Kosmetyki APC - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 17:11   #1021
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny jestem chyba sknera, bo zal mi kurde kasy na tyle cieni. Wogole przemyslalam wszytsko i wybor padl na turkusik, satynkowa zielen oraz zielen z nr 17, srebrzystopopielaty, srebrny, czarny, oraz jasny fiolet z nr 28 :d, czekam na dostawe
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:43   #1022
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Kosmetyki APC

dziewczyny ratujcie, troszke sie pogubilam ! wiec tak: wysylam mailem zamowienie, tam zaznaczam ze interesuje mnie przedplata na konto, nastepnie wysylam kase, dostaje maila z potwierdzeniam, apc wysyła mi paczuszkę czy najpierw wyslac, poczekac na potwierdzenie i zaplacić hmm ?
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:42   #1023
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Editaphx
dziewczyny ratujcie, troszke sie pogubilam ! wiec tak: wysylam mailem zamowienie, tam zaznaczam ze interesuje mnie przedplata na konto, nastepnie wysylam kase, dostaje maila z potwierdzeniam, apc wysyła mi paczuszkę czy najpierw wyslac, poczekac na potwierdzenie i zaplacić hmm ?
Editaphx, ja zamówiłam i teraz czekam na potwierdzenie. Zapłacę, jak moje zamówienie będzie przyjęte.

Rybo82, Ty sknerusie!! TYLKO 7 cieni????
Jak już dostaniesz, pochwal się proszę wrażeniami i fotkami!!! Bo ja tak mocno zastanawiałam się nad nr 17 - zielonym, i 10 - srebrzystopopielatym i nr 25 kameleonem i ich w końcu nie zamówiłam...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:16   #1024
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Editaphx
dziewczyny ratujcie, troszke sie pogubilam ! wiec tak: wysylam mailem zamowienie, tam zaznaczam ze interesuje mnie przedplata na konto, nastepnie wysylam kase, dostaje maila z potwierdzeniam, apc wysyła mi paczuszkę czy najpierw wyslac, poczekac na potwierdzenie i zaplacić hmm ?
Ja złożyłam zamówienie mailem pisząc, że następnego dnia wpłatę kasiorkę na konto. Żadnego potwierdzenia nie dostałam, ani przed wpłatą ani po. Po prostu dostałam paczkę. CO innego, że sama się zapytałam p. Pawła, bo długo nie dochodziła paczka... Ale gdy do niego napisałam, to już paczka była w drodze, a żadnego potwierdzenia nie otrzymałam.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:30   #1025
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
oooo... a na ile zamawialas jesli mozna spytac?
za 58zł
ale jestem i tak szczęśliwa ze ma te cudne kosmetyki, na gratisie aż mi tak nie zależało, choć wiadomo fajnie dostawać prezenty

ale to mnie nie zniecheciło , dzis znowu zamaiwam nowe cienie, wraz z kuzynką, która jak zobaczyła moje kosmetyki APC oszalała
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:35   #1026
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

agatka-a, pstrykniesz fotki?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:00   #1027
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Kosmetyki APC

ja wplacilam pieniazki w pt wieczorem, to znaczy ze w pon byly na miejscu bo w weekend nie ma operacji bankowych. z tego wynika ze powinnam miec przesylke we wtorek, a tu sroda sie konczy i nic.

ile czekalyscie od wplaty na przesylke?

NAILA- ja mam kameleonka. kupilam w G jeszcze przed zlozeniem zamowienia w apc jako cien testowy. jest boski. niesamowity efekt daje.
nie moge wkleic bo nie mam aparatu:-|
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 16:07   #1028
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
NAILA- ja mam kameleonka. kupilam w G jeszcze przed zlozeniem zamowienia w apc jako cien testowy. jest boski. niesamowity efekt daje.
nie moge wkleic bo nie mam aparatu:-|
a mozesz go chociaz opisac? na fotkach wygladal jak braz (na sucho) i jak czern na mokro. Jest cieply czy zimny?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:31   #1029
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
agatka-a, pstrykniesz fotki?
z miłą chęcia, ale jedyny aparat jaki mam to komórka nie licząc zwykłego na klisze

jeśli chcecie moge spróbować komórka...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:18   #1030
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

ja tez mam kameleona!!! jest zaje****!!! ciemny szary (to chyba szary) z mnóstwem migających szafirowych drobinek... zakochałam sie w nim
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:08   #1031
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Smile Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
ja wplacilam pieniazki w pt wieczorem, to znaczy ze w pon byly na miejscu bo w weekend nie ma operacji bankowych. z tego wynika ze powinnam miec przesylke we wtorek, a tu sroda sie konczy i nic.

ile czekalyscie od wplaty na przesylke?
To zależy gdzie wpłacałaś i o której godzinie. Równie dobrze pieniądze mogły dojść w poniedziałek ale w ostatniej sesji (ok.18,00) lub nawet we wtorek.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 21:52   #1032
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

ratujcie
zaraz sobie coś zrobie, siedze od półgodziny na stronie z naszymi the best kosmetykami i nie mogę się zdecydować na cień! (nie mówie już o tym że jutro mam koło z materiału, z którego w liceum zawsze miałam ndst, a wtedy obejmował on 1/10 tego co teraz )

pomóżcie mi wybrać cień! błagam, będe wam wdzięczna do końca moich dni (mój indeks też )

chciałabym jakiś brąz (19 i 21 mam), ale co do niego mam pewne wymagania: ma być ciemny, ale nie aż tak strasznie ciemny (jestem bladzioszek i ciemne odcienie mi nie pasują), chciałabym też aby był błyszczący , a nie matowy, ale znów jest ale, żeby byłszczał sie tak średnio, by normalnie na codzień móc go używać.
Mam swoje pewne typy, ale nie mogę sie zdecydować, bo na każdym zdjeciu wyglądaja inaczej

Moze podam swoje typy a wy mi pomozecie? plis
a więc:
6- boję sie, że bedzie zbyt zbliżony do 19 (beż), z drugiej strony na rączce AgiBJ bardzoooo się świeci
13- na stronce wydaje sie bardzo ciemny, ale na zdjeciu makijażu jednej z wizażanek wygląda fajnie, i to jest moja obawa, ze fotografia nie oddaje prawdy, a ja otrzymam nie brąz a czerwony (jak mi sie uda załącze zdjecie z tym makijażem, mam nadzieje że autorka nie ma nic przeciwko)
22- na sucho taki zwykły, a znów na mokro boję się że bedzie bardzo ciemny
30- kusi, kusi, ale czy nie za ciemny?


aha i pytanko do 12, niby to platynowe złote, ale na jednej z fotek wydaje się jakby to była oliwka, jaki jest bardziej oliwkowy czy może jednak złoty


p.s. dzis, jutro albo w piatek (zależy jak z czasem się wyrobie postaram sie zrobić zdjecia tych cieni co posiadam, choć nie odpowiadam za ich jakoś, gdyż mam tylko komórke )
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:05   #1033
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Kosmetyki APC

kameleon 25- to taki ciemny popiel zlamany chlodnym brazem na such , z lekko polyskujacymi zielonkawymi drobinkami.
na mokro jest smoliscie czarny, ale zielonkawy polysk jest bardzo bardzo wyrazny.
mieni sie pieknie.
bardzo latwoi sie rozprowadza i robi kreski. boski efekt porzy nalozeniu na such cienia na powieke i zrobienie konturu oka na mokro.
bardzo mi przykro ze nie mam aparatu:-|
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:21   #1034
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
A ja zrobiłam tymi cieniami niezłe zamieszanie w domu. Moja mama była zachwycona, a chłopak od razu zaczął mnie podejrzewać o zdradę no bo gdzie ja się tak maluję, tak świecąco, napewno nie do pracy...

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
kameleon 25- to taki ciemny popiel zlamany chlodnym brazem na such , z lekko polyskujacymi zielonkawymi drobinkami.
na mokro jest smoliscie czarny, ale zielonkawy polysk jest bardzo bardzo wyrazny.
mieni sie pieknie.
bardzo latwoi sie rozprowadza i robi kreski. boski efekt porzy nalozeniu na such cienia na powieke i zrobienie konturu oka na mokro.
bardzo mi przykro ze nie mam aparatu:-|
Ale ja głupia jestem, że sobie od razu nie zamówiłam tego kolorku, miałam na niego ochotę, ale bałam się, że będzie za ciemny i się zdecydowałam na srebrzystopopielaty, ale kameleon też chcę...!!! I jeszcze kilka innych kolorków. Kurcze, dziewczyny, przez was to niedługo zbankrutuję!

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 18:11 Powód: Post po poscie!!
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:24   #1035
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Kosmetyki APC

WitajcieWłaśnie wczoraj i ja dostałam swoją przesylkę(zamawiałam w piątek tzn tydz temu i wczoraj dopiero doszly więc dziewczyny cierpliwościno i muszę przyznac ze kolorki są naprawdę extra szczegolnie na mokromam kameleona (fajny jest na mokro)srebrzysty, turkus(ślicznnnyyyy jest)i jeszcze brąz opalizujący czerwienią i zielenią(też bardzo fajniutki) zamawiałam jeszcze dla kolezanek 6,30 i jasny wiosenny róż i one są równiez bardzo zadowolonei coś mi się wydaje ze juz niebawem beda nastepne kolorki
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:32   #1036
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny, a czy króraś z was zamawiała za kwotę mniejszą niż 50 zł? Bo interesują mnie kompletne koszty wysyłki. Na stronie jest napisane, że wynoszą ok. 7 zł. I do tego koszt przelewu? Bo coś mi kiedyś błysnęło przed oczami, że wysyłka wynosi 12 zł. A to dla mnie ważne. Odpiszcie, jak możecie.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:19   #1037
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

raczej zadna nie zamawia poniżej tej kwoty tylko tu na forum zbiera sie kilka chętnych osób i razem idzie zamóienie w jednej paczce
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:16   #1038
kubi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki APC

ja zamawiałam poniżej 50 zł i płaciłam dodatkowo 7 zł.A w prezencie dostałam piękny cień.
kubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 14:52   #1039
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kubi
ja zamawiałam poniżej 50 zł i płaciłam dodatkowo 7 zł.A w prezencie dostałam piękny cień.
A w jaki sposób płaciłaś za zamówienie? Przelewem czy przy odbiorze listonoszowi? I w tym drugim przypadku jakie są całkowite koszty?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 15:14   #1040
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

dziewczynki pomozecie?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:33   #1041
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agatka-a
6- boję sie, że bedzie zbyt zbliżony do 19 (beż), z drugiej strony na rączce AgiBJ bardzoooo się świeci
13- na stronce wydaje sie bardzo ciemny, ale na zdjeciu makijażu jednej z wizażanek wygląda fajnie, i to jest moja obawa, ze fotografia nie oddaje prawdy, a ja otrzymam nie brąz a czerwony (jak mi sie uda załącze zdjecie z tym makijażem, mam nadzieje że autorka nie ma nic przeciwko)
22- na sucho taki zwykły, a znów na mokro boję się że bedzie bardzo ciemny
30- kusi, kusi, ale czy nie za ciemny?


aha i pytanko do 12, niby to platynowe złote, ale na jednej z fotek wydaje się jakby to była oliwka, jaki jest bardziej oliwkowy czy może jednak złoty
)
A więc tak
6 - nie jest podobny do 19 wg mnie, i jest to bardziej złoto niż brąz, na co dzień średnio się nadaje chyba, przynajmniej sama nie używam go na co dzień
13 - wg mnie śliczny, na dzień choć baldam stosuję, ale nie jest to typowy brąz tylko raczej taka śliwka
22 - bardzo mi się podoba i w niedalekiej przyszłości nabędę, jest to zimny, średniociemny brąz z jakby złotawymi drobinkami
30 - ciepły złotawy brąz, też niezły
12 - jest to bardziej oliwka niż złoto
Podsumowując jak chcesz typowy brąz, nie za jasny nie za ciemny, to weź 30 albo 22. Choć 13 i tak wg mnie jest najładniejsza bo taka inna
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:28   #1042
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool

Dzięki dziewczyny!!!
No i jestem ugotowana... ja chcę tego kameleona!! Z Waszych opisów wygląda, że jest śliczny ... hihi, mam już po prostu pretekst do następnego zamówienia

Nie mogę doczekać się przesyłki....

Cytat:
Napisane przez agatka-a
chciałabym jakiś brąz (19 i 21 mam), ale co do niego mam pewne wymagania: ma być ciemny, ale nie aż tak strasznie ciemny (jestem bladzioszek i ciemne odcienie mi nie pasują), chciałabym też aby był błyszczący , a nie matowy, ale znów jest ale, żeby byłszczał sie tak średnio, by normalnie na codzień móc go używać.
Mam swoje pewne typy, ale nie mogę sie zdecydować, bo na każdym zdjeciu wyglądaja inaczej
Z brązów dla mnie bardzo podoba się nr 13. Nr 22 wydaje się pasować bardzo do nr 21 - jest jakiś taki bardziej matowy niz inne... 30 połyskuje lekko w kierunku złotego, zobacz: na sucho wcale nie jest taki ciemny!

Stawiam na 13, ew. na 30 - jeśli pasują Ci złote błyski
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 18:12 Powód: Post po poscie!!
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 17:13   #1043
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Question Dot.: Kosmetyki APC

Kusicie dziewczyny

W związku z tym mam kilka pytań
1. Czym oprócz wielkości drobinek różnią się cienie 1 i 11 (złote) i poproszę o opis słowny tych kolorków, bo ja u siebie na monitorze widzę białe
2. Czy nr 15 - jasny wiosenny róż jest matowy czy błyszczący, czy może opalizuje jakos
3. czy kolor 21 rozświetlający beż jest porównywalny z kolorem biege frost z avonu?
4. jak są pakowane przesyłki?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:56   #1044
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

dziękuje za odpowiedź chyba zdecyduje sie na 3

Cytat:
Napisane przez Rzabba


3. czy kolor 21 rozświetlający beż jest porównywalny z kolorem biege frost z avonu?
4. jak są pakowane przesyłki?
21 jest ładniejszy, bardziej błyszczący, ale bez "brokatu" tak sie mieni, ale delikatnie

Przesyłki są pakowane w folie bąbelkowa, ale nic sie nie niszczy
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:32   #1045
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

A czym się różni cień zimny od ciepłego?? Bo tu już kilka razy była o tym mowa....
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 23:43   #1046
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
A czym się różni cień zimny od ciepłego?? Bo tu już kilka razy była o tym mowa....
chodzi o kolor cienia - zimne to przeważnie szarości, takie kolorki przydymione, niebieskie, srebrzyste, fiolety, granaty, natomiast kolory ciepłe to pomarańcze, złoto, czerwienie. Ale tak naprawde to zależy od odcienia, bo np. brązy występują zarówno jako kolorki ciepłe jak i zimne.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 09:43   #1047
kubi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki APC

Płaciłam przy odbiorze listonoszowi .Przykładowo zamówienie miałam na 40zł to do tego doliczyli mi 7 zł koszty przesyłki.
kubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:46   #1048
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

chciałam zrobić zdjecia cieni ktore posiadam, ale niestety komorka nie daje rady a cyfrówki nie mam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:20   #1049
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agatka-a
aha i pytanko do 12, niby to platynowe złote, ale na jednej z fotek wydaje się jakby to była oliwka, jaki jest bardziej oliwkowy czy może jednak złoty
Przepiękna, soczyście mieniąca się oliwka. Rzucam zdjęciami
Jakość średnia, ale widać, że zielony i że się bosko mieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cień2.jpg (47,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cień.jpg (44,5 KB, 165 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:03   #1050
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Kosmetyki APC

czy ten kolorek wyzej bedzie pasowal do niebiesko-szarych oczu??? i jasnej cery?? ladnie wyglada na fotce ale mam watpliwosci jak bedzie sie prezentowal na moich oczach
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.