Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 20:04   #1051
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Pryszczy nie powinno sie wyciskać bo ten cały syf co sie w nich znajduje przechodzi na inne części twarzy i tak się tylko rozprowadza.
Powiem szczerze ze czasami sobie takie duze ropne pryszcze wyciskam, to szybciej mi sie goją, chociaż ogolnie nie polecam takiego sposobu

A jesli masz problem z wyciskaniem zaloz sobie rekawiczki bez palców (ja sie nie nasmiewam tylko daję dobrą rade) gdy sie nie moge powstrzymac od wyciskania to zakladam wlasnie takie rekawiczki
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:18   #1052
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wiecie co najgorsze jest to że gdyby nie moje własne ręce to miałabym gładką buzię tylko z jakimis zaskornikami... ale nie! muszę zawsze znaleźć się przy lustrze i cos wydusić!!! i te wszystkie czerwone plamy to tylko i wyłącznie moja wina.. nie żadnych hormonów ani czekolady.. tylko moich palców!!!
Tancereczko gdybym ja miała tyle szczęścia co ty to byłabym w 7 niebie. Zawzięłabym sie i za nic bym nie wyciskała by móc mieć ładną cerę.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:28   #1053
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No, ja też bym się uwzieła i ich nie wyciskała (gdybym wiedziała że to pomoże [do końca]) Ale teraz juz tez rzucam wyciskanie, jak zobacze efekty to Was poinformuje
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:07   #1054
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zróbmy jakieś postanowienie... np. do piątku nie dotknę swojej twarzy paznokciami i nie zrobię w niej żadnej dziury! tylko niech mnie ktoś zmotywuje...... i wymyśli jak to zrobić... naprawdę to co się dzieje na mojej gębie to zasługa tylko i wyłącznie dłubania........ wstyd mi... wy tu z poważnymi problemami skórnymi a ja po udanej kuracji znów robię bagno...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:10   #1055
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kallina dzieki za info, co racja to racja. Jak sie powstrzymam to raczej nie bede wyciskac (wyszlam juz z jednego powaznego nałogu -obgryzania paznokci) bo to raczej nie nałóg (choc ostatnio robie to zdecydowanie za czesto!) a jakas taka mysl " o tu jest duzy syf, nie lubie go! i tego tez, okropny!wyciskamy..." ale trzeba sie wziac bo mam dosyc poprawiania grzywki zeby czoła nie było widać...
Tancerka po prostu napisz to tu duzymi literami. obiecaj sobie i wizażankom ze nie bedziesz ja zawsze tak robie - komuś coś obiecuje bo mam cholernie mało samozaparcia. i chce pokazać że potrafie! Ja też obiecuje nie wyciskać do końca tygodnia! zupełnie nic! a jak wycisniemy - 50 brzuszków:PP
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:56   #1056
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie no z tymi brzuszkami to juz przesada hehe z resztą jak to tancerka na figurę nie narzekam ale to wyciskanie!!! DO PIĄTKU TRZYMAM ŁAPY PRZY SOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo w sobotę to juz nie obiecuję....
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 07:11   #1057
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
a jak wycisniemy - 50 brzuszków:PP
hyh, brzuszki to ja ogolnie raczej robię codziennie


A czy tez macie tak,ze wyciskacie i myslicie sobie przy tym "Boże co ja robie, jescze bardziej rozkopie sobie twarz, bakterie sie roznosza, nigdy wiecej tego nie zrobie itd." a palce robią cały czas swoje?
Taki paradoks

ja dziś tez nie rusze tego syfu. Nie wiem jak, ale nei ruszę i koniec.
I dziś znowu wracam do picia duzej ilosci wody i zielonej herbaty, o.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 10:38   #1058
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam tak samo tzn swiadomosc robienia sobie złego na twarzy jest caly czas ale paluszki dalej robią swoje... dziewczyny dzis sie rano obudzilam a na dekolcie 2 nowe ropniaki... w ogole jest mi strasznie smutno i mam nerwowy dzien i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze... nie wiem czy zaraz nie znajde sie w lazience i nie zmajstruje cos zeby sie odstresowac... ratunku... mam ochote sie ukryc w jakiejs dziurze do czwartku...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 11:05   #1059
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja mam tak samo tzn swiadomosc robienia sobie złego na twarzy jest caly czas ale paluszki dalej robią swoje... dziewczyny dzis sie rano obudzilam a na dekolcie 2 nowe ropniaki... w ogole jest mi strasznie smutno i mam nerwowy dzien i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze... nie wiem czy zaraz nie znajde sie w lazience i nie zmajstruje cos zeby sie odstresowac... ratunku... mam ochote sie ukryc w jakiejs dziurze do czwartku...
No nie ja niewierzę. Proszę mi tu głupot nie robić, przecież to nie może być silniejsze od ciebie. To jak z dietą , żądza nie może nami maniupulować. Pomyśl że potem będziesz żałowała.I nic dobrego z tego nie wyniknie tylko nowe blizny ,które potem będą się długo goiły.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 11:59   #1060
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no wiem ale jak widze te wszystkie zaskorniki co wręcz same wyłażą i straszą wielkie na twarzy to jakos tak mnie same palce niosą. ale powiem wam ze odkąd złożyłam tu przysięgę że do piątku nie dotkne twarzy to bylam przy lustrze w lazience kilka razy i nic nie dotknęłam buzi hehe jedynie peeling i maseczkę ale to chyba dozwolone dziewczyny moze i wy złóżcie tu taką przysięgę na razie na krótki termin żeby przekonać się że może wam się udać i jakoś razem damy radę!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:04   #1061
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja dziś rady nie dałam. Wycisnelam takie male gówno koło ust.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 14:59   #1062
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja póki co się trzymam przysięga jest dobra!!! hehe
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:17   #1063
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tez choc bezwiednie zaczynam majstrowac przy strupkach na lekcjach... ale od razu sobie przypominam i od razu lepiej moje czolo wyglada. (ciagle smaruje syfy takim fajnym sztyftem z Avonu -naprawde świetnie dziala!) damy rade
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:40   #1064
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No, to sie nazywa motywacja xD
Ja też już od jakiś 2 miechów nie obgryzam paznokci chociaz czasem mnie coś korci ^_^
Właśnie przed chwila wymyśliłam sobie taką fajną zasade :
"Jeśli do piątku nie tkne swojej twarzy (no chyba żeby umyc albo pomalowac jakims kremem ) to zrobię sobie jakąś niespodzianke, np. kupie sobie jakis sliczny pierscionek, albo pójdę na zakupy Za to jeśli będę wyciskać ile wlezie to... zero oglądania telewizji do poniedziałku! "

Aha i współczuję niektórym osobą z grzywką, bo przenosi bakterie przez co na czole mogą pojawiać się pryszcze, ja zaposciłam ją sobie więc mam mniej problemów z syfami.
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:48   #1065
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Aha i współczuję niektórym osobą z grzywką, bo przenosi bakterie przez co na czole mogą pojawiać się pryszcze, ja zaposciłam ją sobie więc mam mniej problemów z syfami.
Ja mialam grzywke i sie nic nie pojawiało
Az dermatolog byla zdziwona,ze czolo zawsze mam takie ladne.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:54   #1066
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak ja miałam grzywke to mi coś tam wyskoczyło, niezbyt fajnego xD
Miałaś szczęście
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:13   #1067
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No ja zauwazylam ze odkad mam grzywke to czoło mam gorsze (zawsze problemy mialam z nosem/brodą raczej a teraz głównie czoło. Obgryzałam paznokcie całe życie (nic nie pomagało!) aż sama sie kiedys zaparłam i od (chyba juz 3 lat) nie obgryzam zupełnie (obrzydziłam się w koncu?). Jak sie chce to sie potrafi wiec nie wyciskac też sie da.
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:48   #1068
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja niestety poleglam i ruszylam te gnidy. ale jak tu tego nie ruszac skoro z zaskornikow robia sie paskudne syfy ? mam dosc. nie rozumiem swojego organizmu i najchetniej to bym jutro nie pokazywala sie ludziom, ale musze isc do pracy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:13   #1069
Milica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

[quote=Kallina14;5951523]No, to sie nazywa motywacja xD
Ja też już od jakiś 2 miechów nie obgryzam paznokci chociaz czasem mnie coś korci ^_^
Właśnie przed chwila wymyśliłam sobie taką fajną zasade :
"Jeśli do piątku nie tkne swojej twarzy (no chyba żeby umyc albo pomalowac jakims kremem ) to zrobię sobie jakąś niespodzianke, np. kupie sobie jakis sliczny pierscionek, albo pójdę na zakupy Za to jeśli będę wyciskać ile wlezie to... zero oglądania telewizji do poniedziałku! "

Super pomysł! Obiecuję przy świadkach- jak nie będę paprać buzi do piątku, to w sobotę kupię sobię taki cudny sweterek a jak powyciskam, to i tak karą będzie pójście na imprezę z pasztetem na twarzy.
P.S. Oczywiście, wczoraj próbowałam eksterminowac drania z policzka i dziś mam bombę pod okiem.
Milica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 20:19   #1070
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czesc dziewczyny-wiem, zaniedbalam watek..
ale wstyd jak cholerka wiec nie wchodze.. znow zaczelo mi cos wychodzic i nie wytrzymuje zeby zosatwic to calkowicie w spokoju i pelnym rozkwicie..
mam za soba wczorajsza wizyte kontrolna po dwoch miesiacach-jak zwykle widzial poprawe, ale domniemam ze mowi tak bo wypada, przeciez nie pamieta jak wygladalam dwa miesiace temu?
w kazdym razie dal mi kolejna tubke effeclaru i...nareszcie po 8 miesiacach mam krem! mam trzy propozycje, i nie wiem ktory wziac, moze wy pomozecie:
http://www.iwostin.pl/products.php?id=24
http://www.iwostin.pl/products.php?id=27
http://www.iwostin.pl/products.php?id=34

dodatkowo powiedzial ze mam sie zastanowic i jezeli chce to brac dodatkowo jeszcze te tabletki: http://www.i-apteka.pl/p/pl/10422/fa..._tabletek.html

reszta, czyli differin, akneroxid i zel purritin bez zmian..

powoli mi sie nie chce.. normalnie mi sie odechciewa jakichkolwiek staran i dzialan..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:33   #1071
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

lemonka, mi tez zawsze lekarz mowi ze widzi poprawe... a najlepiej, jak jest to lekarz ktory przyjmuje mnie 2gi raz po 2msc, a poza mna ma 5 dni w tygodniu kilkadziesiat osob... ja sama niestety nigdy nie potrafie ocenic czy jest poprawa czy nie
Z tych kremow to ten drugi chyba mi sie podoba najbardziej

A ja za to chce zapisac sie na pierwsza mikrodermabrazje. Tylko obawiam sie, czy mi to nie pogorszy stanu skory... miala ktoras z Was to??

Przy buzi niestety dalej dlubie chociaz nie ruszam zaskornikow i ostatniego podskornego... jak wyjdzie czasem 'bialy czubek' to go wydusze, bo nie wyjde z tym na ulice... :| chociaz, jak siedzialam w domu chora przez tydzien, to tez ruszalam... widac to taki nawyk, a sama sobie tlumacze ze 'dla mojego dobra'....
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:47   #1072
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiesz jak masz jakies ropne zmiany to nie wiem czy bym polecala mikrodermabrazje.. kosmetyczka na pewno te zmiany ominie(żeby się nie rozkrwawiły pod wpływem tego scierania pod duzym cisnieniem) a to właśnie po takich pryszczolach zostaja przebarwienia... lepiej pojsc z cerą bez żadnych ran..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:49   #1073
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dobra dziewczyny załóżmy czysto teoretycznie że nie będziemy wyciskać nic np przez tydzień... to jak nam się zrobi milion zaskórników to co wtedy zrobimy?? pójdziemy do kosmetyczki niech ona nam wyciśnie i dalej będziemy mieć zmasakrowaną twarz? trochę to bez sensu........... kółko się zamyka.... a syf na twarzy jak był tak i będzie..... nie wiem jak by to zrobic...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:00   #1074
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No ale kosmetyczka wyciska to w taki sposob ze jednak jest to bardziej hmm higieniczne? Moja siostra po takim kompletnym oczyszczaniu mordki nie wygladala tak zle
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:06   #1075
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tu na wizazu przeczytałam jakies forum na ktorym dziewczyny opowiadały o oczyszczaniu mechanicznym u kosmetyczki i gały mi na wierzch wyszły i tak sie przeraziłam tym co z ich twarzami było i ze jeszcze gorzej było niz przed oczyszczaniem ze normalnie się boję! a długo twojej siostze ślady znikały po tej wizycie u kosmetyczki?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:49   #1076
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mdz.. no wlasnie.. moim zdaniem powinni jakas fotokarte nam prowadzic by moc porownywac co sie zmienilo a co nie..


co do oczyszczania, mikro itd.. to w zadnym wypadku nie pisalabym sie na to z otwartymi, dojrzalymi badz wylazacymi pryszczami, krostami! zabojstwo..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:01   #1077
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no ja wlasnie mam jeszcze jednego podskornego... ktory wylezie lada dzien bo juz widze ze jest prawie na wierzchu i myslalam ze zapisze sie tak pod koniec grudnia, i jak do tego czasu mi sie uspokoi mordka...to pojde, a jak zacznie sie paprac to odwolam. Bo nie wiem czy liczyc takie bezbolesne, biale czubki? po usunieciu to nawet nie krwawi... a nie chce przedobrzyc no nic zapisze sie teraz i najwyzej odwolam.

w czwartek do endokrynologa...ciekawe co mi powie, jak powie ze widzi poprawe to chyba go wysmieje no co prawda fakt nie wyskakuja mi NOWE grudki a te co sa zmalaly znacznie, ale po wysypie na poczatku brania Androcuru mam slady na prawym policzku i WYGLADA to gorzej niz miesiac temu (ale za to nie ma podskonych bolesnych gul)... ehh. Sama nie wiem, mam nadzieje ze hormony sie unormuja...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:08   #1078
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

...Bo wiecie co w sumie sobie mysle? Ze to, ze sie na ta mikrodermabrazje ZAPISZE, pomoze mi psychicznie, nawet jak ostatecznie okaze sie ze nie bede mogla pojsc bo bede miala jakies stany zapalne. Moze to glupie...ale moze rozumiecie, ze po prostu chwytam sie wszelkich sposobow juz
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:14   #1079
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiesz jak masz wyleczoną buźkę to zapisz się wczesniej! tą jedną gulę szybko czymś wylecz a jak nie wyleczy się to najwyzej ją sobie pozniej wyleczysz a jak ci zrobi mikro to w innych miejscach na twarzy bedziesz miec porządek i to jedno miejse po guli wtedy będzie wręcz przyjemnością. dlatego zapisz się juz za kilka dni!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:16   #1080
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a myslisz ze takie drobne niezapalne co wyskakuja z bialym czubkiem nie beda problemem...? w sumie moge to wycisnac (ahh to sliczne slowo, wycisnac :P ) dzien przed zabiegiem to sie zagoi...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.