Manicure hybrydowy ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 20:44   #151
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Kochane
Powiedzcie mi co ja robie zle.
mam zele hybrydowe firmy Charbonee.
opisze krok po kroku co robie:
1. matowie plytke lekko bloczkiem
2.odtluszczam
3. nakladam base and top coat
4.utwardzam 2min
5.nakladam kolor 2 razy utwardzam po kazdym razie
6.nakladam base top coat
7. odtlusczam

problem polega na tym iz lakier kolor bardzo sie sciaga przy wale paznokciowym. maluje ladnie i za chwile sie sciaga nawet jak to lampy nie wkladam. nie wiem czy powinnam warstwe bazowa odtluscic przed polozeniem koloru. juz kombinuje jak sie da;/

licze na odpowiedz

i zycze wesolych swiat
........
może zrób tak....jak utwardzisz bazę to delikatnie usun nadmiar warstwy dyspersyjnej czystym wacikiem bezpyłowym i na to daj pierwszą cieniutką ! warstwę koloru,moga być nawet prześwity,po jej utwardzeniu daj drugą juz ładnie kryjącą.Jak nadal będzie zle,to gdzies czytałam,ze producent jednych z hybryd radził aby zupełnie przymyć warstwę bazy cleanerem i na to kolor.Jestes pewna ż masz dobre żarówki w lampie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-12-19 o 20:48
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:47   #152
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dokladnie. Dobre zarowki to podtawa i tak jak wyzej napisano baze po utwardzeniu przetrzec czystym pedzelkiem lub wacikiem i sciagnac jej nadmiar
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 21:54   #153
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Dokladnie. Dobre zarowki to podtawa i tak jak wyzej napisano baze po utwardzeniu przetrzec czystym pedzelkiem lub wacikiem i sciagnac jej nadmiar
Mysle ze to nie problem zarowek. po prostu przy wale paznokciowym gdzy ladnie pomaluje, krawedzie po chwili robia sie poszarpane po prostu hybrydka mi ucieka zanim jeszcze wloze do lampy. wiec juz nawet zaczelam kombinowac ze robie po jednym paznokciu i "Zamrazam" na jakies 10sec.
Ale dzieki kobietki sprobuje z tym zbieraniem nadmiaru bazy i dam znac.

__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 22:06   #154
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=gonia1203;31144385]Mysle ze to nie problem zarowek. po prostu przy wale paznokciowym gdzy ladnie pomaluje, krawedzie po chwili robia sie poszarpane po prostu hybrydka mi ucieka zanim jeszcze wloze do lampy. wiec juz nawet zaczelam kombinowac ze robie po jednym paznokciu i "Zamrazam" na jakies 10sec.
Ale dzieki kobietki sprobuje z tym zbieraniem nadmiaru bazy i dam znac.
....
ja rozumiem na czym polega problem,dlatego trzeba popracować nad przygotowaniem tej bazy....ale... przymrażanie to niezbyt dobry pomysł,jak już przymrażać to conajmniej po minucie...w ciągu pierwszych 30sek przebiega najistotniejszy etap utwardzania,wyjmując rękę po 10 sek zatrzymujesz proces polimeryzacji.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 00:52   #155
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dokładnie tak zciagnac nadmiar bazy
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:05   #156
Hurtownia Elarto
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Kochane
Powiedzcie mi co ja robie zle.
mam zele hybrydowe firmy Charbonee.
opisze krok po kroku co robie:
1. matowie plytke lekko bloczkiem
2.odtluszczam
3. nakladam base and top coat
4.utwardzam 2min
5.nakladam kolor 2 razy utwardzam po kazdym razie
6.nakladam base top coat
7. odtlusczam

problem polega na tym iz lakier kolor bardzo sie sciaga przy wale paznokciowym. maluje ladnie i za chwile sie sciaga nawet jak to lampy nie wkladam. nie wiem czy powinnam warstwe bazowa odtluscic przed polozeniem koloru. juz kombinuje jak sie da;/

licze na odpowiedz

i zycze wesolych swiat
Najczęstsze przyczyny kurczenia się lub marszczenia koloru to:
1. niedokładne wymieszanie pigmentu w słoiczku lub butelce,
2. zbyt gruba warstwa koloru,
3. przecieranie odtłuszczaczem poprzedniej warstwy i jego nieodparowanie,
4. zatłuszczenie płytki np. poprzez przypadkowe dotknięcie.

gonia1203 jeżeli po warstwie bazowej przetrzesz lepką warstwę zmywaczem UV to musisz zaczekać, aż dokładnie odparuje.
Hurtownia Elarto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:11   #157
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=dark01;31144605]
Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
ja rozumiem na czym polega problem,dlatego trzeba popracować nad przygotowaniem tej bazy....ale... przymrażanie to niezbyt dobry pomysł,jak już przymrażać to conajmniej po minucie...w ciągu pierwszych 30sek przebiega najistotniejszy etap utwardzania,wyjmując rękę po 10 sek zatrzymujesz proces polimeryzacji.
Kochana, ja rozumiem, że te 30 sekund dotyczy tradycyjnej lampki UV, a jak rzecz się ma do lampki LED? Bo ja nie przecieram bazy tylko nakładam na lepką po jednym pazurku i na kilka sekund do lampki LEDowej, kolejny i znowu do lampki. Zdarzało się, że się kurczył dlatego zastosowałam tą metodę. Zaciekawiło mnie przecieranie bazy i chętnie spróbuje
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 10:15   #158
paooola22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie
prowadze hurtownie kosmetyczna i chcialabym wprowadzic do swojej oferty lakiery hybrydowe greenstyle czy zna ktoras z was strone internetowa producente tej marki bo naszukalam sie strasznie wszedzie i niestety nie moge tego znalezc?
paooola22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 05:16   #159
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

darko1-
Vanessita-
Hurtownia Elarto-

Baaardzo dziekuje, zbieranie nadmiaru bazy wacikiem bezpyłowym pomogło. Komfort pracy jest znaczny

Życzę wszystkim Wizażankom Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:10   #160
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nigdy nie przecieralam bazy....wacikiem z cleanerem lepiej czy pedzelkiem lepiej?

Ale napisze jeszcze ze ktos mi kiedys powiedzial ze kolorek moze sie kurczyc jak pazurek nie zostal wystarczajaco odtluszczony. Teraz prosze klienki o umycie rak w cieplej wodzie z mydlem, dobrze przecieram cleanerem i dochodze z shellac praktycznie do skorek i jest ok...nic sie nie kurczy i nie rozmazuje - robie czasem nawet 5 palcow od razu tylko wtedy inaczej lapkie sie trzyma w lampie....Jest ok - ostatnio dziewczyna przyszla po ponad 3 tyg z idealnym kolorkiem tylko duzym odrostem - i zadnych ozdob nawet nie pogubila....
Nie lubie tylko frech z shellac bo nie mam czasu potestowac....nie czuje sie w tym pewnie....
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:16   #161
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=olack;31255220]nigdy nie przecieralam bazy....wacikiem z cleanerem lepiej czy pedzelkiem lepiej?
.....
Suchym wacikiem bezpyłowym lub czystym pędzelkiem,przecieranie clenerem to juz w ostatecznosci tak myslę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 10:40   #162
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Bazy shellac nie trzeba przecierac....kolor sie kurczy lub rozmazuje przez przetłuszczoną plytke. Trzeba dobrze odtłuścić i nie nakładać przed zadnych removerów ani kremów...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:03   #163
franiafranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 58
Zestaw startowy do manicure hybrydowego

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy !
Mam w planach zakup zestawu startowego do manicuru hybrydowego, przed świętami udałam się do hurtowni/sklepu Allepaznokcie i Pani poleciła mi ten zestaw : http://www.allepaznokcie.pl/8597--00...-zarowki-.html , niby za taką cenę najbardziej się opłaca. Niestety nie ma go na stanie i będzie dopiero po nowym roku.
Jako, że zupełnie się na tym nie znam, chciałam się Was poradzić czy ten zestaw który znalazłam na allegro jest lepsze bądź chociaż podobny do tego z salonu:
1.http://allegro.pl/cc-zestaw-do-manic...000129377.html

franiafranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:41   #164
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Manicure hybrydowy ?

czytam i czytam te wszystkie opinie i sama już nie wiem co myśleć
co jest lepsze ? manicure hybrydowy czy jednak utwardzanie naturalnej płytki żelem ? trwałość chyba podobna bo niby żel trwalszy ale i tak widać odrost więc trzeba robić ponownie po około 2-3 tygodniach. cena, u mnie w mieście przeważnie żelem drożej niż hybrydowy. niepokoi mnie tylko to niszczenie płytki przy hybrydowym acetonem przy ściąganiu.
kiedyś robiłam żelem teraz mam pierwszy raz zrobione hybrydowym i nie mam pojęcia co jest lepsze i co robić dalej
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:21   #165
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

No nie...
Wydawalo mi sie że problem zniknął wczoraj mialam to samo... sciagam nadmiar bazy wacikiem bezpyl i nakladam cieniutko kolor i wraz sie kurczy zanim nie wloze do lampy... mam tego dosyc albo to jest wina tych hybryd albo mojego braku umiejetnosci...

A myslicie dziewczyny ze mozna tez zmyc nadmiar bazy cleanerem i poznije lekko zmatowic bloczkiem?? czy to zly pomysl? juz kombinuje jak moge... hybrydy przed malowaniem mieszam i nie wiem juz...

pomocy

uczylam sie na hybrydach NSI i byly o wiele gesciejsze ale nie bylo z nimi zadnych takich ekscesow;/
__________________




Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2012-01-20 o 08:55
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:33   #166
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam serdecznie . Dziewczyny napiszcie mi jakie są najpopularniejsze kolory Shellac-ka. Zależy mi bardzo. Mam określoną sumę i nie chcę kupić np mało popularnego koloru Z góry bardzo dziękuję
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:31   #167
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja stawiam na czerwień, nude, french
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 20:39   #168
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Zestaw startowy do manicure hybrydowego

Ouu... Nie kupuję tego typów rzeczy na allegro. Chyba jestem uprzedzona..
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 00:48   #169
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Pytanie ;-) Otóż znajoma miała robiony hybrydowy u kosmetyczki, z tym że kolor był bezbarwny. Jak myślicie, to co miała na paznokciu to faktycznie był bezbarwny lakier(w sensie, odcieniem zbliżony do paznokcia) czy sama baza? i cóż, ona tego nie zmywała, po prostu miała odrost, paznokcie piłowała i pokrywała zwykłym lakierem, i wtedy prawie nie było widać różnicy( wiadomo, że ten lakier to była grubsza warstwa i dlatego odznaczał się odrost na paznokciu, ale serio-trzeba się było przyjrzeć, by coś zauważyć ;-) )
Milejdi7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 11:49   #170
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
No nie...
Wydawalo mi sie że problem zniknął wczoraj mialam to samo... sciagam nadmiar bazy wacikiem bezpyl i nakladam cieniutko kolor i wraz sie kurczy zanim nie wloze do lampy...
/
wyszoruj porzadnie rece zanim zaczniesz - mocno ciepla woda z mydlem, wymasuj mydlinkami skorki. Nastepnie osdun je i uzyj cleanera na kazdy paznokiec - przecieraj kazdy pazurek po okolo 5sek - tak jakbys zmywala czerwony lakier.
Teraz cieniutko baza - nic nie przecieraj - zanim dotchniesz pazurka szczoteczka z baza usun jej nadmiar o butelke. Nie spiesz sie - to nie lakier - sprawdz teraz czy nie zaplikowawal na skorki i do lampki
dwa razy cienko kolorek - lampa, top i lampa, cleaner, oliwka...czekaj na efekty....chociaz jesli kolorek sie kurczyl przez nieodtluszczona plytke to od razu bedziesz widziala efekty....


Cytat:
Napisane przez joannavp Pokaż wiadomość
Witam serdecznie . Dziewczyny napiszcie mi jakie są najpopularniejsze kolory Shellac-ka. Zależy mi bardzo. Mam określoną sumę i nie chcę kupić np mało popularnego koloru Z góry bardzo dziękuję
moje klientki najczesciej prosza o :

czerwien - red baroness, wild fire- zywa czerwien, decadence, masquerade - ciemna wisnia - musisz je miec - to podstawa - najczesciej uzywane kolory

dla starszych klientek - cappuccino, bardzo popularne sa tez kolorki neutralne i fedora - braz

uzywam tez czasem turkusu i fioletow - choc ten ciemny fiolet jest strasznie ciemny - prawie jak czarny.
Nikt jeszcze nie prosil o czarny, bialy, posrednie roze, ten lososiowy....

sorry - nie mam nazw przed soba - pisze z pamieci...

podobno tez lepiej brac top coat w malych butelkach a nie w duzych bo z czasem gestnieje i ciezej sie aplikuje...choc ja jeszcze tego nie zauwazylam....

do french - beau - najlepszy - nie za bialy, clearly pink - to praktycznie bezbarwny - lekko rozowy -klarowny - lubie go do french,

Edytowane przez olack
Czas edycji: 2012-01-01 o 12:01
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 10:42   #171
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziękuję Ci serdecznie Olack Żeby ten Shellack nie był taki drogi,pewnie miały byśmy wszystkie kolorki i nie trzeba by było rozpytywać które są najpopularniejsze. Jeżeli będziesz miała chwilkę to napisz jeszcze które róże też mają ,,branie,,Shellack chciałam zastąpić innymi widać pseudo hybrydami , ale nie da rady! Nie ma co porównywać. Wyrzucone pieniądze w błoto. Odstawka po 2 setach!!! A naprawdę dobrych firm!!!
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:11   #172
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hopllywood i tutti frutti - wpisz w you tube shellac i wyskocza ci tam filmiki - bez problemu znajdziesz te z firmy cnd shellac - tam pokazuja rozne wzorki, fajnie widac kolorki - szczegolnie roze...pozdrawiam
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:21   #173
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny ratujcie. Robię manicure hybrydowy lakierożelami firmy Neonail i dotąd byłam z nich bardzo zadowolona tylko zawsze tak wychodziło że ściągałam je spiłowując lakier bo zazwyczaj nakładałam go na przezrozysty żel na tipsie i inne wymysły albo sam się jakoś tak odrywał a tym razem chciałam w końcu ściągnąć elegancko acetonem. trzymałam palce w acetonie chyba z 30 minut i NIC!!!!! jest tak samo twardy jak wcześniej i w ogóle nie schodzi. nie wiem co robię nie tak, bardzo nie chcę piłować płytki no ale sama już nie wiem co robić
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:04   #174
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie. Robię manicure hybrydowy lakierożelami firmy Neonail i dotąd byłam z nich bardzo zadowolona tylko zawsze tak wychodziło że ściągałam je spiłowując lakier bo zazwyczaj nakładałam go na przezrozysty żel na tipsie i inne wymysły albo sam się jakoś tak odrywał a tym razem chciałam w końcu ściągnąć elegancko acetonem. trzymałam palce w acetonie chyba z 30 minut i NIC!!!!! jest tak samo twardy jak wcześniej i w ogóle nie schodzi. nie wiem co robię nie tak, bardzo nie chcę piłować płytki no ale sama już nie wiem co robić
....
trzeba najpierw zmatowić hybrydę pilnikiem żeby ściągnąć połysk...natomiast jesli robisz go na żelu podkładowym to aceton tego podkładowego żelu przecież nie rozpuści. Pomijając fakt,że przeważnie większości lakierożei nie ściągniesz do konca acetonem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 10:22   #175
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
trzeba najpierw zmatowić hybrydę pilnikiem żeby ściągnąć połysk...natomiast jesli robisz go na żelu podkładowym to aceton tego podkładowego żelu przecież nie rozpuści. Pomijając fakt,że przeważnie większości lakierożei nie ściągniesz do konca acetonem.
jak robiłam na żelu podkładowym to nawet nie próbowałam ściągać acetonem tylko piłowałam. teraz miałam tylko bazę lakierożelową, 2 warstwy koloru i top coat. przed moczeniem paznokci w acetonie także matowiłam płytkę. aceton mimo wszystko niczego nie rozpuścił i musiałam znów piłować chociaż starałam się robić to delikatnie...
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:28   #176
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
jak robiłam na żelu podkładowym to nawet nie próbowałam ściągać acetonem tylko piłowałam. teraz miałam tylko bazę lakierożelową, 2 warstwy koloru i top coat. przed moczeniem paznokci w acetonie także matowiłam płytkę. aceton mimo wszystko niczego nie rozpuścił i musiałam znów piłować chociaż starałam się robić to delikatnie...
.....
nie potrafię w tej chwili podać w którym wątku dziewczyny opisywały problem żelo-lakierów i prawdziwych hybryd<CND-ściąganych acetonem>musisz poszukac na ten temat...generalnie znam tylko 2 firmy którym daje rade aceton CND Shellack i Mistero Milano z baza Easyoff...inne żelolakiery trzeba piłowac.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 09:36   #177
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ra nails też spokojnie zdejmiesz acetonem
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:45   #178
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Bass Cosmetics i Estetiq też łatwo schodzą pod wpływem acetonu. Delikatnie matuje powierzchnię topu, nakładam nasączony wacik płynem do zdejmowania hybrydy i zawijam w folię aluminiową. Zanim wykonam to samo na ostatnim palcu to pierwszy jest już spokojnie przygotowany do usunięcia . Zdejmuje się je naprawdę szybko, ale pod względem jakości... Bass znacznie lepiej się trzyma
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:58   #179
stefi
Przyczajenie
 
Avatar stefi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny,

Czy możecie polecić jakieś konkretne modele lamp uv?
Gdzieś na Forum ktoś polecał lampę UV Z WYŚWIETLACZEM, niestety pogubiłam się już w wątkach, tyle ich zostało napisane...

2 razy miałam robiony manicure hybrydowy (shellac trzymał się super, teraz mam jakiś inny, czarne buteleczki, chyba z motywem kwiatka, ale nie pamiętam dokładnie, tańszy ale na moich paznokciach nie trzyma się dobrze). Jeszcze raz zrobię shellaca, jak wytrzyma prawie 3 tygodnie, jak za pierwszym razem, chcę kupić produkty sama (albo zestaw startowy) i popróbować. Pod shellackiem moje paznokcie ładnie urosły, tak jak nigdy, dlatego bardzo się nakręciłam
__________________

stefi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:20   #180
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd (sama nie miałam hybrydowego), ale gdzieś czytałam, że manicure hybrydowy jest zdejmowany acetonem (paznokcie się odmacza w acetonie) i to może powodować przesuszanie paznokci. A stąd już prosta droga do łamliwości i rozwarstwiania. Nawet stylistka mówiła, że po każdym hybrydowym należy zrobić przerwę i nie powinno się go zdejmować i zakładać na jednej wizycie w gabinecie. Ale czy to prawda - nie wiem.
Masz rację, hybrydy ściągane są acetonem co niszczy paznokcie. Po drugie hybrydy najlepiej wyglądają i nadają się na paznokcie zdrowe i twarde. Jeśli ktoś już ma zniszczone (łamliwe i rozwarstwiające się) możliwe jest że hybryda nie będzie się tak długo trzymać. Jednak na pewno to dużo lepsza alternatywa dla zwykłych lakierów do paznokci.
Ja jednak osobiście wolę przedłużanie żelem
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.