Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Temat na nowy wątek!
Letnie bobasy robią wygibasy.VII-VIII 2011 3 5,26%
Mamo, Tato spójrzcie na mnie - siadam, wstaje już tak ładnie! 7 12,28%
Letnie bobasy i ich mamy radosne z niecierpliwością czekają na wiosnę. 0 0%
Płatki śniegu i czerwone noski- a letnie maluszki są poprostu boskie. 2 3,51%
Nasze maluchy śliczne, radosne, a my plotkujac czekamy na wiosnę. 25 43,86%
Na pierwsze ząbki czekamy, przez co spać mamie czasem nie damy. 3 5,26%
Sześć miesięcy już prawie wszyscy mamy, ale na sanki się jeszcze w tym roku nie wybieramy. 4 7,02%
Siadam, wstaje, podskakuje - czasem mamie dokazuje ! 13 22,81%
Pierwsze ząbki już mamy i pięknie już siadamy. 0 0%
Ząbki się już pokazują i radośnie mamy podskakują. 0 0%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 21:12   #31
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, widze jedna ze znajomych wizazanek Scio i ja udzielam sie na innym watku tez. Co byscie chcialy wiedziec?? To opisze chetnie wszystko
Marysia moja to juz taki kloc bylismy 7 grundia wazyla 7630 g. a tak wyglada
Witam Ale Marysia jest pocieszna

hejka
witam na nowym wątku. U nas koszmarrrr...jestem wyczerpana. Remont, maruuuuuuda, zestresowany tż...mam już tego dosyć. Święta? Jakie święta - a no tak muszę zacząć gotować i piec dla mamy na wigilię. Mam nadzieję, że w końcu poczuję nastrój bo to pierwsze Boże Narodzenie Karoli
Chyba zmykam spać.

Aha ponawiam pytanie (Asynastra dziękuję za odpowiedź ) co do pielęgnacji pierwszych ząbków - konkretnie jaka szczoteczka, jaka pasta, jak często itd itp
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:14   #32
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Jestesmy z Kielc a mam lat 27 Mala jest duza jak na swoje 4 miesiace i mega ciezka - po mamusi ma to chyba. Wogole kluska wyrywa sie do siadania, ja ja do lezaczka a ta lapie sie za palak z zabawkami i ciagnie sie z glowa do nozek - smiac sie chce. Lezec nie lubi chyba ze na brzuszku, telewidz z niej pierwsza klasa.
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:14   #33
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
No, a z mniej fajnych rzeczy - byliśmy w poradni na kontroli, pani pediatra chwaliła że widać że ładnie dziecko rośnie, generalnie wszystko super, ale troszkę ją martwi że nie lubi się przewracać. Na boczki owszem, ale dalej nie, chyba że przypadkowo. No i dała nam skierowanie do poradni neurologicznej, rehabilitacyjnej i na usg główki. Mam się martwić? wiem że sporo z Was to robiło dzieciom. Niby po to żeby wykluczyć jakieś neurologiczne przyczyny, bo wg pani dr psychicznie rozwija się pięknie, do siadania też się ciągnie, na kolanach posadzę to radzi sobie świetnie, tylko te obroty...
mam nadzieję że on po prostu taki leniuszek jest,.....
Nie Aniu nie martw sie, usg glowki to chyba taki standard jak lekarzy niepokoi, ze dziecko czegos tam nie robi. Tez mialam to zlecone przy Wiktorii. A ze sie nie obraca? Mysle, ze leniuszek, jeszcze nie odkryl, ze tak mozna robic. Ja bym z nim chwile pocwiczyla (Cookie wklejala fajny filmik), pokazala, ze tak tez mozna i szybko zalapie. I zanim dostaniecie termin do tych specjalistow, to sprawa sama sie rozwiaze.




Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A co Ja mam zrobić?
Moja dama nie chce nawet mojego mleka z butli?
Jutro jeszcze kombinuje dalej, dzisiaj podałam odmrożone więc pocieszam się że odmrożone jej nie zasmakowało...jak jutro nie zasmakuje moje odciągnięte lada chwila przed podaniem to nie wiem co zrobie... będzie glodna chodziła w żłobku,bo cyca przecież tam nie zostawię...Widziałam jeszcze na all butelki z łyżeczką...Matko czego to jeszcze nie wymyślą, ale najpierw sprawdzę czy MM w ogóle z łyżeczki chce jeść... i jak tu dogodzić babie?
Chyba masz taki sam egzemplarz jak moja starsza corka. Tak do 3 m-ca bylo jej wszystko jedno skad pije, czy z cyca, czy z butli. Potem dluzszy czas nie sciagalam mleka, bo zawsze zabieralam mala ze soba, no i sie odzwyczaila od butelki. Tylko ze ja nie mialam cisnienia, zeby z niej pila, bo nie szla do zlobka. No nic probuj, probuj, moze w koncu zalapie. A probowalas wyjsc z domu na czas karmienia i niech ktos inny ja nakarmi? Czy sie bedzie glodzic dopoki nie wrocisz?


Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
dziekuję kochane za kciuki i dobre słowo , ja po wizycie , potwierdzone zapalenie tarczycy (anty TPO norma 5,61 u mnie 129 )
lekarce nie podobają się moje powiększone węzły od ponad 3 tygodni , za miesiąc kontrola, w styczniu kolejne badania tarczycy i kontrola cięcia ...
teraz przez 2 miesiące mam więcej usg niż w ciąży

no i żeby nie było kolorowo to mąż ma anginę
Alez sie Ciebie uchwycily te choroby.




Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, widze jedna ze znajomych wizazanek Scio i ja udzielam sie na innym watku tez. Co byscie chcialy wiedziec?? To opisze chetnie wszystko
Marysia moja to juz taki kloc bylismy 7 grundia wazyla 7630 g. a tak wyglada
Witam! Fajna Marysia.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:18   #34
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez zanetaa88
Nie wiem czy skok,
ma tak od miesiąca w sumie.
Nawet nie wiem ile teraz ma tygodni



W sobotę 20 tygodni Emi skończy
A skąd wiem?
Bo Radek niecały tydzień młodszy, a jutro kończy 19 tygodni.

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters
Witam z nad trzeciego kubka kawy.
Wstałam z takim nerwem, że bez kija nie podchodź. Takiej nocy nie było odkąd Zuzka przestała być cycowa. jak wstała koło północy, zjadła, to do 4 nie spała. Milion razy zrobiła mi histerie pod tytułem 'mamo, dlaczego mi to robisz?, ja nie chce spać, ja chce się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaawić'. co tylko poczuła, że na chwile coś odwraca moją uwage, to podnosiła głowe z ogromnym uśmiechem. A w takich sytuacjach jj uśmiech mnie nie bawi, tylko działa jak płachta na byka i doprowadza do szału. No al jak juz w koncu usnęła, to ten idiota (wrocil po 1) zaczał po domu łazić, spać nie mógł(zgadnijmy dlaczego), myslałam z go ubije. No i mamy teraz godzine 10:30, a mi leb napi*****a, żołądek mnie boli i czuje sie jakby mnie ktos pałą zdzielil. to nie bedzie dobry dzien.


Czasem u mnie tak samo


Cytat:
Napisane przez brunetka2000
Agadus dziękuję, że pytasz. W nocy nie miała już gorączki, parę razy się budziła. Za to spałyśmy dzisiaj do 10 i muszę powiedzieć, że się wyspałam.



zazdroszczę!
Radek co prawda ładnie zasypia, budzi się raz na karmienie ale o 6 rano już gotowy wita dzień




Cytat:
Napisane przez asynastra
u mnie nic nie pomoga tajfun by mu nie przeszkodził i tak jak Wy nie mam ochoty, ale po stwierdzam zawsze, że było fajnie. seks mnie jakoś tak orzeźwia.

ile Wy tych kaw pijecie? Ja jestem przy pierwszej...



Ach, kiedy mnie seks pobudzał
Kawy nie pije w ogóle.
Bo lubię z mleczkiem,
a Radek skazowiec, niestety.


Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy Wasze dzieci też się tak pocą podczas snu? może ja go za grubo ubieram? body z krótkim i pajac? jak biorę go do mnie na łóżko i śpi ze mną pod moją kołdrą to spocony za raz na karku i głowie .... nie wiem co mam robić? nie chce mi skubaniec spać w łóżeczku, budzi się co 30 minut a ze mną śpi ładnie
Radek jak śpi ze mną pod kołdrą to zawsze cieplejszy jest, niż jak śpi sam w łóżeczku.



Ja ubieram pajacyka tylko, i przykrywam cienkim kocykiem.
Jak sama się kładę spoać to nakrywam go jeszcze cieniutką kołderką. A to dlatego, że u my palimy w piecu i w nocy temperatura nam spada.


Słoneczko, może mu rzeczywiście za ciepło?
spróbuj mniej ubierać.
A może potrzebuje przy mamusi poleżeć skubaniec jeden ?



Cytat:
Napisane przez iustyna1
Nie wyrabiam na zakrętach. Mam takie noce i dnie, że ledwo czytam. Odpisywanie ostatnio odpuszczam. Kuba nadal chory w domu. To co się po nocach dzieje....Jak nie jedno, to drugie coś chce.
Nie czuję nadchodzących świąt .




A co do świąt to ja też jakoś ich nie czuję..... A one już za tydzień.

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984
musze zrobic



Ja też się na nie namierzam

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters
ZUZA WŁAŚNIE SAMA PRZEWRÓCIŁA SIĘ Z PLECÓW NA BRZUSZEK
nie wiem, jak to zrobiła, bo byłam zajęta umartwianiem sie nad sobą ale położyłam ją na plecach, za chwilę patrze, a ona leży na brzuchu


dla Zuzanki

Cytat:
Napisane przez brunetka2000
a wiesz co w nich jest ?



Nie chce wiedzieć!
Ja jem tylko wieprzowe, tzn jadła bo teraz dieta cud.


Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx


a mój mały nie bardzo śpi w nocy w łóżeczku ale przy cycku nawet nie obudzi się na zmianę pieluchy .... w ogóle najlepiej mu się śpi z cycem w buzi ... a jak chcę oszukać i dać mu smoczka to wypycha językiem ... więc nie daje na siłę bo po co wolę się położyć obok niego i spać z nim



Mój Mały ma dokładnie to samo!
Ale tylko w dzień!
Je, usnie na cycu, czasem puści cyca sam, czasem mu zabiorę i wtedy od razu oczy jak 5zł!
Albo śpi dalej, ja dobrze się z łóżka nie zbiorę i ten mały cwaniak już nie śpi.


dla Adasia aaniowego za pół roczku.

Edytowane przez Lili 83
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:19
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:18   #35
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Jestesmy z Kielc a mam lat 27 Mala jest duza jak na swoje 4 miesiace i mega ciezka - po mamusi ma to chyba. Wogole kluska wyrywa sie do siadania, ja ja do lezaczka a ta lapie sie za palak z zabawkami i ciagnie sie z glowa do nozek - smiac sie chce. Lezec nie lubi chyba ze na brzuszku, telewidz z niej pierwsza klasa.
No to witaj w klubie. Moja Wiki obecnie waży 7450, a ma skończone 15 tyg. Tez kluska z niej. Ale ona startowała z wagi 4180
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:19   #36
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

moja raz sie przewrocila z brzuszka na plecki a teraz leniowi sie nie chce
no to widzicie moja startowala z 3330 g i ciezka jest. OOOOOOOOOOo moj aniolek marudzil marudzil az padl wlasnie na lezaczku samoistniezaraz ja przeloze do lozeczka.

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:21
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:22   #37
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, dolaczam i ja jako nowa do Was. Jestem szczesliwa mamusia od 11 sierpnia. Coreczka urodzona naturalnie waga 3330 g 56 cm o godzinie 6.15. Pieknaurodzona w 39 tyg
Witaj
Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci że pisałam żebym za szybko ankiety nie wstawiać?
Nic się nie stało że tylko . Taka subskrypcja, jeszcze na starym wątku pisałam.
Mi nie pokazuje ostatniego przeczytanego postu jak jest ankieta.
Wywala mnie od razu na koniec do najnowszego i cofam i szukam gdzie czytałam,. Czy tylko ja tak mam?
Ja tak nie mam. Normalnie mi przeskakuje do ostatniego nieczytanego Mam Opere

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Najpierw Bebilon Comfort. Potem jak było sporo ulewania (po jakiś 3 miesiącach), przeszliśmy na AR no i z tego co wiem, to AR to zwykłe mleko tylko zagęszczone, w przeciwieństwie do Comfortu który jest niskolaktozowy. Pomyślałam, że skoro z ulewaniem lepiej to powinien sobie poradzić z Bebilon 1.
Ja słyszałam , że białe grudki to niestrawione mleko, a w sumie prawie 5 miesięczne dziecko nie powinno mieć problemów z trawieniem mleka Tylko czemu przy AR ich nie było?

Eveewe witaj
Dziwne Nie wiem co doradzić. Może spróbuj ha albo innej marki. Ja do Bebilonu jestem okropnie zrażona

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Witam Ale Marysia jest pocieszna

hejka
witam na nowym wątku. U nas koszmarrrr...jestem wyczerpana. Remont, maruuuuuuda, zestresowany tż...mam już tego dosyć. Święta? Jakie święta - a no tak muszę zacząć gotować i piec dla mamy na wigilię. Mam nadzieję, że w końcu poczuję nastrój bo to pierwsze Boże Narodzenie Karoli
Chyba zmykam spać.

Aha ponawiam pytanie (Asynastra dziękuję za odpowiedź ) co do pielęgnacji pierwszych ząbków - konkretnie jaka szczoteczka, jaka pasta, jak często itd itp
Ja kupłam takie sylikonowe szczoteczki z babyono. Sztuk trzy na różne etapy. KLIK Ale u nas zębów brak. Jest tez pasta z Ziajki klik ale nie wiem czy dobry czy nie
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 21:23   #38
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

widzisz Scio pogrzebalam troche po forum, znalazlam wlasciwe dla mnie i widze ze i ty sie tu udzielaszsuper. Jak Agatka??
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:28   #39
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Lili mój to samo ma, ale w dzień i w nocy, chciałby w ogóle mojego cycka chyba na okrągło w pyszczku mieć ... nie wiem jak to będzie jak do pracy wrócę
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:28   #40
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
widzisz Scio pogrzebalam troche po forum, znalazlam wlasciwe dla mnie i widze ze i ty sie tu udzielaszsuper. Jak Agatka??
Dobrze. Dzięki. Próbuje być samodzielna, sama jeść, zdjąć pampersa
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:38   #41
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Jestem
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Melduje się i ja

Kupiłam sobie dziś buty. Zwykłe kozaki do latania. Ogromny sukces, bo kupienie przeze mnie butów graniczy z cudem
Masz takie małe, czy takie duże stopy?

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci że pisałam żebym za szybko ankiety nie wstawiać?
Nic się nie stało że tylko . Taka subskrypcja, jeszcze na starym wątku pisałam.
Mi nie pokazuje ostatniego przeczytanego postu jak jest ankieta.
Wywala mnie od razu na koniec do najnowszego i cofam i szukam gdzie czytałam,. Czy tylko ja tak mam?
Ja mam tak samo a mam Mozille. Do szału mnie to doprowadza

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, widze jedna ze znajomych wizazanek Scio i ja udzielam sie na innym watku tez. Co byscie chcialy wiedziec?? To opisze chetnie wszystko
Marysia moja to juz taki kloc bylismy 7 grundia wazyla 7630 g. a tak wyglada
fajny mały "poczochraniec", moja też włochata, ale takie długie włosy zostały jej tylko na czubku .

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Ja słyszałam , że białe grudki to niestrawione mleko, a w sumie prawie 5 miesięczne dziecko nie powinno mieć problemów z trawieniem mleka Tylko czemu przy AR ich nie było?
U mojej wczoraj były w kupie grudki, pierwszy raz od dawna. W ogóle nie je, nie śpi, drze się. Ciężko ostatnio...

Dziubek trzymaj się . U Ciebie ze zdrowiem ciężko, u nas się finansowo posypało. Tak poważnie. Nie wiem co gorsze...

Patik zdrówka
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 21:38   #42
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Alez sie Ciebie uchwycily te choroby.
no jakoś mnie pokochały ale bez wzajemności ...

Eveewe witaj, słodka Marysia
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:39   #43
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

moja jedynie co probuje zlapac lyzeczke jak jej cos podaje i lubi wkladac raczki do buzi przy jedzeniu. Dzwiga sie do siadania i usiluje zlapac nozki w raczki
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:41   #44
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Patik doczytałam na starym wątku. Ja mam smaka na ta książę o której kiedyś pisałaś, na faktach autentycznych ale nie pamiętam tytułu nie dawno ją czytałaś, wiesz o której mówię ?! Rok się już kończy Nigdy nie dajecie sobie prezentów?

Kajool szczerze póki co próbuje jeszcze na tym co mam...jak to nie pomoże to będę kombinowała co dalej...dobrze wiedzieć że medela coś ma.

Elikka ostatnio widziałam w Rossmanie za 9,99 własnie 3 szczoteczki do zębów te co pokazuje Scio,tylko że z babydream a paste nie wiem...

CZy to możliwe, że Emi nie pije mleka bo jest za ciepłe?
cieplejsze niż mleko z UU?
Zasnęła niby, zaraz słyszę jak pogaduje,marudzi, jęk na smok.
Idę daję smoka, znowu jęk na smok, oczy jak 5 zł.
Zawsze w takim momencie dałam pierś, a sobie myślę dam MM,
ale już wystudzone ..a ona co? jakby nigdy nic zaczęła pić.
Wypiła zaledwie 35ml,ale myślę że wcześniej zjadła 2 UU...
Jutro obserwacja


---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Lili Ty moja tygodniówko
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:42   #45
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

jestem i ja
Boże dziewczyny jak Wy gonicie dzisiaj
eveewe witaj, córcia świetne ma wloski, i ważyła tyle co moja po porodzie 3330
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:45   #46
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

No, a z mniej fajnych rzeczy - byliśmy w poradni na kontroli, pani pediatra chwaliła że widać że ładnie dziecko rośnie, generalnie wszystko super, ale troszkę ją martwi że nie lubi się przewracać. Na boczki owszem, ale dalej nie, chyba że przypadkowo. No i dała nam skierowanie do poradni neurologicznej, rehabilitacyjnej i na usg główki. Mam się martwić? wiem że sporo z Was to robiło dzieciom. Niby po to żeby wykluczyć jakieś neurologiczne przyczyny, bo wg pani dr psychicznie rozwija się pięknie, do siadania też się ciągnie, na kolanach posadzę to radzi sobie świetnie, tylko te obroty...
mam nadzieję że on po prostu taki leniuszek jest,.....
Masz się NIE martwić Tak jak dziewczyny piszą - Adaś jest leniuszkiem w tej kwestii po prostu, jestem tego więcej niż pewna Wspominałam przedwczoraj, że była u nas znajoma z córeczką 11-miesięczną, która zaczęła się przewracać dopiero w sierpniu, czyli jak miała 8 miesięcy.

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
.... a powiedzcie mi jeszcze czy rozbieracie dziecko w aucie z kombinezona i czapki podczas jazdy czy ubranego wozicie? też mam problem z tym
Ja w samochodzie zdejmuję czapkę, odktywam spod kocyka i rozpinam kurteczkę. Kombinezonu nie zdejmuję, bo ... Tymuś jeszcze nigdy nie był tak ciepło ubrany. Ja go do wyjścia ubieram w kurteczkę cieniutką z polaru i czapkę. Do tego kocyk, gdy jedziemy samochodem, a śpiworek, gdy wózkiem na spacer.

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
My już po wszystkich szczepieniach. także rok zakańczamy z czystym kontem.
Brawo


Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
I czekam na kasę
Jest juz? Chociaż jak z innego banku, to i do poniedziałku możesz czekać

edit: A nie! Przeciez pisałaś ż eto ten sam bank. Sklerozę mam

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, widze jedna ze znajomych wizazanek Scio i ja udzielam sie na innym watku tez. Co byscie chcialy wiedziec?? To opisze chetnie wszystko
Marysia moja to juz taki kloc bylismy 7 grundia wazyla 7630 g. a tak wyglada
Witaj
To Scio widzę bardzo popularna, bo już druga osoba za nią do nas przychodzi

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
dziekuję kochane za kciuki i dobre słowo , ja po wizycie , potwierdzone zapalenie tarczycy (anty TPO norma 5,61 u mnie 129 )
lekarce nie podobają się moje powiększone węzły od ponad 3 tygodni , za miesiąc kontrola, w styczniu kolejne badania tarczycy i kontrola cięcia ...
teraz przez 2 miesiące mam więcej usg niż w ciąży

no i żeby nie było kolorowo to mąż ma anginę
Ale się do Was nieszczęść przyczepia ostatnio

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Co do słoiczków to może jestem wyrodna ale kupuję jak leci..hipp gerber czy bobovita.. każde z nich ma inne fajne smaki i wybieram co mi się najbardziej podoba i nie czytam etykiet. Skoro to jest dla dzieci, dopuszczone przez badania to chyba nie szkodzi
Myślę ze to bardzo rozsądne podejście


A u nas dziś było jedno ważne wydarzenie. Tymek poznał swojego dziadka, czyli mojego ojca. Ale miałam stresa. Opisze potem w Klubie...
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:46   #47
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

widze ze tu na watku obecnosc wzorowa - kurde bede miala do nadrabiania, jak nie bedzie mnie przez caly dzien. Wybaczcie ale nie bede nadrabiac wszystkich trzech watkow, bo i tak sie nie polape co i jak u ktorej, w trakcie bede kodowac na "twardym dysku"
Marysia jest maly poczochraniec, teraz ma od skory blond a na koncach czarne, prawie wogole jej sie nie wytarly - delikatnie z tylu sie skrocily.
ja do auta Maryski nie ubieram w kurtke ani kombinezon, normalnie jest ubrana i na czas transportu do auta przykryta kocem. Ona wogole nie lubi byc grubo ubrana i zaraz ma potowki jak cos za cieplo jest ubrana. ewentualnie jak pozniej mam ja przelozyc do wozka i byc na swiezym powietrzu to biore luzem i ubieram szybko w aucie.

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:50
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:50   #48
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Zanetaa przy okazji mikołajek pisałam, że mój tż to taki typ. 2 razy kupił mi coś sam i to była niespodzianka.
U nas prezenty są na zasadzie: Jesteśmy w CH. Podoba mi się to czy to. Tż: To Ci kupię, na urodziny. Ot niespodzianka. Z jednej strony dobrze, bo mam co chcę.
Ja jemu też nic nie kupuję, jakieś słodycze, albo inny drobiazg.
Nie lubię prezentów. Dobrze nam z tym.
Poza tym ciągle jakieś wydatki. Przypomnę, że ja nie mam pracy.
Jak sobie kupię nowe akcesoria do kuchni czy domu bez okazji to już dla mnie jest prezent.
Nie mam parcia.
Kwiaty od czau do czasu mnie cieszą i jest dobrze.
Chociaż czasami jest mi przykro że mogłoby być, jakby to nazwać bardziej romantycznie i tajemniczo, inaczej niż jest.

Książka to "cztery lata z psychopatą".


Evve witam. Marysia to taka mała Mi z muminków.


Mobilizuję się żeby się wykąpac i iść spać.
Jutro szkoła i egzamin, Nic nie umiem. Brawo...
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:51   #49
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Eve mojej też z tyłu tylko sobie wyszły, reszta została póki co.Z tyłu tylko taki śmieszny placek
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 21:52   #50
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo a mam Mozille. Do szału mnie to doprowadza
Ja też mam Mozillę i działa dobrze


Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
CZy to możliwe, że Emi nie pije mleka bo jest za ciepłe?
cieplejsze niż mleko z UU?
Zasnęła niby, zaraz słyszę jak pogaduje,marudzi, jęk na smok.
Idę daję smoka, znowu jęk na smok, oczy jak 5 zł.
Zawsze w takim momencie dałam pierś, a sobie myślę dam MM,
ale już wystudzone ..a ona co? jakby nigdy nic zaczęła pić.
Ha, a wiesz że niewykuczone Czyżbyś wreszcie rozgryzła tajemnicę swojej córy?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:54   #51
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Zanetaa przy okazji mikołajek pisałam, że mój tż to taki typ. 2 razy kupił mi coś sam i to była niespodzianka.
U nas prezenty są na zasadzie: Jesteśmy w CH. Podoba mi się to czy to. Tż: To Ci kupię, na urodziny. Ot niespodzianka. Z jednej strony dobrze, bo mam co chcę.
Ja jemu też nic nie kupuję, jakieś słodycze, albo inny drobiazg.
Nie lubię prezentów. Dobrze nam z tym.
Poza tym ciągle jakieś wydatki. Przypomnę, że ja nie mam pracy.
Jak sobie kupię nowe akcesoria do kuchni czy domu bez okazji to już dla mnie jest prezent.
Nie mam parcia.
Kwiaty od czau do czasu mnie cieszą i jest dobrze.
Chociaż czasami jest mi przykro że mogłoby być, jakby to nazwać bardziej romantycznie i tajemniczo, inaczej niż jest.

Książka to "cztery lata z psychopatą".


Evve witam. Marysia to taka mała Mi z muminków.


Mobilizuję się żeby się wykąpac i iść spać.
Jutro szkoła i egzamin, Nic nie umiem. Brawo...
Nom pisałaś, pisałaś
Ale myślałam, że to tylko chodzi o Mikołajki.
W ogóle mam wrażenie, że jak jeszcze coś napisze to wybuchniesz,
jakaś nie w sosie jesteś,co ?
Dobra o nic nie pytam

Tak ta książka.Dziękuje
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:54   #52
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, dolaczam i ja jako nowa do Was. Jestem szczesliwa mamusia od 11 sierpnia. Coreczka urodzona naturalnie waga 3330 g 56 cm o godzinie 6.15. Pieknaurodzona w 39 tyg
Witaj

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Mi nie pokazuje ostatniego przeczytanego postu jak jest ankieta.
Wywala mnie od razu na koniec do najnowszego i cofam i szukam gdzie czytałam,. Czy tylko ja tak mam?
Ja to w ogóle nie umiałam obsługiwać tego o czym piszesz
Zawsze zapisywałam w ulubionych tam gdzie kończyłam czytać.
Z głównego nigdy nie wiedziałam jak wejść na wątek.
Żaneta dzięki
Skorzystałam z Twojego opisu "Ustawienia kąta"

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Marysia moja to juz taki kloc bylismy 7 grundia wazyla 7630 g. a tak wyglada
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Moja mala od poczatku miala problem z ulewaniem Daje jej Enfamil AR jest lepiej ale ulewa jej sie tez tylko w mniejszej ilosci. Najpierw dawalam jej NAN 1, ale byly mega wymioty, pani dr zadewcydowala o mleku AR i trafilam na Enfamil i zadowolona jestem. Tylko musze kupowac smoczki z wiekszym przeplyewm bo jest to mleko zageszczone. A tu fota z inwencja tworcza TZ i dwa dni po porodzie (nr 2)
Fajna Marysia.
A ile ma włossssssssssóóóóóów

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Lili mój to samo ma, ale w dzień i w nocy, chciałby w ogóle mojego cycka chyba na okrągło w pyszczku mieć ... nie wiem jak to będzie jak do pracy wrócę
Bo chłopaki to są cycusiowe dzieci
Radek na smoka ma odruch wymiotny


Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Lili Ty moja tygodniówko
Zawsze do usług


Na starym wątku napisałam 5001 wiadomość
Przekopiowałam tutaj, wyszło jak wyszło. Nie umiem inaczej


Cześć!
Byliśmy dzisiaj na usg bioderek.
Ile wiary, jaka kolejka!
Ludzie warują pod drzwiami strasznie.
Jeszcze tż mój świetny poszedł się zapytać : "Czy z dzieckiem bez kolejki, czy trzeba czekać?"
Odpowiedzieli mu, że czekać
Mówię mu, że trzeba powiedzieć, że z niemowlakiem.
Bo dziecko to może i 15sto letnie być!
W każdym razie weszliśmy zaraz,
było jeszcze dwoje niemowlaczków i poszło szybko.
Z bioderkami ok, trochę dla mnie dziwne bo dwa tygodnie temu lekarz stwierdził, że w lewym bioderku przeskakuje
mamy przyjść jak Radek będzie na nóżkach stawał.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:54   #53
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Zan
Nie lubię prezentów. Dobrze nam z tym.
Ja kocham prezenty! Dostawać, a chyba nawet bardziej dawać. Uwielbiam wymyślać, co się komuś może spodobać, a potem to pakować jakoś ładnie (bo mam na tym punkcie hopla ).

za egzamin
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:54   #54
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Też mam mozille i działa DOSKONALE,perfekcyjnie i w ogóle cacy
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:56   #55
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja do auta Maryski nie ubieram w kurtke ani kombinezon, normalnie jest ubrana i na czas transportu do auta przykryta kocem. Ona wogole nie lubi byc grubo ubrana i zaraz ma potowki jak cos za cieplo jest ubrana. ewentualnie jak pozniej mam ja przelozyc do wozka i byc na swiezym powietrzu to biore luzem i ubieram szybko w aucie.
To tak samo robisz jak ja Ja jeszcze bardziej wyrodna jestem, bo jak ma Tymcia przenieść tylko kilkanaście metrów, to tylko go tym kocykiem opatulam i lecę Doprowadzając tym wszystkich, którzy to widzą niemalże do drgawek
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:58   #56
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość







Cześć!
Byliśmy dzisiaj na usg bioderek.
Ile wiary, jaka kolejka!
Ludzie warują pod drzwiami strasznie.
Jeszcze tż mój świetny poszedł się zapytać : "Czy z dzieckiem bez kolejki, czy trzeba czekać?"
Odpowiedzieli mu, że czekać
Mówię mu, że trzeba powiedzieć, że z niemowlakiem.
Bo dziecko to może i 15sto letnie być!
W każdym razie weszliśmy zaraz,
było jeszcze dwoje niemowlaczków i poszło szybko.
Z bioderkami ok, trochę dla mnie dziwne bo dwa tygodnie temu lekarz stwierdził, że w lewym bioderku przeskakuje
mamy przyjść jak Radek będzie na nóżkach stawał.
Najważniejsze że jest wszystko w porządku słońce
Nie ma za co, mam nadzieję, że teraz ruk zuck Ci pójdzie szukanie wiadomości, w sumie samo Ci je znajdzie
To się nazywa kozactwo nie
wali mi na starość.

KTO UMYJE ZA MNIE EMILIOWE BUTELKI?
napaćkała, poszła spać i w to ma...
no baba, typowa baba...
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:01   #57
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
To tak samo robisz jak ja Ja jeszcze bardziej wyrodna jestem, bo jak ma Tymcia przenieść tylko kilkanaście metrów, to tylko go tym kocykiem opatulam i lecę Doprowadzając tym wszystkich, którzy to widzą niemalże do drgawek
ja tam nie czuje sie tym faktem wyrodna matkaznam swoje dziecko i wiem jak sie to konczy, raz ja za cieplo ubralam miala na calym ciele potowki, lacznie z uszami, wiec teraz wiem na co moge sobie pozowolic z nia. A tym co kto uwaza za sluszne sie nie przejmuje
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:06   #58
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Mobilizuję się żeby się wykąpac i iść spać.
Jutro szkoła i egzamin, Nic nie umiem. Brawo...

Będzie dobrze!
Zrób ściągi.

Ja też nie mam pracy...

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Eve mojej też z tyłu tylko sobie wyszły, reszta została póki co.Z tyłu tylko taki śmieszny placek
Radek też ma plackową łysinkę


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ja kocham prezenty! Dostawać, a chyba nawet bardziej dawać. Uwielbiam wymyślać, co się komuś może spodobać, a potem to pakować jakoś ładnie (bo mam na tym punkcie hopla ).

za egzamin
Ja też kocham dawać prezenty!
Zawsze słuchałam i w rozmowach wyłapywałam co kto potrzebuje, co komu się podoba.
Najczęściej trafiałam



A i poszłam dzisiaj do lekarki Radka, jeszcze tej starej.
ze dwa tygodnie temu jak byliśmy na szczepieniu to czekałam na nią około 1,5 godziny.
Dzis poszłam i co się okazało?
Że w czwartki przyjmuje tylko na dzieciach chorych.
To była kropla, która przelała czarę!
Byliśmy po deklarację w innej przychodni i na poniedziałek Radek jest zapisany do nowej pani doktor

Spotkaliśmy tam naszą położną i na wejście stwierdziła, że Radek bladziutki
Żelazo, jak nic!

Napisałam w K. Lęki.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:07   #59
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

dziwię się czemu na starym wątku nie mogę cytowć tu go zamknęli już

melduję się więc i tu
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:07   #60
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Meldujemy się na nowym wątku.

Witaj nowa mamusiu!

Do jutra.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.