Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-24, 10:19   #4861
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Droga Vinyl,
3 maj sie kobito.....lacze sie w bolu.....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 23:33   #4862
Adachielle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Magda z essenzy na sile naciąga na zostawienie w studiu jak największej kasy. Odmówiła zrobienia takiego koloru jaki chciałam, zaproponowała inny, wyszedl bardzo ładnie ALE zmył się całkiem po 2 tygodniach. Olaplex który niby mi nałożyła tez nie dał spodziewanego efektu - po 1 myciu włosy wróciły do stanu sprzed wizyty. Z 8 razy usłyszałam od niej ze mam suche włosy i ona nic z tym nie może zrobić bo nie nakładam maski za 300zl - ale ona chętnie ja sprzeda. Vova Gnatyshyn który strzygl mnie 3 miesiące wcześniej nie miał takich uwag
Adachielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 19:12   #4863
mikanaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez addicted_to_hairspray Pokaż wiadomość
Cześć,

Wiecie może, który z wrocławskich fryzjerów strzyże damskie włosy maszynką?
Chodzi mi o takie zwykłe strzyżenie na prosto, końcówek włosów, jak od linijki.
Przeszukałam dużo internetów i na nic nie natrafiłam
Nie wiem, czy pytanie jeszcze aktualne, ale tak obcina pani Ania, właścicielka Happy Hair przy ul. Krzemienieckiej. Mam b cienkie, proste włosy, podatne na modelowanie, które wszyscy chcą cieniować, by im dodać objętości. Ale to nie działa, w przeciwieństwie do teorii i cięcia p. Ani maszynką. To te proste linie sprawiły, że moich wlosów było więcej, że sie świetnie "sypały" przy każdym ruchu głową. Niestety p. Ania nie potrafiła odpowiednio wykończyć tyłu fryzury. Nie mam pięknej okrągłej głowy z tyłu i trzeba to nadrobić umiejętnym ścięciem nożyczkami, co przy cienkich włosach nie jest łatwe. Przy blond wlosach podgoliła mnie z tyłu prawie do łysej skóry, co wyglądało fatalnie i długo odrastało. To sprawiło, że ja tam nie wrócę, ale jeżeli masz gęste grube włosy, powinno być ok.

Edytowane przez mikanaka
Czas edycji: 2017-03-05 o 19:42
mikanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 09:47   #4864
addicted_to_hairspray
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mikanaka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pytanie jeszcze aktualne, ale tak obcina pani Ania, właścicielka Happy Hair przy ul. Krzemienieckiej. Mam b cienkie, proste włosy, podatne na modelowanie, które wszyscy chcą cieniować, by im dodać objętości. Ale to nie działa, w przeciwieństwie do teorii i cięcia p. Ani maszynką. To te proste linie sprawiły, że moich wlosów było więcej, że sie świetnie "sypały" przy każdym ruchu głową. Niestety p. Ania nie potrafiła odpowiednio wykończyć tyłu fryzury. Nie mam pięknej okrągłej głowy z tyłu i trzeba to nadrobić umiejętnym ścięciem nożyczkami, co przy cienkich włosach nie jest łatwe. Przy blond wlosach podgoliła mnie z tyłu prawie do łysej skóry, co wyglądało fatalnie i długo odrastało. To sprawiło, że ja tam nie wrócę, ale jeżeli masz gęste grube włosy, powinno być ok.

Dzięki za info, co prawda znalazłam już fryzjerkę, która tak strzyże, pod samym domem ( jakby ktoś był zainteresowany- studio fryzur Filipiak na Gajowej).

Właśnie mam grube włosy i maszynka działa na nie świetnie- końcówki są mega gęste, tak jak wspomniałaś, również się pięknie sypią a kondycja poprawiła się diametralnie

Heh, najciekawsze jest to, że nie dość, że mam fryzjerkę pod domem, to ostatnio wkręciłam TŻ- ta, która ma wysokie zdolności manualne i sam sobie brodę goli, ale taki wyższy level golenia- stopniuje sobie długość włosów itp. ( łysa głowa, dłuższa broda), by podciął mi 1 cm maszynką i wyszło super Także na razie będzie mnie strzygł mąż, najwyżej raz na jakiś czas przejdę się do fryzjera, by podrównać trochę włosy. Oszczędność przede wszystkim czasu, którego mi wiecznie brakuje, nieziemska
addicted_to_hairspray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 21:01   #4865
Jesisdat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam niedawno u Marty z Warsztatu Fryzjerskiego i nie jestem zadowolona. To znaczy krzywdy mi nie zrobiła, ale zarówno cięcie jak i kolor daleki od oczekiwanego efektu. Odniosłam wrażenie że pani Marta nie bardzo realizuje życzenie klienta, a bardziej robi "po swojemu". Teraz mam zamiar wybrać się do Natalii Kozłowskiej, bo czytałam wiele pochlebnych opinii. Zobaczymy
Jesisdat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 18:45   #4866
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kochane, czytam wątek już któryś raz po kilka godzin i nadal nie mogę podjąć decyzji. Boję się wizyty u fryzjera bo mam uraz.
Zależy mi na dobrym podcieciu wlosow bo mam do pasa, zrobieniu OLOPLEX i flamboyage.
Czy mozecie polecic jakiegos fryzjera? Czy powinnam to rozlozyc na kilka wizyt czy da sie na jednej?
Najbardziej boje sie koloryzacji, kto bedzie w stanie dobrac dobry odcien blondu?
Czy ktoras z Was ma doswiadczenie> Czy flamboyage jest trudny do zrobienia dla fryzjera?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 07:37   #4867
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam Ci Karolinę Grabowską z Kreatora Fryzur, ona na pewno zrobi to dobrze
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 09:23   #4868
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Kochane, czytam wątek już któryś raz po kilka godzin i nadal nie mogę podjąć decyzji. Boję się wizyty u fryzjera bo mam uraz.
Zależy mi na dobrym podcieciu wlosow bo mam do pasa, zrobieniu OLOPLEX i flamboyage.
Czy mozecie polecic jakiegos fryzjera? Czy powinnam to rozlozyc na kilka wizyt czy da sie na jednej?
Najbardziej boje sie koloryzacji, kto bedzie w stanie dobrac dobry odcien blondu?
Czy ktoras z Was ma doswiadczenie> Czy flamboyage jest trudny do zrobienia dla fryzjera?
Cyrulik Wrocławski. Wlasciciel (duzy pan z broda).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 21:33   #4869
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Polecam Ci Karolinę Grabowską z Kreatora Fryzur, ona na pewno zrobi to dobrze
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;72020036]Cyrulik Wrocławski. Wlasciciel (duzy pan z broda).[/QUOTE]


Dzięki dziewczyny !
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 19:37   #4870
AsPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć,

Chciałabym zapisać się do Sebastiana Grobelnego na strzyżenie damskie (mam długie włosy) czy możecie podać mi orientacyjne ceny w jego salonie?

Przeszukałam internet i niestety, ale nie podaje nigdzie cennika ;/

Dzięki!
AsPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 11:45   #4871
kurkaogorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 105
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, wiecie może gdzie pracuje teraz Asia, która wcześniej była w Denique w Pasażu Grunwaldzkim? Chodzi mi o dziewczynę z tatuażami, bardziej krągłą.

Dzisiaj dzwoniłam do tego salonu i okazało się że od kilku miesięcy już tam nie pracuje
kurkaogorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 19:28   #4872
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej,
Chciałabym umówić się na wizytę w Magnolii. Który salon polecacie- Broadway czy Denique? Możecie polecić konkretnego fryzjera?

Była któraś z was w salonie LOOK w leśnicy?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 10:38   #4873
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, orientuje się ktoś w cenach u Cyrulika Wrocławskiego?
Interesuje mnie zwykłe podcięcie końcówek + ewentualnie sombre/flamboyage

Ktoś może też coś napisać o Metamorfozie i Matrixie na Trawowej? (niestety opcja Szukaj na wizazu się chyba popsuła )

Edytowane przez ythas
Czas edycji: 2017-04-13 o 10:55
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 19:01   #4874
Martyna_Aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny Szukam salonu, który ochłodzi mój blond na głowie, nie niszcząc przy tym drastycznie włosów. Zastanawiam się nad "Kulesza" i "Cyrulik Wrocławski", polecacie któryś, orientujecie się jak to wygląda cenowo? :P Wcześniej chodziłam do pani Tatiany z Candy Studio, ale nie uzyskała tak chłodnego odcienia, jaki by mi pasował.
Martyna_Aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 15:05   #4875
gabi0852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny ,znacie może dobrego fryzjera z Wrocławia, który potrafiłby zrobić sombre z ładnym przejściem i bez żółtego blondu ? Chodzi mi o coś w stylu jak na zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 542971b0b5c6a5cd142c513bcd7d9b79.jpg (70,4 KB, 117 załadowań)
gabi0852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 12:07   #4876
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja jestem bardzo wymagająca - zawsze sprawdzam nie tylko jakość usług, ale i inne sprawy. Ważne są dla mnie np. kosmetyki i produkty, jakie są w salonie używane, higiena (jednorazowe ręczniki itd.), podejście do klienta, czy fryzjerzy udzielają konsultacji i doradzają. A do tego jeszcze, czy w salonie można zarezerwować wizytę przez internet - uważam, że każdy dobry salon powinien w standardzie oferować taką możliwość. Od niedawna jestem we Wrocławiu i mam już kilka typów "naj", ale chętnie poznaję nowe miejsca
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 12:31   #4877
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Hej, orientuje się ktoś w cenach u Cyrulika Wrocławskiego?
Interesuje mnie zwykłe podcięcie końcówek + ewentualnie sombre/flamboyage
Ja placilam okolo 350 (robilam z Olaplexem).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 11:19   #4878
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam was bylam u Andiego Soleckiego ....cudowny czlowiek ❤️ kolor co prawda trzymal sie przez miesiac ale tak to juz jest z tymi oczo☠☠☠nymi kolorami.
Smialo moge go polecic !!IMG_1496053153.639673.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 17:21   #4879
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madadziara Pokaż wiadomość
Witam was bylam u Andiego Soleckiego ....cudowny czlowiek ❤️ kolor co prawda trzymal sie przez miesiac ale tak to juz jest z tymi oczo☠☠☠nymi kolorami.
Smialo moge go polecic !!Załącznik 7085901


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, nieziemski kolor
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 11:40   #4880
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Droga piękniejsza strono Wrocławia (i nie tylko), zwłaszcza fanki/fani chłodnych blondów
Poszukuję polecanego fryzjera-kolorysty który nie zrobi mi jesieni średniowiecza z włosami.
Od ładnych paru lat jestem chłodną, medium-blondynką z ciemniej farbowanym odrostem a teraz chciałabym przejść na coś bliżej platyny z ciemniejszym odrostem, tudzież rozjaśnić na chłodno zostawiając ciemniejszy odrost. Ktoś może polecić jakiegoś cudotwórcę, obeznanego/obeznaną z rozjaśnianiem i cool - blondami?
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 12:10   #4881
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madadziara Pokaż wiadomość
Witam was bylam u Andiego Soleckiego ....cudowny czlowiek ❤️ kolor co prawda trzymal sie przez miesiac ale tak to juz jest z tymi oczo☠☠☠nymi kolorami.
Smialo moge go polecic !!Załącznik 7085901


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O-B-Ł-Ę-D-N-Y KOLOR!!!! Chcę taki!!
Zapisz
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 21:06   #4882
mikanaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, mam cienkie, proste włosy, choć jest ich dużo. Ale chodząc po różnych fryzjerach wiem, że mało kto potrafi je fachowo obciąć, tak by się dobrze układały. Do tego kształt twarzy, głowy. Mam swoją stałą fryzjerkę, p. Dorotkę, która zawsze mnie ratuje po "skokach w bok" i wiem, że będzie dobrze, ale mam potrzebę jakichś nowych fryzur. Teraz też jesteśmy w trakcie wyprowadzania mnie po cięciu u Oli z Prestige (każdorazowo bosko strzyże gęste włosy porastające okrągłą czaszkę szwagra , u mnie zrobiła taką sieczkę, że płakać mi się chciało). Długo się waham przed następną wizytą, w międzyczasie nie czuję się dobrze z tym, co mam na głowie i ostateczne decyduję się na Dorotkę. Idę we wtorek.
Ale... Czytając posty z dwóch ostatnich lat mam ochotę wybrać się następnym razem do Ani z Looksusa albo Pauliny z Warsztatu Fryzjerskiego. Piszecie przeważnie o farbowaniach, ale czy któraś z Was ma cienkie włosy (ale naprawdę cienkie, takie, że wybierając sobie fryzury wg netu dla cienkich włosów, słyszy od fryzjera "to nie na pani włosy" i obcina się u jednej z pań? Z góry dziękuję za Wasze opinie.
mikanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 20:28   #4883
Martyna_Aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć Czy orientuje się ktoś może ile bym zapłaciła w Cyruliku Wrocławskim za koloryzację całych włosów (blond) i dekoloryzację odrostu po sombre, na długich włosach?
Martyna_Aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 11:44   #4884
misiajogi
Rozeznanie
 
Avatar misiajogi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 625
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mikanaka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pytanie jeszcze aktualne, ale tak obcina pani Ania, właścicielka Happy Hair przy ul. Krzemienieckiej. Mam b cienkie, proste włosy, podatne na modelowanie, które wszyscy chcą cieniować, by im dodać objętości. Ale to nie działa, w przeciwieństwie do teorii i cięcia p. Ani maszynką. To te proste linie sprawiły, że moich wlosów było więcej, że sie świetnie "sypały" przy każdym ruchu głową. Niestety p. Ania nie potrafiła odpowiednio wykończyć tyłu fryzury. Nie mam pięknej okrągłej głowy z tyłu i trzeba to nadrobić umiejętnym ścięciem nożyczkami, co przy cienkich włosach nie jest łatwe. Przy blond wlosach podgoliła mnie z tyłu prawie do łysej skóry, co wyglądało fatalnie i długo odrastało. To sprawiło, że ja tam nie wrócę, ale jeżeli masz gęste grube włosy, powinno być ok.
Anna Buchman "HAIR" na ul. Przyjaźnie tnie maszynką. Super jest.
misiajogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 21:24   #4885
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madadziara Pokaż wiadomość
Witam was bylam u Andiego Soleckiego ....cudowny czlowiek ❤️ kolor co prawda trzymal sie przez miesiac ale tak to juz jest z tymi oczo☠☠☠nymi kolorami.
Smialo moge go polecic !!Załącznik 7085901


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WOW Gdzie on pracuje, czy ceny koloryzacji są zabójcze?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 12:56   #4886
madzialena1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na pewno nie polecam Dawida Kremzy Panią które maja kręcone włosy... Zachęcona opiniami poszlam do Pana Dawida to to było jedno z moich najgorszych doświadczeń fryzjerskich. Fryzura nie miała zupełnie kształtu - włosy były "wystrzępione" w dziwny sposób i nie układały sie zupełnie... Bardzo żałowałam tej wizyty, a w domu popłakałam się ze złości, że tam poszlam... Być moze z prostymi włosami pan Dawid sobie radzi, ale z kręconymi stanowczo NIE.
madzialena1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 21:19   #4887
majbea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja chodziłam już do wielu fryzjerów i niestety różne wypadki mi się zdarzały...

Jeśli chodzi o Andiego Soleckiego to nie polecam. Za wszelką cenę chce osiągnąć cel, często kosztem włosów. Potrafi robić ciekawe rzeczy na włosach, potwierdzam, ale kosztem zdrowia włosów. Ja na pewno już do niego nie wrócę.

Jakiś czas temu za namową koleżanki poszłam do Upiększalni, tam trafiłam na Anetę Lech. Aneta co prawda odeszła juz z Upiększalni, ale można ją znaleźć obecnie na Saperów. Nie znam nikogo, kto z taką pasją podchodzi do swojego zawodu. Zawsze czuję się bezpiecznie w jej rękach i jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona a mam bardzo trudne włosy. Po spaleniu mi włosów przez inną osobę, ona je uratowała. To najlepszy fryzjer jakiego przez te wszystkie lata udało mi się spotkać!
majbea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:10   #4888
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madzialena1710 Pokaż wiadomość
Na pewno nie polecam Dawida Kremzy Panią które maja kręcone włosy... Zachęcona opiniami poszlam do Pana Dawida to to było jedno z moich najgorszych doświadczeń fryzjerskich. Fryzura nie miała zupełnie kształtu - włosy były "wystrzępione" w dziwny sposób i nie układały sie zupełnie... Bardzo żałowałam tej wizyty, a w domu popłakałam się ze złości, że tam poszlam... Być moze z prostymi włosami pan Dawid sobie radzi, ale z kręconymi stanowczo NIE.
A ja z kolei chodzę już dłuższy czas i jestem zadowolona. Też mam kręcone

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:48   #4889
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziś byłam w Brodway w Magnolii i zastanawia mnie jedna rzecz.
Nie ma tam płatności kartą, płaci się gotówką.
Przyjmowała mnie inna fryzjerka niż zwykle, ale cięcie i farba taka sama. Pod koniec gdy chciałam płacić, dziewczyna zapytała mnie, ile bierze jej koleżanka. Zdziwiło mnie to, bo nawet nie pamiętałam dokładnie. Powiedziałam, że coś ok. X. Fryzjerka powiedziała "To u mnie Y(10 zł mniej)". Czy tam fryzjerzy sami ustanają ceny(lub prowizje?)? Była to dla mnie dziwna sytuacja
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 10:16   #4890
Ferrytyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Helpless Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo wymagająca - zawsze sprawdzam nie tylko jakość usług, ale i inne sprawy. Ważne są dla mnie np. kosmetyki i produkty, jakie są w salonie używane, higiena (jednorazowe ręczniki itd.), podejście do klienta, czy fryzjerzy udzielają konsultacji i doradzają. A do tego jeszcze, czy w salonie można zarezerwować wizytę przez internet - uważam, że każdy dobry salon powinien w standardzie oferować taką możliwość. Od niedawna jestem we Wrocławiu i mam już kilka typów "naj", ale chętnie poznaję nowe miejsca
i znalazłaś coś godnego polecenia?
Chodziłam długo do jednego salonu. Niestety dążenie do ombre spaliło mi końcówki.
Później dwa razy byłam w innym polecanym na wrocławskiej grupie - podobno delikatne farby itd.
Już chyba z 3 miesiąc próbuje przywrócić skalp do stanu w którym nie będzie swędział i się łuszczył
Dodatkowo dałam się namówić na kosmetyki /szampon, odżywka i serum/ które tylko pogarszały stan włosów a jak zaczełam czytać skład to złapałam się za głowę.

Nadal szukam fryzjera który zrobi ładny brąz, który nie będzie się wypłukiwał z siwych odrostów po tygodniu.....
Gdyby miał ostre nożyczki które tną a nie szarpią końcówki i terminy na wizyte bliższe niż miesiąc byłoby super
Ferrytyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.