nieudane pasemka!!! RATUNKU!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-03, 10:44   #1
iwmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 18
GG do iwmagda

nieudane pasemka!!! RATUNKU!!!


Ustalilysmy z fryzjerka (do ktorej do tej pory mialam zaufanie) ze zrobimy pasemka. Troszke sie balam bo nigdy wczesniej nie mialam pasemek, ale strasznie chcialam czegos nowego sprobowac. Niestety, po wczorajszej wizycie nie moge na siebie patrzec. Pasemka zamiast zlote sa zolte!!! Jak jajecznica. Co mozna z nimi zrobic? Czy mozna sciagac kolor tylko z pasemek? Poratujcie kolezanki....
iwmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 11:41   #2
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Re: nieudane pasemka!!! RATUNKU!!!

Witaj!
Miałam kiedys taki problem i wiem co czujesz
Mysle ze narazie powinnas zostwic włoski w spokoju,zeby troszke odpoczeły i potraktowac je fioletową lub srebrną płukanką (np celia ok 5 zł)lub nałozyc na nie szampon koloryzujący palette kolor GOŁEBI(tylko nie trzymaj go zbyt długo bo włoski moga wysc fioletowe) .Po jakims czasie najlepiej bedzie potraktowac je delikatnym rozjasniaczem,nie wiem jakim (mi odpowiadaja z joanny zwłaszcza ten do pasemek).To moja rada ale najlepiej bedzie jak poczekasz na rade specjalisty(napewno jeszcze ktos napisze).Odwiedz tez innego fryzjera lub jezeli tamten był zaufany to moze porostu z tą fryzjerką porozmawiaj
Pozdrawiam i 3mam kciuki
papapapa
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 17:03   #3
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: nieudane pasemka!!! RATUNKU!!!

Ja na brązowych włosach miałam robione pasemka blond, które wyszły zółtawe Płukałam włoski w płukance Celii i kolorek zrobił się złoto- platynowy.Był naprawdę bardzo ładny, ale gdy przestałam używać płukanki znowu się "zkurczakowił" Ale naprawdę polecam tę płukankę!!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 11:47   #4
iwmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 18
GG do iwmagda
Re: nieudane pasemka!!! RATUNKU!!!

czy moglybyscie mi wytlumaczyc o co chodzi z kolorami tych plukanek? ja w katalogu znalazlam tylko niebieska. ktora jest do jakich wlosow? i w jakich proporcjach je stosowac?
iwmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 15:08   #5
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Re: nieudane pasemka!!! RATUNKU!!!

Niebieska tez jest do blond.Na opokowniu maz wszystko napisane jak uzywac.Ja dawałam pół nakretki na szklanke wody,ale to ile dajesz to zlezy od potrzeb.Oczywiscie jak sie przesadzi to mogą wyjsc niebieskie włoski ale i tak sie spłuczą wiec nie ma powodu do obaw.Powodzonka,papapa
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.