Ścięcie włosów... Jak??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 17:40   #31
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

Wiesz kim jestem? Pochwal się swoją wiedzą Możesz zamieszkać za rogiem, będziesz mi doradza fryzury i przynajmniej powiesz szczerze co jest ok, a co zupełnie odpada No i przy Tobie na pewno żaden pedofil mnie nie zaatakuje
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 17:47   #32
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

Jestes bystra ,mloda kobieta z klasa .Wyrastasz ponad przecietnosc i jak to sie mowi jestes ktus .Widze Cie po raz pierwszy na wizazu ,nie mam pojecia co robisz i jak .To co pisze dyktuje mi intuicja.Jestem przekonana ,ze jak ruszysz w kierunku tej fryzury to stanie sie ona Twoja.Pedofile ,cyganki i oszusci omijaja mnie szerokim lukiem
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 17:51   #33
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

No ok, fryzurka jest fajniutka Tylko potem jak ją układać, żeby ciągle wyglądała jak po wyjściu od fryzjera? Wystarczy tylko wyciągać włosy na żel, gumę, wosk?
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:02   #34
fk4i4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 133
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

A mnie się dużo bardziej podobasz w krótkich, sama jak się zetnę to czuję jakby mi ktoś świat odsłonił, jest mi lekko i świeżo...kto wie o czym mówię...? Tylko faktycznie, troszkę drapieżniej i z fantazją, ale irokez...? chyba przesada, dziewczyna wygląda raczej na naturalną osóbkę, z całkiem krótkimi uważaj, jeśli masz gęste i grube to nawet tony kosmetyków mogą nie pomóc, bo jest ryzyko że zawsze będziesz wyglądała jak z chełmem na głowie, popatrz na ulicy na kobitki, najfajniej krótkie fryzurki wyglądają u tych co to ledwo tych włosów mają.

pozdrawiam
fk4i4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:03   #35
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

Ulozenie palcami przy uzyciu gumy i odrobiny wosku(zeby nie bylo tandety ilosc musi byc minimalana),wszystko bedzie zalezalo od Twojego ksztaltu czaszki,dalej czas i nastroj.Zainwestuj w dobre specjaly aby nie niszczyc wlosow,bo zakladam ze bedziesz codziennie cos dodawac. Jedyne co teraz potrzebujesz to dobrego fryzjera z wyobraznia ,wiedza (takiego ,ktory wie co dla kobiety znacza wlosy).Jezeli chodzi o ciecia najlepsi moim zdaniem sa faceci (lepsza wyobraznia przestrzeni i spryt),wiem nie powinnam generalizowac ale tak jakos w proporcjach wychodzi na ich korzysc.Szczepcio czuje,ze ta fryzura doda Tobie energii i bedzie super korespondowac z Twoja kobiecoscia,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:07   #36
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

Co będzie to będzie, trudno Co do fryzjera, mam już upatrzonego Są tam ludzie z fantazją, już się raz ścinałam i było fajnie Też sie boję, że kosmetyki nie udźwigną moich włosów, ale mam nadzieję, że jak będą dobrze i mocno wycieniowane to fryzurka będzie łatwa do układania
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:11   #37
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Ścięcie włosów... Jak???

Pamietaj,nie ma zlych wlosow sa tylko zli fryzjerzy .Bardzo sie ciesze ,ze idziesz w swoim kierunku,serdecznie pozdrawiam
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.