Mamusie marcowe 2018 cz. 6 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-14, 08:23   #721
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Mój ostatnio kupił portfel w Petersonie i bardzo z niego jest zadowolony. Wybór tez był spory.

Potwierdzam z tymi kotami. U moich rodziców był, a ja alergia wielka. I to nagle wyszło. Kot na szczescie był takim dochodzącym do domu dachowcem, który mieszkał i u nas i u sąsiadów (zalezy gdzie mu sie uwidzialo i gdzie lepiej karmili)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię portfel dla męża?

Ja jestem średnio nastawiona do przygarnia nią zwierząt przed porodem. Ja nie alergik, mój mąż też nie a córka jak odstawiłam kp cały czas problemy skórne i choroby układu oddechowego. W poniedziałek pulmonolog. W testach z krwi nic nie wyszło, na skorne za małą. Niestety podejrzewamy naszego kota, choć serca nie mamy go oddać i jeszcze nie ma gdzie diety nic nie dają więc pokarmowa wykluczona. Choć trzymam kciuki Joanna by u Was nie było takich dylematów i u nas by przypuszczenia się nie potwierdziły. Bo nasza rodzina kocia, gdzie nie pojedziemy rodzice, rodzeństwo każdy ma kota lub koty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kilka lat temu kupilam mezowi tez w Petersonie i ma go do dzis, jest chyba niezniszczalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:26   #722
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Już jednego kota mieliśmy, więc mam nadzieję, że drugi nie zrobi różnicy Czytałam, że jak nie było alergii w rodzinie i ciężarna przebywa normalnie z kotem to jest małe prawdopodobieństwo uczulenia u dziecka, mam nadzieję, że u nas nic się nie pojawi, jak nie to trzeba będzie komuś z rodziny przekazać koty.. Ale oby nie trzeba było w ogóle podejmować takiej decyzji

W Warszawie śnieg, ciekawe czy się utrzyma, tż ciągle nie zmienił opon

Dziewczyny, w empiku promocja na leżaczek http://www.empik.com/fisher-price-le...7102,dziecko-p myślicie że się opłaca? Co prawda planowałam inny, ale..
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:37   #723
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:41   #724
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej... eh nie mam dziś siły, w ogóle nie mogłam oczu otworzyć 😐 i dziwne bo nawet głodna nie jestem

Podobno w szpitalu pytają czy chcesz żeby umyli tam dziecko. I podobno lepiej odmówić (dziecko ma ta powloczke ochronna) i dopiero po powrocie w domu to wykąpać. Ja tam nie wiem... Ale chyba tak zrobię.

O tak, sny w ciąży są albo mega głupie albo takie że ciężko dojść do siebie po przebudzeniu 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:47   #725
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Już jednego kota mieliśmy, więc mam nadzieję, że drugi nie zrobi różnicy Czytałam, że jak nie było alergii w rodzinie i ciężarna przebywa normalnie z kotem to jest małe prawdopodobieństwo uczulenia u dziecka, mam nadzieję, że u nas nic się nie pojawi, jak nie to trzeba będzie komuś z rodziny przekazać koty.. Ale oby nie trzeba było w ogóle podejmować takiej decyzji

W Warszawie śnieg, ciekawe czy się utrzyma, tż ciągle nie zmienił opon

Dziewczyny, w empiku promocja na leżaczek http://www.empik.com/fisher-price-le...7102,dziecko-p myślicie że się opłaca? Co prawda planowałam inny, ale..
Widzialam wlasnie w DD TVN ze sypie snieg a u nas slonce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:51   #726
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dołączam do grona z głupimi snami Ja to mam wrażenie że są coraz gorsze
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:53   #727
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzien dobry! U mnie dzisiaj deszcz, pada na ten wczorajszy snieg i strasznie slisko. Ledwo czlapie do stacji. Kiedys starczalo mi 10-12 minut, teraz 20 jest na styk

U mnie dziecka w szpitalu sie nie myje, wlasnie dlatego, zeby nie zmyc warstwy ochronnej i nie narazac bardziej na szpitalne bakterie. Za to zalecaja umyc dziecko od razu po przyjsciu do domu
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 08:53   #728
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Hej... eh nie mam dziś siły, w ogóle nie mogłam oczu otworzyć 😐 i dziwne bo nawet głodna nie jestem

Podobno w szpitalu pytają czy chcesz żeby umyli tam dziecko. I podobno lepiej odmówić (dziecko ma ta powloczke ochronna) i dopiero po powrocie w domu to wykąpać. Ja tam nie wiem... Ale chyba tak zrobię.

O tak, sny w ciąży są albo mega głupie albo takie że ciężko dojść do siebie po przebudzeniu 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na warsztatach położna mówiła, żeby przez pierwszy tydzień dziecka nie kąpać, bo te wszystkie dobre rzeczy muszą się wchłonąć, ale poprosić pielęgniarki, żeby pokazały jak i wykąpały to dziecko, więc już też nie wiem
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 08:54   #729
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry

zaczynam 28 tydzień! ależ ten czas leci... obawiam się, że całe dobro II trymestru ( energia, sprawność itp.) sie skończy ...już ledwo się z wyrka zwlekam...mój mi diś powiedział jak otworzyłam oko, że mam spać bo się całą noc kręciłam...więc nawet śniadania nie zjedliśmy razem i wstałam jakaś taka spuchnięta na dłoniach i stopach ... jak tak dalej będzie, trzeba pójśc w ślady niedzwiedzi i zapaść w sen zimowy

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
My tutaj, w domu męża (tu spędzamy wigilię i pierwszy dzień swiat) zrobilismy losy na prezenty. Ja oczywiście wylosowalam tesciowke 😂 ale mam szczęście bo mąż ma mnie i oczywiście sobie sama wybiorę prezent więc będę mieć trafiony 😊 a z mojej strony to zrobię prezenty tylko dla dzieci, w sumie 6 sztuk, mam na razie dla 3.
I tak po kieszeni już mnie zdarlo to.
w jednej rodzinie też ustalili losowanie...wylosowałam siebie wieć dopuścili zmianę i tak sie pozamienialiśmy, żeja mam mojego lubego a on mnie...tylko nie raczył mi jeszcze powiedzizec co chce...oj będzie ruzga

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ale co tam przeziebienie- dzisiaj 3 trymestr!!! Zaczynamy okres wieloryba
orki wczoraj na ćwiczeniach była laska z terminem na za tydzien i jeszcze ćwiczyła...i tylko brzuych miała duży... ja tez tak chcę i Tobie też życzę duuużo energii!!!
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:00   #730
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Witam. Wstałam, śniadanie, kawa i ... nie wiem co dalej może pojadę szukać choinki
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Hej... eh nie mam dziś siły, w ogóle nie mogłam oczu otworzyć 😐 i dziwne bo nawet głodna nie jestem

Podobno w szpitalu pytają czy chcesz żeby umyli tam dziecko. I podobno lepiej odmówić (dziecko ma ta powloczke ochronna) i dopiero po powrocie w domu to wykąpać. Ja tam nie wiem... Ale chyba tak zrobię.

O tak, sny w ciąży są albo mega głupie albo takie że ciężko dojść do siebie po przebudzeniu 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też właśnie nie wiem której szkole wierzyć myć czy nie myć aczkolwiek u nas myją bo jak odwiedzałam maluszki to były czysciutkie. No i w sumie nic im nie jest ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:05   #731
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Mi sie wydaje, ze po maluszku wcale nie widac, czy umyty, czy tylko wytarty. Moja byla tylko wytarta, a wygladala na czysciutka i ladnie pachniala
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 09:19   #732
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze po maluszku wcale nie widac, czy umyty, czy tylko wytarty. Moja byla tylko wytarta, a wygladala na czysciutka i ladnie pachniala
A to widzisz muszę zapytać dziewczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:22   #733
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ja dziś tylko piekę chleb, smażę schabowe a tak to leżę i gnije. Taki plan na dziś, nie mam coś wigoru dziś 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:28   #734
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
u mnie 26+0

mam nadzieję, że dziś uda się dostać do neurochirurga na konsultacje i będzie na 100% wiadomo czy czeka mnie cc
ale tak mi się nie chce jechać do przychodni...
a spałam dzisiaj jak zabita, wstawałam tylko raz, co dla mnie ewenement (zwykle 3 lub 4 razy)

miłego dnia i dużo zdrówka dla chorowitków
Ja co prawda mam zalecenie od ortopedy, ale profilaktycznie idę jeszcze do neurologa, zobaczymy co on powie 😊 przezorny zawsze ubezpieczony
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko piekę chleb, smażę schabowe a tak to leżę i gnije. Taki plan na dziś, nie mam coś wigoru dziś 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej, zazdroszczę Wam!! Wstałam z samego rana, żeby ogarnąć służbowe tematy i wyrobić się do 13, bo później szykuję się na uczelnię, a zajęcia dziś do 21... przyjadę, szybki prysznic i znowu muszę trochę popracować. Dobrze, że jutro mam wolne od szkoły 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:31   #735
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej Ja dziś w planach odpoczynek I troche ogarniecie mieszkania
Wczoraj kupiliśmy mała choinke to trzeba jakieś miejsce na nią zrobić

Kciuki za wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:31   #736
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Ja co prawda mam zalecenie od ortopedy, ale profilaktycznie idę jeszcze do neurologa, zobaczymy co on powie 😊 przezorny zawsze ubezpieczony

Ej, zazdroszczę Wam!! Wstałam z samego rana, żeby ogarnąć służbowe tematy i wyrobić się do 13, bo później szykuję się na uczelnię, a zajęcia dziś do 21... przyjadę, szybki prysznic i znowu muszę trochę popracować. Dobrze, że jutro mam wolne od szkoły 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No Ty to w ciągłym ruchu jesteś. Boże, jak pomyślę że miałabym siedzieć na uczelni w obecnym czasie to mnie słabi! Ty jesteś siłaczka 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:38   #737
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry,

Dziś mam mieć konsultacje neurologiczna, bo nadal nie wiedza skąd te wymioty :/
Nie wyspałam się koszmarnie, jednak szpital to nie najlepsze miejsce do wypoczynku

Marcia, odnośnie portfela zerknij w Wittchenie ewentualnie Zalando. Tam mają ładne i duuuuzy wybór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:41   #738
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

A ja właśnie w poczekalni u dentysty. Zębów nie miałam leczonych od ponad 20 lat bo mam takiego farta ze nie bylo potrzeby. No i w sumie nie wiem czy się bać czy nie 😜

Marcia ja tez szukam portfela dla męża. Miałam juz wybrany w wittchen ale te które polecacie sa tańsze i jak wrócę to im sie przyjrzę 😊
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 09:44   #739
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Portfele w wittchenie wg mnie lepiej wyglądają na zdjęciu na stronie. Jak juz konkretny w sklepie oglądałam to marnie wypadł. Wyglądał jakby juz ktoś go używał. A mój maz jest wybredny pod tym względem, bo portfel musi miec duzo przegródek na karty i papiery i jeszcze nie byc za duży i gruby to sie zszukalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 09:48   #740
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko piekę chleb, smażę schabowe a tak to leżę i gnije. Taki plan na dziś, nie mam coś wigoru dziś 😜
O nieee ! Ja chcę schabowego
Prześlij mi jednego .. albo nie! dwa mi prześlij

W niedzielę idę do babci na obiad mam nadzieję, że zrobi schabowe

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A ja właśnie w poczekalni u dentysty. Zębów nie miałam leczonych od ponad 20 lat bo mam takiego farta ze nie bylo potrzeby. No i w sumie nie wiem czy się bać czy nie 😜
Ja też już byłam u dentysty i nic nie mam do zrobienia
Oby i u Ciebie tak było.
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:00   #741
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
O nieee ! Ja chcę schabowego
Prześlij mi jednego .. albo nie! dwa mi prześlij

W niedzielę idę do babci na obiad mam nadzieję, że zrobi schabowe



Ja też już byłam u dentysty i nic nie mam do zrobienia
Oby i u Ciebie tak było.
Heh, dobrze że do niedzieli niedaleko to może dasz radę 😉 gdyby się dało to rzucilabym kotletem w Twoje strony. Bo podobno robię bardzo dobrze. Teść mówi że zna schabowe od zawsze a twierdzi, że dopiero teraz jak ja się pojawilam w ich domu to poznał ich prawdziwy smak 😜

Właśnie usłyszałam w wiadomościach że 3 tyg temu urodziła się dziewczynka z sercem na wierzchu i miała operację jego uwewnetrznienia i się wszystko udało!! 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:09   #742
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Heh, dobrze że do niedzieli niedaleko to może dasz radę 😉 gdyby się dało to rzucilabym kotletem w Twoje strony. Bo podobno robię bardzo dobrze. Teść mówi że zna schabowe od zawsze a twierdzi, że dopiero teraz jak ja się pojawilam w ich domu to poznał ich prawdziwy smak 😜

Właśnie usłyszałam w wiadomościach że 3 tyg temu urodziła się dziewczynka z sercem na wierzchu i miała operację jego uwewnetrznienia i się wszystko udało!! 😀

Nie no jasne, dobij mnie tymi schabowymi


WOW, teraz technologia i medycyna jest tak rozwinięta że czasami aż nie wierzę
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:18   #743
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Nam nawet na szkole rodzenia mówili, żeby spakować, bo jakoś w trakcie porodu stopy zazwyczaj marzna z tym, że wiadomo, różnie to bywa. Każdy organizm inny, ale jedną parę nie zawadzi wziąć do torby
I gratuluję 3 trymestru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam i sobie chwale, nawet w domu bylo mi zimno w stopy i dosc dlugo spalam w skarpetkach, jakis zmarzluch sie zrobilam po porodzie Ale na szczescie szybko minelo.
Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Wczoraj w 'ciężarówce' czytałam o porodach i aż mi się słabo i niedobrze zrobiło Było coś w stylu : 'podczas parcia może ci się zdarzyć, że zrobisz kupę. To nic !' CC też nie było tak kolorowo opisane - dłuższy powrót do sprawności, rozcinanie tych wszystkich powłok brzusznych łeeee.
Dlatego na porodowce (o ile mamy na to czas) prosimy o czopek lub lewatywe, co kto woli
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Ja jestem średnio nastawiona do przygarnia nią zwierząt przed porodem.
Ja lubie zwierzeta ale poki co do domu zadnego nie biore. Jakos mi to nie gra z noworodkami. Pozniej jak beda starsze to czemu nie. Troche czasu przed mloda chcielismy wziasc zwierzaka ale potem wyszly plany dzieciowe i sie wstrzymalismy.
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Na warsztatach położna mówiła, żeby przez pierwszy tydzień dziecka nie kąpać, bo te wszystkie dobre rzeczy muszą się wchłonąć, ale poprosić pielęgniarki, żeby pokazały jak i wykąpały to dziecko, więc już też nie wiem
U nas myja zaraz na drugi dzien, protestowac nie bede.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2017-12-14 o 10:21
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:19   #744
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko piekę chleb, smażę schabowe a tak to leżę i gnije. Taki plan na dziś, nie mam coś wigoru dziś 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzis pieke to:
1513246761471.jpg
Proba przed urodzinami
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:42   #745
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Dziś mam mieć konsultacje neurologiczna, bo nadal nie wiedza skąd te wymioty :/
Nie wyspałam się koszmarnie, jednak szpital to nie najlepsze miejsce do wypoczynku

Marcia, odnośnie portfela zerknij w Wittchenie ewentualnie Zalando. Tam mają ładne i duuuuzy wybór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To podejrzewaja ze to od czegos innego niz ciaza?
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja mialam i sobie chwale, nawet w domu bylo mi zimno w stopy i dosc dlugo spalam w skarpetkach, jakis zmarzluch sie zrobilam po porodzie Ale na szczescie szybko minelo.

Dlatego na porodowce (o ile mamy na to czas) prosimy o czopek lub lewatywe, co kto woli


Ja lubie zwierzeta ale poki co do domu zadnego nie biore. Jakos mi to nie gra z noworodkami. Pozniej jak beda starsze to czemu nie. Troche czasu przed mloda chcielismy wziasc zwierzaka ale potem wyszly plany dzieciowe i sie wstrzymalismy.

U nas myja zaraz na drugi dzien, protestowac nie bede.
Ja marze o kocie albo psie ale teraz nie ma opcji. Na wiekszym mieszkaniu i z podrosnietym dzieckiem jak najbardziej. Troche maz jest przeciwny ale go urobie
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja dzis pieke to:
Załącznik 7357086
Proba przed urodzinami
Oooo wyglada nieziemsko ja mysle czy nie zrobic muffinek z budyniem skoro nie robie jutro krzywej a poki co zabieram sie za mydla i swiece. Kupilam wszystko juz do pakowania prezentow, wstazki, papier i inne takie. Brakuje mi jeszcze etykiet ale nigdzie nie moge znalezc czystych tekturowych bez napisow swiatecznych i nie bedacych w zestawie ze wstazkami i innymi papierkami

U mnie cos strasznie ciemno, normalnie jakby sie wieczor zblizal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:53   #746
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja dzis pieke to:
Załącznik 7357086
Proba przed urodzinami
O ludzie.... 🤤 Ty nie pieczesz tyko jakieś arcydzieło będziesz tworzyć! Wygląda mega a smakuje pewnie tak że orgazm przy tym to nic 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:58   #747
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Hej... eh nie mam dziś siły, w ogóle nie mogłam oczu otworzyć 😐 i dziwne bo nawet głodna nie jestem

Podobno w szpitalu pytają czy chcesz żeby umyli tam dziecko. I podobno lepiej odmówić (dziecko ma ta powloczke ochronna) i dopiero po powrocie w domu to wykąpać. Ja tam nie wiem... Ale chyba tak zrobię.

O tak, sny w ciąży są albo mega głupie albo takie że ciężko dojść do siebie po przebudzeniu 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę chciała, żeby umyli, na ten moment brzydzi mnie to, że dziecko miałoby być takie brudne. Poza tym myślę, że dla dziecka to też będzie średnio komfortowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:58   #748
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja dzis pieke to:
Załącznik 7357086
Proba przed urodzinami
O matkooooooo, daj kawałek
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
To podejrzewaja ze to od czegos innego niz ciaza?Ja marze o kocie albo psie ale teraz nie ma opcji. Na wiekszym mieszkaniu i z podrosnietym dzieckiem jak najbardziej. Troche maz jest przeciwny ale go urobie Oooo wyglada nieziemsko ja mysle czy nie zrobic muffinek z budyniem skoro nie robie jutro krzywej a poki co zabieram sie za mydla i swiece. Kupilam wszystko juz do pakowania prezentow, wstazki, papier i inne takie. Brakuje mi jeszcze etykiet ale nigdzie nie moge znalezc czystych tekturowych bez napisow swiatecznych i nie bedacych w zestawie ze wstazkami i innymi papierkami

U mnie cos strasznie ciemno, normalnie jakby sie wieczor zblizal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni nie wiedzą skąd te wymioty. Wyniki mi wychodzą ok,te z trzustki też nie są tragiczne i chcą wszystko sprawdzić.
Tak mi się za synkiem tęskni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 11:00   #749
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Na warsztatach położna mówiła, żeby przez pierwszy tydzień dziecka nie kąpać, bo te wszystkie dobre rzeczy muszą się wchłonąć, ale poprosić pielęgniarki, żeby pokazały jak i wykąpały to dziecko, więc już też nie wiem
U nas położna była zamieszczona tym, że dziecko przez tydzień było nie umyte i aż strupy były itd. Oczywiście decyzje zostawia rodzicom, ale mówiła, żeby nie przesadzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 11:03   #750
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Lelowa toz to niepoważne jest takie rzeczy pokazywać na forum teraz mam ślinotok i przestałam miec ochotę na nalesniki. Ja chce jajo kinder!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.