pasemka - co robic aby nie traciły koloru??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-04, 11:31   #1
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72

pasemka - co robic aby nie traciły koloru???


witam
jest to mój pierwszy raz na tym forum więc jesli taki watek juz był to bardzo przepraszam..próbowałam korzystac z wyszukiwarki ale kiepsko mi to idzie

od zawsze robie pasemka/baleyage w kolorze platynowego blondu jednak po kilku myciach pasemka robia się zólte..nie wyglada to za ciekawie..słyszałam ze sa jakies szampony które pomagaja utrzymac kolor i pasemka nie robią się zółte,..jakie to szampony? jakie sa wasze doświadczenia w tej materi czy te szmpony sa rzeczywiście skuteczne???
pozdrawiam
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:44   #2
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

hmmm pamietaj takie szampony zawsze maja chwyt pisze ze zatrzymuja kolor ale w gruncie zatrzymuja polysk i o to w tym wszytkim chodzi ! .zeby nie zolkly polecam raz na jakis czas plukanke ,a tak do mycia wloskow moze elseve do wlosow farbowanych taki bordowy ,ja bylam z niego zadowolona
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:46   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

Witam, jednym z takich szamponów wypuściła Wella, nazywa się Regenal , jest w ciemnej butli ma kolor fioletowy, kosztuje chyba koło 20 zl. Stosowałam go gdy miałm blond włosy ( jakies dwa i pół roku temu) i rzeczywiście likwiduje "żółtość",natomiast jednocześnie wysusza włosy więc trzeba stosowac dobrą odżywkę. Taki szampon mial tez Rossman , nie wiem czy jeszcze go produkują, natomiast był tańczy niż Regenal.Możnaby było tez stosowac płukanki, ale jakie dokladnie to ja akurat nie napisze, bo nigdy ich nie stosowałam, gdyż Regenal dobrze radził sobie z "odżółcaniem " włosków i utrzymywaniem ładnego koloru. Pozdrawiam.


Blądi pisalam to jeszcze jak nie było Twojej wypowiedzi , i musze powiedziec , ze takie szampony jednak działają, bo to nie są takie zwykłe szamponiki, trzeba tez je kilka minut na głowie trzymać,a działają tak jak płukanki.natomiast jestem ni4emal pewna, że elseve nie poradzi s obie w taki sposób z żółknięciem jak Regenal czy szapon Rossmana bo moim zdnaiem właśnie te wszystkie szampony zatrzymujące kolor , chroniące wlosy farbowane przed blaknięciem to właśnie pic na wodę Ale to tylko moje zdanie .

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-06-04 o 11:51
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:53   #4
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

no dlatego mowie co pisze na szamponiku u dolu )) prawda? ze zatrzymuja polysk i ze to jest chwyt .prawda jest okrotkana pasemka zawsze nie beda takie jakie po wyjsciu od fryzjera chocby sie nie wydalo nie wiadomo ile kasy.zgodzisz sie ze mna ? bo kolor i tak wybleknie a te co polecilas tez znam i tez polecam ,ja mowilam o elsev dlatego ze jak farbuje wlosy cale na blad to po tym szamponie sa one bardziej blyszczace i dlatego kolorek wydaje sie zdrowszy
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:11   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

Tośmy się nie zrozumiały ale w każdym razie i płukanki i szampny dzialają ale masz rację co fryzjer to nie domowe sposoby
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:16   #6
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

a czy ktoś używa szamponu SCHAUMA REFLEX SILBER - on niby niweluje zólte pasemka - kupiłam go na allegro i czekam na przesylke..wiec dopiero za kilka dni bede wiedzec czy jest dobry
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:19   #7
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

hehe no najlepije jest dbac o wloski ,odzywki i siekies tam inne specyfiki ale pasemka wiecznie nie beda ,co jakis czas tup tup do fryzjera i zero wyplowialych pasemek ale dbac nie zaszkodzi a wrecz pomoze :P
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 12:19   #8
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

jeszcze jest taki szamponik do wlosow siwych i blond Mrs. POTTER's. Zawiera on wyciag z kwiatow malwy i chabru. Jest na nim napisane, ze stosowany do wlosow blond pozostawia platynowy refleks. Ma on kolor niebieski i ladnie pachnie, nie to co ten z Rossmana acz kolwiek tez go uzywalam. Cudow bym sie po nich nie spodziewala, ale mi akurat nie wysuszaja wlosow, wiec uzywam-a noz widelec nie zzolkna tak bardzo :P
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:21   #9
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

slyszalam ze niweluje ,no ale nie podchodz do szamponow tak wiarygodnie np ja polecam cosik takiego szampon na dlon kilka kropelek plukanki i tak myj wloski .jesli szampony te sie nie sprawdza. ale jak nazwa mowi ten szampon pozostawia reflexyyy ;] kolorku ci nie zatrzyma wiecznie
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:37   #10
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Smile Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

A te płukanki można kupić czy robi się je samemu?
Też mam blond pasemka i stosowałam Regenal, ale nie byłam zadowolona , włosy są po nim brzydkie, ale faktycznie nie żółkną. Ciekawe co to są te płukanki?
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:38   #11
maja mazury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: głęboka prowincja
Wiadomości: 43
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

cześć dziewczyny!Ja od kilku lat używam Regenala i działa,faktycznie wysusza włosy i bez odżywki trudno wbić grzebień.Jest też odżywka z Avonu w pudełku,taka fioletowa,też może być-jak na Avon to całkiem całkiem.Jak mi wyjdą żółtawe pasemka,to mieszam ją z regenalem i nakladam na włosy,tylko trzeba uważać,bo szybko łapie na fioletowo.
maja mazury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 12:41   #12
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

Cytat:
Napisane przez blądi
hehe no najlepije jest dbac o wloski ,odzywki i siekies tam inne specyfiki ale pasemka wiecznie nie beda ,co jakis czas tup tup do fryzjera i zero wyplowialych pasemek ale dbac nie zaszkodzi a wrecz pomoze :P
oczywiście ze tak..regularne wizyty u fryzjera to podstawa ale szlag mnie trafia jak po 3 tyg moje piekne pasemka zamieniają sie w zólte nie wiadomo co )a przeciez nie moge chodzic co 3 tyg do fryzjera na pasemka czy baleyage bo to nie wpłynie dobrze na kondycje moich włosów ..no i portfela ;((
a co schaumy to dam znac jak juz wypróbuje )
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:59   #13
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

nie no do fryzjera to raz na 3 miesiace cos takiego ALE SZCZERZE TO POLECAM kropelki plukanki (do platyny)do szamponu kupimy ja za ok 3-4 zl w drogeri tylko nie za duzo dawajcie no i bedzie ok a dla polysku polecam poprostu dbanie o wlosyyyy.ozdywki nadajace polysk i takie tam ,pasemka wtedy wygladaja jak nowe jak sa zadbane ,a wysuszone roznymi specyfikami ;/ pasemka staja sie matowe ,szorstkie i nie zrowo wygladajace ,wiec odradzam i polecam zdrowie wlosow
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 13:07   #14
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

ja używam płukanek z Delii, i jet super,
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:37   #15
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

tez uzywam płukanki delia....i uważa, że jest naprawdę fajna....ja dolewam do szamponu kilka nakrętek w zależnosci od tego jaką chce uzyskac intensywność...sprawdza sie super
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:16   #16
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

ja jak miałam blond balejaż to też używałam płukanki delia fioletowej, czasem przedobrzyłam i miałam troszke fioletkowe pasemka ale widziałam w drogerii że jest nowa płukanka z Delii Srebrna..ciekawa jestem jaki daje efekt
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:51   #17
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

Mam obie płukanki....nie różnią sie od siebie niczym poza kolorem nakrętki hehehe fioletowa ma fioletową....srebrna, srebrną. Skład identyczny, kolor w buteleczce tez! efekt na włosach również taki sam
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 22:39   #18
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: pasemka - co robic aby nie traciły koloru???

W profesionalnej derii L`Oreala jest taki szampon Silver, dostępny tylko w salonach fryzjerskich i kosztuje niestety ok. 40 zł... Ale czy dobry to nie wiem. Boję się go używać na moje blond pasemka, żeby nie wymył mi koloru z reszty włosów...
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.