Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 11:33   #3121
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Wesołych i rodzinnych Świat dla Was i Waszych bliskich,
pomyślności i odwagi do spełniania marzeń w nadchodzącym Nowym Roku


i dla nas wszystkich nowej eko linii spełniającej nasze najskrytsze wymagania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 12:27   #3122
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Pogodnych świąt i cudownego całego roku naturalnie
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 13:08   #3123
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja również życzę wam zdrowych i spokojnych świąt pełnych odpoczynku i radosnych chwil No i oczywiście samych wspaniałości pod choinką
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 17:25   #3124
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kochane Zdrowych Spokojnych i Wesolych Swiat! Chcialam sie pozalic po pierwsze na amle. Zrobilam z niej maske na wlosy, ktora z mojej pieknej platyny zrobila kurczaka wielkanocnego:m ur: Po drugie na pat&rub 27 pazdziernika kupowalam balsamy do ciala i kremy do stop z linii rozgrzewajacej. Kremy rozdalam jako prezenty miedzy innymi pod choinke i coz sie wczoraj dowiedzialam 4 na 5 kremow sa przeterminowane!!! W pazdzierniku sprzedali mi kremy wazne do wrzesnia jestem wsciekla skoro nowe kosmetyki maja date waznosci do 2014 to te kremy lezaly tam min 2 lata. Nie wiem co mam zrobic, na pewno napiszd maila do nich. Nie wiem czy poruszac sprawe na fejsie? Co radzicie dziewczyny? Problem tez jest tego typu ze nie mam tych felernych opakowan juz tylko foto

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-12-25 o 09:46
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 10:32   #3125
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Świetny wątek, dołączam
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 11:43   #3126
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Effcia ale porażka z p&r dać komuś w prezencie przeterminowane kosmetyki to straszny wstyd....Ale Cię urządzili Pisz gdzie się da!!!! Opisz sytuacje tak, jaka jest, że dopiero osoby obdarowane poinformowały Cię o upływie ich terminu


Mi Młoda ufarbowała włosy khadi - ale komfort użycia
pierwszy raz zastosowałam gotową mieszankę henna + amla (w takiej metalowej puszce) i powiem Wam, że jestem zachwycona kolor jest piękny, ciemnoczekoladowy, dość ciepły, i mieni się lekko na wiśniowo!
Przygotowanie jest dziecinne proste, bo miesza się tylko proszek z gorącą wodą nic nie spływa, nic się nie kruszy, wystarczą 2 godziny na włosach. Jestem na tak!

Muszę zrobić remanent noworoczny.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:30   #3127
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Po drugie na pat&rub 27 pazdziernika kupowalam balsamy do ciala i kremy do stop z linii rozgrzewajacej. Kremy rozdalam jako prezenty miedzy innymi pod choinke i coz sie wczoraj dowiedzialam 4 na 5 kremow sa przeterminowane!!! W pazdzierniku sprzedali mi kremy wazne do wrzesnia jestem wsciekla skoro nowe kosmetyki maja date waznosci do 2014 to te kremy lezaly tam min 2 lata. Nie wiem co mam zrobic, na pewno napiszd maila do nich. Nie wiem czy poruszac sprawe na fejsie? Co radzicie dziewczyny? Problem tez jest tego typu ze nie mam tych felernych opakowan juz tylko foto
Przede wszystkim napisz im maila z prośbą o wymianę
jak nie będą odpisywać to wtedy fejs
ale niezły numer, nie do pomyślenia....

anula_ga
pokaż kolor
i powodzenia z remanentem!

ja może też zrobię, bo ostatnio duuuużo denkuję
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 13:34   #3128
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia ale porażka z p&r dać komuś w prezencie przeterminowane kosmetyki to straszny wstyd....Ale Cię urządzili Pisz gdzie się da!!!! Opisz sytuacje tak, jaka jest, że dopiero osoby obdarowane poinformowały Cię o upływie ich terminu


Mi Młoda ufarbowała włosy khadi - ale komfort użycia
pierwszy raz zastosowałam gotową mieszankę henna + amla (w takiej metalowej puszce) i powiem Wam, że jestem zachwycona kolor jest piękny, ciemnoczekoladowy, dość ciepły, i mieni się lekko na wiśniowo!
Przygotowanie jest dziecinne proste, bo miesza się tylko proszek z gorącą wodą nic nie spływa, nic się nie kruszy, wystarczą 2 godziny na włosach. Jestem na tak!

Muszę zrobić remanent noworoczny.......
Ano siara na calego myslalam, ze sie spale ze wstydu nigdy by mi do glowy nie przyszlo, zeby taka firma wyciela taki numer. Zrazilam sie strasznie do p&r mimo, ze kilka ich kosmetykow uwazam za bardzo udane. Zobaczymy jak sie zachowaja po moim mailu. Dobrze, ze kosmetyki dostaly moje najblizsze przyjaciolki wiec jakos im to bede musiala wynagrodzic. Najlepsze jest to, ze jeden balsam sobie zostawilam i on jest wazny do listopada 2013
Remanent powiadasz ... u mnie to by byla niekonczaca sie historiaale trzymam kciuki i daj znac jak poszlo

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Przede wszystkim napisz im maila z prośbą o wymianę
jak nie będą odpisywać to wtedy fejs
ale niezły numer, nie do pomyślenia....

anula_ga
pokaż kolor
i powodzenia z remanentem!

ja może też zrobię, bo ostatnio duuuużo denkuję
Problem w tym, ze czesc dziewczyn wraz z felernymi balsamami rozjechala sie juz po swiecie wiec opakowan raczej nie zdobede mam tylko zdjecia Zobaczymy napisze dzis maila.
Ostatnio mam dobra passe w tych sprawach wygralam sprawe z grouponem chociaz 90% winy lezalo po mojej stronie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:58   #3129
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Przede wszystkim napisz im maila z prośbą o wymianę
jak nie będą odpisywać to wtedy fejs
ale niezły numer, nie do pomyślenia....

anula_ga
pokaż kolor
i powodzenia z remanentem!

ja może też zrobię, bo ostatnio duuuużo denkuję
doszłam do wniosku, że przy tej pogodzie zdjęcie będzie kiepskie, a poza tym moje aparaty i tak oszukują jak znam życie to na zdjęciu kolor będzie duużo jasniejszy
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ano siara na calego myslalam, ze sie spale ze wstydu nigdy by mi do glowy nie przyszlo, zeby taka firma wyciela taki numer. Zrazilam sie strasznie do p&r mimo, ze kilka ich kosmetykow uwazam za bardzo udane. Zobaczymy jak sie zachowaja po moim mailu. Dobrze, ze kosmetyki dostaly moje najblizsze przyjaciolki wiec jakos im to bede musiala wynagrodzic. Najlepsze jest to, ze jeden balsam sobie zostawilam i on jest wazny do listopada 2013
Remanent powiadasz ... u mnie to by byla niekonczaca sie historiaale trzymam kciuki i daj znac jak poszlo


Problem w tym, ze czesc dziewczyn wraz z felernymi balsamami rozjechala sie juz po swiecie wiec opakowan raczej nie zdobede mam tylko zdjecia Zobaczymy napisze dzis maila.
Ostatnio mam dobra passe w tych sprawach wygralam sprawe z grouponem chociaz 90% winy lezalo po mojej stronie
zniechęciłam sie do remanentu po pierwszym pudełku - mam w nim nowe, nieuzywane kosmetyki. Do tego z próbkami nawet nie robię podejścia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 15:34   #3130
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

a może ja się skuszę na taki remanent? będzie pewnie kiepsko, ale trudno - trza w końcu zrobić porządek zdenkować parę rzeczy, bo już mam w planach kolejne kosmetyki a kiedy zużywać, jak nie teraz? potem z dzieckiem to pewnie się ucieszę, jak zęby będę mogła umyć
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 18:04   #3131
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Effa

Napisz wpierw maila i jak będzie cisza to dawaj na fecebooka.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-12-25 o 18:08
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 18:10   #3132
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

w ramach wstępnych porządków znalazłam masę próbek firmowych i właśnie zużyłam glinkę różową cattiera (gotową maskę) i krem eubiony miodowy. Maska fajna a krem ma przyjemnie króciutki skład i jest przyjemny w użyciu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 18:41   #3133
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
doszłam do wniosku, że przy tej pogodzie zdjęcie będzie kiepskie, a poza tym moje aparaty i tak oszukują jak znam życie to na zdjęciu kolor będzie duużo jasniejszy

zniechęciłam sie do remanentu po pierwszym pudełku - mam w nim nowe, nieuzywane kosmetyki. Do tego z próbkami nawet nie robię podejścia
racja ja wciąż nie mogą podjąć decyzji, czy się hennować, czy nie...

prawdziwe skarby macie poukrywane w domach
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 19:55   #3134
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w ramach wstępnych porządków znalazłam masę próbek firmowych i właśnie zużyłam glinkę różową cattiera (gotową maskę) i krem eubiony miodowy. Maska fajna a krem ma przyjemnie króciutki skład i jest przyjemny w użyciu.
próbujesz nas kusić czy co?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 22:57   #3135
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cześć dziewczyny, pozawracam Wam trochę d*pę to jest chyba odpowiedni wątek do zadania tego pytania.
Otóż - niedawno zaczęłam się interesować pielęgnacją naturalną, przejrzałam Wasz wątek, poczytałam, jakich składników unikać i mam zamiar powoli kompletować nowe kremy, mleczka, maseczki itd itp.
I tu się zgubiłam
mianowicie - przejrzałam oferty kilku sklepów internetowych oraz sprawdziłam, jakie kosmetyki pojawiały się w tym wątku - m. innymi trafiłam na Bajkał, Avę. Jednak po przeczytaniu składu przykładowych kremów czy szamponów co chwilę trafiałam na parfum czy silikony.
Także teraz pytanie - czy najlepiej będzie szukać kosmetyków z certyfikatem? Jakie sklepy polecacie? Składniki kosmetyków niestety nie są podane procentowo i nie wiem, który kosmetyk będzie rzeczywiście miał te 95% s. naturalnych. kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać
Dodam tylko, że mam 21 lat, cerę mieszaną, bez większych problemów, oprócz zaczerwienienia na prawym policzku, które mam chyba od zawsze
Z góry dzięki za wszystkie wskazówki dla początkującej
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 08:34   #3136
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pozawracam Wam trochę d*pę to jest chyba odpowiedni wątek do zadania tego pytania.
Otóż - niedawno zaczęłam się interesować pielęgnacją naturalną, przejrzałam Wasz wątek, poczytałam, jakich składników unikać i mam zamiar powoli kompletować nowe kremy, mleczka, maseczki itd itp.
I tu się zgubiłam
mianowicie - przejrzałam oferty kilku sklepów internetowych oraz sprawdziłam, jakie kosmetyki pojawiały się w tym wątku - m. innymi trafiłam na Bajkał, Avę. Jednak po przeczytaniu składu przykładowych kremów czy szamponów co chwilę trafiałam na parfum czy silikony.
Także teraz pytanie - czy najlepiej będzie szukać kosmetyków z certyfikatem? Jakie sklepy polecacie? Składniki kosmetyków niestety nie są podane procentowo i nie wiem, który kosmetyk będzie rzeczywiście miał te 95% s. naturalnych. kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać
Dodam tylko, że mam 21 lat, cerę mieszaną, bez większych problemów, oprócz zaczerwienienia na prawym policzku, które mam chyba od zawsze
Z góry dzięki za wszystkie wskazówki dla początkującej
Polecam Ci Baikal, nie wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne, ale godne uwagi i niedrogie. Ich producent ma także inne bardzije naturalne marki, np Natura Sbierica, Planeta Organica, Love 2 Mix, warto w nie zainwestować, mają duże pojemności, nie trzeba się aż tak przejmować tym parfum w składzie, bo mimo wszystko są to bardzo naturalne produkty, których odpowiednikowo nie znajdziesz na drogeryjnych czy aptecznych półkach. Niektóre mają silikony, ale są to niewielkie ilości, ledwie domieszki Zajrzyj też na ten spis sklepów: http://ekokosmetyczka.blogspot.com/p...h-sklepow.html . Wesołych Świąt
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 11:29   #3137
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witam nowe wątkowiczki


Dziewczynki moje kochane - jak tam święta? Mam nadzieję, że piękne i udane

Skończyła się heena Weronice i muszę jej zamówić.... boję się, tyle pokus
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 12:15   #3138
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
doszłam do wniosku, że przy tej pogodzie zdjęcie będzie kiepskie, a poza tym moje aparaty i tak oszukują jak znam życie to na zdjęciu kolor będzie duużo jasniejszy

zniechęciłam sie do remanentu po pierwszym pudełku - mam w nim nowe, nieuzywane kosmetyki. Do tego z próbkami nawet nie robię podejścia
ja nie chcialam sie dolowac i z tego wlasnie powodu ja nawet nie zaczynalam remanentu

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Effa

Napisz wpierw maila i jak będzie cisza to dawaj na fecebooka.
wysmarowalam im takiego maila, ze mam nadzieje ze im w piety pojdzie Kingusia sie PR-em zawodowo zajmuje to zobaczymy jakim profesjonalizmem sie wykaze

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam nowe wątkowiczki


Dziewczynki moje kochane - jak tam święta? Mam nadzieję, że piękne i udane

Skończyła się heena Weronice i muszę jej zamówić.... boję się, tyle pokus
U mnie na spokojnie Bono pobawil sie w chirurga i sam sobie szwy powyciagal Prezentowo super zadnych wtop nie bylo ( oprocz mojej z balsamami ) dostalam wymarzony zegarek karty podarunkowe, mnostwo slodyczy i ekstremalny plyn do spryskiwaczy do - 40 chyba Kosmetykow nie dostalam o dziwo, ale to dobrze bo bede mogla sobie sama wybrac
A Wy jak tam kochane grze(cz/sz)ne bylyscie?
Anula gdzie henne bedziesz kupowac?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 12:22   #3139
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Effcia chyba na helfach zamówię hennę.
Mają tam tez taki fajny grzebień z drzewa neem grzebień to nie kosmetyk - wolno mi
Niestety jest tam też cała masa innych, fajnych rzeczy, które kuszą ale będę tffffarda!


Wykończyłam balsam do ciała - mogę otworzyc love2mix z kawiorem
skończyłam też szampon eco hysteria
i nie uległam pokusie kosmetycznej zamawiając hennę dla Małej - zamówiłam sobie tylko grzebień z drzewa neem
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-12-26 o 17:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 19:45   #3140
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Co do remanentów w kosmetykach to ja nadal uskuteczniam akcję denkowania. Najgorzej jest z wszelkimi maseczkami do twarzy i do włosów i z olejami do włosów. Niestety jestem zbyt leniwa do przygotowywania tych proszków :/
Za to świetnie mi idzie zużywanie wszelkich balsamów do ciała, peelingów itp. Może gdzieś tak w połowie roku będę mogła sobie coś kupić oprócz szamponu do włosów, bo mam tylko jeden i na dodatek aktualnie go używam

Pytanie do warszawianek, w którym douglasie jest dostępna Hauschka i czy we wszystkich Sephorach są dostępne ampułki Pat&Rub ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 20:50   #3141
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam nowe wątkowiczki
Dziewczynki moje kochane - jak tam święta? Mam nadzieję, że piękne i udane
Oj udane, udane, kilogramy poświąteczne będę chyba do wiosny zrzucać..

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia chyba na helfach zamówię hennę.
Mają tam tez taki fajny grzebień z drzewa neem grzebień to nie kosmetyk - wolno mi
Bossska jesteś
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:06   #3142
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witam wszystkich

Jestem tutaj początkująca tzn na forum jeszcze nic nie pisałam ale kosmetyki naturalne już od dawna stosuję.

Moim ostatnim wielkim odkryciem jest Lotion do ciała Sante Kokos. Bardzo wydajny, świetnie nawilża, szybko się wchłania i długo utrzymuje piękny zapach. Jeden z lepszych balsamów jaki do tej pory używałam.

Pozdrawiam jeszcze świątecznie
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:09   #3143
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witam Was po Świętach,
ledwo siedzę z przeżarcia uff,

Margoltka Twoją przesyłkę dostałam do skrzyneczki 24.12

A ja dostałam pod choineczkę cuuudoooo (masełka nawilżające pod prysznic), już się zakochałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0722.jpg (73,1 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-12-26 o 21:13
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:29   #3144
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ale się narobiło, tyle nowych dziewczyn! super

mydlana, a możesz jeszcze trochę pokusić? może jakieś fotki zrobisz swoim zbiorom i wstawisz nam tu, bo my lubimy być kuszone a tego kokosowego sante sobie gdzieś obmacam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:16   #3145
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Witam Was po Świętach,
ledwo siedzę z przeżarcia uff,

Margoltka Twoją przesyłkę dostałam do skrzyneczki 24.12

A ja dostałam pod choineczkę cuuudoooo (masełka nawilżające pod prysznic), już się zakochałam
Jakie fajniutkie. Ostatnio spodobała mi się taka forma kosmetyku. Możesz napisać coś więcej.

Zastanawiam się nad zamówieniem Clarisonic Mia. Powstrzymajcie mnie jakoś....
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:32   #3146
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jakie fajniutkie. Ostatnio spodobała mi się taka forma kosmetyku. Możesz napisać coś więcej.
miziam tym masełkiem jeszcze mokre ciałko po prysznicu potem jeszcze miziu miziu łapkami i jest a ten zapach
warto spróbować naprawdę
nie ma problemu z mozolnym wsmarowywaniem bo tylko ślizgu mizgu po ciałku
z tego pierwszego tych parę ziarenek żurawinki jakoś tak mi się wydrapały i jest teraz gładziutkie i nic na ciałku nie zostaje
jedno pachnie tak orientalnie a drugie wanilowo-kokosowo
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:46   #3147
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
miziam tym masełkiem jeszcze mokre ciałko po prysznicu potem jeszcze miziu miziu łapkami i jest a ten zapach
warto spróbować naprawdę
nie ma problemu z mozolnym wsmarowywaniem bo tylko ślizgu mizgu po ciałku
z tego pierwszego tych parę ziarenek żurawinki jakoś tak mi się wydrapały i jest teraz gładziutkie i nic na ciałku nie zostaje
jedno pachnie tak orientalnie a drugie wanilowo-kokosowo
Podaj jeszcze firmę jeśli możesz to je sobie dokładniej oblookam

Edit: Ach już widzę

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-12-26 o 22:48
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:28   #3148
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale się narobiło, tyle nowych dziewczyn! super

mydlana, a możesz jeszcze trochę pokusić? może jakieś fotki zrobisz swoim zbiorom i wstawisz nam tu, bo my lubimy być kuszone a tego kokosowego sante sobie gdzieś obmacam

Bardzo chętnie dodam fotki w tzw między czasie Lotion naprawdę fajny także jak zastanawiasz się nad czymś nowym to gorąco polecam są jeszcze inne zapachy lotionu, jednak ja uwielbiam kokos i chyba zostanę mu póki co wierna
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:35   #3149
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie dodam fotki w tzw między czasie Lotion naprawdę fajny także jak zastanawiasz się nad czymś nowym to gorąco polecam są jeszcze inne zapachy lotionu, jednak ja uwielbiam kokos i chyba zostanę mu póki co wierna
On pachnie takim słodkim kokosem, prawdziwym? Długo się zapach utrzymuje? Kocham zapach, smak kokosa, no uwielbiam!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:54   #3150
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Anulka jak masło z kawiorem? Właśnie kupiłam i mydło do włosów i ciała z Planeta Organica z różą damasceńską i masełko z miętą i lawendą
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.