Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 10:17   #751
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A oto i to cudo, zamówiłam już jeden na zapas nawet..
Uwielbiam takie wielowymiarowce
No i brawa za ustrzelenie takiej perełki Jakoś nigdy nie miałam cierpliwości przeglądać tych wszystkich kolorów na AP
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Aaa info dla Viv i reszty żałujący żelkowej zieleni Essence- widziałam na wzorniku Paese 125 - piękna żelkowa ( tak myślę po wzorniku) zieleń, może trochę inna niż Essence, ciut cieplejsza (?). Jakby była to bym sama se kupiła, ale niestety.
Dzięki Ci
Już zapisuję na kartce i przy najbliższej okazji lecę szukać
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??
Moim zdaniem kształt, który masz bardzo psuje do twoich paznokci i nic by nie zmieniała Płytka powoli będzie sobie przyrastać i w końcu granice trochę się wyrównają. Ja nic bym z nimi nie robiła
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Kobietki kochane , idę dziś na imprezę urodzinową, zostawić klasyczną czerwień czy maznąć brokatem kciuka i serdecznego? Od stóp do głów będę na czarno (obcisła mini, bez dodatków i biżuterii). Help, hilfe, pomoszczi
Co za fantastyczny kolor Taki elektryzujący, o mamusiu
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
U mnie dziś klasyka, wzięłam sobie do serca domalowywanie bardziej do skórek i mam nadzieję, że jakoś mi to wyszło. Pazury lekko skrócone. Na zdjęciu wydaje się jakby serdeczny wciąż był dłuższy od reszty ale to wina ułożenia i zdjęć.
Następna kusząca czerwienią Piękne!
Może i ja pomaluję...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dostałam boxa!!! Znaczy nie ja jeszcze, bo na razie leży biedny na poczcie. Sms z informacją dotarł do mnie o 15.04! A poczta dzisiaj do 15 była
Jest tam taki biedny i osamotniony !!!
No nic... w poniedziałek go utulam!
Już poniedziałek
Chwal się w klubie!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To ja też wrzucam moje zmajstrowanie. Jako że słoneczko dziś świeciło i niebo przez chwilkę miało błękit czysty to dziś na pazurkach też niebieski
Ładny, czysty mani - super!
A jeszcze zapytam piłujesz boczki?

Cdn...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:55   #752
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spójrzcie na to- KLIK i tak sobie myślę, że ja mam efekt skóry na paznokciach jak pójdę bez topa spać i mi si pościel odbije
Nie wiem jakim cudem, ale mi zawsze odbijały się jeszcze włosy To miałabym taką podrasowana skórę
Sama nie wiem czy mi się taki efekt podoba Do pękaczy też podchodziłam jak pies do jeża, ale w końcu się skusiłam, może z tymi będzie podobnie... oczywiście o ile będą łatwiej dostępne i duuuużo tańsze
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Chyba je zmyje

Chyba nie
Są świetne! Naprawdę, naprawdę, naprawdę fantastyczne!
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to...
Ka Boom!!!11oneoneone^^xD

No dobra, tym razem mnie zabiłaś, serio. Aż mnie ciary przeszły jak zobaczyłam zdjęcie.
Są niesamowicie przepiękne! Absolutnie wszystko mi się w nich podoba, uwielbiam takie klimaty. BRAWO Lolli!

Jeżeli kiedyś się spotkamy, zrobisz mi takie, nie odpuszczę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hejo nadrabiaj nadrabiaj, tam coś bazgrałam dla Cię
Wiem, wiem, widziałam - dzięki raz jeszcze
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Viiiiv, hellou!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cześć!
Hej!


Muszę przemalować paznokcie, bo od środy noszę holo. Czas na coś spokojnego i na skracanie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:31   #753
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

O matko, ale się stęskniłam!

miałam przemeblowanie i duuużo roboty, więc nie pisałam tutaj . Teraz mam już ferie i mogę w końcu odpocząć..


pewnie już dawno o mnie zapomniałyście, ale cóż się dziwić, mało mnie tu było ostatnio. Poprawię się, będę lepszą pazurkomaniaczką i nawet pomaluję znowu paznokcie, bo ostatnio chodzę w gołych migdałkach

pozdrawiam wszystkie!!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:38   #754
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
O matko, ale się stęskniłam!

miałam przemeblowanie i duuużo roboty, więc nie pisałam tutaj . Teraz mam już ferie i mogę w końcu odpocząć..


pewnie już dawno o mnie zapomniałyście, ale cóż się dziwić, mało mnie tu było ostatnio. Poprawię się, będę lepszą pazurkomaniaczką i nawet pomaluję znowu paznokcie, bo ostatnio chodzę w gołych migdałkach

pozdrawiam wszystkie!!
musisz się wkupić w nasze łaski.....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:11   #755
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No pewnie

Kiedyś upolowałam balkonetkową Dalię za 30

W La Senzie nie mają mojego rozmiaru
no właśnie
ja nie wyróżniam się pod względem wymiarów w żadną stronę i tym samym nie mam problemów.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
O matko, ale się stęskniłam!

miałam przemeblowanie i duuużo roboty, więc nie pisałam tutaj . Teraz mam już ferie i mogę w końcu odpocząć..


pewnie już dawno o mnie zapomniałyście, ale cóż się dziwić, mało mnie tu było ostatnio. Poprawię się, będę lepszą pazurkomaniaczką i nawet pomaluję znowu paznokcie, bo ostatnio chodzę w gołych migdałkach

pozdrawiam wszystkie!!
odpoczywaj, maluj i pokazuj
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:12   #756
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!



Uwielbiam ferie Dzieci siedzą w domku
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:42   #757
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Boże jaka jestem zła!
Kurier z moim prezentem miał przyjechać a jeszcze go nie ma.Ludzie do zamontowania nowego dekodera telewizyjnego mieli być 10-12 a jest prawie 13 i ich nie ma.Nawet nie można nigdzie z domu wyjść bo w każdej chwili mogą przyjechać.W dodatku moje ukochane spodnie pękły mi w kroku.......&%^%&^^&$#!!! !!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 12:53   #758
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
gałęzią się porysowałaś? bo tak to wygląda trochę
Nieee, miałam wypadeczek

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ups
na szczęście strupeczka mało to szybko zejdzie
Oby *.*
Ale do Walentynek chyba nie ma szans... Chociaż i tak siedzę w pracy, to bez znaczenia.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Rudzia...<tuli>


Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
auć... przyznaj się z którą pazuromaniaczką walczyłaś na paznokcie ?
Z rowerzystą

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
łooo masz... Mam nadzieję, ze szybko zejdzie..
Zejdzie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz! Jak żeś to zrobiła?
Ja nic nie zrobiłam! Rowerzysta na mnie wpadł i CZYMŚ rozorał mi buzię. Pojęcia nie mam, czym.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ale sobie bubę zrobiłaś
JA sobie zrobiłam?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Rudzia, tu jestem, biedna Ty moja, chodź do mnie, pogłaszczę...
a tak przy okazji wiedziałyście, że:

(o)(o) biust doskonaly
( + )( + ) piersi na silikonie
(*)(*) piersi ze stwardnialymi sutkami
(@)(@) piersi z wielkimi sutkami
(^)(^) piersi zmarzniete
(o)(O) piersi niesymetryczne
()(o) piersi pogryzione przez wampira
o/o/ piersi babci
( - )( - ) piersi rozgniecione na drzwiach od prysznica
|o||o| piersi androidki
. . piersi Kate Moss
( o Y o ) piersi do playboya
???


Padłam. Na cycki.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
(_!_) zwykla pupa
(__!__) gruba pupa
(!) cienka pupa
(_._) plaska pupa
(_X_) pupa ocenzurowana
(_$_) pupa wartosciowa
[_T_] pupa kwadratowa
(_:_) pupa dziwna
(_@_) cyberpupa
(_?_) pupa tajemniczna
(_#_) pupa skaleczona
(_%_) pupa z hemoroidami




Lolli, Twoje KA BOOM roztentegowało system Czegoś tak pięknego nie widziałam daaaaawno
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:02   #759
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja nic nie zrobiłam! Rowerzysta na mnie wpadł i CZYMŚ rozorał mi buzię. Pojęcia nie mam, czym.
Auuu.

Zrehabilitował się jakoś?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:05   #760
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
(_!_) zwykla pupa
(__!__) gruba pupa
(!) cienka pupa
(_._) plaska pupa
(_X_) pupa ocenzurowana
(_$_) pupa wartosciowa
[_T_] pupa kwadratowa
(_:_) pupa dziwna
(_@_) cyberpupa
(_?_) pupa tajemniczna
(_#_) pupa skaleczona
(_%_) pupa z hemoroidami




---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja nic nie zrobiłam! Rowerzysta na mnie wpadł i CZYMŚ rozorał mi buzię. Pojęcia nie mam, czym.

Oj...
Przeprosił chociaż?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:38   #761
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Ładny, czysty mani - super!
A jeszcze zapytam piłujesz boczki?


Cdn...[/QUOTE]

Dziekuję
Piłuję i to dość mocno. Mam szeroką płytkę min. - efekt lat obgryzania i żeby jako tako wyglądały piłuję. Lewa ręka jeszcze wygląda ok ale prawa dużo gorzej
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 13:41   #762
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

MAAAAAAAAAAM! Boxik już u mnie jest wspaniały, boski, idealny i tylko mój! cieszę się jak dziecko!
Wspaniała Boxianka włożyła w jego zawartość duuuużo serca już pisałam po cichu, ale teraz muszę głośno:

Śniegusku
, jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję! zaczarowałaś mój dzień po prostu

PS: Będę chwalić się w klubie po pracy, bo teraz nie mam takiej możliwości...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:50   #763
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masz rację
Jak bym była w stanie kupić za około 70, to byłabym szczęśliwa....


W hm tez nie znajdziesz 65....
Czy ja dobrze rozumiem, ze sugerujesz, ze dobrze leżą na tobie 65 i 75??


Po prawej stronie postów masz 3 guziki- jak chcesz po prostyu odpowiedzieć, klikasz ODP, jak zacytować 1 post, to klikasz CYTUJ, a jeśli kilka postów (do 10) to zaznaczasz je środkowym przyciskiem po czym kilikasz cytuj
Ok dziękuję za pomoc mam nadzieję że teraz bedzie dobrze )

W hm kupuję 75c i leży fantastycznie ( nawet mogę go na haftkach troszkę poszerzyć) akurat ten typ który uwielbiam czyli gładka miseczka bez żadnych szwów czy przeszyć. W bieliźnianym jak pani mi dobierała staniczek to zakupiłam 65E i leży tak samo dobrze jak ten z hm (ten sam rodzaj miseczki w obu przypadkach). Wszystko zależy od producenta.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:53   #764
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAM! Boxik już u mnie jest wspaniały, boski, idealny i tylko mój! cieszę się jak dziecko!
Wspaniała Boxianka włożyła w jego zawartość duuuużo serca już pisałam po cichu, ale teraz muszę głośno:

Śniegusku, jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję! zaczarowałaś mój dzień po prostu

PS: Będę chwalić się w klubie po pracy, bo teraz nie mam takiej możliwości...
Strasznie się cieszę
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ok dziękuję za pomoc mam nadzieję że teraz bedzie dobrze )

W hm kupuję 75c i leży fantastycznie ( nawet mogę go na haftkach troszkę poszerzyć) akurat ten typ który uwielbiam czyli gładka miseczka bez żadnych szwów czy przeszyć. W bieliźnianym jak pani mi dobierała staniczek to zakupiłam 65E i leży tak samo dobrze jak ten z hm (ten sam rodzaj miseczki w obu przypadkach). Wszystko zależy od producenta.
(no problem)

Jeżeli miałaś dobrany 65, to ten 75 jest na pewno za luźny i nie podtrzyma odpowiednio biustu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:11   #765
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Przyszłam ponadrabiać caaały ten spamik Przynajmniej część. Jak się uda to cały.


W sobotę pofarbowałam się na cuuudny rudy kolorek. Ruda, nie bój się, nie robię Ci konkurencji, daleko mi do Twoich włosisk . Tylko teraz chodzę i dumam, czy jest jakiś sposób na rozjaśnienie włosów tak, żeby ich nie zniszczyć? Bo o ile przy skórze i twarzy kolor jest fajny i jasny o tyle na dole jest dużo za ciemny. Chociaż przejście jest stopniowe i niewidoczne to chciałabym takie jasne na całości... Po ostatnim farbowaniu mi takie ciemne wyszły, niby było spoko ale to nie to co chciałam, miała być intensywna czerwień a wyszło ciemne bordo... No ale mniejsza o to. Może kąpiel rozjaśniającą sobie walnąć przed następnym farbowaniem?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:16   #766
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

No właśnie jest ok . Jak bum tarara zapięcie, w tych z hm, nie zatrzymuje mi sie na szyi. Cos chyba rozmiarówka w hm jest źle oznaczona.

Ja ogólnie mam lekką schizkę na punkcie staników bo ciężko jest mi kupić odpowiedni rozmiar. Mam bardzo mało pod biustem a że się tak wyrażę, cyc niczego sobie . Do tego jedyne jakie mi leżą to zupełnie gładkie. Jak już w hm trafiłam na takie to kupuje tylko tam i nie szukam po innych sklepach.
U mnie otworzyli teraz outlet i można je od czasu do czasu kupić za 30 zł.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-02-11 o 14:23
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:25   #767
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moje na dziś....
Fajnie wyszły. Bardzo eleganckie

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Kobietki kochane , idę dziś na imprezę urodzinową, zostawić klasyczną czerwień
Zostawić
Jest cudowna sama w sobie

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
U mnie dziś klasyka, wzięłam sobie do serca domalowywanie bardziej do skórek i mam nadzieję, że jakoś mi to wyszło.
Czerwień
Paznokcie bardzo łaaadne

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To ja też wrzucam moje zmajstrowanie. Jako że słoneczko dziś świeciło i niebo przez chwilkę miało błękit czysty to dziś na pazurkach też niebieski
Smerf
Super

Rudziaku- nie psiocz
krótkie, ale równe i ładnie pomalowane
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:26   #768
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Ja jednak nie ogarniam tego zachwytu nad storczykami
Ładne, fakt, ale przesada w niczym nie jest dobra... Mama warczy na moje lakiery, a sama ma ze 20 storczyków
Ale ale... jak to?
To ja może nie powiem ile ich mam... ale kocham je nie mniej niż lakiery, zwłaszcza że lakiery to młodsza/świeższa miłość, a do storczyków to mam jeszcze sentyment
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wyrzuciłam wszystkie szczoty po zakupie TT, no może grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami zostawiłam. Nie wiem co w tym TT jest ale nie potrafię się czesać już czymś innym. Trochę mi się ząbki już powyginały i rozważam kupno TT z tą pokrywką.. z tego co wiem dzięki TT dzieciaki nie skarżą się na to, że "ciąąąąąąągnie" - tak mi koleżanka przynajmniej mówiła
Nie wiem co jest z tą szczotką ale to prawda Czeszę nią na oślep i nic nie ciągnie, nie szarpie, kołtuny mojemu dziecku rozczesuje (a ze dwa razy wcześniej zdarzyło się obciąć, bo nie dało rady rozczesać), moje włosy też pięknie czesze... a mam tylko kompakt, niby to ta gorsza TT
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No i tak własnie jest ja uwielbiam lato, wychodzę przed dom i luz blus
nie wiem gdzie bym w mieście odpoczywała
no chyba że łaziłabym non stop po drogeriach
Wzięłam ostatnio małża na tortury i po przemaglowaniu stwierdził, że też by wolał jednak domek... jak nas nie będzie stać na taki pod miastem (a nie będzie na pewno... ) to jest takie urocze miejsce... taki zlepek wiosek 15-20 km pod Lbn gdzie chcielibyśmy się wyprowadzić. Marzenia marzeniami ale to taki co może nam się uda spełnić w ciągu najbliższej dekady Ale też... są wioski i Wioski... rozmarzyłam się
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ok to teraz, obiecane dziewczynom zaległe pazurki

zdj 1 malusie króciusie - moje na zero.
Essie Case Study + mgiełka Wibo 451

zdj 2 Orly Rapture + mgiełka GR 166

zdj 3 moje obecne ChG First Mate + mgiełka Simple Beauty 07
nie widać tego ale ona ma kolorowe drobinki pomarańcz, zieleń, kobalt
1 i 3 ładne. 2... BOSKIE...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:29   #769
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No właśnie jest ok . Jak bum tarara zapięcie, w tych z hm, nie zatrzymuje mi sie na szyi. Cos chyba rozmiarówka w hm jest źle oznaczona.

Ja ogólnie mam lekką schizkę na punkcie staników bo ciężko jest mi kupić odpowiedni rozmiar. Mam bardzo mało pod biustem a że się tak wyrażę, cyc niczego sobie . Do tego jedyne jakie mi leżą to zupełnie gładkie. Jak już w hm trafiłam na takie to kupuje tylko tam i nie szukam po innych sklepach.
U mnie otworzyli teraz outlet i można je od czasu do czasu kupić za 30 zł.
Jak mówisz, że masz malo pod, to 75 na pewno za luźna.....

My tu mamy drobnego fioła w tym temacie.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Fajnie wyszły. Bardzo eleganckie
Dziękować
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 14:44   #770
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

No to se ponadrabiałam... doszłam do 20 strony i muszę uciekać. Ciąg dalszy nastąpi, miłego popołudnia
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:47   #771
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie, lepiej. Miałam wczoraj podczas powrotu z pracy taki tyci wypadeczek. Efekt w załączniku
Wilki Cię zaatakowały?
Chyba niezbyt głębokie to zadrapanie. Powinno szybko zejść. Oby :0

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten efekt skóry jestem łasa na nowości


Ruda bidulko co się stało? Potrzebny okład z... młodych piersi?
Tez mi się podoba
Tylko znając mnie, to pewnie by mnie wkurzała ta nierówna faktura

Chyba z młodych jąd...



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to...
Ka Boom!!!11oneoneone^^xD
:eek
No teraz to juz kurfa przesadziłaś
Lizaku, to jest cudowne, piękne i... Słów mi zabrakło x 834578568956

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Najlepsze ka booom w historii wątku jak dla mnie
Podpisuję się ryncoma i nogoma

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
(o)(o) biust doskonaly
( + )( + ) piersi na silikonie
(*)(*) piersi ze stwardnialymi sutkami
(@)(@) piersi z wielkimi sutkami
(^)(^) piersi zmarzniete
(o)(O) piersi niesymetryczne
()(o) piersi pogryzione przez wampira
o/o/ piersi babci
( - )( - ) piersi rozgniecione na drzwiach od prysznica
|o||o| piersi androidki
. . piersi Kate Moss
( o Y o ) piersi do playboya
???
Przy piersiach Kate Moss nie wytrzymałam i się popłakałam


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAM! Boxik już u mnie jest wspaniały, boski, idealny i tylko mój! cieszę się jak dziecko!
Zaczyna się szaU

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

http://www.joemonster.org/filmy/5060...y_test_parowek

Sprawdza, czy nie są opętane przez demony
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:47   #772
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziekuję
Piłuję i to dość mocno. Mam szeroką płytkę min. - efekt lat obgryzania i żeby jako tako wyglądały piłuję. Lewa ręka jeszcze wygląda ok ale prawa dużo gorzej
To taki trochę paradoks - im bardziej wypiłowujesz boki, tym bardziej paznokieć płaski i przez to szerszy
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAM! Boxik już u mnie jest wspaniały, boski, idealny i tylko mój! cieszę się jak dziecko!
Wspaniała Boxianka włożyła w jego zawartość duuuużo serca już pisałam po cichu, ale teraz muszę głośno:

Śniegusku
, jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję! zaczarowałaś mój dzień po prostu

PS: Będę chwalić się w klubie po pracy, bo teraz nie mam takiej możliwości...
Super!
Zaostrzasz apetyty nam - czekającym
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3916670 6]W sobotę pofarbowałam się na cuuudny rudy kolorek. Ruda, nie bój się, nie robię Ci konkurencji, daleko mi do Twoich włosisk . Tylko teraz chodzę i dumam, czy jest jakiś sposób na rozjaśnienie włosów tak, żeby ich nie zniszczyć? Bo o ile przy skórze i twarzy kolor jest fajny i jasny o tyle na dole jest dużo za ciemny. Chociaż przejście jest stopniowe i niewidoczne to chciałabym takie jasne na całości... Po ostatnim farbowaniu mi takie ciemne wyszły, niby było spoko ale to nie to co chciałam, miała być intensywna czerwień a wyszło ciemne bordo... No ale mniejsza o to. Może kąpiel rozjaśniającą sobie walnąć przed następnym farbowaniem? [/QUOTE]
Może poczytaj o ściąganiu koloru?
Raz czytam, że nie niszczy bardzo, innym, że robi masakrę, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat, bo nie farbuję


Nie wiem jak malować
Po holo chcę coś spokojnego, na pewno nie świecącego, ale nie taki, który mi się znudzi w godzinę, hmm...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:53   #773
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[QUOTE=Śniegowa;39167144]Jak mówisz, że masz malo pod, to 75 na pewno za luźna.....

My tu mamy drobnego fioła w tym temacie.



Się obnażać nie będę przecia na forum
Ale tak serio mam 3 staniki z hm. 2 75C , jeden 75d (troszka sie przytyło i poszło w cycki ). Zależy w którym momencie cyklu albo c albo d.
Trzymają idealnie. Nie lubię bardotek i wszystkiego rodzaju push upów. Jedyny mankament to to, że nie odpinają się ramiączka.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:55   #774
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie wiem jak malować
Po holo chcę coś spokojnego, na pewno nie świecącego, ale nie taki, który mi się znudzi w godzinę, hmm...
Jak to jak...?
Na czerwono!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:00   #775
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To taki trochę paradoks - im bardziej wypiłowujesz boki, tym bardziej paznokieć płaski i przez to szerszy:ehem
Chyba źle to opisałam. Piłuję boki bo miałam tzw. łopaty, wąskie u nasady szerokie na końcu. Linie paznokci cofnięte i do tego nierówne przez obgryzanie. Przestałam obgryzać i jak odrastały to końce paznokci (boki) rozrosły sie do monstrualnych rozmiarów. Dlatego spiłowuję.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:21   #776
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry
przeżyłam pierwszy dzień w szkole po dwutygodniowej przerwie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:22   #777
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Następnym razem jak będziecie chciały kusić podkładami, cieniami, fluidami ...

http://demotywatory.pl/4046545/Oszcz...na-kosmetykach

__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:26   #778
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
przeżyłam pierwszy dzień w szkole po dwutygodniowej przerwie
A ja jeszcze nie....
Pół godziny jeszcze, po tygodniu urlopowania.....
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Następnym razem jak będziecie chciały kusić podkładami, cieniami, fluidami ...

http://demotywatory.pl/4046545/Oszcz...na-kosmetykach

Eeee... Nie działa
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:28   #779
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Następnym razem jak będziecie chciały kusić podkładami, cieniami, fluidami ...

http://demotywatory.pl/4046545/Oszcz...na-kosmetykach


ja jestem pienkna, weź przestań i nie przeginaj


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie....
Pół godziny jeszcze, po tygodniu urlopowania.....

wiem co czujesz, ja po takiej przerwie marzyłam o tym, żeby stamtąd uciec..
i sobie uświadomiłam, że matura tak blisko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:34   #780
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Następnym razem jak będziecie chciały kusić podkładami, cieniami, fluidami ...

http://demotywatory.pl/4046545/Oszcz...na-kosmetykach

nidyrydy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.