Obsługa w sephora i douglas - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 09:22   #1
chaneelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Exclamation

Obsługa w sephora i douglas


Witam wszystkie wizażanki chciałabym byśmy w tym wątku dzielili się spostrzeżeniami na temat obsługi w perfumeriach czy macie swoje ulubione konsultantki wizażystki które zawsze dobrze wam doradza i jesteście zadowolone z zakupów? Jeśli tak prosiła bym byście tu wpisywały opinie na ich temat gdzie pracują jakiś kontakt czyli np.
Ania Kowalska Warszawa Złote Tarasy Douglas i jakiś krotki opis pozdrawiam wszystkie koleżanki i czekam na wasze opinie jak znajdę trochę czasu podzielę się swoimi doświadczeniami ze sklepów pozdrawiam
chaneelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:36   #2
Ona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 222
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Wchodząc do Douglas`a w Galerii Bałtyckiej - Gdańsk czuję się jak intruz. Pracujące tam osoby na dzień dobry oceniają czy opłaca się zająć klientem czy nie. Masakra
__________________
Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy.
Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy. (Paulo Coelho)


razem od 22.08.2007
Ona_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:42   #3
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

brzmi jak auto reklama

jeżeli chodzi o opinię wolę douglasa, w sephorze o co nie spytasz to jest ' tak tak to też jest świetny kosmetyk" i generalnie nic ciekawego nie powiedzą nie zaproponują.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:54   #4
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Autoreklama? to nawisko to byl tylko ptzyklad wymyslony- ja odnioslam takie wrazenie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:59   #5
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Cytat:
Napisane przez Ona_87 Pokaż wiadomość
Wchodząc do Douglas`a w Galerii Bałtyckiej - Gdańsk czuję się jak intruz. Pracujące tam osoby na dzień dobry oceniają czy opłaca się zająć klientem czy nie. Masakra
Ja sie tak czuje w każdej Sephorze
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:28   #6
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ja sie tak czuje w każdej Sephorze

a ja w Douglasie kolo ktorego pracuje;p raz poslzam do innego i Pani byla przemila i mimo ze kupilam puder za 20 zl powrzucała mi pełno próbek zapachów dla mnie i Tż-ta bo był ze mna- zaskoczylo mnie to

Koło mojej pracy to nawet nie łaskaw podejsc do kasy czasem mimo że stoje i czekam nawet jak mam cos droższego;p Raz sie nie pomalowalam i byłąm mokra ( zapomnialam parasola) i tak to wyglądało
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:30   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Sa juz odpowiednie watki dot. Douglasa i Sephory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 12:18   #8
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Mnie w tych wszystkich sklepach wkurza wlasnie obsluga. Natychmiast przylatuja i chca 'pomagac', tymczasem ja nie potrzebuje ich pseudo pomocy bo np przyszlam sprawdzic okreslony kosmetyk, cene lub zwyczajnie sie rozejrzec. Tymczasem nawet jak podziekuje to te panie wisza nade mna i czuje sie jak jakis intruz albo podejrzana o kradziez.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:47   #9
jestemwkropce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Warszawa -
Nie mogę narzekac na obslugę ani Sephory ani Douglasa,aczkoliwek denerwujące jest jak co chwilę ktos podchodzi. Ostatnio byłam w Douglasie i podczas mojego pobytu tam podeszły do mnie chyba 4 Panie. Raz jedna- podziekowałam, po chwili kolejna itd Nie potrzebuję pomocy jesli chodzi o kosmetyki, najlepszym pomocnikiem jest wizaz

Obsługa Douglasa jest bardziej skora do robienia odlewów podkladów. Raz Pani zrobiła mi za jednym zamachem chyba 5 odlewek podkladów dobrych marek typu : Dior, Estee Lauder. A w Sephorze niechetnie dają
jestemwkropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:03   #10
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Dziewczyny weźcie pod uwagę, że z tą "skorością" do pomocy, to są wewnetrzne wymagania firm. Ja nie jestem pracownicą ani jednej, ani drugiej firmy, ale wiem, że w większości firm związanych z handlem jest wymóg, że pracownik musi do klienta podejść z propozycję pomocy, informacji Nie odbierajcie tego od razu, jak atak, narzucanie, wymuszanie zakupu. Te dziewczyny zwyczajnie tak muszą robić, to ich praca, a praca ma swoje wymogi
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 16:06   #11
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Nie cierpię sephory. Miarka się przebrała jak stałam jak słup przy kasie aby zapłacić,a za kasą stały trzy panie i udawały, że mnie nie widzą.

Obsługa douglasa jest może czasem zbyt nachalna (cóż to nie ich wina tak im każą),ale są uprzejmi, nie ma problemów ze zrobieniem próbki.
Tak więc chodzę do duglasa, a sephorę omijam.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 16:06   #12
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Jest juz taki watek.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 10:11   #13
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny weźcie pod uwagę, że z tą "skorością" do pomocy, to są wewnetrzne wymagania firm. Ja nie jestem pracownicą ani jednej, ani drugiej firmy, ale wiem, że w większości firm związanych z handlem jest wymóg, że pracownik musi do klienta podejść z propozycję pomocy, informacji Nie odbierajcie tego od razu, jak atak, narzucanie, wymuszanie zakupu. Te dziewczyny zwyczajnie tak muszą robić, to ich praca, a praca ma swoje wymogi
Tylko że dobra ekspedientka powinna mieć na oku klienta i widzieć, że koleżanka już podeszła, zapytała, a klient podziękował za pomoc. I powinna tylko czuwać w pogotowiu, i podejść jak np. zauważy że klienta testuje podkład na skórze, bo może akurat jest zainteresowana kupnem i chciałaby próbkę, albo gdy klient rozgląda się za obsługą.
Jeśli co krok atakuje nas inna ekspedientka, to ewidentnie widać, że zespół nie współpracuje ze sobą, tylko rywalizuje
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:52   #14
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Dobra ekspedientka nie ocenia nikogo po ubiorze, makijarzu itp........
Nie zawsze ten co wyglada na ''star'' ma chociazby 100 pln na wydanie tego w w/w .
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:36   #15
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

W łódzkich Sephorach jest różnie . Raz kupiłam kosmetyk za ponad 300 zł to myślałam, że kasjerka zacznie bić przede mną pokłony . Baaardzo miło wspominam pana z GŁ - potrafił doradzać, nie krzywił się, że mało kupuję, a do tego dostałam próbki.
Do Douglasa rzadko chodzę, ale konsultantki są raczej miłe, starają się doradzić i nie atakują jakoś nachalnie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:45   #16
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Wrocław
Ja miałam doczynienia kilka razy z Douglasem w Arkadach i w Auchanie i nie moge narzekać na obsługe... panie są bardzo miłe, faktycznie nie robią problemu z próbkami wręcz przeciwnie mam nie raz wrażenie że czerpią przyjemność z tego że mogły klientce coś załatwić
w Sephorze (Galeria D.) babki nie rwą się do pomocy i z tego co slyszałam nie tylko ja to zauważyłam, ale raz dorwałam mloda dziewczyne która próbowała mi pomóc znaleźć specyficzny kolor lakieru, na końcu się okazało że nie ma już takiego niestety ale doradziła mi w jakim sklepie moge taki znaleźć co mnie bardzo zdziwiło bo nie kazała mi np czekać na jakąś dostawe czy coś tylko podała tańszy odpowiednik....
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:54   #17
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Moim zdaniem panie z Sephory i Douglasa oceniają klientki na podstawie w co są ubrane i czy opłaca się do nich podejść ...
W jeansach i tenisówkach pani proponowała mi niszowe perfumy o niskiej cenie, natomiast ostatnio jak odwiedziłam Douglasa w szpilkach, koszulą zapiętą na ostatni guzik i pachnąca Code zostałam powitana uśmiechem od ucha do ucha i mnóstwem próbek do przetestowania
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:15   #18
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Myślę że nie ma co porównywać obsługi tych obu perfumerii. W każdej pracują inni ludzie i nie sądzę żeby to zależało od polityki firmy jak dbają o klienta, lecz od indywidualnego podejścia konsultantki.
Bardzo lubie Douglasa w Silesii, zawsze wychodzę zadowolona.
W moich Douglasach w Bielsku nie czuję się dobrze, jak czegoś potrzebuje muszę szukać obsługi, jak znów tylko oglądam to się czuje jak złodziej.
Za to w Sephorze w Sferze (Bielsko) jest miło, Panie wiedzą jak i chcą pomóc, bez względu na to czy jestem nastawiona na kupno czy nie. Dlatego też zaczęłam tam właśnie wydawać pieniądze
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 08:02   #19
chaneelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Dziś sama mam chwile zęby podzielić się swoimi spostrzeżeniami jako ze moja praca to częste wyjazdy (a sama jestem zakupoholiczką) w każdym mieście odwiedzę jakąś galerie zauważalnym tez ze niemożna oddzielić jedna linią sephor i douglasie wszystko zależny od ludzie którzy tam pracują ale zwróciłam też uwagę ze osoby które są w innych strojach lub z broszka danej marki tez maja inne podejście i starają się nakłonić do kupna ich kosmetyków w rożny sposób co sadzicie o tych dziewczynach??
chaneelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 10:58   #20
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Nie wiedziałam, że o Sephorze w Sferze są dobre opinie, ale trzeba będzie przetestować, bo potrzebuję wybrać podkład ;D
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:18   #21
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Nie wiem jak jest w Douglasie bo częściej bywam w Sephorze. Ale faktycznie zdarzają się Panie które patrzą na to w co jesteśmy ubrane. Kiedyś byłam ubrana w trampki i bluzę, całkiem na luzie i nie było ludzi, a Pani nawet się do mnie nie pofatygowała. Ostatnio byłam ubrana poważnie w szpilkach, koszuli i elegancko i Pani już zanim zdążyłam podejść do półki która mnie interesowała podleciała z pytaniem czy mi nie pomóc no cóż, jak Cię widzą tak Cię piszą ;]
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:23   #22
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Cytat:
Napisane przez chaneelka Pokaż wiadomość
Dziś sama mam chwile zęby podzielić się swoimi spostrzeżeniami jako ze moja praca to częste wyjazdy (a sama jestem zakupoholiczką) w każdym mieście odwiedzę jakąś galerie zauważalnym tez ze niemożna oddzielić jedna linią sephor i douglasie wszystko zależny od ludzie którzy tam pracują ale zwróciłam też uwagę ze osoby które są w innych strojach lub z broszka danej marki tez maja inne podejście i starają się nakłonić do kupna ich kosmetyków w rożny sposób co sadzicie o tych dziewczynach??
bo logiczne, że pani z przypinką DIOR i w stroju z napisem DIOR jest pewnie przysłana przez polską bazę Diora czy jakąkolwiek ich bazę z Polsce, żeby sprzedała kosmetyki DIORA, a nie np. Smashbox.
wizażysta Smashbox też będzie Cię malował tylko kosmetykami Smashbox, a nie inną marką, bo ma za zadanie sprzedać kosmetyki tylko tej marki.
przecież to logiczne :/
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:03   #23
ayzen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Obsługa w douglas

Witam, byłam ostatnio w douglasie w gdyni ( klif ) o pomoc w dobrze podkładu, podkład może i dobrany, ale obsługa Pani która ma niby długi staż pracy, nie sprawdziła sie profesjonalnym makijażem, lecz wygladało to na amatroska obsługe klienta, na pewno tam nie wróce. Podkład żle rozprowadzony na twarzy, nad brwiami nie mialam podkladu z jakies 0,5 cm ( wiec wyobrazcie sobie jak ja musialam wygladac wracajac do domu ) pod oczami tez nic mi nie nałozono, wiec wokół oczu biało, reszta pomalowana, pudru nałożone pół tony, i najgorsze !!!!! nałożenie blyszczyka z publicznego testeru na usta, okropieństwo, gdzie higiena! plus Pani wizażystka dotyka publicznego tabletu, póżniej dotyka mojej skóry by rozprowadzić podkład na twarzy, a za nim mnie obsłużyła, nie wyczyściła rąk po przedniej klientce, która podobnie obsłużyła jak mnie. Rozumiem ze makijaż jest darmowy, ale douglas to elegancka, ceniona drogeria, to obojetnie czy makijaz jest darmowy czy płątny, kazdy powinien zostac wykonany profesjonalnie by zyskac klientke...
ayzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:34   #24
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez ayzen Pokaż wiadomość
Witam, byłam ostatnio w douglasie w gdyni ( klif ) o pomoc w dobrze podkładu, podkład może i dobrany, ale obsługa Pani która ma niby długi staż pracy, nie sprawdziła sie profesjonalnym makijażem, lecz wygladało to na amatroska obsługe klienta, na pewno tam nie wróce. Podkład żle rozprowadzony na twarzy, nad brwiami nie mialam podkladu z jakies 0,5 cm ( wiec wyobrazcie sobie jak ja musialam wygladac wracajac do domu ) pod oczami tez nic mi nie nałozono, wiec wokół oczu biało, reszta pomalowana, pudru nałożone pół tony, i najgorsze !!!!! nałożenie blyszczyka z publicznego testeru na usta, okropieństwo, gdzie higiena! plus Pani wizażystka dotyka publicznego tabletu, póżniej dotyka mojej skóry by rozprowadzić podkład na twarzy, a za nim mnie obsłużyła, nie wyczyściła rąk po przedniej klientce, która podobnie obsłużyła jak mnie. Rozumiem ze makijaż jest darmowy, ale douglas to elegancka, ceniona drogeria, to obojetnie czy makijaz jest darmowy czy płątny, kazdy powinien zostac wykonany profesjonalnie by zyskac klientke...
Zwróciłaś jej uwagę?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:25   #25
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez ayzen Pokaż wiadomość
Witam, byłam ostatnio w douglasie w gdyni ( klif ) o pomoc w dobrze podkładu, podkład może i dobrany, ale obsługa Pani która ma niby długi staż pracy, nie sprawdziła sie profesjonalnym makijażem, lecz wygladało to na amatroska obsługe klienta, na pewno tam nie wróce. Podkład żle rozprowadzony na twarzy, nad brwiami nie mialam podkladu z jakies 0,5 cm ( wiec wyobrazcie sobie jak ja musialam wygladac wracajac do domu ) pod oczami tez nic mi nie nałozono, wiec wokół oczu biało, reszta pomalowana, pudru nałożone pół tony, i najgorsze !!!!! nałożenie blyszczyka z publicznego testeru na usta, okropieństwo, gdzie higiena! plus Pani wizażystka dotyka publicznego tabletu, póżniej dotyka mojej skóry by rozprowadzić podkład na twarzy, a za nim mnie obsłużyła, nie wyczyściła rąk po przedniej klientce, która podobnie obsłużyła jak mnie. Rozumiem ze makijaż jest darmowy, ale douglas to elegancka, ceniona drogeria, to obojetnie czy makijaz jest darmowy czy płątny, kazdy powinien zostac wykonany profesjonalnie by zyskac klientke...






Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zwróciłaś jej uwagę?
Dokladnie Jak nie zwrocilas, to jest to dla mnie niezrozumiale Ja mialam kiedys robiony makijaz, jak kupowalam rozne zapachy Rouge Bunny Rouge i dlugo sobie dyskutowalam o perfumach ... z przedstawicielka tej marki, ktora notabene sama byla srednio umalowana Ale tyle mnie namawiala, to skusilam sie na makijaz I z moim jej poszlo dobrze, ale nawet na cos drobnego, sama powiedzialam i poprawila i sama stwierdzila, ze mialam racje
Wiec w przypadku takiej prowizorki, to juz w ogole Ale ja ostatnio bardzo zwracam uwage na makijaz konsultantek w S. i D. i zastanawia mnie czesty blad, zle umalowane rzesy, przemalowane, uciapane, posklejane Troche mnie to dziwi Przyznaje mi tez sie takie cos zdarzylo, zly tusz, ktory od razu pozostawial smugi, ale jak taki efekt powstaje, to trudno biore wacik i zmywam Wiec troche dziwi mnie, ze reprezentacja tych sklepow,nie mowie, ze zawsze, ale ost 3/4 razy takie cos zauwazylam, takie cos zostawia
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:38   #26
ayzen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zwróciłaś jej uwagę?
no niestety nie, zabrakło mi odwagi... ale tak czy inaczej taka sytuacja nie powinna miec miejsca
ayzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:38   #27
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez ayzen Pokaż wiadomość
no niestety nie, zabrakło mi odwagi... ale tak czy inaczej taka sytuacja nie powinna miec miejsca
Trzeba walczyć o swoje. Na forum i tym napisałaś. Następnym razem zareaguj w porę może to coś panie "makijażystki" nauczy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:41   #28
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez ayzen Pokaż wiadomość
no niestety nie, zabrakło mi odwagi... ale tak czy inaczej taka sytuacja nie powinna miec miejsca
Ale czemu? Ja bym zdecydowanie zwrocila uwage ... Nie powinna miec miejsca, ale jak widac ma, bo nie zawsze na swoim miejscu sa wlasciwe osoby
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:30   #29
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Obsługa w douglas

Cytat:
Napisane przez ayzen Pokaż wiadomość
no niestety nie, zabrakło mi odwagi... ale tak czy inaczej taka sytuacja nie powinna miec miejsca
odwagi Przecież tu nie trzeba wdawać się w żadne dyskusje, mówisz 'dziękuję, ale nie chcę nakładać niczego na usta' i tyle. Na następny raz nie bądź tak bezwolna, bo serio możesz wraz z pomadką najeść się syfu i dorobić choroby.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 09:32   #30
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Oj na szczęście u mnie w mieście w Douglasie jest miła obsługa
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-06 00:50:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.