Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 18:55   #1861
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podrażnia mnie hydrolat kocankowy, a takie miałam nadzieje w związku z nim w mojej walce z naczynkami. Nie byłam pewna, co to, myślałam, że coś innego, ale to jednak kocanka. Wam też się takie coś zdarzyło? Bo np. oczarowy nie podrażnia mnie.
Mnie też ten hydrolat bardzo podrażnił. Od tygodnia, może półtorej używam kompleksu na naczynka z naturaliskosmetyki i już widzę poprawę. Wybielił moje czerwone miejsca na twarzy. Na pewno kupię jeszcze jeden.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:30   #1862
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam,
chciałam się przywitać. Obiecałam sobie, że tego nie zrobię, dopóki wszystkiego nie przeczytam , a jeszcze mnóstwo stron mi zostało...
Czy na początku też byłyście przerażone tymi dziwnymi nazwami?
Na dodatek zrobiłam spore zamówienie na ZSK i nie wiem czy zamówiłam właściwe produkty. Napiszę za parę dni jakie, kiedy przeczytam wszystkie wątki
Udzielam się na forum włosowym i tam potrafię się poruszać, a tu się uczę .
Dziękuję za wyrozumiałość
Wracam do czytania I części
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:25   #1863
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Kochane jak przechowujecie olej herbaciany z NP? Niestety na opakowaniu, jak i na stronie nie ma tekiej informacji.
Z góry dziękuję za odpowiedź
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:20   #1864
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

cześć

Chciałam się pochwalić, że zaopatrzyłam się ostatnio na targu u znajomej Pani Olejarki (do tej pory kupowałam u niej olej lniany i konopny, bije je sama, są wspaniałe, pożeramy je w ogromnych ilościach, ja hojnie maziam sie nimi), olej MAKOWY. Na razie dodałam go do nalesników, smakuje wybornie, rozważam aplikację na skórę, jak myślicie, nada się do problematycznej buzi z pryszczami i śladami po nich?

Basia, witaj i powodzenia w czytaniu

Durka, ja bym trzymała w lodówce
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:43   #1865
Shha_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny pomocy, wczoraj wróciłam z nart i mam strasznie rozszerzone nczynka na nosie. Macie może jakieś swoje ulubione produkty albo receptury, które mogłyby mi pomóc? A może zdecydować sięna laserowe zamykanie??? Wyglądam z tym nosem jak nie powiem kto...
__________________


... sky is the limit ...
Shha_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:22   #1866
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Shha_e Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy, wczoraj wróciłam z nart i mam strasznie rozszerzone nczynka na nosie. Macie może jakieś swoje ulubione produkty albo receptury, które mogłyby mi pomóc? A może zdecydować sięna laserowe zamykanie??? Wyglądam z tym nosem jak nie powiem kto...
Na Zrób Sobie Krem są liposomy na rozszerzone naczynka,dodawaj do kremu powinno pomóc, o ile naczynka są rozszeżone a nie popękane,ale na pewno poprawią wygląd skóry i wzmocnia naczynka.

Hydrolat z kocanki też jest dobry przy naczynkach ,tylko straszny śmierdziel.

No i przed wyjściem z domu kładz jakiegoś tłusciocha na nos
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 08:38   #1867
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Polu, z ciekawości zapytam: ta Olejarka to w Lublinie czy w Lyonie?

Shha, dobry jest też ponoć naturalisowy kompleks na naczynka. Łagodzące właściwości ma też frakcja sojowa - ja teraz w czasie mrozów maziam się nią na dzień z dodatkiem kilku kropelek oleju, ale bez żadnego innego dodatku w rodzaju HA. Wchłania się cudnie i chroni skutecznie.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 10:44   #1868
Shha_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

dzięki dziewczyny
Liposomy i kompleks zamowię, frakcję na szczęście mam. Zrobię sobie terapię...
__________________


... sky is the limit ...
Shha_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 06:03   #1869
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Niezamienna, w Lublinie. Na razie mieszkam w Polsce
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:41   #1870
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Niezamienna, w Lublinie. Na razie mieszkam w Polsce
Ale Ci dobrze, Polu - tzn. nie tyle z mieszkaniem w Polsce, ile z Olejarką
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:16   #1871
20071990
Raczkowanie
 
Avatar 20071990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 84
Exclamation Olejek rycynowy + oliwa HELP!!

czy mozna to stosowac razem wymieszane w jendym sloiczku na rzesy wlos etc???
20071990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 20:14   #1872
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Olejek rycynowy + oliwa HELP!!

Ja tak robię i nic się nie dzieje, skąd w Twej wypowiedzi taki rozpaczliwy ton?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 10:54   #1873
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Olejek rycynowy + oliwa HELP!!

Jak najbardziej można, uważaj tylko z olejem rycynowym w okolicach oczu, potrafi paskudnie uczulać a skóra pod oczami jest szczególnie na wszelkie podrażnienia podatna.
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:34   #1874
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Olejek rycynowy + oliwa HELP!!

Dziewczyny, wczoraj w ALDIm znalazłam nowość - oleje kilku rodzajów po ok.7zł za 250 ml. Jest m.in. krokoszowy, lniany, kukurydziany, z orzechów włoskich. Niestety brakuje na nich informacji czy jest rafinowany czy nie. Marka to La Luce. Któraś coś wie na ten temat?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2011-01-06 o 12:37
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:17   #1875
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

mam pytanie (mam nadzieję że w miarę dobry wątek wybrałam )
z naturalisa kupiłam sobie: hydrolat z dzikiej malwy, betainę i koncentrat aloesowy; chciałabym sobie zrobić z nich nawilżającą mgiełkę do twarzy i włosów, czy ktoś może zna proporcje odpowiednie dla tych składników na 100ml hydrolatu?
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:39   #1876
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny, a co można zrobić z OLEJU MUSZTARDOWEGO, zeby nie było czuć zapachu?

Podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami z tym cudem, proszę
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:08   #1877
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam używała któraś z Was olej herbaciany? nadaje sie do cery tłustej ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:30   #1878
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam używała któraś z Was olej herbaciany? nadaje sie do cery tłustej ?
Ja używam cerę mam mieszaną a sam olej jest lekki, także do skóry tłustej myślę, że spokojnie się nada

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Kochane powiedzcie mi czy płynną wit. C mogę dodać do oleju z nasion malin i herbacianego?
Mam ok. 15 ml malinowego i 2 gr wit. C, którą miesza się z 20 ml oleju. Myślicie, że mogę uzupełnić to 5ml oleju herbacianego? Czy to się nie będzie gryzło?
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:55   #1879
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja używam cerę mam mieszaną a sam olej jest lekki, także do skóry tłustej myślę, że spokojnie się nada

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Kochane powiedzcie mi czy płynną wit. C mogę dodać do oleju z nasion malin i herbacianego?
Mam ok. 15 ml malinowego i 2 gr wit. C, którą miesza się z 20 ml oleju. Myślicie, że mogę uzupełnić to 5ml oleju herbacianego? Czy to się nie będzie gryzło?
Nie sądzę Gdyby się gryzły, na stronie firmy, z której jest olej, widniałyby uwagi.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 20:59   #1880
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

durka i jak efekty ? podoba Ci się ten olej
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:11   #1881
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
durka i jak efekty ? podoba Ci się ten olej
Kupiłam go ze względu na cenne witaminy i nawilżanie. Używam go w połączeniu z żelem hialuranowym. Ale również solo na dekolt, jest praktycznie bezzapachowy i zostawia delikatną powłoczkę.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Nie sądzę Gdyby się gryzły, na stronie firmy, z której jest olej, widniałyby uwagi.
Nigdy nie łączyłam dwóch różnych olejów z witaminą C. Wybierałam jeden, ale mam ich tyle, żę chcę je połączyć i dodać właśnie Wit. C
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 22:25   #1882
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Kupiłam go ze względu na cenne witaminy i nawilżanie. Używam go w połączeniu z żelem hialuranowym. Ale również solo na dekolt, jest praktycznie bezzapachowy i zostawia delikatną powłoczkę.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Nigdy nie łączyłam dwóch różnych olejów z witaminą C. Wybierałam jeden, ale mam ich tyle, żę chcę je połączyć i dodać właśnie Wit. C
A nadaje się do stosowania na dzień ? razem z żelem ha
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 23:36   #1883
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
A nadaje się do stosowania na dzień ? razem z żelem ha
Pewnie, że tak
Ja olej herbaciany stosuję i na dzień i na noc. Robię taką "papkę". Trochę żelu ha i kilka kropli różnych olei, czasem jakiś ekstrakt
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:26   #1884
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

durka dziekuje za odp opis ma zachecajacy mam nadzieje ze mnie nie zapcha
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:04   #1885
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii o hydrolacie oczarowym i ja postanowiłam go kupić . Chodzi mi głównie o zastąpienie nim wody termalnej przy spryskiwaniu makijażu mineralnego, by go utrwalić. Ale teraz naczytałam się (jakbym nie mogła wcześniej na to wpaść ), że może wywołać podrażnienia, no a ja mam rumieńce na policzkach Czy jak spryskam minerałki hydrolatem, to nie zrobię się jak burak, że aż mi to przebije przez make up? Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem, no ale może ktoś był w takiej sytuacji? I jeszcze jedno: hydrolat oczarowy jest polecany do tłustych cer, a ja właśnie taką mam. Jak będę go używać TYLKO przy spryskiwaniu makijażu, to nadal będzie działał, tzn. nie straci swoich właściwości i zauważę poprawę (np. mniejsze wydzielanie sebum)? Niech mnie ktoś uspokoi, bo już zaczynam myśleć, że był to nieprzemyślany zakup .
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:29   #1886
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

dla tłustej i mieszanej cery oczar jest świetny
Podraznien nie da sie przewidzieć. Ja mam bardzo delikatna i wrazliwą, mieszaną cerę (zanim przeszłam na NP to moja cera miala zdestabilizowaną produkcje sebum i swieciłam sie bardzo, bedąc przekananą ze mam tłustą cere Oczar nie robi mi nic złego, lubię go bardzo spokojnie nie martw sie na zapas
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:52   #1887
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Ufff, no czyli na pewno nie był to taki zły pomysł z tym hydrolatem . Więc sama muszę zobaczyć, czy nie dostanę jakiegoś mega podrażnienia. Dzięki za odpowiedź Julianka 7007 . Jeśli myślałaś, że masz tłustą cerę, a udało ci się ustabilizować wydzielanie sebum (marzy mi się mieszana cera ) to może zdradzisz, które jeszcze olejki, czy hydrolaty (bądź inne naturalne kosmetyki) tak działają na te świecenie ?

__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 23:01   #1888
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

grunt to znaleźć skuteczny dla siebie nawilżacz nawilżanie to podstawa pielęgnacji każdej cery. U mnie swietnie sprawdza sie mieszanka HA 1,5%(roztworu kwasu hialuronowego ) z olejami. Ostatnio przez kilka miesiecy moim ulubiencem jest olej z nasion czarnej porzeczki.

No ale nie dam gwarancji ze u Ciebie tez sie spisze. Dobre oleje do nawilżania to też jojoba, olej z pestek arbuza, olej herbaciany. Mozesz tez spróbowac nawilzających hydrolatów np. aloesowego.

A maseczka ze spiruliny tez swietnie reguluje wydzielanie sebum, ale przy regularnym i dlugotrwalym stosowaniu mozna dopiero zauwazyc efekty.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:04   #1889
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Jeśli chodzi o podrażnienia muszę stwierdzić , że mam bardzo histeryczną cerę . Przy każdym nowym kosmetyku "na wszelki wypadek" wyskakuje mi kilka krostek lub piecze mnie twarz. Odstawiam wtedy kosmetyk do czasu uspokojenia się skóry i próbuję nałożyć ponownie i tak do skutku . Często kończy się to wielką miłością , rzadziej rozstaniem . Tak było w przypadku hydrolatów oczarowego , migdałowego , róży stulistnej , ukręconych mikstur , krem sojowy "oswajałam'' rozcieńczając zaprzyjaźnionym hydrolatem . Obecnie pracuję nad olejem emu .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:55   #1890
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Ja od dzisiaj testuję ten hydrolat oczarowy i, odpukać, żadnych podrażnień, czy niespodzianek . Chociaż poprawy na razie nie widzę, no ale wiadomo, po pierwszym dniu nie oczekuję tu jakiegoś cudu . Po mału wprowadzam naturalne kosmetyki do mojej pielęgnacji, może dzięki niej trądzik odejdzie raz na zawsze. W przyszłości zapewne zacznę jeszcze coś kombinować z tymi olejami, kwasami... bo na razie to dla mnie czarna magia. No ale wszystko na raz nie można wprowadzić, bo cera by zaczęła mi protestować. W każdym razie dzięki za pomoc
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.