Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 08:50   #4111
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Po wczorajszym hennowaniu, jak zwykle 100 % satysfakcji
Wrzucę później zdjęcia do galerii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziwaz1.jpg (115,7 KB, 112 załadowań)
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:58   #4112
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Kornelia90 Pokaż wiadomość
pochwal się czy dwu etapowe złapało na czarno czarno bez rudości , bo ja też już mam naturalną khadi i indygo i zabieram się w najbliższym casie do tego i liczę na miłą niespodziankę
Hm, na razie widzę małe przebłyski rudości pod swiatło, ale ogólnie włosy sa czarne. Po czarnej Khadi z góry miałam wiecej brązowego (ale to na odrostach), liczę, że będa jeszcze ciemniały jak obiecują w ulotce, ale jak nie to i tak są piękne. Nie potrafię wrzucać zdjęć w posty, bo wkleiłam bym kilka. Może jak znajdę czas to poszukam jak wkleić fotki.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:05   #4113
Kornelia90
Raczkowanie
 
Avatar Kornelia90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

po prostu daj odpowiedz a nie cytuj , i tam na dole będzie napisane zaawansowane (dodawanie fotek) czekam na zdjęcia
Kornelia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:10   #4114
nowa_wizazystka
Raczkowanie
 
Avatar nowa_wizazystka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Wiecie co,nie wiem jaką ja miałam hennę,ale,że to była henna fo fakt.PO wsypaniu proszku do pojmniczka i dolaniu wody,nagle mi zgęstniała trudno mi było ją nałożyć na włosy,a po nałożeniu wyglądałam jak Shrek wytaplany w swoim bagienku.Potem nawet trudno mi było ją zmyć.Nie mam pojęcia,co to było za dziadostwo?.Bo widziałam inne henny,ale tę miałam po raz pierwszy.
nowa_wizazystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:36   #4115
Kornelia90
Raczkowanie
 
Avatar Kornelia90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez nowa_wizazystka Pokaż wiadomość
Wiecie co,nie wiem jaką ja miałam hennę,ale,że to była henna fo fakt.PO wsypaniu proszku do pojmniczka i dolaniu wody,nagle mi zgęstniała trudno mi było ją nałożyć na włosy,a po nałożeniu wyglądałam jak Shrek wytaplany w swoim bagienku.Potem nawet trudno mi było ją zmyć.Nie mam pojęcia,co to było za dziadostwo?.Bo widziałam inne henny,ale tę miałam po raz pierwszy.
a jaka nazwa tej henny ?
Kornelia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:39   #4116
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Po wczorajszym hennowaniu, jak zwykle 100 % satysfakcji
Wrzucę później zdjęcia do galerii.
Włoski cudneeeee.....aleeeee.... .ten PAJĄK w tle....
malwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:15   #4117
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez nowa_wizazystka Pokaż wiadomość
Wiecie co,nie wiem jaką ja miałam hennę,ale,że to była henna fo fakt.PO wsypaniu proszku do pojmniczka i dolaniu wody,nagle mi zgęstniała trudno mi było ją nałożyć na włosy,a po nałożeniu wyglądałam jak Shrek wytaplany w swoim bagienku.Potem nawet trudno mi było ją zmyć.Nie mam pojęcia,co to było za dziadostwo?.Bo widziałam inne henny,ale tę miałam po raz pierwszy.
Może wlałaś za mało wody?
Co to była za henna?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 12:30   #4118
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Kornelia90 Pokaż wiadomość
po prostu daj odpowiedz a nie cytuj , i tam na dole będzie napisane zaawansowane (dodawanie fotek) czekam na zdjęcia
Popołudniu wkleję fotki. Włosy są czarne, ale w niektórych miejscach w świetle mają brązowe przebłyski, ale mnie się podobają.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:45   #4119
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Hennowanie chyba nie jest dla mnie. A przynajmniej nie mieszankami, które trzeba zakwaszać znów mnie podrażnia i nawet jak się gdzieś ubrudziłam henną i szybko zmyłam mam wielką czerwoną plamę. Tym razem mam na głowie pół na pół hennę zakwaszoną cytryną(z ostatniego hennowania) i henne z amla i jatrophą. Może to wina tej części henny zakwaszonej cytryną? W sumie nie swędzi mnie tak mocno jak za pierwszym razem. Następnym razem będę hennowała samą henną z amlą i jatrophą, może będzie lepiej. A jak nie to jeszcze spróbuję zrobić jeszcze gloss, a jak to nie pomoże to zostanie wypróbowanie zwykłej henny z hibiskusem... Nie poddam się tak łatwo!


A w ogóle mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze rozumiem politykę Khadi z rozdawaniem farb- jak wysłałam im fotki po hennowaniu naturalną henną i wzięłam za to hennę z amlą i jatrophą to mogę im jeszcze raz wysłać zdjęcia po hennowaniu inną farbą(czyli w tym przypadku z amlą i jatrophą) i dostane znowu farbę?

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2012-03-17 o 12:46
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:49   #4120
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Po wczorajszym hennowaniu, jak zwykle 100 % satysfakcji
Wrzucę później zdjęcia do galerii.
Piękny kolor!
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:12   #4121
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Wklejam fotki po dwustopniowym hennowaniu: henna naturalna wczoraj i dzisiaj indygo. Zdjęcia wklejam też do galerii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02846.jpg (88,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02848.jpg (66,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02851.jpg (87,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02856.jpg (96,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02859.jpg (222,8 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez czarnaasia
Czas edycji: 2012-03-21 o 08:23
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 15:32   #4122
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez czarnaasia Pokaż wiadomość
Wklejam fotki po dwustopniowym hennowaniu: henna naturalna wczoraj i dzisiaj indygo. Zdjęcia wklejam też do galerii.
Piękna czerń!
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:48   #4123
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Po wczorajszym hennowaniu, jak zwykle 100 % satysfakcji
Wrzucę później zdjęcia do galerii.
Cytat:
Napisane przez malwes Pokaż wiadomość
Włoski cudneeeee.....aleeeee.... .ten PAJĄK w tle....
faktycznie kolor wyszedł super
a pająka bym się bała to już wiemy skąd nick
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:35   #4124
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
A w ogóle mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze rozumiem politykę Khadi z rozdawaniem farb- jak wysłałam im fotki po hennowaniu naturalną henną i wzięłam za to hennę z amlą i jatrophą to mogę im jeszcze raz wysłać zdjęcia po hennowaniu inną farbą(czyli w tym przypadku z amlą i jatrophą) i dostane znowu farbę?
tak, ja tak robiłam i dostałam
Cytat:
Napisane przez czarnaasia Pokaż wiadomość
Wklejam fotki po dwustopniowym hennowaniu: henna naturalna wczoraj i dzisiaj indygo. Zdjęcia wklejam też do galerii.
wow ładna czerń, jak malowałam indygo to mi taka głęboka czerń nie wyszła, zresztą szybko zeszła
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:51   #4125
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Sylvi300, a jak indygo Ci się spłukało to jaki kolor wyszedł? Zastanawiam się czy u mnie pojawi się mahoń jaki wyszedł po farbowaniu naturalną henną. Bo podobno czerwienie i rudości wypłukują się gorzej.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:52   #4126
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Hennowanie chyba nie jest dla mnie. A przynajmniej nie mieszankami, które trzeba zakwaszać znów mnie podrażnia i nawet jak się gdzieś ubrudziłam henną i szybko zmyłam mam wielką czerwoną plamę.
Ariada, a próbowałaś dodać Amli i zalewać samą wodą. Ewentualnie bez Amli np. zaparzonym rumiankiem?
malwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:53   #4127
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez czarnaasia Pokaż wiadomość
Sylvi300, a jak indygo Ci się spłukało to jaki kolor wyszedł? Zastanawiam się czy u mnie pojawi się mahoń jaki wyszedł po farbowaniu naturalną henną. Bo podobno czerwienie i rudości wypłukują się gorzej.
taki ciemny brąz
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:13   #4128
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez malwes Pokaż wiadomość
Ariada, a próbowałaś dodać Amli i zalewać samą wodą. Ewentualnie bez Amli np. zaparzonym rumiankiem?
Następnym razem będę hennowała mieszanką a&j bez dodatkowego zakwaszania. Zobaczymy jak to będzie.


A hennę dziś spłukałam po ok. 2 godzinach. W sumie to nie widzę dużej różnicy w kolorze, ale wydaje mi się, że jak się utleni to wyjdzie nieco ciemniejszy niż po czystej hennie. Odrosty trochę lepiej chwyciły tym razem.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:13   #4129
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Witam nigdy wcześniej nie używałam henny i mam kilka pytań przeglądałam troche stron w tym wątku ale jednak jest zbyt rozbudowany abym szybko znalazła to co mnie nurtuje, tak więc proszę o informację :
po 1sze ile trzeba odczekać od chemicznego farbowania zanim użyje się henny ?
po 2gie - Chcę użyć farby ciemny brąz albo kasztanowy firmy khadi, domyślam się, że ciemny wychodzi bardziej popielato (a zależy mi właśnie na zimnym popielatym odcieniu), ale obawiam się że wyjdzie zbyt ciemno, czy można coś zrobić aby tego uniknąć?
I jeszcze jedno - mam troche zielonej poświaty na włosach, zostanie to zneutralizowane ?

A na koniec dodam, że jak będę mieć dłuższe włosy chcę mieć je czerwone/winośniowe/machoniowe ... coś w ten deseń. Jak będę hennować włosy tym ciemnym brązem przez powiedzmy 6 miesięcy, czyli 3-4 razy, to czy dam rade uzyskać taki kolor włosów ? np. nakładając naturalną henne ?
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 19:27   #4130
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
przeglądałam troche stron w tym wątku ale jednak jest zbyt rozbudowany abym szybko znalazła to co mnie nurtuje
wątek jest rozbudowany a na górze jest wyszukiwarka tegoż wątku
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:39   #4131
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Morenita91 Pokaż wiadomość
Już dodaję do załącznika.
Wypróbowałabym gloss z orzechowym brązem obejrzyj sobie zdjęcia w galerii i na stronie khadi.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez malwes Pokaż wiadomość
Włoski cudneeeee.....aleeeee.... .ten PAJĄK w tle....
Dopiero zauważyłam

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
Witam nigdy wcześniej nie używałam henny i mam kilka pytań przeglądałam troche stron w tym wątku ale jednak jest zbyt rozbudowany abym szybko znalazła to co mnie nurtuje, tak więc proszę o informację :
po 1sze ile trzeba odczekać od chemicznego farbowania zanim użyje się henny ?
po 2gie - Chcę użyć farby ciemny brąz albo kasztanowy firmy khadi, domyślam się, że ciemny wychodzi bardziej popielato (a zależy mi właśnie na zimnym popielatym odcieniu), ale obawiam się że wyjdzie zbyt ciemno, czy można coś zrobić aby tego uniknąć?
I jeszcze jedno - mam troche zielonej poświaty na włosach, zostanie to zneutralizowane ?

A na koniec dodam, że jak będę mieć dłuższe włosy chcę mieć je czerwone/winośniowe/machoniowe ... coś w ten deseń. Jak będę hennować włosy tym ciemnym brązem przez powiedzmy 6 miesięcy, czyli 3-4 razy, to czy dam rade uzyskać taki kolor włosów ? np. nakładając naturalną henne ?
Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz w wątku...
1. Możesz hennować od razu, nie trzeba czekać. Jeden warunek - henna nie może mieć chemicznych dodatków.
2. Nie wiem czy można "rozjaśnić" ciemny brąz, może dosypując cassię? Nie mam pojęcia :/
Zielona poświata, skąd?

Moim zdaniem nie rozjaśnisz ciemnego brązu w ten sposób na Twoim miejscu spróbowałabym coś jaśniejszego...zawsze łatwiej przyciemnić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:42   #4132
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny trzymajcie kciuki. Myłam 4 dni z rzędu szamponem oczyszczającym i dziś peelingowałam włosy glinką rhassoul. Mam ingygo+ciemny brąz na włosach. Może wreszcie chwyci odrosty
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:44   #4133
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wątek jest rozbudowany a na górze jest wyszukiwarka tegoż wątku
używałam wyszukiwarki, wpisując np. słowo "czerwone" wyskakuje mi kilka stron postów, a żeby znaleźc odpowiedzi na wszystko o co pytałam, musiałabym poświęcić tak na oko za 2h, poszukać, poczytać, wgłębić się w lekturę... szkoda mi czasu, mam na głowie inne rzeczy, wolałam zapytać, licząc że jakaś dobra dusza odpowie, to nie boli przecież...

rozumiem jak ktoś pyta o coś co można bez problemu odnaleźć, to można się denerwować, sama nie lubię jak ludzie zakładają tematy typu "a co to jest henna?" ale np. nie tak łatwo znaleźć odpowiedź czy henna zneutralizuje zieleń i jak to będzie z uzyskaniem czerwieni po farbowaniu ciemnym brązem.


Zielona poświata stąd, że kiedyś miałam platynę, którą niedawno przyciemniłam no i wyszła zieleń... :/

Edytowane przez doniek
Czas edycji: 2012-03-17 o 19:45
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:48   #4134
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Myłam 4 dni z rzędu szamponem oczyszczającym i dziś peelingowałam włosy glinką rhassoul. Mam ingygo+ciemny brąz na włosach. Może wreszcie chwyci odrosty
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
Zielona poświata stąd, że kiedyś miałam platynę, którą niedawno przyciemniłam no i wyszła zieleń... :/
Oj...a masz zdjęcie włosów? W kolorze oczywiście tak będzie łatwiej coś doradzić.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:55   #4135
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
używałam wyszukiwarki, wpisując np. słowo "czerwone" wyskakuje mi kilka stron postów, a żeby znaleźc odpowiedzi na wszystko o co pytałam, musiałabym poświęcić tak na oko za 2h, poszukać, poczytać, wgłębić się w lekturę... szkoda mi czasu, mam na głowie inne rzeczy, wolałam zapytać, licząc że jakaś dobra dusza odpowie, to nie boli przecież...

rozumiem jak ktoś pyta o coś co można bez problemu odnaleźć, to można się denerwować, sama nie lubię jak ludzie zakładają tematy typu "a co to jest henna?" ale np. nie tak łatwo znaleźć odpowiedź czy henna zneutralizuje zieleń i jak to będzie z uzyskaniem czerwieni po farbowaniu ciemnym brązem.
wpisałam w wyszukiwarkę twoje pytanie i kurcze udało się znaleźć odpowiednie posty z odpowiedzią https://wizaz.pl/search/index.php?ca...&szukaj=Szukaj
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:55   #4136
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

tak wyglądają, ja w sumie tej zieleni nie widzę, ale znajomi mówią że na dworzu w świetle naturalnym jest widoczna, dawniej baardziej rzucała się w oczy, szczególnie na końcach, denerwowało mnie to i postanowiłam je obciąć

Miskaa78 - nie mówię że nie znajdzie się tych odpowiedzi, mówię że to co mnie nurtuje najbardziej trudniej znaleźć, zapewne było to wszystko już tutaj poruszane, ale żeby to odszukać trzeba poświęcić dużo czasu, więc poleciałam z "górki" i zapytałam od razu o wszystko. Jakbym miała jedno małe pytanko to już bym poświęciła troche czasu i poszukała żeby wam głowy nie zawracać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajajaja.jpg (15,1 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez doniek
Czas edycji: 2012-03-17 o 19:58
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:59   #4137
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

no i jestem po - zużyłam ok. 80 g a i tak było duuuużo błotka, tę resztkę sobie zostawię na ewentualne maźnięcie samych odrostów
w końcu khadi rozrabiałam zaparzonym rumiankiem i sokiem z jednej cytrynyn, bardzo ciepłym rumiankiem - nie miałam czasu na dojrzewanie henny przez 12 godzin trzymałam ok. 5 godzin. i jest ok bez szału, bo krwistej czerwieni nie ma ale się chyba trzeba pogodzić że henną na moich włosach tej czerwieni [chyba że w słońcu ] nie będzie, ale jest super równy ładny kolor, rudy brązik poświęciłam się i nie odżywkowałam żeby się to to mogło do woli teraz utleniać ogólnie proszek eld nie ustępował jakością khadi - jeśli chodzi o delikanty miał i łatwość nakładania, kolor przyjdzie za parę dni oceniać, ale eld bez dodatków dawał mi naprawdę podobne efekty
jeno tera skalp swędzi od cytryny :P
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:50   #4138
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
faktycznie kolor wyszedł super
a pająka bym się bała to już wiemy skąd nick
Dokładnie mój nieodłączny towarzysz niedoli
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:03   #4139
racuchy52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

No i pierwszy raz za mną. :d Piękny kolor, fajne refleksy w słońcu.

Tak się do tego zabierałem, tyle przygotowań a w momencie już nakładania mieszanki zorientowałem się, że nie mam na dłoniach rękawiczek... Jeszcze trochę trza poszorować za paznokciami. :|

Słuchajcie - czy mogę stosować na tak pofarbowane włosy Hennę WAX?
Ciekawy jestem ile w ogóle ten kolor się utrzyma przy częstotliwości mycia głowy szamponem co 2 dni..
racuchy52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:52   #4140
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Myłam 4 dni z rzędu szamponem oczyszczającym i dziś peelingowałam włosy glinką rhassoul. Mam ingygo+ciemny brąz na włosach. Może wreszcie chwyci odrosty
Trzymam mocno kciuki!
malwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.