ciepłe kolory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 12:20   #1
kamila163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66

ciepłe kolory


WITAM.
Szukałam na forum ale niestety nie było wątku o ciepłym makijażu. Chodzi mi o to jak robi się taki makijaż i czego używać. Czy są pomarańczowe pudry ? Podoba mi się taki pomarańczowy słoneczny makijaż. Jakie stosować kosmetyki na zaczerwienienia . i jaki korektor lub podkład jest najlepszy by zakrywał nie doskonałości i cienie pod oczami. A wracając do makijażu, zamieszczam fotki ,które miej więcej pokazują o jaki makijaż mi chodzi. Umieszczajcie również swoje znalezione propozycje.I jeszcze mam pytanie jaki to kolor pomadki mają na ustach. Albo jak uzyskać taki efekt ładnych ust, nie wyróżniających się od skóry.dodam jeszcze czy ktoś posiada puder łososiowy bo takie kolory też mi się podobają i jesli ktoś ma zdjęcie z takim kolorem makijażu to chętnie zobacze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makija%C5%BC.jpg (4,1 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija%C5%BC%201.jpg (3,4 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomadka.jpg (3,3 KB, 245 załadowań)
kamila163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:27   #2
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: ciepłe kolory

wydaje mi sie czy załozyłas drugi raz taki sam wątek?
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:28   #3
kamila163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: ciepłe kolory

może ktoś wypowiedziec sie w koncu jakos normalnie
kamila163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:27   #4
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez kamila163 Pokaż wiadomość
może ktoś wypowiedziec sie w koncu jakos normalnie
Gdybys przeczytala regulamin forum i zasady jakie tutaj obowiazuja to na pewno bys z latwoscia znalazla odpowiedz na swoje pytania.
Po pierwsze miejsce na ten watek jest na forum "Pytania do wizazystki"
Na tym forum dosc wyraznie jest napisane
Cytat:
Moje Makijaże Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń na ich temat
Zobacz, ze w kazdym watku na tym forum jest prezentowany makijaz, z wymieniona lista kosmetykow itp.
Po drugie nie ma sensu zakladania dwa razy tego samego watku, co widzialam ze robilas juz wczesniej (watek Podklad Puder Pomadka), zakladajac dwa razy ten sam watek po prostu zasmiecasz forum
Po trzecie odpowiedz na Twoje pytania mozna znalezc w wyszukiwarce (jest np bardzo obszerny watek o cielistych ustach na wizazystce) i na KWC (korektor)

Takze nie narzekaj ze nikt nie odpowiada na pytania ktore sie powtarzaja....
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:01   #5
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez kamila163 Pokaż wiadomość
WITAM.
Szukałam na forum ale niestety nie było wątku o ciepłym makijażu. Chodzi mi o to jak robi się taki makijaż i czego używać. Czy są pomarańczowe pudry ? Podoba mi się taki pomarańczowy słoneczny makijaż. Jakie stosować kosmetyki na zaczerwienienia . i jaki korektor lub podkład jest najlepszy by zakrywał nie doskonałości i cienie pod oczami. A wracając do makijażu, zamieszczam fotki ,które miej więcej pokazują o jaki makijaż mi chodzi. Umieszczajcie również swoje znalezione propozycje.I jeszcze mam pytanie jaki to kolor pomadki mają na ustach. Albo jak uzyskać taki efekt ładnych ust, nie wyróżniających się od skóry.dodam jeszcze czy ktoś posiada puder łososiowy bo takie kolory też mi się podobają i jesli ktoś ma zdjęcie z takim kolorem makijażu to chętnie zobacze
Jasne,ze sa. Malo to pomaranczowych twarzy na polskich ulicach?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:27   #6
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez kamila163 Pokaż wiadomość
WITAM.
Szukałam na forum ale niestety nie było wątku o ciepłym makijażu. Chodzi mi o to jak robi się taki makijaż i czego używać. Czy są pomarańczowe pudry ? Podoba mi się taki pomarańczowy słoneczny makijaż. Jakie stosować kosmetyki na zaczerwienienia . i jaki korektor lub podkład jest najlepszy by zakrywał nie doskonałości i cienie pod oczami. A wracając do makijażu, zamieszczam fotki ,które miej więcej pokazują o jaki makijaż mi chodzi. Umieszczajcie również swoje znalezione propozycje.I jeszcze mam pytanie jaki to kolor pomadki mają na ustach. Albo jak uzyskać taki efekt ładnych ust, nie wyróżniających się od skóry.dodam jeszcze czy ktoś posiada puder łososiowy bo takie kolory też mi się podobają i jesli ktoś ma zdjęcie z takim kolorem makijażu to chętnie zobacze
Owszem był, sama założyłaś go kilka dni temu. Podpisuję się pod wcześniejszymi wypowiedziami Agi... i Vampi na przyszłość polecam zapoznanie się z regulaminem forum przed założeniem nowego wątku, bo inaczej może Ci się oberwać od moderatorów za zaśmiecanie forum
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.