Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 20:59   #31
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Odgrzebuję wątek i spróbuję się zmotywować do systematycznej pielęgnacji :/

Flos Lek, SlimLine, Intensywny krem-żel na rozstępy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rozstepy.html

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Hydrolyzed Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seedcake, Dimethicone, Propylene Glycol, Chrysanthellum Indicum Extract, Trideceth-9, PEG-5-Ethylhexanoate, Magnesium Gluconate, Algae, Cichirium Intybus, Maltose, Methylsilanol Hydroxyptoline Aspartate, Carbomer, Triethanolamine, Panthenol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydanton, Iodopropynyl Butylcarbamate, Aloe Vera (Aloe Barbadensis) Leaf Juice, Parfum, CI 42090, Hexyl Cinnamal, Linalool, Amyl Cinnamal

Z tej serii jest jakiś preparat uszczelniający naczynka i ujędrniający (czy jakoś tak) i coś mi majaczy, że wyglądał ciekawie. Co tam takiego było, nie pamietam. Trzeba by sprawdzić.

Nowość: Bielenda, Eco Care, Borowina & Torf - bioorganiczny zabieg wyszczuplający antycellulit
Aqua (Water), Propylene Glycol, Caprylic/Capric Trigliceride, Coco-Caprylate/Caprate, S.D.A. 40, Peat Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Camelia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Coffe Robusta (Green Coffee) Seed Extract, Laminaria Digitata Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract, Theoborma Cacao (Cocoa) Shell Extract, Cola Nitida Seed Extract, Camelia Sinensis (Pu-Erh) Leaf Extract, Caffeine, Pentaerythrityl Distearate, Glycerin, Glyceryl Polyacrylate, sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantion, Parfum (Fragrance), Coumarin, Limonene.

Tejże firmy Q10, Skuteczny krem na cellulit, rozstępy i blizny
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Centella Asiatica Leaf Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetyl Alcohol, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caffeine, Isodecyl Neopentanoate, Arnica Montana Flower Extract, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Ubiquinone, Carnitine, Lecitin, Tocopheryl Acetate, Retinol, Glycine Soya (Soybean) Oil, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-3, Chitosan, Glycolic Acid, Polysorbate 20, Sorbitan Oleate, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Cellulose Gum, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, CI 14700 (FD&C Red No. 4), CI 45 00 (Acid Red 52).

Dużo wyciągów jest w preparatach Nuxe. Poza tym są bardzo przyjemne w użytkowaniu (zapach, konsystencja).
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:03   #32
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

to i ja sie przyłączam na zajęciach z naturalnych surowców kosmetycznych mój profesor bardzo zachwalał antycellulitowe działanie nostrzyka lekarskiego. Ja póki co znalazłam go w kremie talia fitness barwy i muszę powiedzieć ze całkiem jest przyjemny ( ma też wyciągi z bluszczu, guarany , arniki, alg it.)
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:48   #33
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Ja dzisiaj zaopatrzyłam się w krem modelujący z ... 'Biedronki'
Skaład ma całkiem porządny:
- kofeina
- Cantella Asiatica (tygrysia trawa )
- algi morskie
- bluszcz
- skrzyp
Tylko oczywiście nie wiadomo w jakich proporcjach występują te składniki. Mam zamiar od dzisiaj go używać. Ciekawe czy coś da
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:00   #34
ewak85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
kosmetyki Mustella

Witam! Mam pytanie, nie jestem w ciazy ale mam rozstepy na posladkach wiec chyba mam sklonnosc do rozstepow, czy moge stosowac te kosmetyki nie bedac w ciazy?
ewak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:27   #35
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

fajny wątek ,mam mnóstwo kosmetykow ,zaraz zaczne analize i dam znac jak dojde co i jak
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:45   #36
ejaros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Składniki kosmetyków antycellulitowych decydujące o specyfice ich działania:
Ekstrakt z bluszczu – usprawnia mikrokrążenie, przyśpiesza metabolizm komórkowy i odpływ limfy z tkanki tłuszczowej, wygładza skórę.
Ekstrakt z głogu – stymuluje proces lipolizy (rozkład trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych), wzmacniając tym samym spalanie tłuszczu.
Ekstrakty z kakaowca i guarany – zawierają kofeinę, której korzystne działanie w miejscowym leczeniu cellulitu udowodniono już niejednokrotnie.
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – poprawia elastyczność krwinek i naczyń włosowatych, zmniejsza kruchość naczyń krwionośnych, usuwa nadmiar tłuszczów z tkanek, zapobiega powstawaniu rozstępów i wygładza już istniejące.
Kofeina – pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi w naczyniach włosowatych, zwiększa aktywność enzymu lipazy rozkładającego trójglicerydy (zbity tłuszcz) do wolnych kwasów tłuszczowych, które następnie mogą być wykorzystane przez komórki do procesów wytwarzających energię, przyspiesza odpływ limfy z tkanki tłuszczowej.
L-Karnityna – stymulując przepływ limfy ułatwia spalanie nadmiaru tłuszczu (pomaga w transporcie wolnych kwasów tłuszczowych do wnętrza komórki) i usuwanie produktów ubocznych przemiany materii, a tym samym przyspiesza metabolizm.
Wyciągi z alg Laminaria i Fucus - dzięki zawartości jodu zwiększają aktywność lipazy i zmniejszają przepuszczalność naczyń krwionośnych.
Wyciąg z kasztanowca – zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, uszczelnia je, a dzięki zawartości escyny ma właściwości przeciwzapalne
ejaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:24   #37
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A teraz czas na werdykt
- czytając skład kosmetyków trzeba zwracać uwagę, ile razy i jak wysoko w składzie pojawiają się wyżej wymienione nazwy
- i zaufać polskim firmom . Jak dotąd najlepiej wypadły według mnie:
TANITA krem do biustu (aż 5 składników podkreślonych na czerwono)
EVELINE serum do biustu (4 skąłdniki)
BIELENDA krem do biustu (jeszcze do dokładniejszej analizy)
Czyli wychodzi na to, ze bardziej sie oplaca stosowac kremy do biustu na nasz cellulit Przy najblizszej okazji wyprobuje Poki co korzystam z czerwonego eveline I dobrodziejstw natury w postaci peelingu kawowego z cynamonem
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 23:21   #38
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

nie widziałam wcześniej tego wątku, ale może chociaż tutaj mój post z prośbą o analizę nie zostanie olany (tak jak w wątku składowym, gdzie chyba większość postów jest olewana )

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29012
skład:
Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolino ne/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene

proszę o analizę czy serum jest generalnie dobre, i o porównanie z podobnym termoaktywnym serum tej samej firmy:
Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Skład:
Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene

Ten drugi był już analizowany, ale chodzi mi o porównanie które będzie lepsze mam oba ale nie wiem który dalej kupować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29012.jpg (24,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23405.jpg (16,8 KB, 30 załadowań)
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:41   #39
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

ekspertem nie jestem wiec jesli chodzi o analize skladowa nie pomoge ale z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze dziala I dziala znacznie lepiej niz vichy lipometric i lipocell Skorka ladnie sie ujedrnila i cell jest plytszy Ale do tego stosuje co 2gi dzien peeling kawowo-cynamonowy i masaze zimna woda... no i jeszcze dieta i rowerek.. Ale i tak uwazam, ze jest znakomity bo zaden inny nie dziala tego co ten
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 00:02   #40
mitemiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

....

Edytowane przez mitemiu
Czas edycji: 2009-03-17 o 00:07
mitemiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:07   #41
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Naprawdę świetny wątek.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 13:36   #42
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

To ja przeanalizuję kremik avonu który regularnie stosuję ok ponad 2 lat i znacznie zredukował mój cellulit

Nie zwróciłam uwagi czy już o tym pisałyście, ale im wyżej dany składnik tym go więcej. Na czerono zaznaczyłam te wyjątkowo paskudne składniki mogłam coś pominąć niestety

Skład: aqua, propylene glycol isoceteth-3 acetate, propylene glycol, lauryl lactate, glyceryl polymetacrylathe, glycerin, zea mays starch, magnesium silicate, perilla ocymoides seed oil, PPG-2 isoceteth-20 acetate, benzyl alcohol, parfum, menthyl lactate, carbomer, phytol, ethoxydiglycol, butylene glycol, disodium EDTA, methylparaben, sodium hydroxide, glycerin, choleth-24, menthol, PEG-8, xymenynic acid, ceteth-24, phospholipids, ginkgo biloba extract, crataegus monogina fruit extract, bupleurum falcatum root extract, PVM/MA copolymer, phosphoric acid, sodium benzoate, carnitine, lagerstroemia indica extract, potassium sorbate, caffeine, phenoxyethanol, polysorbate 20, propylparaben, malva sylvestris extract, panax ginseng extract, inulin, BHT, ethylparaben, disodium EDTA, palmitoyl pentapeptide-3, isobutylparaben, butylparaben

Czyli, wg. kolejności:

- kukurydza zwyczajna
- pachnotka zwyczajna
- miłorząb dwuklapy
- głóg jednoszyjowy
- przewiercień sierpowaty
- karnityna
-
lagerstroemia indica
- kofeina

- ślaz drobnokwiatowy
- żeń-szeń (szkoda że na końcu)

Jeszcze muszę przeanalizować serum modelujące, ponieważ ten krem używam na udka i pośladki a serum na brzuszek
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-04-19 o 13:47
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:29   #43
pingwinek
Raczkowanie
 
Avatar pingwinek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

wklejam sklad eisenberg cryoform, moze ktoras z madrzejszych wizazanek przeanalizuje, kupilam zachecona opiniami na kwc moze ten akurat bedzie mial moc dzialania cudow
water
alcohol
glycerin
butylene glycol
cylopentasiloxane
peg-8
cylohexasiloxane
c12-13 alkyl lacate
menthol
saccheride isomerate
camphor
acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer
carbomer
menthyl lactate
eucalyptus globulus leaf oil
caffeine
ppg-buteth-26
sodium hydroxide
phenoxyethanol
peg-40 hydrogenated castrol oil
benzophenone-4
disodium edta
lespedeza capitata extract
propylene glycol
ulva lactuca extract
limonene
methylparben
combretum micratheum leaf extract
ammonium glycyrrhizate
disodium succinate
bacillus ferment
citric acid
ethylparben
butylparben
niacinamide
threonine
lactis proteinum/whey protein
propylparben
isobutylparben
fagus sylvatica extract
linalool
potassium sorbate
ci 42090/blue 1
ci 19140/ yellow 5
pingwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:57   #44
Asiuuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Balsam antycellulitowy .

Mam nadzieje, że piszę w dobrym miejscu. ;p Potrzębuje jakiegoś dobrego żelu, balasmu albo czegoś takiego na celulit .. Moje nogi, brzuch i rece to tragedia a nie wiem jak sobie z tym radzić. Więc chciałąm spróbować jakiś balsamów i wtedy połączyć to z dieta, troszkę poćwiczyc. Prosze o pomoc
Asiuuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:29   #45
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Balsam antycellulitowy .

Polecam przejrzeć KWC
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:24   #46
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Balsam antycellulitowy .

Cytat:
Napisane przez Asiuuniaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że piszę w dobrym miejscu. ;p Potrzębuje jakiegoś dobrego żelu, balasmu albo czegoś takiego na celulit .. Moje nogi, brzuch i rece to tragedia a nie wiem jak sobie z tym radzić. Więc chciałąm spróbować jakiś balsamów i wtedy połączyć to z dieta, troszkę poćwiczyc. Prosze o pomoc
Polecam zaprzyjaznic sie z wyszukiwarka i watkami redakcyjnymi
Pozdrawiam i owocnej lektury zycze!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:48   #47
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

skład:
Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolino ne/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene


Serum wklejone przez dottie wyglada ciekawie. Dobre rzeczy na samym poczatku. Na zielono to, co nawilza. Chyba sie skusze na to serum.

Edytowane przez meredith85
Czas edycji: 2009-05-07 o 20:50
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:00   #48
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

skład:
Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolino ne/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene


Serum wklejone przez dottie wyglada ciekawie. Dobre rzeczy na samym poczatku. Na zielono to, co nawilza. Chyba sie skusze na to serum.

nawet nie wiedziałam że ma taki dobry skład (w końcu nie wiem które jest składowo lepsze, to serum czy to które podałam kilka postów wcześniej?)
mam to serum ale ostatnio jakos nie używam, bo chyba wole 'to drugie', głównie przez walory użytkowe, bo tamte szybciej się wchłania, a to ma postać żelu który trzeba dłużej wsmarowywać- pewnie to i dobrze dla cellulitu, ale ja jestem leniwa. efekt rozgrzewający jest chyba taki sam w obu kremach - tzn ja go prawie nie czuję nawet jak nakładam go po prysznicu i szorowaniu szorstką gąbką, ale czytałam recenzje na KWC i dla innych jest ten efekt jest aż nie do wytrzymania).poza tym tamto ma w nazwie 'wyszczuplające' a to tylko 'modelujące' więc myślałam że lepiej działa
na początku miałam plan używać każdego raz dziennie ale w końcu używam wyszczuplającego i zużyłam już kilka tubek, ale chyba przeproszę się i z tym
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:06   #49
gracjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Balsamy antycellulitowe

witam . Mam zamiar kupić balsam wyszczuplająco-antycellulitowy .
Nie chce wydac na balsam majątek .
Ale znalazłam w internecie 2 , który przykuły moja
uwagę . I nie wiem który był by lepszy , obydwa kosztują ok . 16 zł
1 . Eveline - Slim Exstreme 3D - krem wyszczuplający + ujędrniający ,
antycellulitowy
2 .Dax Cosmetics , Perfecta Exstra Slim , Serum-Koncentrat wyszczuplający
do szybkiej redukcji cellulitu .

Który byście poleciły ?

Proszę o szybką odpowiedź .

G .
gracjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 10:16   #50
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Balsamy antycellulitowe

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html DAX

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ycellulit.html EVELINE

Poczytaj opinie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:56   #51
LittleRedRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: Balsamy antycellulitowe

polecam eveline. naprawdę działa, a stosuję na zaawansowany cellulit od tygodnia. cudo!
__________________

było 97... jest 62,6 kg )

żyj, by każdy twój dzień
nowym był wyzwaniem
wyznaczał ci cel
LittleRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:04   #52
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Balsamy antycellulitowe

Cytat:
Napisane przez gracjj Pokaż wiadomość
witam . Mam zamiar kupić balsam wyszczuplająco-antycellulitowy .
Nie chce wydac na balsam majątek .
Ale znalazłam w internecie 2 , który przykuły moja
uwagę . I nie wiem który był by lepszy , obydwa kosztują ok . 16 zł
1 . Eveline - Slim Exstreme 3D - krem wyszczuplający + ujędrniający ,
antycellulitowy
2 .Dax Cosmetics , Perfecta Exstra Slim , Serum-Koncentrat wyszczuplający
do szybkiej redukcji cellulitu .

Który byście poleciły ?

Proszę o szybką odpowiedź .

G .

Polecam KWC i wyszukiwarke

Lacze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:46   #53
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Eveline spoko, daje rade, ale i tak nie robi szoku ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:31   #54
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
który Eveline Slim Extreme 3D lepszy?

Nie wiem czy w dobrym miejscu
Zwracam się z pytaniem. Które serum bardziej skuteczniejsze?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/26/14248.jpg czy może http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/26/8009.jpg ??

Ps . Miałam problem z wgraniem więc dałam link
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:30   #55
sweethard
Przyczajenie
 
Avatar sweethard
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Witam wszystkich...

Ja tu dopiero "raczkuje" ale chcialabym napisac ze używałam już roznych specyfikow "na tyłek" ;-) ale jedyne do których wracam to :

1. Avon, Anew Clinical, Body Contouring Treatment (Krem modelujący sylwetkę)
2. Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy)
3. Avon Solutions Body, Cellu - Glow Body Contouring Cream

- dokładnie wg kolejności od najbardziej ulubionego...

poz. 1 DZIAŁA ! długo trwa ale działa

wszystkie pozycje pozostawiaja satynowy film na skórze , natychmiastowo podnosza napiecie skóry i sprawiaja ze "czuję sie" szczuplejsza oraz zadbana.... poza tym skora w dotyku jest na pewno super bo wciaz słysze komplementy od mojego Przeciw-płcia ze mam cudownie gładka skore....

a dodam ...mam 36 lat ( jutro koncze) i 3 dzxieci....

problem z w/w preparatami jest taki ze jak ich nie uzywasz to efekty ujedrnienia itp "znikaja" do 7-10 dni.. ;-& WIEC W SUMIE KUPUJE JE NOTORYCZNIE ,,,,,

zeby nie bylo ze reklamuje avon: są to JEDYNE kosmetyki tej firmy, które uwazam za warte uwagi... reszta avonu - non comment....

Acha ...składu nie znam, ale po mojemu "działaja" ( tj. opisałam) wiec uznalam ze moze komus sie przyda to co napisałam ...

Aktualnie po opisach na Wizazu zakupilam krem Nivelazione do biustu to zobaczymy czy moje "biedactwa" sie obudza po ty "ujedrniaczu" ;-D

napisze ..podobno za 2 tyg maja byc jakies efekty ....
__________________
Wszystko co można kupić za pieniądze - jest tanie ...
sweethard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:26   #56
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Ziaja, LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit
= żel naładowany po brzegi dobroczynnością dla skóry oraz bezwzględnością dla cellulitu

Aqua
- woda - wiadomo
Propylene Glycol
- środek rozpuszczający, humektant, ktory pomaga innym substancjom przenikać głebiej w skórę
Ananas sativus
- ananas jadalny - przyspiesza przemianę materii oraz zapobiega powstawaniu obrzęków, ułatwia usuwanie toksyn, poprawia elastyczność i jędrność skóry.
Carnitine
- karnityna - ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, usprawnia krążenie, pomaga transportować i usuwać złe tłuszcze spod skóry
Caffeine
- kofeina - ma działanie drenujące, pobudza mikrokrążenie skórne, dobrze wpływa na zwiotczałą skórę, zmniejsza obrzęki
Coenzyme A
- koenzym A - zmniejsza nadmiar tkanki tłuszczowej i korzystnie wpływa na procesy wyszczuplania, przyspiesza przemianę materii, aktywuje proces spalania wolnych kwasów tłuszczowych oraz zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej.
Citrus amara
- olejek Neroli - regeneruje skórę na poziomie komórkowym, tonizuje, zapobiega starzeniu, przywraca nawilżenie i elastyczność skóry, jest również doskonały w leczeniu popękanych naczynek krwionośnych
Fucus vesiculosus
- morszczyn pęcherzykowaty - zawiera organicznie związany jod, mannitol, fukoksantynę, brom, kwas alginowy, luminarynę, fukoidynę, całą gamę witamin (B1, B2, C, D, E, H, K, kwas foliowy), mikroelementy (żelazo, mangan, kobalt). działa remineralizująco, przywraca równowagę skórze i odpowiednie nawilżenie, pomaga usuwać blizny i rozstępy.
Hedera helix
- bluszcz pospolity - działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, przeciwbólowo. ma dużą zdolność przenikania w głąb skóry, drenuje tkanki, uaktywniając przepływ limfy, stymuluje spalanie nadmiaru tłuszczu i usuwanie toksyn z komórek oraz poprawia wchłanianie innych składników w preparacie.
Rosmarinus officinalis
- rozmaryn lekarski - silnie stymuluje krążenie (odżywia,natlenia chore tkanki, by szybciej usuwały z nich szkodliwe substancje)
Panthenol
- prowitamina b5, regeneruje skórę, działa nawilżająco i łagodzi podrażnienia.
Citrus sinensis
- pomarańcza chińska (pomarańcza słodka) - zawiera duże ilości witamin C, A, P. oraz kwas foliowy, fosfor, potas, wapń, magnez, sód, cynk, żelazo oraz pektyny, co skutecznie pomaga redukowac cellulit, wygładza, ujędrnia i regeneruje skórę
Carbomer
-karbomer - substancja żelująca, stabilizująca i zagęszczająca, regulator lepkości,
Benzyl Alcohol
- alkohol benzylowy - składnik stosowany najczęściej jako rozpuszczalnik, zmywacz, substancja o lekko słodkawym, delikatnym, migdałowym zapachu
Methylchloroisothiazolino ne
- śodek konserwujący, który w emulsji już w niewielkiej ilości hamuje rozwój bakterii i grzybów.
Methylisothiazolinone
- śodek konserwujący, bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie, stosowany w mieszaninie z Methylchloroisothiazolino ne
Triethanolamine
- substancja wykorzystywana w kosmetyce do ustalenia określonej wartości pH, jej regulacji i stabilizacji
CI 15985
- (FD&C Yellow No. 6) - barwnik, nadający kolor żółto-pomarańczowy


oraz godne uwagi - serum, koncentrat i masło :

Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące 'Reduktor cellulitu'

Składniki aktywne:
- glaucyna
- koenzym A
- L-karnityna
- ekstrakt z ananasa
- ekstrakt z bluszczu
- ekstrakt z rozmarynu
- ekstrakt z morszczynu
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy



Ziaja, Rebuild Odbudowa skóry, Koncentrat wyszczuplający w żelu

Substancje aktywne:
- prowitamina B5 (D-panthenol),
- L-karnityna,
- kofeina,
- koenzym A,
- ekstrakt z rozmarynu lekarskiego,
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy,
- ekstrakt z ananasa,
- ekstrakt z alg morskich.



Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Masło do ciała 'Ukierunkowane ujędrnianie'


Składniki aktywne:
- kofeina
- koenzym A
- L-karnityna
- ekstrakt z kawy
- ekstrakt z Centelli Asiatiici
- ekstrakt z ananasa
- ekstrakt z bluszczu
- ekstrakt z rozmarynu
- ekstrakt z morszczynu
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
- witamina E




EDIT:

błogosławię ten żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit LipoCell z Ziaji
błogosławię ponieważ nie spotkałam wśród preparatów antycellulitowych, żelu z takim CUDNYM składem - nic nie podrażnia (stosuje po depilacji nawet), nic nie zapycha porów skóry (nie ma olejów, wosków, trójglicerydów, wazelin), nie ma silikonów, które tylko wizualnie i dotykowo wygładzają skóre, nie ma niepotrzebnych wypychaczy składu, są tylko 2 konserwanty, barwnik, stabilizator ph, woda, humektant i pachnący zmywacz, a reszta to same najwspanialsze składniki działające ujędraniająco-nawilżająco-antycellulitowo - 10 pozytywnych składników i ani jednego niepotrzebnego

NAJLEPSZY !!

(zarówno składowo jak i w praktyce, mój cellu nie chciał sie zmniejszyc (preparaty kombinowane, połączone z zelami z kasztanowca, olejkami eterycznymi działajacymi antycell, wszelkie sera Ziaja, Eveline, kremy Ziaja, Eveline, Ewa Natura i inne + masaże, prysznice zimno-ciepło, peelingi, ćwiczenia rozciągające etc), mimo to od miesięcy cellu stał w miejscu, a tu 2 tyg z tym żelem i skóra jest mniej popagórkowana, oby tak dalej)

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-21 o 22:11
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:08   #57
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: OLIGO.DX przełomowy żel na Cellulit ???

Ja nie widzę w nim nic przełomowego

pamiętam bardzo przyjemny krem wyszczuplający z bluszczem z jakiejś polskiej firmy za 6zł. Skład standardowy, to samo co w większości - kofeina, bluszcz, morszczyn - trochę napnie, trochę wygładzi.... ale celulitu na pewno nie zlikwiduje

dieta, ruch, masaż - to jedyne skuteczne metody
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:17   #58
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: OLIGO.DX przełomowy żel na Cellulit ???

To żaden przełom ,wszystkie te specyfiki maja podobne składy a działanie tylko optyczne ,trzeba niestety poćwiczyć ,masować balsamami i ruszać się nawet rowerek stacjonarny działa.
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:59   #59
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
Ziaja, LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit
= żel naładowany po brzegi dobroczynnością dla skóry oraz bezwzględnością dla cellulitu
Bardzo fajnie wyglada ten lipocell Ziaji .Warty grzechu. Miłym zaskoczeniem jak na Ziaję jest brak zbędnych wypełniaczy składu, a niemal same substancje aktywne - co sprawia, ze krem ogolnie dobrze prezentuje sie na tle innych produktow tej marki, a już nadzwyczaj dobrze w stosunku do wiekszosci tego typu kosmetykow innych firm.
Alergicy powinni byc wniebowzięci brakiem potencjalnych "uczulaczy" , a wrazliwcow tez nie ma co podrażnić
Z pewnością wyprobuje, gdy skoncze moja tube 250 ml serum Eveline . Wracam do niego co jakiś czas - jest świetne ! Ale może Lipocell Ziaji je zdetronizuje, we'll see

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-04 o 18:00 Powód: dopisek
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 19:07   #60
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Z pewnością wyprobuje, gdy skoncze moja tube 250 ml serum Eveline . Wracam do niego co jakiś czas - jest świetne ! Ale może Lipocell Ziaji je zdetronizuje, we'll see
ja mam taki arsenał do stosowania na zmianę Ziaja Lipocell, Ziaja Rebulid (serum) oraz to serum z Eveline, któro i Ty używasz

nic mi nie daje używanie "pod rząd" paru opakowań (żadnego z nich), ale właśnie te zmiany kosmetyku bywaja dla mnie zbawienne - a raczej mordercze dla popagórkowań

pamiętam, że zaczęłam uzywać serum z Rebuild ponieważ zaczęły mi się robić obrzeki na nogach, wzmacniałam jego działanie żelami i kremami z wyciągiem z kasztanowca oraz olejkiem z limetki kwaśnej - dwa razy dziennie wcierałam w nogi i poślady. Zdrowo się odżywiałam, robiłam masaże (gąbkami, przyrządami) i peelingi, ale przestałam ćwiczyć i mimo to uda poszły z obwodu, cellulit nadal tkwi jaki był, ale opuchlizny się nie tworzyły, zgrubienia były równomierniejsze - tak zresztą napisałam w recenzji na KWC - byłam zadowolona, ale serum pod koniec zaczęło mi zapychac pory skóry

zaczęłam używać specyfików od Eveline, najpierw kremu, a później tego serum, oczywiście obietnice producenta można sobie włożyć między bajki (redukcja 60% w 2 tygodnie - pff) cudów nie ma, przy diecie, ćwiczeniach, masażach, zimnych prysznicach i smarowaniu serum 2 x dziennie - ZERO - cellulit ani drgnie. Podtrzymał tylko efekty serum drenującego z Ziaji. Dałam mu szansę jeszcze, bo jest pełen ekstraktów wysoko w składzie, a poza tym nie zapychał mi skóry (Ziaja zapchała). Niestety po kolejnej tubie NIC nie drgnęło, mimo że stosowałam dosc duzy arsenał przeciwcellulitowi : ćwiczenia, masaże, zdrowe odzywianie, zele z kasztanowcami na obrzeki, kilka olejków eterycznych polecanych przy cellu, wszystkie wcieracze wraz z serum wmasowywałam 2 razy dziennie i NIC

tak doszłam do Ziaji Lipocell i od razu poprawa! cellulit mniejszy o jakieś 10-15%! dodawałam olejki eteryczne, liposomy antycell, wmasowywałam 2 x dziennie, stosowałam masaże dwoma przyrządami + w czasie mycia gąbką Syrenką, przestałam ćwiczyć, odzywiałam się zdrowo, zrezygnowałam z goracych kąpieli, zakładania nogi na nogę, podwijania nóg (siedzenia po turecku), długiego siedzenia w jednym miejscu, więcej sie ruszałam, rozciagałam po każdym zasiedzeniu

po kolejnych butlach - nic się nie działo na plus, można powiedzieć, że cellu znów był jakby większy..

tak powróciłam do serum Eveline xD i wreszcie zauwazyłam wygładzenie popagórkowań.. okazało się, że ćwiczenia jakie stosowałam tylko uwydatniały cellu, a tym razem bez ćwiczeń była poprawa, ale po kolejnej butli znów nic nie drgnęło ma plus, więc sięgnełam po kolejny z listy... i tak w kołko

obecnie testowałam balsam nawilżająco-wyszczuplający z Sorayi (Summer Slim), który zawiera tylko kofeine jako składnik antycell, ale efekty odnotowałam. Wysmuklił mi sylwetkę i zredukował popagórkowane zaokrąglenia, ale samego cellulitu nie zmniejszył - grudki są jak były, ale skóra zrobiła się jędrniejsza i gładsza, świetnie nawilżał, podkręciłam kalorie w menu i spadłam wtedy z wagi niecały kilogram (w miesiąc), a efekty były świetne wizualnie



podsumowując:
chodziło mi o wykazanie tego, że nawet kosmetyki o małej zawartości składników antycell moga pomagać, tylko to wszystko zalezy od danej osoby, jej predyspozycji, odzywiania, zabiegów antycell jakie stosuje itd


ja nadal opiewam Ziaję Lipocell, ponieważ po przeanalizowaniu jej składu okazała się, jak dla mnie bezspornym KWC, a to założenie tematu by wykazac doskonały składowo preparat

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2010-04-04 o 19:14
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.