Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 11:30   #3781
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

gratuluje Wam zakupów

alez macie ostatnio tempo!!!!! ide czytać bo mam mega zaległości

Vea oplułam kompa


czekam na moje mydełka z shea.pl

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

widziałyście

Już wkrótce rodzina kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin powiększy się o ekologiczne szampony do pielęgnacji koloru włosów.Nowe szampony PAT&RUB pogłębiają kolor i dodają włosom świetlistych refleksów, aby fryzura nie wyglądała monotonnie. Nadają się do koloryzującej pielęgnacji zarówno włosów naturalnych i farbowanych.

ciekawa jestem tych szamponów
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:41   #3782
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny dziękuję Wam za tak miłe przywitanie

siedzę obecnie w pracy i hmm oczywiście pracuję

moja mania kosmetyczna sięga czasów liceum, na studiach się rozwinęła, a teraz to już powinnam iść na detoks

jakby mnie ktoś zostawił w łazience z jednym szamponem, żelem pod prysznic, pastą do zębów, podkładem, pudrem i tuszem.. nie wiem chyba bym się rozpłakała kurcze


oczywiście przez Was ( tak tak znalazłam wreszcie winnego) jest coraz gorzej i drożej

jedynie z czego nie zrezygnuję chyba na rzecz natury to kolorówka
ale nigdy nie mów nigdy
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:05   #3783
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję Wam za tak miłe przywitanie

siedzę obecnie w pracy i hmm oczywiście pracuję

moja mania kosmetyczna sięga czasów liceum, na studiach się rozwinęła, a teraz to już powinnam iść na detoks

jakby mnie ktoś zostawił w łazience z jednym szamponem, żelem pod prysznic, pastą do zębów, podkładem, pudrem i tuszem.. nie wiem chyba bym się rozpłakała kurcze


oczywiście przez Was ( tak tak znalazłam wreszcie winnego) jest coraz gorzej i drożej

jedynie z czego nie zrezygnuję chyba na rzecz natury to kolorówka
ale nigdy nie mów nigdy
Ten stan będzie się niestety pogłębiał
Co do kolorówki - nie mów hop ja dzięki przejściu na naturalne uczę się używac różu - wcześniej do głowy mi to nie przyszło ..... Ino tusz do rzęs to chyba już zostanie z tych be....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:45   #3784
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anula różu używam od kilku lat, teraz nie wobrażam sobie życia bez niego
czytam dużo o minerałach, ale ja suchotnica- znaczy skóra sucha
nawilżam i nawilżam i nawilżam i chyba bałabym się wysuszenia
bo z tego co czytam to często jednak to właśnie powodują

poza tym jak bym jeszcze wyciągneła w domu te wszystkie saszetki z kolorowym sypkim proszkiem i zaczęła w domu mieszać- kto wie czy nie skończyłoby się na doniesieniu na policję
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:58   #3785
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
anula różu używam od kilku lat, teraz nie wobrażam sobie życia bez niego
czytam dużo o minerałach, ale ja suchotnica- znaczy skóra sucha
nawilżam i nawilżam i nawilżam i chyba bałabym się wysuszenia
bo z tego co czytam to często jednak to właśnie powodują

poza tym jak bym jeszcze wyciągneła w domu te wszystkie saszetki z kolorowym sypkim proszkiem i zaczęła w domu mieszać- kto wie czy nie skończyłoby się na doniesieniu na policję
policja bardzo prawdopodobna
ja to taka tępawa jestem w kwestii mkijażu ale uczę się (np. moja Młoda umie uzywać eyelinera, chociaż strasznie mnie to wkurza - no ale koleżanki uzywają więc wiadomo , ale tylko po szkole, a ja nie umiem wcale )
Podkładu mineralnego wciąż szukam, uparta jestem w tej kwestii. Na razie zakochałam sie w podkładzie naturado , alva też całkiem fajnie sie spisuje . Błyszczyki naturalne sobie nawet ostatnio zakupiłam (Młoda się ze mnie śmiała.... powiedziała, że jak juz je ponoszę w torebce miesiąć bez używania to żebym jej oddała, bo inaczej sie przeterminują i światła dziennego nie zobaczą - tak mi weszła na ambicję, że używam ich codziennie, nie oddam gówniarzowi )

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Kamanda, mój tż to rodowity leszczynianin razem z Młodą kibicują unii leszno zawzięcie, szalik unii wisi u Młodej pod sufitem.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-21 o 13:03
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:31   #3786
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ale macie tempo! Wychodzi człowiek z domu na chwilę i potem czytania i czytania

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kompleks na naczynka jest niezły (Szatankę powinien zainteresować).
I mnie i mnie!
Kompleks był długo niedostępny, ale przy ostatnim zamówieniu się załapałam i już niedługo będę go miała w swoich łapach.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Zgadzam się, że olej nie pachnie tak intensywnie jak hydrolat, ale dla mnie hydrolat nie smierdzi- po prostu ma intensywniejszy zapach zielska
Gdzie kupić olej z kocanki??? Mnie hydrolat też już specjalnie nie śmierdzi, ale początki były trudne

Siedziałam wczoraj z mieszanką oleju rycynowego i amli na włosach, ale coś nie tego Chyba jednak ta amla mi niespecjalnie służy, muszę mieć coś bardziej nawilżającego. Z kokosowym się polubiliśmy, ale to też jeszcze nie to
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:35   #3787
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
policja bardzo prawdopodobna
ja to taka tępawa jestem w kwestii mkijażu ale uczę się (np. moja Młoda umie uzywać eyelinera, chociaż strasznie mnie to wkurza - no ale koleżanki uzywają więc wiadomo , ale tylko po szkole, a ja nie umiem wcale )
Widzę że akurat w kwestii makijażu Córa Cię prześcignęłazmuś ją żeby Cię nauczyła używać eyelinera
Moja Tośka już umie sobie kremować sama ręce: bierze tubkę, daje żebym jej otworzyła, coś tam se maca, odkłada tubkę i samruje łapki umie też używać pędzli-bierze i się mizia po buźce ja nawet nie wiem że ona mnie obserwuje a po jakimś czasie widzę że robi to samo co ja Tż mówi że skoro taka chętna do naśladowania to żebym nauczyła ją odkurzać i kurze wycierać

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Gdzie kupić olej z kocanki??? Mnie hydrolat też już specjalnie nie śmierdzi, ale początki były trudne
Olej z kocanki na pewno na Biochemii Urody dostaniesz
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 14:02   #3788
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Ale macie tempo! Wychodzi człowiek z domu na chwilę i potem czytania i czytania


I mnie i mnie!
Kompleks był długo niedostępny, ale przy ostatnim zamówieniu się załapałam i już niedługo będę go miała w swoich łapach.


Gdzie kupić olej z kocanki??? Mnie hydrolat też już specjalnie nie śmierdzi, ale początki były trudne

Siedziałam wczoraj z mieszanką oleju rycynowego i amli na włosach, ale coś nie tego Chyba jednak ta amla mi niespecjalnie służy, muszę mieć coś bardziej nawilżającego. Z kokosowym się polubiliśmy, ale to też jeszcze nie to
Ja kupowałam na BU, chyba nigdzie indziej nie widziałam....
kompleks na naczynka fajny
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Widzę że akurat w kwestii makijażu Córa Cię prześcignęłazmuś ją żeby Cię nauczyła używać eyelinera
Moja Tośka już umie sobie kremować sama ręce: bierze tubkę, daje żebym jej otworzyła, coś tam se maca, odkłada tubkę i samruje łapki umie też używać pędzli-bierze i się mizia po buźce ja nawet nie wiem że ona mnie obserwuje a po jakimś czasie widzę że robi to samo co ja Tż mówi że skoro taka chętna do naśladowania to żebym nauczyła ją odkurzać i kurze wycierać

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


Olej z kocanki na pewno na Biochemii Urody dostaniesz
A to Mała Spryciara , musi świetnie wyglądac z tym pędzlem
Dowcipnis z Tż.....

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Annje, swojego czasu czytałam, że na naczynka dobra jest tez arnika. Nie pamietam gdzie to było, ale pamietam, że arnika niestety lubi uczulać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:54   #3789
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A to Mała Spryciara , musi świetnie wyglądac z tym pędzlem
Dowcipnis z Tż.....

-
Ojjj żebyś wiedziała że Spryciara Jest Przeagentka po prostunie można sie przy niej nudzić- już boję się chwili kiedy ona zacznie gadać bo czuję że będą z nią ciekawe dyskusje a z tżta to niesamowity dowcipniś-ja nie wiem jak on to robi ale on zna tyle dowcipów że nie nadążam-zawsze znajdzie jakiś odpowiedni do sytuacji (nie mam pojęcia jak on to robi bo ja po chwili nie umiem powtórzyć tego co usłyszałam) ale jeden zapamiętałam bo mi się spodobał.Ja tylko zamieniłam role bo w takiej wersji bardziej mi się podoba A więc skoro dzisiaj jesteśmy przy dowcipach:

Mąż z żoną jedzą razem przy stole zupę pomidorową. Nagle mąż nie trafia do paszczy i oblewa się zupą. Patrzy na siebie i mówi:
- Kurde wyglądam jak świnia.
A żona na to:
- No.....i do tego oblałeś się zupą

A żeby nie było całkiem offtopowo to powiem że siedzę na głowie z mieszanką:miód, sok z cytryny, olejek cytrynowy i cynamon wszystko po to aby te włosy kurna rozjaśnić
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-21 o 15:00
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:14   #3790
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
siedzę na głowie z mieszanką:miód, sok z cytryny, olejek cytrynowy i cynamon wszystko po to aby te włosy kurna rozjaśnić
oo dobra by była ta maska tez na moje włoski! daj znać czy rozjaśniła
a może być tylko miód i sok z cytryny?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:25   #3791
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
oo dobra by była ta maska tez na moje włoski! daj znać czy rozjaśniła
a może być tylko miód i sok z cytryny?
Pewnie że może ja po prostu dałam wszystko co miałam w domu-chciałam zrobić taką skumulowaną mieszankę może mi włosy nie wypadną dam znać czy cokolwiek widać
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 15:35   #3792
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pewnie że może ja po prostu dałam wszystko co miałam w domu-chciałam zrobić taką skumulowaną mieszankę może mi włosy nie wypadną dam znać czy cokolwiek widać
dzia
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 16:43   #3793
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

popłakałam się czytając dziś te kawały

anula masz baaaardzo mądrą córcię hehehe
no ja nawet niedaleko stadionu mieszkam

moje zbiory, tak jak wspomniałam dopiero zaczynam, ale poczatek mnie przeraża

1. kremy, maseczka, szampony, serum
2. oleje i olejki eteryczne: macadamia, avocado, arganowy- ta duża butla prosto z Maroko, kokos, z róży, z nasion malin, jojoba, olejki: rozmarynowy, lawenda, drzewo herbaciane (kurczę mam nadzieję że one w miarę naturalne są)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (33,8 KB, 62 załadowań)
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:24   #3794
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczynki, nie nadążam, mam chyba z 4 strony zaległości, ktore zaraz nadrobię, ale chciałam Wam napisać z Facebooka o tym, że (chyba że juz ktoś o tym pisał, to przepraszam za powtórkę):
tylko dziś z hasłem SHEA darmowa dostawa kosmetyków L'Occitane:
http://pl.loccitane.com/l%27occitane...3484,74872.htm
Tylko pamiętajcie, że oni nie wszystko mają naturalne!! (najlepiej patrzeć na certyfikaty)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:00   #3795
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anjee ja mam na zbyciu olej z kocankiza dużo go kupiłam.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:11   #3796
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
moje zbiory, tak jak wspomniałam dopiero zaczynam, ale poczatek mnie przeraża

1. kremy, maseczka, szampony, serum
2. oleje i olejki eteryczne: macadamia, avocado, arganowy- ta duża butla prosto z Maroko, kokos, z róży, z nasion malin, jojoba, olejki: rozmarynowy, lawenda, drzewo herbaciane (kurczę mam nadzieję że one w miarę naturalne są)
Śliczne masz zbiory olejek herbaciany bardzo mi pomaga na moje niedoskonałości tylko ja mam z firmy kej
Macadamia, avocado i arganowy stosujesz na włoski czy tez na buziaka?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:57   #3797
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Magnesita mydełka z glinka rózową LES ARGILES będa na biolander do 2 tyg i beda tez inne kosmetyki les argiles nowe np masla karite z roznymi glinkami pani w billander na gg mi napisala - bedze wprowadzała nowości za kilka dni.

nadrabiam mróweczki to co napracowałyście
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 22:37   #3798
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wlasnie zlozylam zamowienie w Biolanderze i zacieram lapki. 3 razy wbijalam karte i system mi ja odrzucal, a kase na koncie mialam. Mialyscie moze taki problem z platnoscia? Kiedys zamawialam, placilam swoja zagraniczna karta i bylo ok.
Tradycyjnie wzielam pakiet 4 sztuki mydla laurowego i glinke do wlosow beloun (czy jak jej tam). Wzielam tez sobie to duze savon Noir. Jest fantastyczne, nawet moj malzon nim sie mydli do golenia.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
moje zbiory, tak jak wspomniałam dopiero zaczynam, ale poczatek mnie przeraża

1. kremy, maseczka, szampony, serum
2. oleje i olejki eteryczne: macadamia, avocado, arganowy- ta duża butla prosto z Maroko, kokos, z róży, z nasion malin, jojoba, olejki: rozmarynowy, lawenda, drzewo herbaciane (kurczę mam nadzieję że one w miarę naturalne są)
Zazdrosze tej wielkiej butli oleju arganowego . Moja sister kupuje go na 'litry' i smaruje tym cala swoja rodzine , bo wszyscy jacys atopowi uczulency.
Jak uzywasz o oleju? Na krem czy samodzielnie?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 22:56   #3799
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cameroon ja tez się rozglądam za takimi sklepami ale od niedawna więc malo widziałamjak Ty gdzieś takie zobaczysz to też daj znać
A ja znam pare sklepów stacjonarnych z kosmetykami naturalnymi

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cameroon, jesli chcialas sie zdecydowac na mineraly tylko dlatego, ze mialyby sie nie gryzc z filtrem, to nie ma sensu. teraz bedzie nie-naturalnie: juz lepiej sie sprawdza podklady, gdzie mineraly sa zamkniete w silikonowych otoczkach. zdaje sie, ze toleriane taki jest - ja go bardzo lubie, bo zakrywa wszelkie swinstwa i wysypki po roznych niewypalach kosmetycznych, a przy tym jakos mi skore koi. jak pigmenty sa w tym silikonie, to nie maja stycznosci z filtrem i nie moga "pochlonac" jego wlasciwosci. tak to sobie tlumacze rozwiazaniem moze byc ewentualnie podklad z wysokim filtrem. mi shiseido z spf 30 wystarcza, nawet na urlopie we wloszech go stosowalam na twarz i wygladalam przy wszystkich jak biala dama
Na minerałki chciałam się zdecydować bo je po prostu chciałam Ale tak się zastanawiam czy jedyne mi odpowiadające mnie teraz nie wysuszają troszkę Dlatego zastanawiam się nad podkładem, dziękuje za podpowiedzi, toleriane znam a podkład z wysokim filtrem byłby super rozwiązaniem ale niestety i jeden i drugi podkład odpada Firmy nie lubią zwierzątek Ale dziękuje, dobry pomysł

Czekamy z niecierpliwością na relacje z pięknego wieczoru!!

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
caameroon tutaj link do stabilnych filtrów aktualizowany w maju ubieglego roku. U mnie się sprawdziła Soraya .
Dziękuje za linka
A tak pani w aptece zapewniała mnie że ten jest całkowicie fotostabilny

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Masz rację..... Cciiiiii..... Caameroon czuwa, jeszcze mnie po wczorajszym cztery litery bolą
Tak jest, wielka cameron patrzy I wszystko widzi.. Anula teraz leciutko: To dla Twojego dobra, sama prosiłaś Ale poddaje się, nie moge Cię tak dłużej unieszczęśliwiać Testuj minerałki!! Mam nadzieję, że tym razem trafisz!

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bo ty masz ekstrakt glicerynowy, a ja mam op prostu sproszkowane algi z ZSK http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina
Maseczkę barwią na ciemnozielony kolor, a pachną... hmm... wysuszoną rybą, wodnym zielskiem, czymś słonym... no wysuszonymi algami po prostu. Podobnie, acz mniej intensywnie rzeczywiście pachną algi w które jest zawijane sushi
Działa jak w opisie na stronie: nawilża, odżywia, uelastycznia, zostawia tak fajnie wypoczętą i świetlistą twarz. Nie zaobserwowałam, żeby pomagała w nie zasychaniu maseczki, ale też ja zawsze jakiś olej albo olejek domieszam, wiec mi w ogóle nie zasychają

Ja wczoraj swoje włoski "nakarmiłam" mieszanką olei:
- rycynowy;
- kokosowy;
- troszkę makadamii;
0 olejek rozmarynowy;
Lubią to
Aaa widzisz vea a mogłabyś ciemnej kobiecie wytłumaczyć czy tak w praktyce (działaniu) Twoja spirulina różni się od mojego ekstraktu? Bo ja się nie znam.
Mam jeszcze coś takiego: http://www.ecospa.pl/algi-laminaria-...ane-p-165.html i to straaaasznie cuchnie surową rybą Zapach jak dla mnie potworny

Oj jaka ładna maseczka olejowa na włoski

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Chciałam się poskarżyć. Panowie naprawili jedno w mojej Śnieżynce, ale popsuli coś innego. I znowu jest u mechanika. Pozabijam ich!
no co za dranie!! Nie popuść im, niech teraz naprawiają na swój koszt i już Pacany jedne!

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Mąż z żoną jedzą razem przy stole zupę pomidorową. Nagle mąż nie trafia do paszczy i oblewa się zupą. Patrzy na siebie i mówi:
- Kurde wyglądam jak świnia.
A żona na to:
- No.....i do tego oblałeś się zupą

A żeby nie było całkiem offtopowo to powiem że siedzę na głowie z mieszanką:miód, sok z cytryny, olejek cytrynowy i cynamon wszystko po to aby te włosy kurna rozjaśnić
rewelacyjny kawał Ta wersja też mi się o wiele bardziej podoba

Ja też ostatnio poznałam pare kawałów ale sobie daruję

kamanda77, pięknie się Twój zbiór prezentuje!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-21 o 23:02
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 07:02   #3800
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczynki halooo

zakupilam micela Phenome ( za uprzejmościa Klolci ) i musze powiedziec ze zmywa makijaz oków
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 07:53   #3801
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczynki halooo

zakupilam micela Phenome ( za uprzejmościa Klolci ) i musze powiedziec ze zmywa makijaz oków
Halo Ranko
To ładnie z jego strony
Teraz w Phenome takie promo: przy zakupie pow. 99pln gratis balsam herbaciany (nie wiem,po co Wam donoszę o tych promocjach one się zmieniaja jak w kalejdoskopie - ta przedostatnia -50% na "mama i dziecko" jak była,to zdążyłam postanowić,co chcę kupić,przychodzę do sklepu a tu już zupełnie co inego

A teraz muszę się poskarżyć na mydło Alterra: kupiłam do kuchni takie z pompką,limited ed. różane - i niestety moja córka po paru dniach ma masakrę na łapkach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:39   #3802
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny arganowego dodaję do kremu do twarzy tego mineral flower (mają fajne słady, niestety wyprowadzają się z PL), solo raz w tyg na twarz do masażu i na mokre końcówki włosów do zabezpieczenia po myciu

Macadamia dodaję do balsamu do ciała i zrobiłam miksturę do rąk bo woda w L straszliwa i wysusza. Moja mikstura to: krem nivea niebieski zwykły w metalowym pudełeczku i do tego spooooro oleju. Dla mnie rewelacja. Prawie tak dobre jak krem do rąk Phenome (ten noszę w torebce) i sporo tańsze

Avocado na włosy solo, albo kilka kropel do odżywki d/s w połłączeniu z miodkiem. Na twarz się boję bo on zielony jest

Oczywiście Alterra też jest w mojej łazience, teraz widzę że nie wytargałam do zdjęcia. U mnie najlepiej sprawdził się szampon morela, pozostałe średnio i naj naj odzywka z granatem


A do Phenome jest zdaje się zniżka w In Style 20% o ile dobrze pamiętam na lisopadowy weekend


Idę prać kota bo za tydzień światówka a my w lesie z przygotowaniami
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:56   #3803
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Magnesita mydełka z glinka rózową LES ARGILES będa na biolander do 2 tyg i beda tez inne kosmetyki les argiles nowe np masla karite z roznymi glinkami pani w billander na gg mi napisala - bedze wprowadzała nowości za kilka dni.
Bardzo Ci dziękuję holuś za info Kochana jesteś w takim razie będę zaglądać do biolandera

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

rewelacyjny kawał Ta wersja też mi się o wiele bardziej podoba

Ja też ostatnio poznałam pare kawałów ale sobie daruję


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A teraz muszę się poskarżyć na mydło Alterra: kupiłam do kuchni takie z pompką,limited ed. różane - i niestety moja córka po paru dniach ma masakrę na łapkach
Kurcze ciekawe który składnik tak ją załatwił.... Pamiętam jak mówiłaś że Twoja córcia ma bardzo delikatną skórę i mało co jej nie podrażnia. Szkoda dzieciątka.

A tych których interesuje moja akcja rozjaśnianie włosów śpieszę donieść że trochę mi się rozjaśniły włosy po mieszance cynamon, sok z cytryny, miód i olejek cytrynowy największe efekty są pod wierzchnimi warstwami włosów bo tam jednak farbę zawsze kładłam najpóźniej a na wierzchnich jednak siedziała najdłużej i dlatego są najciemniejsze. No ale będę walczyć dalej
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-22 o 08:57
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:49   #3804
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A ja znam pare sklepów stacjonarnych z kosmetykami naturalnymi
Z naturalnymi ja też znam ale mi chodziło o indyjskie/hinduskie itp

Anula jak nauka Córeczki?dała radę na początek?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:55   #3805
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anjee ja mam na zbyciu olej z kocankiza dużo go kupiłam.
PW wysłałam.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:57   #3806
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

szkoda ze nie ma tych promocji Phenome tak ze w internecie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 11:35   #3807
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

kochane doradźcie coś proszę. poszukuję pudru w kamieniu z certyfikatem, matującego, ale takiego który by nie wysuszał cery. ostatnio miałam taki z Green People Organic Cosmetics o ten, jest ok, fajnie kryje, ale trochę za mało matuje jak na moje potrzeby. ma ktoś jakieś pomysły czy sugestie?
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:17   #3808
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
oo dobra by była ta maska tez na moje włoski! daj znać czy rozjaśniła
a może być tylko miód i sok z cytryny?
slyszalam, ze rozjasniajace wlasciwosci miodu uzyskuje sie poprzez rozpuszczenie go we wrzatku. nie trzeba duzo... i potem mozna pewnie cos tam jeszcze domieszac. ale sam miod jako taki nie rozjasni. jest watek o rozjasnianiu wlosow miodem
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje za linka
A tak pani w aptece zapewniała mnie że ten jest całkowicie fotostabilny
tylko nie myl fotostabilnosci ze stabilnoscia po nalozeniu podkladu. fotostabilnosc polega na tym, ze po ilus tam godzinach ekspozycji na slonce ochrona dalej jest zapewniona. sam parsol bedzie sie "niszczyl" w sloncu, ale jesli w kremie sa rowniez stabilizatory parsolu, to nie ma sie czym martwic i krem jest fotostabilny. co nie znaczy, ze jakims pudrem czy podkladem nie mozna sobie ochrony zmniejszyc

a teraz co nieco o moim debiucie scenicznym
oczywiscie wszystko poszlo dobrze, smiechu bylo co niemiara! nie zawsze mialam zamiar rozsmieszyc... jak wyszlam po raz pierwszy na scene, to mi sie moj niesforny lok zaplatal w bukiet - na swoja obrone powiem, ze na probach mialam sztuczny bukiecik, a wczoraj dali mi piekny, jesienny bukiecior z jakas galazka jarzebiny i ona wystawala... i moje wlosy sie od niej nie chcialy odczepic ale przynajmniej wyszlo, ze naturalnie zagrane! makijaz wyszedl swietny, charakteryzatorka zaopatrzyla sie w dodatkowe kolory i paru rzeczy z moich wynalazkow tez uzyla, efekt sceniczny! i trzymalo sie przez pol dnia, caly wieczor i pol nocy.
dzisiaj znow wystepuje, tym razem w publice bedzie siedzial moj malz. troche dodatkowy stres ale wytrwam! dopinguje sie ziolkami wzmacniajacymi nerwy, to chyba nazywa sie dziurawiec po polskiemu. ale nie jakas tam popluczyna herbaciana, tylko wysokodozowany ekstrakt, swietny przed egzaminami, bo uspokaja, ale nie "usypia"
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:22   #3809
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cloche gratulacje i oby tak dalej
I uważaj z tym dziurawcem - fotouczula
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:27   #3810
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


a teraz co nieco o moim debiucie scenicznym
oczywiscie wszystko poszlo dobrze, smiechu bylo co niemiara! nie zawsze mialam zamiar rozsmieszyc... jak wyszlam po raz pierwszy na scene, to mi sie moj niesforny lok zaplatal w bukiet - na swoja obrone powiem, ze na probach mialam sztuczny bukiecik, a wczoraj dali mi piekny, jesienny bukiecior z jakas galazka jarzebiny i ona wystawala... i moje wlosy sie od niej nie chcialy odczepic ale przynajmniej wyszlo, ze naturalnie zagrane! makijaz wyszedl swietny, charakteryzatorka zaopatrzyla sie w dodatkowe kolory i paru rzeczy z moich wynalazkow tez uzyla, efekt sceniczny! i trzymalo sie przez pol dnia, caly wieczor i pol nocy.
dzisiaj znow wystepuje, tym razem w publice bedzie siedzial moj malz. troche dodatkowy stres ale wytrwam! dopinguje sie ziolkami wzmacniajacymi nerwy, to chyba nazywa sie dziurawiec po polskiemu. ale nie jakas tam popluczyna herbaciana, tylko wysokodozowany ekstrakt, swietny przed egzaminami, bo uspokaja, ale nie "usypia"
klask i:a może by tak na YT coś byś wrzuciła?podziwiałybyśmy Cię
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.