lśniące i proste - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-03, 15:24   #1
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118

lśniące i proste


Przejrzałam kilka stron i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Mam włosy do pasa, kolor taki hmmm podchodzący pod czerń. Falowane, na końcach zbyt puszyste, brzydko to wygląda ... chciałabym aby były proste i lśniące. Niestety po prostowaniu robią się sianowate, a po godzinie znowu się falują. Wiem, że można wyprostować nawet najbardziej zakręcone włosy, tak aby były piękne, zdrowe i lśniące ... Tylko jak? Jakich środków używać? Już mam dość suszarki i okragłej szczotki, jakiś czas temu używałam do prostowania preparatu L'oreala, niestety nie sprawdził się ... Proszę pomóżcie, już mam dość tego siana Pani Grażynko, jak pani prostuje niesforne fale tak aby były lśniące?
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 21:24   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: lśniące i proste


mysle ze one są takie na końcach , bo nie wytrzymuja tarcia o ubranie, łuska sie niszczy, i napewno tez sa rozdwojone,
powinnaś uzywać specjalnych odżywek dla długich włosów, która wygładza końce, np, Renee Blanche,
ja znalazłam superowy krem do modelowanai włosów własnie Renee Blanche , którego sama uzywam do moich kreciołów i sprawdza się!!naprawde!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 22:47   #3
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: lśniące i proste

Gdzie mogę dostać ten preperat, i w jakiej cenie mniej wiecej jest? Mam włosy przetłuszczające się, czy ten preperat jest "lekki"? Dzięki erdeczne za odpowiedź
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 23:21   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: lśniące i proste

w salonach fryzjerkich , krore pracuja tymi środkami, hurtowniach fryzjerskich, lub szukaj podobnych na Wizażu w K.W
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.