Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 11:03   #2131
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Dla mnie Strada w opakowaniu wygląda jak blado-sino beżowo-różowe coś. I zazwyczaj jest tak, że jak ktoś ją widzi w opakowaniu to się przeraża..ale na policzkach jest rewelacyjna...wychodzi w bardzo ciekawym odcieniu brązu który rewelacyjnie nadaje się do konturowania albo jeżeli potrzebujemy neutralnego koloru różu w makijażu (wtedy trzeba nałożyć jej ciut więcej) .
Jak bym miała zrobić top5 róży ze stałej kolekcji to na pewno była by to Strada, Sunbusque, Blushbaby, Flirt&Tease i może dame . Potem jeszcze jakieś 10 następnych bez których nie mogę żyć
Tak to już niestety z nałogami bywa, masz w domu 3 róże, a myślisz już o 3 następnych, które są NIEZBĘDNE!!!!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:26   #2132
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kamil dzięki za poparcie, bo te baby by ,mnie zjadły na śniadanie. To nie jest różowe tylko takie minimalne COŚ, tylko nie umiem tego nazwać.


Zaczyna się nareszcie na tym wątku robić fajnie -- jeden róż a tyle emocji !!!!
Życzę Wszystkim miłego dnia
.
Dokładnie A wzajemnie

A nawiązując do tego co pisał Kamil, ja ciągle łapię się na tym, że na mnie (właśnie jestem taką oliwką) z beżowych bądź brązowawych róży wybija ta różowa barwa bądź nawet lekko ceglasty odcień dlatego często kładę pod takie róże lawendowy korektor EDMu aby zniwelować ten efekt.
Mam też np. duży problem z ujarzmieniem Pinch o' Peach bo na mnie jest właśnie chłodna, różowa-różowa i nie mogę wydobyć z niej tej brzoskwini, nawet na beżowo-brązowej bazie.

Ciekawe jak będzie u mnie ze Stradą


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak to już niestety z nałogami bywa, masz w domu 3 róże, a myślisz już o 3 następnych, które są NIEZBĘDNE!!!!
Wszystkie są NIEZBĘDNE i ani się człowiek obejrzy a łapie się na tym, że ma 15 NIEZBĘDNYCH róży.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:37   #2133
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Cyndi brałam bez MACania zawierzyłam swatchom i Waszym zachwytom
dobrze zrobiłaś

Cytat:
no rozrasta się.. powoli już tego nie ogarniam.. a najgorsze jest, że mój jak się wydawało duży kufer już nie mieści wszystkiego.. pocieszający jest jednak fakt, że przeprowadzamy się do dużego domu i w jednym pokoju chcę sobie zrobić taką moją 'pracownię' tylko jakieś fajne pojemne szafki muszę kupić

u mnie przystopowało trochę, ufff

Cytat:
kasiaj85:
cienie - Mylar, Electra

kurczę a tak się na Moon's napaliłam nic, przechodzi na kolejne zakupy
czy mogę Ci podać kaskę jak się spotkamy?powinno się udać bo w te dni co będziesz to ja też będę w Poznaniu i wtedy podałabyś mi cienie? wchodzi taka opcja w grę?


Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Vex absolutnie nie jest zielony, sienka tez nie a Strada nie ma rozu


hihi raz na jakiś czas powraca ten temat

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Dla mnie Strada w opakowaniu wygląda jak blado-sino beżowo-różowe coś. I zazwyczaj jest tak, że jak ktoś ją widzi w opakowaniu to się przeraża..ale na policzkach jest rewelacyjna...wychodzi w bardzo ciekawym odcieniu brązu który rewelacyjnie nadaje się do konturowania albo jeżeli potrzebujemy neutralnego koloru różu w makijażu (wtedy trzeba nałożyć jej ciut więcej) .
Jak bym miała zrobić top5 róży ze stałej kolekcji to na pewno była by to Strada, Sunbusque, Blushbaby, Flirt&Tease i może dame . Potem jeszcze jakieś 10 następnych bez których nie mogę żyć
mniammmm mno czemu mi robicie taki apetyt na kolejny róż, którego WCALE nie potrzebuję... :P hehe
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Mam też np. duży problem z ujarzmieniem Pinch o' Peach bo na mnie jest właśnie chłodna, różowa-różowa i nie mogę wydobyć z niej tej brzoskwini, nawet na beżowo-brązowej bazie.

Wszystkie są NIEZBĘDNE i ani się człowiek obejrzy a łapie się na tym, że ma 15 NIEZBĘDNYCH róży.
jakby co to wiesz, moja kosmetyczka stoi dla niej otworem
ja kiedyś też bym nie pomyślała, że będę miała kilka róży...ehhh ten MAC...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:48   #2134
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mniammmm mno czemu mi robicie taki apetyt na kolejny róż, którego WCALE nie potrzebuję... :P hehe
Potrzebujesz

Cytat:
jakby co to wiesz, moja kosmetyczka stoi dla niej otworem
ja kiedyś też bym nie pomyślała, że będę miała kilka róży...ehhh ten MAC...
Ok dostanie jeszcze jedną szansę a jak nie to siooo...
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:25   #2135
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy zauważyłyście, że ceny kosmetyków M.A.C. w Polsce są 2 razy wyższe niż w np USA? właściwie ciekawe dlaczego ? bo cło na pewno nie wynosi 100% ceny, koszt transportu też na pewno nie. Cena szminki u nas to ok 80 PLN (jak płaciłam ostatnio 79) a w oficjalnym sklepie internetowym M.A.C. cena tej samej szminki to $14 czyli dokładnie 40 PLN. Problem w tym, że oni nie wysyłają poza USA... Nie wiem jak wyglądają te ceny np w Wielkiej Brytanii, Niemczech? może ktoś wie?
I czy można je dostać w oryginalnych cenach w necie w jakimś sklepie ( poza allegro/ebayem) który wysyła do Polski? Bo 200% ceny to mimo wszystko lekka przesada...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:28   #2136
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

poszły dziś paczki do:
nieshya
Tanyia
habibek
domcia


Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wiem, że różowa, ale sama bym się chyba nie odważyła na taki kolor. Choć na LG pięknie się prezentuje
ja nałożyłam ją delikatnie palcem na usta i była tak ładnie delikatnie różowa.. pewnie przy konkretniejszym machnięciu może wyjść oczo***na ale myślę, że można stopniować jej intensywność

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
dziekuje dziekuje dziekuje idealnie
proszę proszę proszę

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Strada nie jest bronzerem, służy bardziej do konturowania. U mnie daje efekt cienia na polikach, pięknie modeluje kontury twarzy. Nie daje koloru , ale zostawia na twarzy cień.
Strada mnie skusiła, bo kojarzyłam nazwę z Waszych wcześniejszych opinii.. i stwierdziłam, że skoro aż tak zapadła mi w głowie, to musi być fajna i przyznam, że zdziwiłam się jak otworzyłam paczkę.. pierwsza myśl 'co to takie ciemne.. przecież nie zamawiałam bronzera..' nie miałam jednam okazji jej jeszcze wypróbować, bo pakowałam się na wyjazd.. a teraz jestem tutaj, a ona tam fajnie więc wiedzieć do czego służy

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Piękne zakupy Marti
dziękuję

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Martiryb... Co Ty byś zrobiła mając samolot spóźniony i nie mając czasu na zakupy?! kobito... Widząc Twoje zakupy to widzę mnie za każdym razem na duty free, kiedy to jakieś niepoprawne emocje mnie napadają i muszę mieć wszystko tu i teraz.
nawet wolę sobie tego nie wyobrażać

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Piękne nabytki - wszystkim przyszłym posiadaczkom i Tobie Marti oczywisćie serdecznie gratuluję i zazdraszczam
(że też nie pomyyślałam o czymś ze stałej kolekcji, tylko LOL mi się zamarzył ...)

A Ci się widzi (i nosi of kors ) Gaga?
Bo za każdym razem jak jestem w MACu to kręce się wokół niej i jakoś przemóc się nie mogę. Tzn odcień mi się podoba, tylko wydaje mi się, że taka żarówa na ustach nie bardzo lezy w moim charakterze

P.S. Udało Ci się dla mnie kupić perfumy?
Gaga fajna jak będziesz w MACu, to weź sobie nałóż palcem delikatnie na usta mi się podobało

nie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Adres wysyłać, czy masz? (jakby co, to ten sam,co na przelewie) i czekam na rozliczenie (no cóż, ta najmniej przyjemna część zakupów
wiem, że She też Ci kupiła dlatego pytałam, bo 3 to trochę dużo
a moja slimkowa kolekcja, wraz z przyjściem paczki z Coctaila, powiększyła się właśnie dzisiaj o nowy kolorek
adres mam.. ale nie wiem czy chcesz jakieś ubezpieczenie?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

kurczę a tak się na Moon's napaliłam nic, przechodzi na kolejne zakupy
czy mogę Ci podać kaskę jak się spotkamy?powinno się udać bo w te dni co będziesz to ja też będę w Poznaniu i wtedy podałabyś mi cienie? wchodzi taka opcja w grę?
zadzwonię jak już będę wiedzieć dokładnie o której będę w Poznaniu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:42   #2137
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Strada mnie skusiła, ...... nie miałam jednam okazji jej jeszcze wypróbować, bo pakowałam się na wyjazd.. a teraz jestem tutaj, a ona tam fajnie więc wiedzieć do czego służy
Spoko, im bardziej się za nią stęsknisz tym jak najszybciej będziesz musiała popróbować
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 19:06   #2138
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
poszły dziś paczki do:

wiem, że She też Ci kupiła dlatego pytałam, bo 3 to trochę dużo
a moja slimkowa kolekcja, wraz z przyjściem paczki z Coctaila, powiększyła się właśnie dzisiaj o nowy kolorek
adres mam.. ale nie wiem czy chcesz jakieś ubezpieczenie?
a czy MACa w ogole może być zbyt dużo?!no co Ty tak serio, to dla mnie jest półtora (jedna od Ciebie i pół tej, którą mam , bo już każdy ją MACał, ze prawie połówka ubyła)ubezpieczenie chcę, bo trochę to warte (bo przecież jeszcze wcześniejsze zakupy) , a do końca poczcie nie ufam.
Eustaszku-masz rację co do różnic w kolorach na skórze. U mnie bledziocha takie róże jak opisujesz czasem daja efekt purpurowych rumieńców dlatego muszę nakładać je minimalnie i stopniować efekt, a jeszcze lepiej potem ciut śmignąc puderkiem po wierzchu.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:35   #2139
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Dla mnie Strada w opakowaniu wygląda jak blado-sino beżowo-różowe coś. I zazwyczaj jest tak, że jak ktoś ją widzi w opakowaniu to się przeraża..ale na policzkach jest rewelacyjna...wychodzi w bardzo ciekawym odcieniu brązu który rewelacyjnie nadaje się do konturowania albo jeżeli potrzebujemy neutralnego koloru różu w makijażu (wtedy trzeba nałożyć jej ciut więcej) .
Jak bym miała zrobić top5 róży ze stałej kolekcji to na pewno była by to Strada, Sunbusque, Blushbaby, Flirt&Tease i może dame . Potem jeszcze jakieś 10 następnych bez których nie mogę żyć
dokładnie... w opakowaniu wygląda średnio zachęcająco, gdyby nie sugestia pani macówki chyba nigdy nie zwróciłabym na nią uwagi.
Czy mogłabyś napisać coś więcej o Flirt&Tease? Na niektórych swatchach jest bardziej brązowy, na innych wpada w śliwke(?) a ja szukam właśnie czegoś śliwko-podobnego, co nadawałoby się dla jasnej karnacji
__________________
Bifröst

Edytowane przez Bifrost
Czas edycji: 2010-04-09 o 19:36
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:38   #2140
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Czy zauważyłyście, że ceny kosmetyków M.A.C. w Polsce są 2 razy wyższe niż w np USA? właściwie ciekawe dlaczego ? bo cło na pewno nie wynosi 100% ceny, koszt transportu też na pewno nie. Cena szminki u nas to ok 80 PLN (jak płaciłam ostatnio 79) a w oficjalnym sklepie internetowym M.A.C. cena tej samej szminki to $14 czyli dokładnie 40 PLN. Problem w tym, że oni nie wysyłają poza USA... Nie wiem jak wyglądają te ceny np w Wielkiej Brytanii, Niemczech? może ktoś wie?
I czy można je dostać w oryginalnych cenach w necie w jakimś sklepie ( poza allegro/ebayem) który wysyła do Polski? Bo 200% ceny to mimo wszystko lekka przesada...
nie widze powodów do ekscytacji, wszystko w USA jest duzo tańsze kosmetyki, ubrania, sprzęt domowy, tak juz jest i już, można się przeprowadzić za wielka wodę nie wróciłaś też uwagi ze to wina mocnego polskiego złotego, dolar powinien byc o jakieś 15% drozszy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:52   #2141
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Czy zauważyłyście, że ceny kosmetyków M.A.C. w Polsce są 2 razy wyższe niż w np USA? właściwie ciekawe dlaczego ? bo cło na pewno nie wynosi 100% ceny, koszt transportu też na pewno nie. Cena szminki u nas to ok 80 PLN (jak płaciłam ostatnio 79) a w oficjalnym sklepie internetowym M.A.C. cena tej samej szminki to $14 czyli dokładnie 40 PLN. Problem w tym, że oni nie wysyłają poza USA... Nie wiem jak wyglądają te ceny np w Wielkiej Brytanii, Niemczech? może ktoś wie?
I czy można je dostać w oryginalnych cenach w necie w jakimś sklepie ( poza allegro/ebayem) który wysyła do Polski? Bo 200% ceny to mimo wszystko lekka przesada...
Ceny z UK czy DE można zobaczyc na stronie
Fakt w PL MAC drogi jak ##^^$% ale radzimy sobie na różne sposoby

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
poszły dziś paczki do:
nieshya
Tanyia
habibek
domcia

Strada mnie skusiła, bo kojarzyłam nazwę z Waszych wcześniejszych opinii.. i stwierdziłam, że skoro aż tak zapadła mi w głowie, to musi być fajna i przyznam, że zdziwiłam się jak otworzyłam paczkę.. pierwsza myśl 'co to takie ciemne.. przecież nie zamawiałam bronzera..' nie miałam jednam okazji jej jeszcze wypróbować, bo pakowałam się na wyjazd.. a teraz jestem tutaj, a ona tam fajnie więc wiedzieć do czego służy

Dziękuje Marti


Chcę Stradę no Kto mi kupi?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 20:21   #2142
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A strada nie jest już wycofana ze sprzedaży?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:27   #2143
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ceny z UK czy DE można zobaczyc na stronie
Fakt w PL MAC drogi jak ##^^$% ale radzimy sobie na różne sposoby



Dziękuje Marti


Chcę Stradę no Kto mi kupi?
Aniu nie wysłałem dzisiaj, wysle jutro bo zgubiłem adres do Nadi (albo nie miałem go wogóle sam juz nie wiem, bo w Pw nie mam)
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:33   #2144
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Aniu nie wysłałem dzisiaj, wysle jutro bo zgubiłem adres do Nadi (albo nie miałem go wogóle sam juz nie wiem, bo w Pw nie mam)
Luźna guma nic się nie dzieje
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:37   #2145
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

zadzwonię jak już będę wiedzieć dokładnie o której będę w Poznaniu

będzie kawka

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość


Chcę Stradę no Kto mi kupi?
cholipa. ja też... i błyszczyk Just Add Colour... damn...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:42   #2146
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Macałam Stradę jakiś rok temu, oglądałam i w ogóle na mnie nie podziałała. Nie wiem, o co tyle szumu Może dlatego, że ja nie robię tego konturowania. Dla mnie brzydki róż - i nie piszę tak bynajmniej, żeby prowokować ; pomyślałam, że potrzebne tu jakieś zdanie dla kontrastu przy tylu zachwytach.

Jakiś czas temu oglądałam interesujące filmiki na YT o najbardziej przereklamowanych produktach MAC (przereklamowanych, ale nie w tym negatywnym znaczeniu, tylko takich, wokół których było dużo szumu - czyli "must have" i wysokie ceny na e-bay a potem dla kogoś okazywał sie dany produkt taki sobie) - ciekawe to było

Macie takie swoje typy - produkty uwielbiane przez wszystkich, które u was się nie sprawdziły?

A czy robienie takich konturów to jest jakieś ważne? Dużo zmienia? - pozytywnie? Czy dla każdego? Zastanawiałąm się kiedyś nad pudrem Dsquared, ale doszłam do wniosku, ze nie potrzebuję konturowania, ale może się mylę
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:20   #2147
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
poszły dziś paczki do:
nieshya
Tanyia
habibek
domcia



Gaga fajna jak będziesz w MACu, to weź sobie nałóż palcem delikatnie na usta mi się podobało

nie
Marti, ślicznie Ci dziękuję

Oj, chyba ulegnę Gadze (eee, ta odmiana nazwy jakaś dziwna jest), ale jeszcze nie teraz. Pokręcę się wokół niej jeszcze trochę, w końcu mam jeszcze trochę czasu zanim zniknie
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:27   #2148
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Macałam Stradę jakiś rok temu, oglądałam i w ogóle na mnie nie podziałała. Nie wiem, o co tyle szumu Może dlatego, że ja nie robię tego konturowania. Dla mnie brzydki róż - i nie piszę tak bynajmniej, żeby prowokować ; pomyślałam, że potrzebne tu jakieś zdanie dla kontrastu przy tylu zachwytach.
A czy robienie takich konturów to jest jakieś ważne? Dużo zmienia? - pozytywnie? Czy dla każdego? Zastanawiałąm się kiedyś nad pudrem Dsquared, ale doszłam do wniosku, ze nie potrzebuję konturowania, ale może się mylę
No wiesz zawsze można trochę pokombinować z konturowaniem nawet żeby optycznie wyszczuplić twarz, a nad Dsquared sama się zastanawiam.

Podrzuć linka do filmika z YT.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:27   #2149
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Marti, ślicznie Ci dziękuję

Oj, chyba ulegnę Gadze (eee, ta odmiana nazwy jakaś dziwna jest), ale jeszcze nie teraz. Pokręcę się wokół niej jeszcze trochę, w końcu mam jeszcze trochę czasu zanim zniknie
proszę bardzo
a Gagę sprawdź

dziewczynki.. apropo Gagi.. skusiła na nią również któraś?
jeśli tak, to niech mi powie czy ma na niej autografa?
bo ja na Cyndi mam.. na Gadze nie kartonik też czarny gładki
nie, żeby mi na tym jakoś zależało tak pytam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 21:30   #2150
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Flirt& Tease jest różem z drobinkami w śliwkowym właśnie odcieniu. Dodatkowo lekko opalizuje na różowo odrobinę co daje na skórze bardzo ciekawy efekt.

Co do konturowania: dla mnie bardzo ważny element szczególnie jak chce się optycznie zmienić kształt twarzy lub podkreślić naturalne światłocienie. Bo niestety nasz boski wynalazek czyli podkład, który pięknie wyrównuje nam koloryt skóry niestety daje też efekt optycznego spłaszczenia twarzy (zanikają naturalne światłocienie wynikające z konkretnej budowy twarzy) i dlatego fajnie jest użyć czegoś do konturowania właśnie aby tą naturalną kolorystykę, "rzeźbę" twarzy przywrócić. W zależności od intensywności, odcienia, i efektu końcowego można do konturowania używać różnych produktów
No i co też wiecie w tym sezonie (kontynuacja trendów jesień-zima) konturowanie twarzy jest bardzo teraz modne w makijażu.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Moja Gaga ma autograf
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 22:51   #2151
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

hihi raz na jakiś czas powraca ten temat



Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
poszły dziś paczki do:
nieshya
Tanyia
habibek
domcia





Strada mnie skusiła, bo kojarzyłam nazwę z Waszych wcześniejszych opinii.. i stwierdziłam, że skoro aż tak zapadła mi w głowie, to musi być fajna i przyznam, że zdziwiłam się jak otworzyłam paczkę.. pierwsza myśl 'co to takie ciemne.. przecież nie zamawiałam bronzera..' nie miałam jednam okazji jej jeszcze wypróbować, bo pakowałam się na wyjazd.. a teraz jestem tutaj, a ona tam fajnie więc wiedzieć do czego służy
Dziekuuuuje

A co do strady, to jest super w opakowaniu, czy na palcu wyglada ot tak sobie ale na twarzy - super

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Chcę Stradę no Kto mi kupi?
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
cholipa. ja też... i błyszczyk Just Add Colour... damn...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 22:57   #2152
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Chcę Stradę no Kto mi kupi?
ja będę kupował to moge i tobie kupić
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:04   #2153
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja będę kupował to moge i tobie kupić
Bedziesz kupowal? ;>
A powiedz mi prosze jaka sobie wziac pomadke z B2M?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:16   #2154
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No wiesz zawsze można trochę pokombinować z konturowaniem nawet żeby optycznie wyszczuplić twarz, a nad Dsquared sama się zastanawiam.

Podrzuć linka do filmika z YT.
Dla mnie to konturowanie to jakaś bardzo zaawansowana sprawa - zupełnie nie widzę tego na co dzień u siebie (może jak będę potrzebowała wyszczuplić na razie to mi się pod kością policzkową naturalny cień robi )

A tych filmików jest dużo, wrzucam jeden przykładowy (jest dużo tych "tagów" - taka niby zabawa, ale mi dała do myślenia (że może czasami nie warto zbyt szaleć - wiem, to nie na ten wątek, tu jest zbyt hedonistycznie )

http://www.youtube.com/watch?v=DVB5iP4PeA4

Ale podążając za myślą z YT, to mnie np bardzo rozczarowała słynna Sweet Sienna - po opisach kupiłabym w ciemno całe pełnowymiarowe opakowanie. A w praktyce nawet jednej odsypki nie zużyłam - już dawno przez żaden kosmetyk nie wyglądałam tak fatalnie - coś musi być z odcieniem skóry na moich powiekach, że Sweet Sienna daje na nich idealny i bardzo naturalny (!) efekt sinej skóry i to nie takiej z niewyspania, czy imprezowania, ale jak po jakiejś dziwnej i długiej dolegliwości. W dodatku miałam wrażenie, że jakoś dziwnie znika w ciągu dnia, tak jakby skóra wchłaniała ten pigment, brrr Nawet żadna baza nie pomagała (z naturalno-beżowych odcieni, z innymi nie kombinowałam), nie wiem, o co chodzi
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:16   #2155
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość


Się nie śmieje :P

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja będę kupował to moge i tobie kupić
A gdzie będziesz kupował?

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Bedziesz kupowal? ;>
A powiedz mi prosze jaka sobie wziac pomadke z B2M?
ładną
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:21   #2156
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Się nie śmieje :P



A gdzie będziesz kupował?



ładną
powiedziala co wiedziala ale wiesz, ja pytam o pomadke do mojej nowej "ja"
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:24   #2157
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
powiedziala co wiedziala ale wiesz, ja pytam o pomadke do mojej nowej "ja"

aaaaaa i już wszystko wiem
ale wyślesz mi swoje zdjęcie w tym make-upie ?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:28   #2158
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
aaaaaa i już wszystko wiem
ale wyślesz mi swoje zdjęcie w tym make-upie ?
Chyba Cie nie lubie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:52   #2159
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Chyba Cie nie lubie
Siet i co ja mam teraz napisac za bardzo chyba off topujemy, atak poza tym to i tak wiem, że mnie lubisz


__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:56   #2160
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

Ale podążając za myślą z YT, to mnie np bardzo rozczarowała słynna Sweet Sienna - po opisach kupiłabym w ciemno całe pełnowymiarowe opakowanie. A w praktyce nawet jednej odsypki nie zużyłam - już dawno przez żaden kosmetyk nie wyglądałam tak fatalnie - coś musi być z odcieniem skóry na moich powiekach, że Sweet Sienna daje na nich idealny i bardzo naturalny (!) efekt sinej skóry i to nie takiej z niewyspania, czy imprezowania, ale jak po jakiejś dziwnej i długiej dolegliwości. W dodatku miałam wrażenie, że jakoś dziwnie znika w ciągu dnia, tak jakby skóra wchłaniała ten pigment, brrr Nawet żadna baza nie pomagała (z naturalno-beżowych odcieni, z innymi nie kombinowałam), nie wiem, o co chodzi
hmmm a to dziwne Sienna to pigment za który dałabym się pociąć no, może nie pociąć...sama zresztą nie wiem, ,musiałabym się zastanowić, ale dałabym wiele
To taki pigment, co go używam, jak nie wiem jaki zrobić makijaż bo pasuje mi do wszystkiego a w zależności na co mam ochotę, można ją połączyć z zielenią (wtedy wpada w zieleń), z fioletem, z różem, z pomarańczem, z niebieskim, możnaby wyliczać i zawsze pasuje. Ja natomiast po chwilowej fazie ekscytacji pigmentem Mauvement nie mam na niego pomysłu... jakoś mi się przejadł był skubany... jakieś pomysły na niego?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.