nie lubi to w ciagu tygodnia z 9 gram jakie cała Gardenia ma zużyła już kilka (cytuję)- ile ...? Kilka to minium dwa-trzy. Kolejny minus Gardenii- mało wydajna.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:37   #139
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
E... mysle, ze ten puder wcale nie jest taki zly, choc go nie mam. Wierze Guerlain, ze nie wciska paskudnego kitu. Roznice zdan moga wynikac z roznych oczekiwan i wyobrazen na temat rozswietlacza, a nie z winy producenta. Mi sie wydaje, ze ta gardenia ma wiecej w sobie tej tafli polyskujacej niz funkcji matujacej - ale to chyba autor projektu mial na mysli.
Jesli ktos szuka wykonczenia satynowo-matowego ten nie bedzie lubil polysku, a kto lubi bombeczke na twarzy, ten pedzie omijal wszelkie maty na kilometr.
Kwestia koloru - tu mozna sie zastanawiac, co komu pasuje bardziej do kolorystyki twarzy.

Podsumowujac - nie wiem, za co temu pudrowi trafila sie tylko jedna gwiazdka. Rozumiem, nie musi byc od razu 5, ale jedna?!?!?!?! Czy to az taki straszny bubel? Moze bywaly nieco lepsze, a moze czlowiekowi juz z nadmiaru wszystkich nowosci kazda kolejna nowosc wydaje sie coraz mniej 'super'. Ja sobie tak tylko glosno mysle. Czasami jestem zla na moje kosmetyki Dior, ze nie sa Chanelami , mimo, ze jakosciowo i ogolnie sa super.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-18 o 23:39
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 05:11   #140
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31708432]Czytalam ta recenzje ostatnio. Jak dla mnie to polowa jej sensu nie ma.
Dziewczyna uzywa slowa pryzmer . Domyslam sie, ze chodzi o puder kilkukolorowy.
Ogolnie wystawia pudrowi kiepska recenzje bo nie jest kilkukolorowy jak Mereoryty. Guerlain nie deklarowal, ze bedzie to kilkukolorowy puder, wiec nie wiem w czym problem.
Pomjam fakt, ze najpierw dziewczyna pisze, ze puder blyszczy na rece a z twarza "nic sie nie dzieje", aby potem napisac, ze blyszczy tlusto (czyli jednak blyszczy).

---------------------------------

Ale mowiac juz powaznie to niektorzy wystawiaja tak bezmyslne recenzje, ze glowa mala. A wystarczy czasami logicznie pomyslec i przeczytac etykiete.
Kiedys widzialam recenzje, gdzie dziewoja ocenila tusz do rzes jako kiepski bo ten czarny kolor tak smutno u niej wyglada .[/QUOTE]


Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie. Bez ładu i składu... Poza tym mam ten puder i można się z godzić z wieloma rzeczami ale nie z tym, że on się osypuje- bo nie ma takiej konsystencji, żeby móc się osypywać...
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 08:55   #141
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja jestem bliska kupienia po rocznej przerwie 3 juz butelki Parure Extreme. testowałam kolor 02 (kiedyś miałam 03) i kurcze pasuje jak ulał, no i jak rano nałożyłam podkład a na to puder, tak do teraz ni mru błysku w strefie T. Prawie zapomniałam, jaki on jest doskonały.Poczekam na vipowskie dni
hehe a ja własnie na wyprzedażach nabyłam trzecią flaszkę bo druga mi się skończy niedługo - i nie oglądam się póki co za żadnymi innymi podkładami
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:20   #142
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
hehe a ja własnie na wyprzedażach nabyłam trzecią flaszkę bo druga mi się skończy niedługo - i nie oglądam się póki co za żadnymi innymi podkładami
I masz rację Żałuję, ze na wyprzedażach sie nie "obudziłam"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:55   #143
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I masz rację Żałuję, ze na wyprzedażach sie nie "obudziłam"
A ja bylam obudzona i wyprzedazowo pobudzona , ale co mi tam marzyc o Dougim i Manku, jak ja tu z polnocy klikam. U mnie takich pozytywnych jazd nie ma... tyvärr.
Orientujecie sie, czy cos bedzie 15 lutego , tuz po walentynie?`Ja wlasnie sie wybieram z portfelem do Pl (o ile nie strawie polowy zasobow na asos - teraz tam wyprzedaz no i znow mnie korci, by kolejny stroj kapielowy na plaze sobie kupic).
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:06   #144
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A ja bylam obudzona i wyprzedazowo pobudzona , ale co mi tam marzyc o Dougim i Manku, jak ja tu z polnocy klikam. U mnie takich pozytywnych jazd nie ma... tyvärr.
Orientujecie sie, czy cos bedzie 15 lutego , tuz po walentynie?`Ja wlasnie sie wybieram z portfelem do Pl (o ile nie strawie polowy zasobow na asos - teraz tam wyprzedaz no i znow mnie korci, by kolejny stroj kapielowy na plaze sobie kupic).
15 to nie wiem, ale przed 15 na pewno. Ostatnio wychodziło tak, ze promocje vip kończyły się jakos w niedzielę, wiec może ta w lutym też.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:17   #145
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Tak weszlam z ciekawości na profil recenzentki która tak zjechała ten puder i ona albo daje produktom 5 gwiazdek, albo 1 także nie jest to zbyt wiarygodna recenzja moim zdaniem
Poza tym dobrze widać jak coś się kupuje że ma jeden kolor więc po co w recenzji doszukiwać się porównań do wielokolorowych meteorytów to zupełnie coś innego
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:27   #146
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
15 to nie wiem, ale przed 15 na pewno. Ostatnio wychodziło tak, ze promocje vip kończyły się jakos w niedzielę, wiec może ta w lutym też.
Tack så mycket Bede polowac.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak weszlam z ciekawości na profil recenzentki która tak zjechała ten puder i ona albo daje produktom 5 gwiazdek, albo 1 także nie jest to zbyt wiarygodna recenzja moim zdaniem
Poza tym dobrze widać jak coś się kupuje że ma jeden kolor więc po co w recenzji doszukiwać się porównań do wielokolorowych meteorytów to zupełnie coś innego
Ja tam nie wierze, ze puder ten moze byc az tak beznadziejny. Nie kupie go z pewnoscia, bo duzo tego wszystkiego mam, ale mysle, ze dyskwalifikowanie produktu tylko dlatego, ze ja sama go zle dobralam - to raczej bezsens. To tak jak suchoskora klientka naklada sobie podklad matujacy i sie zali, ze ja wysusza...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:43   #147
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóż, jakby nie było to jeden z najlepszych podkładów na rynku dla cery mieszanej.
To, co czekamy na vipki i nabywamy?
o tak, tesknie za nim a ze dw light blisko dna to tym razem kupie extreme
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31708432]
Ale mowiac juz powaznie to niektorzy wystawiaja tak bezmyslne recenzje, ze glowa mala. A wystarczy czasami logicznie pomyslec i przeczytac etykiete.
Kiedys widzialam recenzje, gdzie dziewoja ocenila tusz do rzes jako kiepski bo ten czarny kolor tak smutno u niej wyglada .[/QUOTE]

Jameski oplułam kompa przez Ciebie
a co do recenji to takie bzdury czasmi laski pisza ze
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:55   #148
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
o tak, tesknie za nim a ze dw light blisko dna to tym razem kupie extreme
to tym razem razem będziemy miały identiko kolor
Coś w tym podkładzie chyba jest, bo wczoraj małż po przyjściu z pracy stwiedził, że mi buzia jakoś tak ładnie wygląda, co mnie ostatecznie przekonało do zakupu Extrema, czego on był zupełnie nieświadomy oczywiście
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:56   #149
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Wiecie czy jest jakaś promocja na fajny podkład dobrze kryjący i super wytrzymały?
Pani w M polecała mi Guerlain extreme ale bardziej doradzała EL Double Wear. zgapiłam sie na -30 w S i teraz żałuję.

Który byście bardziej poleciły? Pani dobrała mi Guerlain w odcieniu 3 . Jakie są Wasze doświadczenia z tym podkładem?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:58
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:58   #150
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
o tak, tesknie za nim a ze dw light blisko dna to tym razem kupie extreme


Jameski oplułam kompa przez Ciebie
a co do recenji to takie bzdury czasmi laski pisza ze
Czasami i lepsze recenzje czytam.
Ostatnio sie natknelam na taka, gdzie jako arumentow dziewczyna uzywala slow "sweet", "superasny" etc. Okrasila swa wypowiedz masa zdrobnien. Pomijam, ze zebralo mi sie na wymioty po takiej ilosci slodkich slowek to nie dowiedzialam sie ani jednej merytorycznej informacji na temat produktu.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Wiecie czy jest jakaś promocja na fajny podkład dobrze kryjący i super wytrzymały?
Pani w M polecała mi Guerlain extreme ale bardziej doradzała EL Double Wear. zgapiłam sie na -30 w S i teraz żałuję.

Który byście bardziej poleciły? Pani dobrała mi Guerlain w odcieniu 3 . Jakie są Wasze doświadczenia z tym podkładem?
Wyprobuj Make Up Atelier.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.