Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 17:00   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke..


Nie wiem dlaczego zeden podklad nie wnika w moja skora nie wtapia sie w nia tylko zostawia powloczke..widzialna jaka jest przyczna? ??Od raz mowie ze robie peeling 1,2 razy w tygodniu ,dobrze nawilzam ja ,jest dobrze nawilzona ,wiec co jest nie tak? podklady stosowalam (Revlon,LorealMorphoseMus s Mat,BearMinerals,Afinetti on(Mayballine),Boujours-HelthyMixzel i podklad,VichyPure,VichyMi neral,Avene) ......... i zawsze jaki by on nie byl lekki czy nie jest widoczny,poniewaz nie wnika ..czesto podkreslaja wloski na twarzy..CO JEST NIE TAK ??
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-17 o 18:20
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:59   #2
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Bo podkład to ni mniej, ni więcej, jak beżowa farba, i nie ma co spodziewać się, że efekt będzie jak w reklamach... poza tym na pewno nie pomoże Twojej skórze (widzę w podpisie, że masz z nią problemy).
Może zamiast podkładów wypróbuj kremy BB? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527527
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:19   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Bo podkład to ni mniej, ni więcej, jak beżowa farba, i nie ma co spodziewać się, że efekt będzie jak w reklamach... poza tym na pewno nie pomoże Twojej skórze (widzę w podpisie, że masz z nią problemy).
Może zamiast podkładów wypróbuj kremy BB? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527527
Wlasnie mam skore problematyczna niestety tyle lat sie mecze..i marzylabym o tym zeby nie moc nakladac podkladu ,ale niestety mam problemy z cera i musze chodz staram sie najmniej jak to mozliwe i nie szkodzace Te kremy BBa moze jest jaks bardziej latwiej dostepna alternatywa ich ? Tez probowalam podklad Avene ale tez nie wnika w skore nie wtapia sie dobrze.. I CO TU ROBIC ?
A czy istnieje podklad jakis latwo dostepny ktory wnika w skore -leczy ja -im dluzej jest na skorze tym cera wyglada lepiej-nie dusi jej -nadaje tak jakby nawilzonyzmrozony look?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-17 o 18:22
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:07   #4
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

przecież to logiczne,że jak nakładasz podkład na twaz, to on zostaje, nie wchłania się jak krem, bo żeby kryć, wyrównać niedoskonałości musi przykrywać cerę, a nie wsiąknąć.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:18   #5
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Dokładnie, on się nie ma wchłaniać, on ma sobie siedzieć i zakrywać co ma zakryć. Problemem może być też nadmiar produktu i po prostu źle dobrany kolor.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:49   #6
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Podkład nie ma za zadanie leczyć skóry... Nie mówiąc już o tym, że dużych problemów ze skórą nie wyleczą drogeryjne kosmetyki (zazwyczaj).

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

W dodatku ciągle, ciągle pytasz o coś, co jest "sprawdzone", co "na pewno" zrobi to, co Ty chcesz i co "nada" się do Twojej skóry. Ale choler* jasna, przecież każda skóra jest inna! Twoja ma bardzo znane i częste problemy, ale to nie znaczy, że ktoś Ci dobierze coś idealnego do niej, szczególnie przez Internet. Wybieramy kosmetyki metodą prób i błędów, a Ty żądasz od Nas niemożliwego...

Pamiętam Twój stary wątek, w którym prosiłaś o znalezienie podkładu, który zrobi "to,to i to" (tu wymieniłaś wszystkie upragnione cechy). Nikt Ci nie znajdzie idealnego kosmetyku, szczególnie, że szukasz ideału. Kurczę, ja w swoim życiu używałam kilkaset (na pewno ponad 300) różnych podkładów (zmieniam je "jak rękawiczki") i chyba żaden nie spełnił moich oczekiwań w 100%.

My możemy tylko radzić, sama musisz próbować i czytać recenzje innych osób, a nie czekać aż Ci ktoś poda wszystkie rozwiązania pod nos, bo w końcu to Ty znasz swoją skórę najlepiej, a nie my...

Przepraszam za trochę ostry ton.


A jeżeli chodzi o wnikanie, to zgadzam się z poprzedniczkami, podkład nie ma wnikać w skórę, bo gdyby wnikał to by wcale nie krył. Każdy podkład zostawia jakąś tam warstwę (czasem cienką i niewidoczną) na skórzę, bo on nie jest kosmetykiem, który ma coś robić ze skórą.

Nie wiem, jak Ci wytłumaczyć. To tak, jakbyś porównywała balsam do ciała i cieliste rajstopy. Obydwa produkty służą dobremu wyglądowi nóg. Ale rajstopy nie wnikają w skórę...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-08-17 o 19:55
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:09   #7
808gienia808
Raczkowanie
 
Avatar 808gienia808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

A może spróbuj mineralnych albo sypkich pseudomineralnych albo też kompaktów? Ja mam cerę z rozszerzonymi porami, widać na niej dosłownie prawie każdy podkład, podkłady/kompakty pudrowe dają dla mnie bardziej naturalny efekt.
808gienia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 21:58   #8
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Tyle, że minerały też się nie "wchłaniają". Zostawiają warstwę, po prostu o innej konsystencji. I także potrafią podkreślić włoski na twarzy. Poza tym, autorka wątku już używała minerały i interesowała się nimi wcześniej.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

W dodatku już jest ogólny wątek, w którym wizażanki dobierają podkłady. Nie trzeba zakładać nowego. A to już Twój drugi pt "proszę,dobierzcie mi podkład". Może napisz jednak w ogólnym zamiast zaśmiecać forum?

O, ten: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926
nawet jest na górze forum, podwieszony, "od redakcji".
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-08-17 o 21:51
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:28   #9
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Jakiego kremu używasz pod podkład, może jest zbyt ciężki? Spróbuj raz nałożyć podkład bez kremu, jeżeli lepiej się nałoży i "wchłonie" poszukaj lżejszego kremu, może zastąp go żelem? Ja miałam również problem z kolorem podkładu, musi on mieć ten sam ton i odcień co twoja cera. Ja mam żółty odcień skóry i we wszystkich ogólnie dostępnych podkładach, które zazwyczaj są różowe lub pomarańczowe miałam na twarzy maskę, niezależnie jak mało tego podkładu nałożyłam
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:30   #10
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Kup Helena Rubinstein Color Clone to Ci się wtopi
Genialny podkład
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:22   #11
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Kup Helena Rubinstein Color Clone to Ci się wtopi
Genialny podkład
Naprawde wtopi sie nie podresli wloskow na twarzy?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 00:28   #12
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Naprawde wtopi sie nie podresli wloskow na twarzy?
Jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz, idź po próbkę i tyle. 99 osobom się wtopi a 1 nie, po prostu musisz sprawdzić na własniej skórze. Tylko dobierz dobry odcień.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 03:18   #13
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

[QUOTE=kmb1;28813461]P
---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------


Pamiętam Twój stary wątek, w którym prosiłaś o znalezienie podkładu, który zrobi "to,to i to" (tu wymieniłaś wszystkie upragnione cechy). Nikt Ci nie znajdzie idealnego kosmetyku, szczególnie, że szukasz ideału. Kurczę, ja w swoim życiu używałam kilkaset (na pewno ponad 300) różnych podkładów (zmieniam je "jak rękawiczki") i chyba żaden nie spełnił moich oczekiwań w 100%.


QUOTE]Kochana spokojnie przeciez watek nie brzmi jaki podklad wtopi sie" tylko myslalm ze ja cos nie tak robie i tylko u mnie jest widoczny, nie wnika nie stapia sie w skore..stad te pytanie
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:21   #14
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Hej, spokój Niedługo zaczniemy się tu bić
Też widziałam poprzedni wątek, i muszę się zgodzić z dziewczynami - każda skóra jest inna.
Mam podobną skórę do Twojej. Podrażniona, czerwona, z podejrzeniem azs. I nic mi nie pomagało. Zaczęłam łykać leki anty, witaminy, pić herbatkę pokrzywową, i skupić się na oczyszczeniu i nawilżeniu. Chodziłam też do dermatologa i zdawałam relację. Efekt? Dziś praktycznie się nie maluję, bo nie muszę, cera jest gładka, piegowata i idealna . I Tobie też radzę, zamiast zakładać wątki o podkładach, zajmij się intensywną pielęgnacją. Idź do lekarza. Bo może faktycznie to nietrzymanie się podkładu to sprawka choroby/bakterii/czegokolwiek? A potem, jeśli będzie potrzeba/ochota zajmij się szukaniem podkładu, nie kieruj się jednak zasadą - im więcej, tym lepiej, bo się i tak nie wchłonie. Nic się bez przyczyny nie dzieje, warto teraz się zainteresować przyczyną, nie skutkami.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:28   #15
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Hej, spokój Niedługo zaczniemy się tu bić
Też widziałam poprzedni wątek, i muszę się zgodzić z dziewczynami - każda skóra jest inna.
Mam podobną skórę do Twojej. Podrażniona, czerwona, z podejrzeniem azs. I nic mi nie pomagało. Zaczęłam łykać leki anty, witaminy, pić herbatkę pokrzywową, i skupić się na oczyszczeniu i nawilżeniu. Chodziłam też do dermatologa i zdawałam relację. Efekt? Dziś praktycznie się nie maluję, bo nie muszę, cera jest gładka, piegowata i idealna . I Tobie też radzę, zamiast zakładać wątki o podkładach, zajmij się intensywną pielęgnacją. Idź do lekarza. Bo może faktycznie to nietrzymanie się podkładu to sprawka choroby/bakterii/czegokolwiek? A potem, jeśli będzie potrzeba/ochota zajmij się szukaniem podkładu, nie kieruj się jednak zasadą - im więcej, tym lepiej, bo się i tak nie wchłonie. Nic się bez przyczyny nie dzieje, warto teraz się zainteresować przyczyną, nie skutkami.
Ja dbam o moja skore pielegnuje nawilzam stosuje bardzo mala ilosc produktow minimalna ,wiec skad stwierdzenie u ciebie ,ze "nie kieruj sie zasada im wiecej tym lepiej"-sadze ze mniej produktow od Cibie uzywam a lekarzy tylu odwiedzilam ... ze juz wole sama dzialac czytac na forach i wtaki sposob dobierac z ludzkich doswiadczen ,wole korzystac niz lekarskich..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 17:45   #16
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co się u nas sprawdza, to u mnie efekt photoshopa bez podkreślania niedoskonałości dają te produkty:
-skin79 super+ bb cream
-podkład mineralny Meow w formule Pampered Puss
-podkład mineralny Adorned with grace minerals
-Holika Holika peach girl BB cream
-Clinique , o ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...re-makeup.html

Oczywiście mam też inne podkłady, które lubię, ale te dają dobry efekt.

Z tym, że moja skóra jest sucha, ma mnóstwo czerwonych blizn po trądziku. Czyli inna niż Twoja.

Bardzo ważny jest odpowiedni puder, u mnie sprawdza się My Secret sypki i różne lekko rozświetlające z wyższej półki (aplikuję je na całą twarz). Odpowiednio odbite światło daje efekt skóry idealnej (nawet bez idealnego krycia). Dlatego ja stawiam na podkłady rozświetlające, a nie kryjące.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:01   #17
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Podkład nie stapia się ze skórą bo gdyby się stapiał (wchłaniał w nią) to byłby kremem. Podkład nakłada sie na skóre żeby ukryć ją (np. przez niedoskonałości), żeby było widać tylko kosmetyk.

Kobiety które mają efekt "stopienia" mają go z dwóch powodów:

- mają idealnie dobrany kolor (przeważnie jest o ton jasniejszy niż kolor cery)
- patrzysz z odległości.

Z bliska zawsze widać "tynk", substancje roztartą na skórze twarzy.

Reklamy podkładów są poddane obróbce cyfrowej, nie wierz że PSa można zastosować w realnym świecie
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:46   #18
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Ktoras z was tu napisala ze podklad ma maskowac ,nie leczyc,nie dbac pielegnowac skore....dlaczego Ja jestem wymagajaca place i chce to co najlepsze dla mojej skory Wiec jestem jak najbardziej za tworzeniem dobrych podkladow ktore;maskuja,lecza,piele gnuja skore-sa przyjazne dla skory dzialaja na jej korzysc ,a nie odrwotnie co w wielu przypadkach tak wlasnie jest...
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:01   #19
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Ale chcieć to my też możemy. I też chcemy, żeby takie rzeczy były. I jeszcze najlepiej tanie i łatwo dostępne. Ale nie ma.
Podkład to kosmetyk kolorowy służący do zakrywania, nie do pielęgnowania skóry. To o co Ty pytasz to nie podkład, poza tym takie rzeczy niestety nie są jeszcze wynalezione. Straszna z Ciebie maruda. Pomarudź może producentom kosmetyków, to może wszystkie na tym zyskamy...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 19:24   #20
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale chcieć to my też możemy. I też chcemy, żeby takie rzeczy były. I jeszcze najlepiej tanie i łatwo dostępne. Ale nie ma.
Podkład to kosmetyk kolorowy służący do zakrywania, nie do pielęgnowania skóry. To o co Ty pytasz to nie podkład, poza tym takie rzeczy niestety nie są jeszcze wynalezione. Straszna z Ciebie maruda. Pomarudź może producentom kosmetyków, to może wszystkie na tym zyskamy...
MOze i maruda ,ale wiem czego chce oczekuje mowisz ze takie rzeczy jeszcze nie sa wynalezione-podklady..hmmmmm NIE TAKIE RZeCZY LUDZIE WYMYSLAJA -wynjaduja-tworza!! haloo!
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:40   #21
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Czemu piszesz niekompletnymi zdaniami? I tak bardzo "chaotycznie"? Dostęp z komórki?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 00:12   #22
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

podkład ukrywa Twoją skórę przed światem!

nie ma "leczniczego" podkładu - każdy podkład służy do kamuflarzu, jest jak farba dla malarza. A Ty chcesz z podkładu zrobić płótno

gdyby podkłady jeszcze leczyły, pielęgnowały to już nikt nigdy by ich nie używał bo by wyleczył swoją cerę i nigdyy już nie musiał niczego maskować!!!

heloooł, myśl racjonalnie
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 01:03   #23
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
podkład ukrywa Twoją skórę przed światem!

nie ma "leczniczego" podkładu - każdy podkład służy do kamuflarzu, jest jak farba dla malarza. A Ty chcesz z podkładu zrobić płótno

gdyby podkłady jeszcze leczyły, pielęgnowały to już nikt nigdy by ich nie używał bo by wyleczył swoją cerę i nigdyy już nie musiał niczego maskować!!!

heloooł, myśl racjonalnie
Bez przesady ze ukrywa skore przed swiatem to chyba musialby byc mocno kryjacy -kamuflarz ,a ja takich nie stosuje
ja stosuje taki co w nim i tak widac moje niedoskonalosci ,troszeczke je niweluje minimalnie bardzo delikatnie
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 01:14   #24
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Jeśli zależy Ci na maksymalnych właściwościach pielęgnacyjnych to pozostają kremy bb, choć one też nie leczą ani nie kryją idealnie. Chcieć to sobie możemy a Ty pytasz o podanie konkretów, chcemy pomóc, serio.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:14   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ktoras z was tu napisala ze podklad ma maskowac ,nie leczyc,nie dbac pielegnowac skore....dlaczego Ja jestem wymagajaca place i chce to co najlepsze dla mojej skory Wiec jestem jak najbardziej za tworzeniem dobrych podkladow ktore;maskuja,lecza,piele gnuja skore-sa przyjazne dla skory dzialaja na jej korzysc ,a nie odrwotnie co w wielu przypadkach tak wlasnie jest...
no to skoro jesteś za tworzeniem takich rzeczy to droga wolna, otwieraj zakład produkcyjny i twórz

a tak serio - czy tak trudno jest zrozumieć, że różne produkty mają różne funkcje? To co jest do wszystkiego jest do niczego..
Szczerze mówiąc to ja się bardzo cieszę, że podkłady działają jak działają i osadzają się na skórze a nie w nią wnikają bo nie potrzebuję żeby w skórę wnikały mi np. pigmenty z podkładów. Ja bym chciała żeby w moją skórę wnikały składniki odżywcze i od tego są kremy. Nie chce żeby wnikało w nią coś więcej. A siłą rzeczy jak coś w nią ma nie wnikać to musi zostać na wierzchu prawda?
No ja zakładam, że nikt nie chce żeby do jego skóry przedostawały się chociażby pigmenty lub cokolwiek innego powodującego, że podkłady są matujące, kryjące, rozświetlające etc. bo te produkty mają zmieniać wygląd cery a nie ingerować w skórę.
No niestety idealną cerę się albo ma, albo trzeba osiągnąć kosmetykami albo trzeba się operować.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 00:33   #26
Kat Von Z
Przyczajenie
 
Avatar Kat Von Z
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1
Post Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Bardzo podobają mi się odpowiedzi "Ekspertek" "...przecież to logiczne,że jak nakładasz podkład na twarz, to on zostaje, nie wchłania się jak krem..." Otóż moje drogie: nakładany podkład stapia się ze skórą, wówczas wytwarzają się naturalne enzymy dzięki którym jego nadmiar zostaje wchłonięty ! Koleżanka Polski Bursztyn, być może niezbyt jasno powiedziała o co jej chodzi ale przecież nie trudno się domyśleć iż nakładany podkład po prostu "ślizga" się na jej twarzy, podejrzewam że również się ściera czyli jego nadmiar się NIE WCHŁANIA! Radzę użyć suplementów diety poprawiającej kondycję skóry, miałam bardzo podobny problem z tym, że u mnie jeszcze dodatkowo podkłady jaśniały, ciemniały lub wyłaziły plamy, których nie dało się pokryć żadnym podkładem. Po miesięcznej kuracji na którą składały się: Merz Special, Bratek (tabletki) oraz Cynk po problemie nie było ani śladu
Kat Von Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 04:22   #27
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Zden podklad nie wtapia sie w moja skore-nie wnika ..zostawia zawsze powloczke.

Moze potrzeba stosowac pelingi,aby podklad ladnie stopil sie ze skore,wygladal swiezo.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 04:22:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.