Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 11:02   #4111
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Problemów jakichś większych z cerą nie mam, ale odkąd zmieniłam tabsy anty, na mniej "hormonalne" to trochę więcej mam niespodzianek Nie ma dramatu, ale też rewelacyjnie nie jest.. No i mam jakieś małe blizny po śp. krostkach z przeszłości Także bez fluidu z domu nie wychodzę Bez maskary już się nauczyłam, ale bez fluidu będzie ciężko ..
Instruktorzy są święci tylko z kursantem obok Mój TŻ jest właśnie takim panem uczącym i owszem, jeździ bardzo dobrze ale często też jeździ zbyt szybko i zdarza mu się wymuszać Dobrze, że chociaż pasy zaczął zapinać po kilku sesjach z filmami o wypadkach spowodowanych brakiem zapięcia.
Jakby dresy na mnie wyskoczyły, to bym chyba też padła ..
OOooo to Twoj Tzt musi miec cierpliwosc niezla skoro jest instruktorem no bo wiesz jak sie tak napatrzy co niektorzy robia i jak nie sluchaja to moze czlowieka trafic
a nie jestes zazdrosna o niego?
to moze idz do dermatologa po jakas masc czy cus?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:57   #4112
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
OOooo to Twoj Tzt musi miec cierpliwosc niezla skoro jest instruktorem no bo wiesz jak sie tak napatrzy co niektorzy robia i jak nie sluchaja to moze czlowieka trafic
a nie jestes zazdrosna o niego?
to moze idz do dermatologa po jakas masc czy cus?
Cierpliwy jest baaaardzo Trudno go wyprowadzić z równowagi chociaż niektórym blondynkom w tipsach nie rozróżniającym stron (lewo-prawo) się to udaje A zazdrosna nie jestem Tzn.. ogólnie bywam i to bardzo, ale akurat o kursantki jestem spokojna
Do dermatologa nie będę szła, bo dramatu z krostkami nie ma i z tego co mówił gin. to po prostu kwestia mniejszej dawki hormonów.. Da się przeżyć 2 kroki Clinique jakoś dają radę

Dzisiaj jadę odebrać różyk Clinique (smoldering plum) od rodziców Co prawda tylko opakowanie malutkie, promocyjne, ale jak przypasuje to zamówię na tru
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:50   #4113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Cierpliwy jest baaaardzo Trudno go wyprowadzić z równowagi chociaż niektórym blondynkom w tipsach nie rozróżniającym stron (lewo-prawo) się to udaje A zazdrosna nie jestem Tzn.. ogólnie bywam i to bardzo, ale akurat o kursantki jestem spokojna
Do dermatologa nie będę szła, bo dramatu z krostkami nie ma i z tego co mówił gin. to po prostu kwestia mniejszej dawki hormonów.. Da się przeżyć 2 kroki Clinique jakoś dają radę

Dzisiaj jadę odebrać różyk Clinique (smoldering plum) od rodziców Co prawda tylko opakowanie malutkie, promocyjne, ale jak przypasuje to zamówię na tru
no to pozazdroscic, ze taki cierpliwy hehe widac blondynki maja w sobie to "cos" czasami co potrafi wyprowadzic z rownowagi ale w sumie mi tez sie zdarzalo nieraz pomylic kierunki
ja swoj wczoraj odebralam sliczny jest mi pasuje, ale faktycznie jest dosc ciemny, chociaz ja go nakladalam tym pedzlem dolaczonym i to tak tylko testowo wiec moze za duzo ciut mi sie nalozylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:08   #4114
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

nie mogę dojść do ładu z wakacjami - jak już znajduję fajną ofertę to za chwile się okazuje że już jej nie ma - a nie możemy zrobić rezerwacji póki nie sprzedamy auta
musze sobie coś chyba kliknąc żeby stres rozładować
i jeszcze tak sennie dziś.... i pada.... i brzuch mnie boli jak cholera.....
i tak sie zastanawiam czy zapłacenie za cień MAC cloudcośtam poprawi mi humor.....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:50   #4115
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

napisalam do tru w sprawie tej emulsji Zirh odpisala mi Tereska, zebym im przeslala fotki- to przeslalam i odpisala mi, ze byli w telewizji w 3 krajach, ze ich kosmetyki sa swieze itd itp i ma nadzieje, ze to jest odpowiedz na moje pytanie a pozniej dostalam, ze musza check moje zamowienie i nie moga teraz odpowiedziec normalnie zywo sie robi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 17:18   #4116
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
napisalam do tru w sprawie tej emulsji Zirh odpisala mi Tereska, zebym im przeslala fotki- to przeslalam i odpisala mi, ze byli w telewizji w 3 krajach, ze ich kosmetyki sa swieze itd itp i ma nadzieje, ze to jest odpowiedz na moje pytanie a pozniej dostalam, ze musza check moje zamowienie i nie moga teraz odpowiedziec normalnie zywo sie robi
o ja też dostałąm kiedyś tego maila o telewizji
zlałam go i napisałam jeszcze raz mojego maila jakby nigdy nic
i w odpowiedzi dostałam maila że ok - zwrócą kase;
niezła loteria z tym pisaniem
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 17:31   #4117
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
o ja też dostałąm kiedyś tego maila o telewizji
zlałam go i napisałam jeszcze raz mojego maila jakby nigdy nic
i w odpowiedzi dostałam maila że ok - zwrócą kase;
niezła loteria z tym pisaniem
no to zobaczymy to mi odpisza, jak znowu o tej TV to tez tak zrobie jak Ty swoja droga niezly argument- bylismy w TV wiec mamy wszystko swieze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 17:58   #4118
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

czy myślicie że tym cieniem http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...101224/#DETAIL będę w stanie osiągnąć taki kolor jak na fotkach ?
w sumie mam tyle niby fioletów ale wszystie to bardziej jakieś oberżyny, bakłażany, przygaszone takie... i stwierdziłam że nie mam takiego fioletu fioletu...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:21   #4119
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja swoj wczoraj odebralam sliczny jest mi pasuje, ale faktycznie jest dosc ciemny, chociaz ja go nakladalam tym pedzlem dolaczonym i to tak tylko testowo wiec moze za duzo ciut mi sie nalozylo
AAA ! Ten róż jest idealny !! Kolor nie jest zbyt nachalny, delikatny, nie zbyt jasny ale też nie za ciemny suuupcio I pędzelek jest fajny
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:32   #4120
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czy myślicie że tym cieniem http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...101224/#DETAIL będę w stanie osiągnąć taki kolor jak na fotkach ?
w sumie mam tyle niby fioletów ale wszystie to bardziej jakieś oberżyny, bakłażany, przygaszone takie... i stwierdziłam że nie mam takiego fioletu fioletu...
mi sie wydaje, ze najlepiej byloby znalezc w necie swatch tego cienia, albo inne fotki bo na tru wiadomo, ze koloru u nich bardzo przeklamane sa i jeszcze sie okaze zupelnie cos innego

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
AAA ! Ten róż jest idealny !! Kolor nie jest zbyt nachalny, delikatny, nie zbyt jasny ale też nie za ciemny suuupcio I pędzelek jest fajny
super, ze ci sie podoba w sloncu widac takie sliwkowe tliki male wlasnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:15   #4121
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie wydaje, ze najlepiej byloby znalezc w necie swatch tego cienia, albo inne fotki bo na tru wiadomo, ze koloru u nich bardzo przeklamane sa i jeszcze sie okaze zupelnie cos innego



super, ze ci sie podoba w sloncu widac takie sliwkowe tliki male wlasnie
no swatch to wiadomo - pomyślałam że może przypadkiem któraś z Was będzie ten odcień znała przypadkiem to coś powie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 19:16   #4122
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czy myślicie że tym cieniem http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...101224/#DETAIL będę w stanie osiągnąć taki kolor jak na fotkach ?
w sumie mam tyle niby fioletów ale wszystie to bardziej jakieś oberżyny, bakłażany, przygaszone takie... i stwierdziłam że nie mam takiego fioletu fioletu...
Prześliczne makijaże A ja bym chętnie taką pomadkę przygarnęła - boski kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:43   #4123
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dimiti, Jamestown.......dzieki to o ten róz mi chodziło.
Szkoda tylko, że to nowość. Pewnie cena, jak na mój portfel, będzie za wysoka. Na truskawie niestety go nie.

Jamestown ten babydoll to właśnie chyba to czego potrzebuję. Jeśli jeszcze daje taki kolor na ustach jaki jest w tubce (a nie jest tylko przezroczystym błyskiem) to zacznę chyba na niego polować. Choć widzę, że nie jest zbyt łatwo dostępny
Osiągnęłam efekt na ustach jakiego chciałam nakładając błyszczyk Milk shake Bell (11zł http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...irmy_Bell.html ) a na niego bezbarwny rimmel (nascie złotych) ale warsta grubaśka i do tego lepi sie niemiłosiernie.
Postarama sie zrobić zdjęcie i zobaczycie o jaki efekt i chodzi.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

oj chyba mam za mało snu. Nie mogłam znaleźć baby dolla juicy tubes bo razem pisałam łącznie nazwę . Jest na allegro. Pewnie sobie klikne.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:01   #4124
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dimiti, Jamestown.......dzieki to o ten róz mi chodziło.
Szkoda tylko, że to nowość. Pewnie cena, jak na mój portfel, będzie za wysoka. Na truskawie niestety go nie.

Jamestown ten babydoll to właśnie chyba to czego potrzebuję. Jeśli jeszcze daje taki kolor na ustach jaki jest w tubce (a nie jest tylko przezroczystym błyskiem) to zacznę chyba na niego polować. Choć widzę, że nie jest zbyt łatwo dostępny
Osiągnęłam efekt na ustach jakiego chciałam nakładając błyszczyk Milk shake Bell (11zł http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...irmy_Bell.html ) a na niego bezbarwny rimmel (nascie złotych) ale warsta grubaśka i do tego lepi sie niemiłosiernie.
Postarama sie zrobić zdjęcie i zobaczycie o jaki efekt i chodzi.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

oj chyba mam za mało snu. Nie mogłam znaleźć baby dolla juicy tubes bo razem pisałam łącznie nazwę . Jest na allegro. Pewnie sobie klikne.
duzo osob ma ten baby doll tez mi sie kiedys podobal, ale ponoc nie daje kolorku warto poszukac jakis recenzji
no rozyki smasha sa drogie, ale na awc jest za 21$ chyba wiec cos ok 60zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:33   #4125
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dimiti, Jamestown.......dzieki to o ten róz mi chodziło.
Szkoda tylko, że to nowość. Pewnie cena, jak na mój portfel, będzie za wysoka. Na truskawie niestety go nie.

Jamestown ten babydoll to właśnie chyba to czego potrzebuję. Jeśli jeszcze daje taki kolor na ustach jaki jest w tubce (a nie jest tylko przezroczystym błyskiem) to zacznę chyba na niego polować. Choć widzę, że nie jest zbyt łatwo dostępny
Osiągnęłam efekt na ustach jakiego chciałam nakładając błyszczyk Milk shake Bell (11zł http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...irmy_Bell.html ) a na niego bezbarwny rimmel (nascie złotych) ale warsta grubaśka i do tego lepi sie niemiłosiernie.
Postarama sie zrobić zdjęcie i zobaczycie o jaki efekt i chodzi.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

oj chyba mam za mało snu. Nie mogłam znaleźć baby dolla juicy tubes bo razem pisałam łącznie nazwę . Jest na allegro. Pewnie sobie klikne.


Nie ma za co.
a co do Smashboxa to o polowe taniez niz w Sephorze jest tu.

Babydoll rzeczywiscie nie daje prawie koloru, wiec przepraszam za wprowadzenie w blad. Zupelnie zapomnialam o tym.
Wlasnie mi sie przypomnialo, ze a, gdy potrzebowalam kiedys jasnych, delikatnie (nie cukierkowo) rozowych ust nakladalam na usta troszke sypkich pryzm (odcien 01) i na to nalozylam Babydoll. Pryzmy rozjasnily a Babydoll dal lekki kolor. U mnie nie nic sie nie zwarzylo, nie weszlo w zalamania a blyszczyk trzymal sie lepiej na pryzmach niz bez nich. Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale mi wtedy pomoglo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 07:31   #4126
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Witam,
pora nie ludzka a ja na nogach...

Dimiti ja też ma Zirh z tym samym kodem ... TZ wyszło podrażnienie na twarzy ale on ma twarzjak buzia naszej córki ledwo co a juz go wysypuje.

wcześniej był bardzo zadowolony teraz na mnie bluźni

Vichy jego twarz nie toleruje tak jak i moja....

po za tym błyszczyki EL - ja jeszcze nei płaciłam ale używałam lilac i peach i tel lilac dla mnie cudny
i fajnie w usta szczypie
czy któraś z was ma toffe i wie jak kolor?

róż smashboxa.... wiecie co chyba zamówię - brak u mnie kasy ale... tak opisujecie czytałąm opinie... zobaczmy najwyżej komuś sprezentuje (moja siostra łyknie wszytsko! ;-))

i dziewczęta..
wiem ze temat wałkowany był 1000 krotnie... paypal.
powiedzcie mi tylko (płacę pierwszy raz w ten sposób)
nie zapłaciłam jeszcze ale czy powinnam teraz juz dostać jakies info na maila od truskawy?
nie zapisałam sobie kwoty polskiej mam tylko wartość USD czyli zapłacić w USD?
i czy na stronie paypal jest to w jakiś sposób widoczne ze powinnam zapłacić TRU czy ja tylko mam to w pamięci?

wy wasze zamówienia pamiętacie (jeśli macie ich do zapłacenia np 4)?
zapisujecie? czy właśnie paypal za was to pamięta?

jeszcze raz przepraszam....jeśli któraś ma cierpliwość jeszcze do tych samych pytań to proszę odpowiedzcie
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:03   #4127
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

jeszcze raz przepraszam....jeśli któraś ma cierpliwość jeszcze do tych samych pytań to proszę odpowiedzcie [/QUOTE]

Jeśli nie zapłaciłaś przechodząc automatycznie ze str truskawy na stronę paypal'a, dostaniesz potwierdzenie zamówienia i tam będziesz miała dane - nr zamówienia i należną kwotę.
Następnie wchodzisz na paypal i przelewasz na adres truskawy (paypal@strawberrynet.com) kwotę - ja to robię w zlotówkach zeby nie płacić za przewalutowanie. W opisie transakcji (jak przejdziesz na drugą stronę w trakcie przesyłania kasy) wpisujesz payment for the order.... Sam paypal nie wyswietli Ci, że masz coś wysłać, sama musisz zainicjować transakcję - natomiast po zapłacie paypal pokazuje ostatnie tramsakcje zrealizowane.
Czasem nie przychodzi mi potwierdzenie zamówienia, ale i tak przelewam i zaraz mam wysyłkę.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 12:02   #4128
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
Witam,
pora nie ludzka a ja na nogach...

Dimiti ja też ma Zirh z tym samym kodem ... TZ wyszło podrażnienie na twarzy ale on ma twarzjak buzia naszej córki ledwo co a juz go wysypuje.

wcześniej był bardzo zadowolony teraz na mnie bluźni

Vichy jego twarz nie toleruje tak jak i moja....

po za tym błyszczyki EL - ja jeszcze nei płaciłam ale używałam lilac i peach i tel lilac dla mnie cudny
i fajnie w usta szczypie
czy któraś z was ma toffe i wie jak kolor?

róż smashboxa.... wiecie co chyba zamówię - brak u mnie kasy ale... tak opisujecie czytałąm opinie... zobaczmy najwyżej komuś sprezentuje (moja siostra łyknie wszytsko! ;-))

i dziewczęta..
wiem ze temat wałkowany był 1000 krotnie... paypal.
powiedzcie mi tylko (płacę pierwszy raz w ten sposób)
nie zapłaciłam jeszcze ale czy powinnam teraz juz dostać jakies info na maila od truskawy?
nie zapisałam sobie kwoty polskiej mam tylko wartość USD czyli zapłacić w USD?
i czy na stronie paypal jest to w jakiś sposób widoczne ze powinnam zapłacić TRU czy ja tylko mam to w pamięci?

wy wasze zamówienia pamiętacie (jeśli macie ich do zapłacenia np 4)?
zapisujecie? czy właśnie paypal za was to pamięta?

jeszcze raz przepraszam....jeśli któraś ma cierpliwość jeszcze do tych samych pytań to proszę odpowiedzcie
no to niestety musze do nich pisac jeszcze o ten Zirh:/ w koncu to ma byc prezent dla Taty a on taki przewrazliwiony jest jezeli chodzi o niego, ze wiesz

rozyki smashboxa sa cudne
ja mam OC na wszystkie zamowienia wiec pamietam o nich zawsze mam w zlotowkach ceny podane. Jak wchodze na paypala to adres tru jest zapamietany, ale oni nie maja czegos takiego w pamieci, ze maja ci przypomniec, ze wisza ci jeszcze 4 niezaplacone zamowienia. Tru czasem wysyla przypomnienie, zeby zaplacic ale to na normalna poczte
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 12:52   #4129
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
j
Jeśli nie zapłaciłaś przechodząc automatycznie ze str truskawy na stronę paypal'a, dostaniesz potwierdzenie zamówienia i tam będziesz miała dane - nr zamówienia i należną kwotę.
no na razie nic nie dostałam

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
jNastępnie wchodzisz na paypal i przelewasz na adres truskawy (paypal@strawberrynet.com) kwotę - ja to robię w zlotówkach zeby nie płacić za przewalutowanie. W opisie transakcji (jak przejdziesz na drugą stronę w trakcie przesyłania kasy) wpisujesz payment for the order.... Sam paypal nie wyswietli Ci, że masz coś wysłać, sama musisz zainicjować transakcję - natomiast po zapłacie paypal pokazuje ostatnie tramsakcje zrealizowane.
Czasem nie przychodzi mi potwierdzenie zamówienia, ale i tak przelewam i zaraz mam wysyłkę.
wielkie dzięki..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ja mam OC na wszystkie zamowienia wiec pamietam o nich zawsze mam w zlotowkach ceny podane. Jak wchodze na paypala to adres tru jest zapamietany, ale oni nie maja czegos takiego w pamieci, ze maja ci przypomniec, ze wisza ci jeszcze 4 niezaplacone zamowienia. Tru czasem wysyla przypomnienie, zeby zaplacic ale to na normalna poczte
czyli teoretycznie powinnam dostać OC?
któego nie mam?
jest szansa ze skoro zamówienie było złożone w czwratek to OC przyjdzie mi dziś??

Dzięki

OK pierwszy raz najwyżej zapałcę w $ zależy mi na zamówieniu bo złapałam jeszcze mój odcien superfita a juz go nie ma

dimiti i nie kuś tymi różami smashboxa
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 13:00   #4130
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
no na razie nic nie dostałam



wielkie dzięki..



czyli teoretycznie powinnam dostać OC?
któego nie mam?
jest szansa ze skoro zamówienie było złożone w czwratek to OC przyjdzie mi dziś??

Dzięki

OK pierwszy raz najwyżej zapałcę w $ zależy mi na zamówieniu bo złapałam jeszcze mój odcien superfita a juz go nie ma

dimiti i nie kuś tymi różami smashboxa
no jak dajesz cos do koszyka i pozniej przechodzisz przez te podsumowania, adres itd to na koncu jest platnosc albo karta albo paypalem- wpisujesz w okienku swoj adresik paypala i klikasz podsumowanie no i wychodzi ci ta strona cala z nr zamowienia co zamowilas za ile itd no i to powinni ci wyslac na maila- jak ci od czwartku nie wyslali to no nie wiem czy dostaniesz:/ troche dlugo to schodzi cos...

heh ja kusze clinique i smashboxem obowiazkowo z clinique mam jeszcze 3 rozyki do upolowania a ze smasha tez tak jakos super sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 14:03   #4131
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ja znów nie dostaję OC na swoje zamówienia. Nie wiem co się z tru dzieje. Ale piszę do nich, zeby mi przysłali OCi za chwilę mam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:41   #4132
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny, jak tu cisza, niczym nie kusicie
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:39   #4133
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tu cisza, niczym nie kusicie
ja jestem obrażona
chciałam kupić sobie najpierw z MACA cloudbursta, potem stwierdziłam że z granatowymi drobinkami jednak nie i że fajniejszy będzie top kont bo ma drobinki fioletowe - i sie napaliłam jak głupia, a potem przeczytałam opinie w necie i nie były najlepsze
i już nie wiem czy brać czy nie bo sie bardzo zniechęciłam a chciałabym jeszcze jakiegoś MACa
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 22:07   #4134
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

O Macu nie nie powiem, bo jeszcze w życiu nic tej firmy nie miałam, choć to chyba się zmieni, bo Mari tak pięknie opisuje różyki Maca, że jestem bliska zakupu jednego z nich - personal style
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 00:59   #4135
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tu cisza, niczym nie kusicie
Cisza bo ceny skoczyły do góry nieco i nadal nie ma fajnych promocji Z tych nudów zaczęłam zastanawiać się nad własną przyszłością (dramat)

ps. Róż clinique jest fantastyczny. Bez dwóch zdań
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 02:03   #4136
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Cisza bo ceny skoczyły do góry nieco i nadal nie ma fajnych promocji Z tych nudów zaczęłam zastanawiać się nad własną przyszłością (dramat)

ps. Róż clinique jest fantastyczny. Bez dwóch zdań
I jakie wnioski w zwiazku z przyszloscia?

btw: jak nie masz co kupic to polecam Shimmer Brick Bobbi Brown. Mam wersje Pink i jest cudowna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 06:44   #4137
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jak dajesz cos do koszyka i pozniej przechodzisz przez te podsumowania, adres itd to na koncu jest platnosc albo karta albo paypalem- wpisujesz w okienku swoj adresik paypala i klikasz podsumowanie no i wychodzi ci ta strona cala z nr zamowienia co zamowilas za ile itd no i to powinni ci wyslac na maila- jak ci od czwartku nie wyslali to no nie wiem czy dostaniesz:/ troche dlugo to schodzi cos...
no właśnie o tym pisałam dziękuję

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja kusze clinique i smashboxem obowiazkowo z clinique mam jeszcze 3 rozyki do upolowania a ze smasha tez tak jakos super sa
kusicielko...
to smashbox zamówiony, a clinique które kolorki warto próbować? i jaka cena jest dobrą cena? truskawkowa jest OK?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

ps. Róż clinique jest fantastyczny. Bez dwóch zdań
to trzeba mi kupić

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18204528]

btw: jak nie masz co kupic to polecam Shimmer Brick Bobbi Brown. Mam wersje Pink i jest cudowna .[/QUOTE]

hmmm
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 07:36   #4138
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18204528]I jakie wnioski w zwiazku z przyszloscia?

btw: jak nie masz co kupic to polecam Shimmer Brick Bobbi Brown. Mam wersje Pink i jest cudowna .[/QUOTE]
potwierdzam ja tez mam pink i bardzo go lubie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:16   #4139
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
O Macu nie nie powiem, bo jeszcze w życiu nic tej firmy nie miałam, choć to chyba się zmieni, bo Mari tak pięknie opisuje różyki Maca, że jestem bliska zakupu jednego z nich - personal style
Słowa nie cofam Polecam z czystym sercem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:27   #4140
Amelia57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny, powiedzcie proszę, jak rozszyfrować kod emulsji Zirh Defend 06308? Dostałam dzisiaj i nie wiem, czy jest ok.
Amelia57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.