Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 16:08   #4741
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
no właśnie niektóre kobiety pewnie to lubią ja chce być traktowana poważnie i z szacunkiem nie jako dodatek do piersi, mój biust nie upoważnia do komentarzy, nie wybrąłam go sobie, a tak nawet dekoltu nie mogę pokazać, pewnie stąd ta jego biel w porównaniu z twarzą.
haha " Większość woli jednak każdy biust" genialne i prawdziwe
tak mnie także denerwuje, że rozmawiając z facetem patrzy się na moje piersi, w dodatku lubię bluzki z dekolem ( nawet przesadnym co wkurza mojego faceta) tylko ja sobie nie robie nic z tego, że widać mi 5 mm górnej części stanika, a facet się slini, denerwuje mnie to, bo nic nie widać, nie ma na co zwracać uwagę. Lubie i noszę, i nie cierpię zgwyźliwych komentarzy. Nie noszę dekoldu do pępka ( niestety kondycja biustu nie pozwala mi na latanie bez stanika) ale dekoldy lubię

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość



Ja też się odchudzam Co prawda dopiero tydzień jestem na diecie (narazie 1,2kg mniej), a potrzebuję schudnąć 10 kg, więc może być ciężko Ale kiedyś (w 2002 r.) udało mi się zrzucić 18 kg, więc liczę, że i tym razem coś z tego będzie. Za przykład biorę naszą Eliankę i jej 20 kg w dół
Trzymajcie się wszystkie odchudzające
dziewczyny a na jakiej diecie jesteście, bo ja też muszę się za siebie wziąśc, elianka jak ty to zrobiłas, że aż 20 kg ci poszło ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 16:11   #4742
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Ale urocze dzieciaczki
Mniemam, że jesteś starsza ode mnie(jakby nie dzieci na zdjęciach to bym sie nie kapnęła ), ale mogę pocieszyć tym, że ze mnie też się śmieją. No, ale równeiż uczę się akceptacji siebie oraz tego, aby nie przejmowac się docinkami. Bo po co, jakbym miała analizować każdą uwagę rzuconą bezmyślnie w moją stronę, to by mnie chyba wzięli do wariatkowa .
Jesteś bardzo ładna, nie warto chodzić do solarium i niszczyć sobie cerę. Piękne włosy, na tym zdjęciu które dodałaś, wyglądasz na 20 lat - i mówię to całkowicie szczerze. Pozdrawiam.
Dziekuje za mile przyjecie , wsparcie i komplement i to jaaaaaaaaaaaaaki
Kochana podnioslas mnie na duchu jak niewiadomo co , dobry psycholog by tak nie potrafil Zdjecie robione 2 tyg temu wiec moge sie cieszyc ze bedac 35 latka tak wygladam hihi

Niedawno mialam 14 kilo wiecej i zero ochoty do zycia
Z dieta ostatni miesiac to na bakier jestembo nei moge patrzec na ryby indyki warzywa i wszystko co zdrowe ale obiecalam sobi wrocic do starych nawykow "od poniedzialku "
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 16:22   #4743
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Dziekuje za mile przyjecie , wsparcie i komplement i to jaaaaaaaaaaaaaki
Kochana podnioslas mnie na duchu jak niewiadomo co , dobry psycholog by tak nie potrafil Zdjecie robione 2 tyg temu wiec moge sie cieszyc ze bedac 35 latka tak wygladam hihi

Niedawno mialam 14 kilo wiecej i zero ochoty do zycia
Z dieta ostatni miesiac to na bakier jestembo nei moge patrzec na ryby indyki warzywa i wszystko co zdrowe ale obiecalam sobi wrocic do starych nawykow "od poniedzialku "
Faktycznie wyglądasz na mniej niż 35 lat To kolejny dowód na to, że blada cera odmładza Teraz pewnie te osoby, które w dzieciństwie się z ciebie nabijały, zazdroszczą Ci młodszego wyglądu.
Skoro wybierasz się jutro na zakupy, to przede wszystkim kup sobie - o ile jeszcze nie masz, jakis wysoki filtr - to niezbednik każdej bladolicej
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:52   #4744
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglądasz na mniej niż 35 lat To kolejny dowód na to, że blada cera odmładza Teraz pewnie te osoby, które w dzieciństwie się z ciebie nabijały, zazdroszczą Ci młodszego wyglądu.
Skoro wybierasz się jutro na zakupy, to przede wszystkim kup sobie - o ile jeszcze nie masz, jakis wysoki filtr - to niezbednik każdej bladolicej
dziekuje a faktycznie moje znajome sa w wielku ok 25 lat i nie czuje sie "za staro "
Wydrukowalam sobie chyba ze 4 strony o pielegnacji i makijazu i uderzam na zakupy
Na razie zwinelam dzieciom JUVIT
Filtr musze kupic jak na razie uzywalam dla dzieci wraz z dziecmi ale pora zaopatrzyc sie w cos dla mamy
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:06   #4745
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Filtr musze kupic jak na razie uzywalam dla dzieci wraz z dziecmi ale pora zaopatrzyc sie w cos dla mamy
Filtry dla dzieci są ok, jeśli tylko są odpowiednio wysokie i Twoja cera jest po nich ok Ja sama używam aktualnie Babydream SPF 50 (zamiennie z Iwostinem SPF50+)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:14   #4746
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Krolowo Margot, nie zapycha Cię i nie uczula? jaką masz cere? On chyba ma trójglicerydy w składzie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:20   #4747
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mnie się na Babydreamie wszystko ważyło Ale nie zapychał mnie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 18:32   #4748
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Krolowo Margot, nie zapycha Cię i nie uczula? jaką masz cere? On chyba ma trójglicerydy w składzie
Nie, nie zapycha mnie i nie uczula. Mam cerę suchą, wrażliwą i skłonną do zaskórników i innych takich. A to, że ma te trójglicerydy... to źle? Ja z wszelką chemią i biochemią jestem "na wspak i na noże", więc przepraszam za tę ignorancję

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie się na Babydreamie wszystko ważyło Ale nie zapychał mnie.
Mnie się nic nie warzy, ale to dlatego, że nic nie używam Odstawiłam podkład, teraz tylko dermacol pod oczy i ew. na jakieś niespodzianki. Zamierzam zacząć używać któregoś z pudrów z BU (jedwabnego, diamentowego czy innego z tych) i dam znać jak się zachowują na babydreamie

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-05-20 o 18:34
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:33   #4749
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też uwielbiam Pana Dziobaka! : D
No i mam... no 17 już lat : P

Ja z powodu odkrycia białej skóry strasznie się cieszę : ) Uwielbiam ten wzrok ludzi pt. "opal się wreszcie!" i smarowanie się filtrem spf50 i dziwienie się wszystkich wokół. Oni nic nie rozumieją. Stałam się chyba przez to trochę wredna, bo traktuje ich, jako kogoś gorszego, że się opalają, że nie wiedzą nic o filtach, ale to oni mają mnie za kogoś dziwnego. Szkoda.

Z natury szybko się opalam i nienawidzę swojej śniadej skóry, dlatego przestałam się opalać. Samoistnie bardzo szybko zbladłam i podobno wyglądam naturalnie.
Piszę to, bo widzę jednak, że wy, bladolice w większości nielubiłyście białej skóry i musiałyście do samoakceptacji dojrzewać.

Może jest tu ktoś ze śniadą/ciemniejszą cerą, kto się "wybielił"? : >
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:35   #4750
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mnie do śniadej brakuje, ale idealnie biała też nie jestem. Tzn. mam piękny odcień skóry na dekolcie, taki mleczny Ale na twarzy już nie... Ja w ogóle policzki mam różowe, wokół ust mam pomarańczowe, a czoło żółte
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:41   #4751
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Mnie się nic nie warzy, ale to dlatego, że nic nie używam Odstawiłam podkład, teraz tylko dermacol pod oczy i ew. na jakieś niespodzianki. Zamierzam zacząć używać któregoś z pudrów z BU (jedwabnego, diamentowego czy innego z tych) i dam znać jak się zachowują na babydreamie
Właśnie, warzy Odkąd dowiedziałam się, że to zupełnie dwa różne słowa, zawsze mi się myli, mimo braku problemów gramatycznych Ale spróbuję zapamiętać, że się warzy na twarzy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 19:13   #4752
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość


dziewczyny a na jakiej diecie jesteście, bo ja też muszę się za siebie wziąśc, elianka jak ty to zrobiłas, że aż 20 kg ci poszło ?
Dieta Dukana+ ćwiczenia+ odrobina motywacji i silnej woli + pół roku= przepis na sukces

Ktoś mądry powiedział - nie rezygnuj z celu, którego osiągnięcie wymaga czasu. czas i tak upłynie.

I tak niepostrzeżenie jest mnie mniej o prawie 20 kg. Jeszcze przede mną trochę.



Witam nowe bladolice!
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 19:38   #4753
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie, silna wola. Ja niby do zrzucenia nic nie mam (tzn. niby mam malutką, nadwagę, ale przynajmniej duży tyłek mam, więc nie chcę chudhnąć), ale bym chciała trochę wyrzeźbić ciało, a nigdy nie udaje mi się ćwiczyć dłużej niż 3 dni
Także podziwiam Elianko I gratuluję w pełni zasłużonego sukcesu
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 21:01   #4754
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

o dieta dukana mówisz już zaraz przegrzebie net i wizaż w poszukiwaniu informacji a jakie ćwiczenia wykonywałaś ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 21:02   #4755
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

żadne tam wyczynowe. Gimnastyka 2x w tygodniu (taki bardziej siłowy aerobik w klubie) i basen raz. Żadne tam zarzynanie się.

Powiedzmy sobie szczerze - startowałam z I stopniem otyłości. Nie dałaby rady ćwiczyć siłowo

Zatem teraz po tych 20 kg nadal jestem okrągła. Już waga w normie, ale tej górnej normie Więc nie miałam parcia na rzeźbienie ciała, chodziło mi o regularny wysiłek fizyczny dla większej wydolności i podniesienia kondycji ogólnej. Stąd moje ćwiczenia były zdecydowanie kondycyjne i rekreacyjne, a nie siłowe czy nawet aerobowe. Na Dukanie chudnie się bez ćwiczeń, bez żadnych problemów.

Ale ciało inaczej wygląda, człowiek się inaczej czuje jak się porusza

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-20 o 21:07
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 01:13   #4756
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
przypomniało mi się "jak nie dasz chłopakom, to dasz robakom"
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 06:49   #4757
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dieta Dukana+ ćwiczenia+ odrobina motywacji i silnej woli + pół roku= przepis na sukces

Ktoś mądry powiedział - nie rezygnuj z celu, którego osiągnięcie wymaga czasu. czas i tak upłynie.

I tak niepostrzeżenie jest mnie mniej o prawie 20 kg. Jeszcze przede mną trochę.



Witam nowe bladolice!
Witam
Powiedz jak sie czujas przy tej diecie tzn 1 fazie bo tam bialka az boli nie zeszly ci wyniki krwi na psy?? W ktorej fazie teraz jestes bo ciekawi mnie efekt jojo podobno po tej diecie nie ma ale nei spotkalam nikogo kto by ja do konca zrobil

Silna wola i cwiczenia popieram ja zwalilam 14 kilo w 3 miesiace , poprawilam wyniki krwi tylko kolana mi siadly nie wiem czy od silowni czy diety , obecnie faszeruje sie witaminkami , najgorsze to zmienic nawyki zywieniowe na ZAWSZE za bardzo kocham lody i slodycze hihihi

Co do silowni to ja jeszcze mam kompleks bialej skory zawsze cwicze w dlugich spodniach a do tego opalam sie ciezko wiec nie leze plackiem bo mnei wkurza , a najbardziej to ze ja sie opalam 3 tygodnie zeby miec taka cerejak moj maz po 1 razie na sloncu , wiec 2 lata temu odpuscilam calkowicie i wiecie jak wygladam po lecie przy mezu

zaluje tylko ze nie wpadlam na was wczesniej mize jednak nei jest za pozno
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:16   #4758
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kathi- strasznego off topa robimy

Ja jestem jeszcze w II fazie. Na początku czułam się źle wskutek odstawienia węgli, ale to trwało tak naprawdę pierwszy tydzień. Potem rewelacja, wyniki b.dobre. Jest na wizażu jedna dziewczyna, która przepisowo skończyła już III fazę Nic jej nie przybyło.

III faza jest trudna, bo człowiek jest już odchudzony i teraz musi sprawdzić czego się nauczył.. wtedy najczęściej ludzie wracają to starych nawyków. Nie myl tego z efektem jojo. Efekt jojo jest wtedy, kiedy wygłodzony organizm wchłania wszystkie kalorie "z powietrza" na wypadek głodu i tyje się od zjedzenia jabłka przy diecie 1000 kcal. Efekt jojo to zwichnięty metabolizm.

Często jest tak, że ludzie po diecie wracają do starych nawyków- chipsy, słodycze, fastfoody itd a potem jęczą że mają jojo. To nie jojo , niestety tylko głupota. Po dukanie jojo nie występuje, a głupota- owszem, bardzo często

A i jeszcze- ja się odchudzałam razem z mamą i tatą. Mama jest jeszcze na II fazie do przyszłej soboty, tata skończył II na Wielkanoc, jest na III , nic mu nie przybyło, podczas diety bardzo mu się poprawiły wyniki, lekarka nie mogła wyjść z podziwu. Tata miał zawsze kłopoty z nadciśnieniem, teraz ma wzorcowe, pani doktor mu obniżyła dawki leków. Cholesterol urósł mojej mamie, mi i tacie znacznie spadł.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:26   #4759
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Fajny ten offtop, wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Ja kiedyś ważyłam 65 kg przy 170 cm i czułam się dość grubo. Pamiętam , że wtedy też wszyscy faceci gapili się na moje piersi, miałam chyba D75.
Jeśli kochacie takie większe biusty to mocno zwracajcie na nie uwagę w czasie odchudzania - moje zmalały do B65! Ważę teraz 57 kg (w wakacje było nawet 52,ale to 'lekka' przesada chyba). Teraz chcę tylko zrzucić boczki, bo choć figura ładna i szczupła, to one nie dają za wygraną. No i nie mam talii.

Dziękuję za rady odnośnie opalania. Oczywiście nie miałam zamiaru się smażyć bez filtrów, tylko lekko z co najmniej spf30 na twarzy... no ale jeszcze zobaczę, bo jeśli problemy z cerą mają się pogorszyć, to ja podziękuję.

Ej, fajna ta rada z samoopalaczem i wykałaczką, mogę mieć piegi bez opalania. Koniecznie dam znać jak wypróbuję.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 07:53   #4760
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hihihi zeby nie bylo off topowo
Jak podkreslic jasna cere??
Jasna cere mozna podkreslic tracac pare kilogramow wyglada sie wtedy zwiewnie, jak nie z taj bajki bo wydluza sie buzka i wygladamy na jeszcze bardziej blade

elianka wlazlam na Twojego bloga i kocham cie za filmik hihih moje klimaty, moje korzenie, normalnie dumna jestem ze z podlaskiego pochodze
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2010-05-21 o 07:59
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:46   #4761
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kathi- dzięki

Wracając do tematu "Jak podkreślić jasną cerę". Dziś na zielono, Chyba też gra z blada twarzą
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:01   #4762
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Slicznie ja uwielbiam zielony po prostu kocham jaka Ty masz sliczna porcelanowa cere JA TEZ TAKA CHCE
Mam pytanie bo wlasnie czytam o odcieniach skory i nie umiem obiektywnie okreslic jaki mam ten odcien cieply czy zimny hmmm moze mi ktos pomoze ??
Ja dzis bez makijazu Moja cora wisi na mnie od rana jakies brzuszkowe historie ma a za oknem pada wiec uziemieni jestesmy na razie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:12   #4763
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kathi- jak ma się tonę makijażu to każda cera wygląda alabastrowo

A tak na poważnie, Ty masz też ładną cerę, jak przeczytałam ile masz lat, to nie mogłam uwierzyć.

Ja myślę, że masz jednak ciepły koloryt, ale mogę się mylić, bo ja sama co do swojego nie byłam pewna do przedwczoraj jak dziewczyny mi podpowiedziały na podstawie zdjęć.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:18   #4764
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

chyba musze napstykac fotek i poprosic o opinie specjalistek
Mi samej cieko cos stwierdzic , przykladam te kartki folie szmatki i co i zamet w glowie hihi a musze sie dowiedziac nim nakupuje kosmetykow nei takich jak trzeba a w tym to ja mistrzem jestem
Dziekuje jeszcze raz za komplement milo myslec ze mimo TAKIEGO traktowania moja buzia w miare mlodo wyglada
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 12:17   #4765
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witaj Kathi
Na podstawie zdjęć ja również z czystym sumieniem dałabym Ci sporo poniżej 30 lat! Haha, jasna cera górą

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
O kurcze, nie wierzę! Wielbicielka Pana Dziobaka i to w dodatku w moim ulubionym wątku Już myślałam, że tylko ja w wieku 16 lat oglądam bajki xD
Ja za miesiąc będę mieć 27 lat, a Pepe oglądam codzień, chociaż wszystkie odcinki znam już na pamięć

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dziewczyny a na jakiej diecie jesteście, bo ja też muszę się za siebie wziąć,
Ja tylko mniej, zdrowiej i regularniej jem. I trochę więcej się ruszam. Tzn., staram się

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam Pana Dziobaka! : D
No i mam... no 17 już lat : P

Z natury szybko się opalam i nienawidzę swojej śniadej skóry, dlatego przestałam się opalać. Samoistnie bardzo szybko zbladłam i podobno wyglądam naturalnie.
Piszę to, bo widzę jednak, że wy, bladolice w większości nielubiłyście białej skóry i musiałyście do samoakceptacji dojrzewać.

Może jest tu ktoś ze śniadą/ciemniejszą cerą, kto się "wybielił"? : >
Pepe Pan Dziobak łączy pokolenia

I ja też jestem z tych 'wybielonych', bo naturalnie jestem dość śniada. Dlatego, o ile skórę na twarzy mam w miarę jasną, to resztę mam taką żółtawo-oliwkową (oprócz zupełnie białych nóg, które od 13 lat nie widziały słońca).
Nawet ostatnio najlepiej i najnaturalniej się czuję jak mam na twarzy mój Manhattan 2in1 Perfect Teint Porcelain albo Beige, które nie są takie mega jasne. Ale ja w nich wyglądam jednolicie, znaczy szyja, dekolt, obojczyki i twarz mają ten sam kolor
Będę po prostu na tyle jasna, na ile dam radę, nic na siłę

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Wracając do tematu "Jak podkreślić jasną cerę". Dziś na zielono, Chyba też gra z blada twarzą
Elianko, kolejny kolor, który pasuje Ci bajecznie!
Sama siebie też dosyć lubię w zielonym

Aaa, i chyba wypróbuję patent na piegi z samoopalacza Zawsze chciałam się przekonać jak bym w nich wyglądała
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 12:36   #4766
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix
Nie wiem co Ty mówisz o tej śniadości, bo ze zdjęć widzę, że jesteś najbielszą osobą, jaką widziałam

Mnie też interesują piegi z samoopalacza, tylko "niestety" nie posiadam takowego i nie zamierzam kupować jak pojadę do mamy to się popaćkam
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:03   #4767
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
natrix
Nie wiem co Ty mówisz o tej śniadości, bo ze zdjęć widzę, że jesteś najbielszą osobą, jaką widziałam
Dziękuję
To dla mnie ogromny komplement, Elianko
Zwłaszcza od takiego Bladzierza jak Ty!

Ale serialnie, kiedyś byłam śniada. Poszukam fotek jakichś starych i poskanuję, żeby zaprezentować się Wam w mojej najnaturalniejszej postaci
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:16   #4768
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

otóż to, natrix, zwłaszcza na zdjęciach, które kiedyś wstawiłaś, i chyba gdzieś na twoim blogu (na który zajrzałam niestety tylko raz i to na chwilę) mi się rzuciło w oczy zazdroszczę ci mlecznej cery
załamuję się nierównomiernym kolorytem. cerę na twarzy mam jaśniutką, raczej chłodną, szyję oliwkowożółtą, dekolt znowu biały i weź tu nie zgłupiej przy wyborze koloru podkładu. lepiej wyglądam, kiedy twarz mi się nie docina od szyi (wspominam podkład EDM, którego próbkę miała moja mama i mi też pasował). ALE. dzisiaj miałam na twarzy żółtawy podkład (chyba Callista od Pixie) i jak gdzieniegdzie mi się starł miałam bladoróżowe placki.

kurcze, też bym wypróbowała te piegi z samoopalacza, ale ta skóra... nos mam zaczerwienieniony, zaskórnikami, przebarwieniami, policzki też zaczerwienione, z bliznami od trądziku i tymi dziurkami ( nie wiem jak to nazwać, czy to są takie zepsute, otworzone pory?). I w dodatku przesadziłam z tonikiem cytrynowym i mam dwie śliczne dziury na grzbiecie nosa, takie jakbym sobie zdarła naskórek. ale koleżanki i koledzy mają minę, gdy na pytanie, co mi się stało w nos, odpowiadam, ze kwas mi wyżarł skórę
może jak sie zagoi to wypróbuję ten samoopalacz, ale nie zapałką, tylko pędzelkiem, jestem z nimi zaprzyjaźniona

a tak w ogóle to chyba potrzebuję korektora mineralnego. jako że nie ma Pixie, a muszę go mieć w do piątku, powinnam zamówić teraz. Co myślicie o korektorach od EDM? Interesuje mnie taki na zaczerwienienia (mają chyba taki zielonkawy w ofercie?) oraz drugi, na sińce pod oczami. Uzywacie moze takich? jaki kolor pod oczy? na podkład mineralny czy pod?
kurcze, z Dermacolem nie miałam takich dylematów
o, i jeszcze coś. ma któraś z was porównanie podkładów Pixie matujących z kryjącymi? chodzi mi o to, czy różnica w kryciu jest duża.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:22   #4769
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Info dla wielbiciele maseczki ALABASTER Dermiki.

Elianka postanowiła sobie nabyć peeling enzymatyczny. Nie było nigdzie Ziaji, a że wybór na rynku mikry, padło na Peeling Enzymatyczny Dermika Meritum. Nałożyłam sobie toto na twarz i co widzę - konsystencja- alabaster, zapach- alabaster... a cena- bez porównania. Alabaster w saszetce kosztuje 5 zł, a peeling enzymatyczny- 29 zł za 75 ml.... polecam do wypróbowania ;D

EDIT: Zmyłam z ryjka. Jestem zachwycona. Wydaje mi się , że to mocniejsza wersja maseczki alabaster. Trzeba trzymać krócej 3-5 min, odrobinę mnie szczypało na skrzydełkach nosa. Skóra po zmyciu- gładka, pory zwężone, ROZJAŚNIONA widocznie. Pełen zachwyt

Żeby nie było- maseczce alabaster się nie zakochałam...

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-21 o 16:03
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:47   #4770
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Info dla wielbiciele maseczki ALABASTER Dermiki.

Elianka postanowiła sobie nabyć peeling enzymatyczny. Nie było nigdzie Ziaji, a że wybór na rynku mikry, padło na dermikę meritum. Nałożyłam sobie toto na twarz i co widzę - konsystencja- alabaster, zapach- alabaster... a cena- bez porównania. Alabaster w saszetce kosztuje 5 zł, a peeling enzymatyczny- 29 zł za 75 ml.... polecam do wypróbowania ;D

EDIT: Zmyłam z ryjka. Jestem zachwycona. Wydaje mi się , że to mocniejsza wersja maseczki alabaster. Trzeba trzymać krócej 3-5 min, odrobinę mnie szczypało na skrzydełkach nosa. Skóra po zmyciu- gładka, pory zwężone, ROZJAŚNIONA widocznie. Pełen zachwyt

Żeby nie było- maseczce alabaster się nie zakochałam...
Akurat jutro wybieram się na większe zakupy do drogerii...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.