Książeczka sanepidowska - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 21:48   #301
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez lolka19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam takie pytanie czy do książeczki wystarczą badania kału i płuc, czy muszę też mieć morfologię itp.? dwa lata temu wyrobiłam książeczkę i potrzebowałam tylko badania płuc, więc teraz chyba też wystarczą nie? tak w ogóle to teraz wystarczy że pójdę ją podbić do lekarza z przychodni?
u mnie w ogóle poza kałem nie trzeba było robić żadnych dodatkowych badań. a podbić u lekarza medycyny pracy - przynajmniej u mnie
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:49
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:32   #302
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Książeczka sanepidowska

Dziewczyny mam pytanie, bo w ogóle się nie orientuję.

W 2006 mialam robione badania kału i ksiazeczke wystawioną z ważnoścą do 2007 roku.

Jeśli chciałabym się podjąc pracy, gdzie wymagana jest książeczka musiałabym robic znowu te badania? I czy jakieś nowe badania dzisiaj są tez obowiązkowe? Czy wystarczy, że lek. medycyny pracy mi ja podbije?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:45   #303
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo w ogóle się nie orientuję.

W 2006 mialam robione badania kału i ksiazeczke wystawioną z ważnoścą do 2007 roku.

Jeśli chciałabym się podjąc pracy, gdzie wymagana jest książeczka musiałabym robic znowu te badania? I czy jakieś nowe badania dzisiaj są tez obowiązkowe? Czy wystarczy, że lek. medycyny pracy mi ja podbije?
Wystarczy ze podbije U mnie podbija również lekarz rodzinny. Płaci się za to 30zł.
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:53   #304
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Wystarczy ze podbije U mnie podbija również lekarz rodzinny. Płaci się za to 30zł.
dzieki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:48   #305
Sarcoptes scabiei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 206
Dot.: Książeczka sanepidowska

mam glupie pytanie
jesli mam zaniesc wszystkie 3 probki(z 3 dni) na raz(w tych probowkach z zelem)
to kapna sie jesli beda z jednego dnia?
__________________

P.S nie trawie tej wizażowej wyszukiwarki nic na to nie poradze ze jest beznadziejna. wujek Google rzadzi
Sarcoptes scabiei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:28   #306
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Książeczka sanepidowska

a mi dzisiaj lekarz medycyny pracy oswiadczyl, ze nie wypisze mi ksiazeczki na podstawie samych badan z sanepidu(70zl w lublinie).
musze wykonac jeszcze rentgen klatki (ew.gruzlica) =40zl + pieczatka lekarza = 25zl. nie komentuje tego nawet, bo brak mi slow, jestem zla, bo ksiazeczka potrzebna mi na dzisiaj, a nikt mnie nawet nie poinformowal o tym, ze potrzebne jest zdjecie klatki jeszcze. ;/ pozniej sie jeszcze okaze, ze WR trzeba zrobic... ehh
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:14   #307
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Książeczka sanepidowska

azjainlove tak naprawde to kto Cie miał poinformować?
Ja pytałam wszystkich, nawet niemiłą kobiete, której zanosiłam próbki, co jeszcze mam zrobić i gdzie.
I najlepiej wbić do luxmedu i powiedziec ze CI sie spieszy, może wtedy będzie szybciej.
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 14:29   #308
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Książeczka sanepidowska

Tak czy inaczej juz sie dowiedzialam co i jak, no i generalnie z pracy do mnie nie dzwonia, mimo, ze powiedzieli, ze beda dzwonic i zapraszac na szkolenie, a od poniedzialku cisza, w czwartek byla rozmowa... nawet grafik uzupelnialam taki wstepny. No coz. Ksiazeczke trzeba zrobic, przyda sie. Bezsens jakis mnie ogarnal... a ludzilam sie, ze majac 18lat, az takiego problemu ze znalezieniem pracy na wakacje miec nie bede... a tu psikus... ;/

A co do tego, kto mnie mial poinformowac, to pytalam pani w sanepidzie, czy te badania mi wystarcza, powiedziala, ze tak i odeslala mnie do lekarza medycyny pracy. No ja nie wiem, gdyby pracodawca mi zlecil badania to na pewno bym wiedziala, co dokladnie musze miec w tej ksiazeczce... a tak...

Edytowane przez azjainlove
Czas edycji: 2010-06-30 o 14:31
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:37   #309
Fiola86
Raczkowanie
 
Avatar Fiola86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: Książeczka sanepidowska

Witajcie

Mam już z głowy sanepid - odebrałam dziś wyniki
ale potrzebuję pilnie kontakt do lekarza medycyny pracy w Gdańsku - takiego który nie będzie wymagał badań (rtg itd) tylko od razu mi za te 50zl podbije książeczkę ...

mam tak miłych znajomych, że nie chcą mi podać adresów :/
Fiola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:32   #310
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Książeczka sanepidowska

azjainlovekup anonse w piątek i atakuj najtrudniej znaleźć pierwszą pracę ale potem już lepiej... pochoć po miescie i zostawaj CV. CO do książeczki to ja ją mam ale nikt mi jej nigdy nie kazał pokazać, więc mów ze jeses w trakcie wyrabiania
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:53   #311
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Książeczka sanepidowska

właśnie nabyłam i atakuję jutro 3 kolejne miejsca oblecę... może się w końcu uda
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 10:17   #312
aurinka
Raczkowanie
 
Avatar aurinka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 279
Dot.: Książeczka sanepidowska

Dziewczyny może Wy mi pomożecie? Ile kosztuje podbicie książeczki sanepidowskiej u lekarza?

Edit: juz doczytałam- 50zł...
Czy jeśli pójdę do lekarza medycyny pracy o podbicie książeczki to będzie mnie on jakoś badał? są wymagane jakieś szczegółowe badania np rtg itp?
__________________
Czasem przeżywa się chwile, które zapomnieć trudno...
Czasem spotyka się ludzi, bez których smutno i nudno...



Edytowane przez aurinka
Czas edycji: 2010-07-01 o 10:19
aurinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:33   #313
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Książeczka sanepidowska

u mnie rtg wymagane.
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:30   #314
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Książeczka sanepidowska

Ja jestem w trakcie "wyrabiania" Dziwne, że płacicie za to, bo u mnie jest bezpłatne, jedynie za podpis lekarza potem 20zł.
Mam pytanie, czy próbki robicie jak w zaleceniach, przez 3 kolejne dni czy może po prostu 3 próbki z jednego dnia? Moja siostra tak zrobiła i nie miała problemów, ja też bym wolała bo to i tak dla mnie trauma zrobienie tych próbek
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:11   #315
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Książeczka sanepidowska

Witam mam badanie probek z 11.2007 czy ono jest jeszcze wazne?
Jak mam juz badanie to jak dorobic ksizaeczke sanitarna?
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:23   #316
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
Witam mam badanie probek z 11.2007 czy ono jest jeszcze wazne?
Jak mam juz badanie to jak dorobic ksizaeczke sanitarna?
ja sie przylaczam do pytania. mam badania z 2009 roku. tak sie zlozylo ze do lekarza medycyny pracy w zeszlym roku nie dotarlam. czy w tym roku moge isc z tymi badaniami czy musze je powtorzyc?
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:43   #317
olcia25jz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Książeczka sanepidowska

Witam. Dziewczyny pomóżcie mi bo mam problem-idę jutro na tzw szkolenie (w sklepie spożywczym), i nie mam jeszcze wyrobionej książeczki sanepidowskiej moze mi ktoś powiedzieć ile czasu mam na wyrobienie książeczki od przyjęcia mnie do pracy przez pracodawce. Kiedyś słyszałam ze miesiąc ale nie wiem jak jest teraz. Szukałam już na kilku forach ale nic nie znalazłam- proszę o informacje na ten temat - zależy mi na tej pracy.
olcia25jz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:43   #318
Julitekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez olcia25jz Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny pomóżcie mi bo mam problem-idę jutro na tzw szkolenie (w sklepie spożywczym), i nie mam jeszcze wyrobionej książeczki sanepidowskiej moze mi ktoś powiedzieć ile czasu mam na wyrobienie książeczki od przyjęcia mnie do pracy przez pracodawce. Kiedyś słyszałam ze miesiąc ale nie wiem jak jest teraz. Szukałam już na kilku forach ale nic nie znalazłam- proszę o informacje na ten temat - zależy mi na tej pracy.
To prawda - masz na to miesiąc
Julitekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:09   #319
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Książeczka sanepidowska

Jestem wściekła _-_
Poszłam dziś do sanepidu do Gdyni. Nie bardzo wiedziałam co zrobić i mówię do pani na recepcji
-jestem pierwszy raz chciałabym..
-DO LABORATORIUM!!!!
Na każdym piętrze jest laboratorium, chodziłam chodziłam aż zaczepiłam panią lekarkę która mnie skwitowała
-NA DÓŁ.............
Zeszłam na dół, widzę że w jakimś okienku (nie, nie w laboratorium) jakiś pan oddaje próbkę. Słyszę że baba się na niego drze
-GODZINA!!!!
-około ósmej rano
-OKOŁO CZYLI KTÓRA
-ósma rano
-BOŻE
...
Moja kolej mówię że jestem pierwszy raz
a ona rzuciła we mnie kartką (po cholerę mi kartka w której trzeba wpisać godzinę oddania próbki i takie tam, skoro ja próbki nie mam?)
Nie dostałam od niej pojemnika, nie dowiedziałam się nic _-_
Te cholerne pojemniczki kupiłam w końcu w aptece bo mi się już cofać tam nie chciało.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 09:36   #320
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Książeczka sanepidowska

muszynianka, to miałaś traumę, współczuję takiej sytuacji w sanepidzie. Czasem się zastanawiam, czy to takie trudne mieć w sobie trochę kultury.

Ja jestem w trakcie 'robienia' książeczki, na szczęście pani w okienku baaardzo miła, najpierw sobie zadzwoniłam i dowiedziałam się wszystkiego, na miejscu jeszcze powtórzyła. Jutro zanoszę ostatnią próbkę i czekam na książeczkę, a potem do lekarza medycyny pracy, mam tylko nadzieję, że zdążę bo czas mnie goni.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:23   #321
Julitekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Jestem wściekła _-_
Poszłam dziś do sanepidu do Gdyni. Nie bardzo wiedziałam co zrobić i mówię do pani na recepcji
-jestem pierwszy raz chciałabym..
-DO LABORATORIUM!!!!
Na każdym piętrze jest laboratorium, chodziłam chodziłam aż zaczepiłam panią lekarkę która mnie skwitowała
-NA DÓŁ.............
Zeszłam na dół, widzę że w jakimś okienku (nie, nie w laboratorium) jakiś pan oddaje próbkę. Słyszę że baba się na niego drze
-GODZINA!!!!
-około ósmej rano
-OKOŁO CZYLI KTÓRA
-ósma rano
-BOŻE
...
Moja kolej mówię że jestem pierwszy raz
a ona rzuciła we mnie kartką (po cholerę mi kartka w której trzeba wpisać godzinę oddania próbki i takie tam, skoro ja próbki nie mam?)
Nie dostałam od niej pojemnika, nie dowiedziałam się nic _-_
Te cholerne pojemniczki kupiłam w końcu w aptece bo mi się już cofać tam nie chciało.
Dziwne, ja tez robiłam badanie w Gdyni i mnie taka nieprzyjemnosc ze strony pani z okienka nie spotkała. Wręcz przeciwnie, była bardzo miła. Kartkę i pojemnik dostałas po to, ażeby móc ten formularz wypełnic w domu a nie musiec niepotrzebnie tracic czasu w sanepidzie. A przy oddaniu kolejnych dwóch próbek otrzymasz kolejne, bo u nas akurat nie dają trzech za jednym razem, niestety. I pamiętaj że zanim oddasz pierwszy pojemniczek koniecznie musisz opłacic badanie w kasie naprzeciwko labolatorium (69 zł) i pokazac rzy oddawaniu paragon, bo inaczej znów może spotkac Cię niemiły odzew z jej strony

Dziewczyny, naprawdę warto przy wyrabianiu ksiązeczki prosic o skierowanie pracodawcę, o ile już tą pracę macie zapewnioną. Idzie się wówczas do publicznego szpitala lub przychodni i za wizytę u lekarza med. pracy nic się nie płaci, a na żadne dodatkowe badania z tego co wiem też raczej nie kierują, bo im się zwyczajnie nie chce Moje wyrabianie książeczki trwało dzięki temu dosłownie kilka dni i kosztawało tylko tyle co same badania w sanepidzie
Julitekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:49   #322
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Książeczka sanepidowska

Hej
Co raz częściej myślę o wyrobieniu książeczki sanepidowskiej ..
Czy ktoś jest z okolic Bytomia ?
Ja w każdym razie muszę robić badania w Sanepidzie w Bytomiu i chciałabym się dowiedzieć czy można zanieść 3 na raz próbki .. ? Bo w każdej stacji inaczej jest :/ To mnie śmieszy ..
Czy znacie też z okolicy Bytomia lub najlepiej Piekar Śląskich jakiegoś lek. med. pracy, który nie zedrze i nie karze robić prześwietlenia płuc ?

Tak mnie nurtuje jeszcze kilka spraw..
Czy jakbym poszła do ośrodka zdrowia do lekarza pierwszego kontaktu.. to czy może wydać mi on skierowanie na badanie na nosicielstwo (te 3 próbeczki ? ) i czy w takim wypadku tez za to się płaci ?
I czy gdybym miała już te wyniki to czy jeżeli lekarz pierwszego kontaktu jest jednocześnie lek. med. pracy to czy może podbić mi tą książeczkę ?
Tak żeby to z NFZu poszło ?

Tak pytam, bo wolałabym się dowiedzieć czy da się załatwić za free lub prawie, niż jakbym nie spróbowała a później okazałoby się, że można było to obejść jakoś ..
Czytałam troche o tych książeczkach i gdzieś wyczytałam ze w Bytomiu koszt 90 zł + lek. med. pracy nie wiadomo ile .. skąd mam wiedzieć kto ile bierze ? Bo to takie prywatne raczej jest ..
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:02   #323
darkness77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 3
Dot.: Książeczka sanepidowska

hej, w kwietniu skończyła mi się ważność książeczki sanepid, chcę przedłużyć jej ważność. Wie ktoś, czy są potrzebne jakieś badania znów?i najważniejsze, gdzie i za ile (jak najtaniej!) można to zrobić we Wrocku? wiem, że u lekarza medycyny pracy, ale wszędzie chcą minimum 4-5 dych, a nie mam tyle;(
z góry dziękuję za odp.
darkness77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:37   #324
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Książeczka sanepidowska

Oj, Wizażanki drogie, trochę się zamotałam -(

Tak się składa, że też mam zamiar teraz wyrobić sobie książeczkę. Jednyk Wy tu piszecie, że dostajecie pojemniczki z sanepidu, że muszą być trzy próbki i dopiero lekarz medycyny pracy ewentualnie kieruje Was na inne badania. Z kolei mój znajomy niedawno wyrabiał sobie taką księżeczkę o powiedział, że mam kupić sobie książeczkę(już kupiłam), iść do laboratorium do ośrodka zdrowia w mojej miejsowośći i tam zostawić próbki moczu i kału i zrobić badanie krwi. Próbki kału z laboratorium wyslą na badania. I po kilku dniach mam się zgłosić po wyniki i z tym iść do podbicia książeczki. A tak sobie tu czytam, że robicie tylko badania na kał, a resztę w zalezności od decyzji lekarza... I już sama nie wiem... A juz w ogóle pierwszy raz słysze o trzech próbkach kału.
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 13:29   #325
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Książeczka sanepidowska

Hej! Mam pytanie. Wyrabiam książeczkę sanepidowską i mam problem. W pon mam oddać pierwszą próbkę i nie wiem czy może ktoś za mnie to oddać? Pracuję a ośrodek jest otwarty tylko rano. Orientuje się ktoś?
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:35   #326
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Książeczka sanepidowska

ja byłam w sanepidzie pani mi dała kartkę do wypełnienia i tylko jeden pojemniki a mówiła , że mam trzy razy chodzić więc nie wiem czemu dała tylko jeden a nie trzy
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:16   #327
Julitekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
ja byłam w sanepidzie pani mi dała kartkę do wypełnienia i tylko jeden pojemniki a mówiła , że mam trzy razy chodzić więc nie wiem czemu dała tylko jeden a nie trzy
Bo następne dwa dostaniesz przy oddawaniu kolejnych próbek
Julitekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:29   #328
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Książeczka sanepidowska

no , tak , a chyba nie wymagają skierowania od pracodawcy . żeby te książeczkę podbić ... bo tu tak niektorzy piszą... a ja dopiero będę szukać... CZY JAK sie ma miesiaczke mozna oddac kał?

Edytowane przez Agrh
Czas edycji: 2010-08-22 o 19:28
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 13:39   #329
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Książeczka sanepidowska

Czy obowiązuje rejonizacja? dla mnie to bardzo ważne poniważ chciałabym wyrobić w innym mieście a pilnie się przeprowadzam do innego i już tam będę ją wyrabiać i szukac pracy.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:06   #330
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Książeczka sanepidowska

Hej
Jak widać nikt nie odpisał .. za ten czas byłam w sanepidzie, zrobiłam badania (90 zł Bytom), kupiłam książeczkę w księgarni(1zł) i teraz nie wiem czy jak pójdę do lek.med.pracy (dziś o 15 przyjmuje) to on skieruje mnie na rtg ?!
po cholerę to ? .. jak mnie osłucha to chyba będzie wiedział, że nic mi w płucach nie świszczy .. ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kaszel miałam .. ogólnie taka mało chorowita jestem .. :/
Książeczka potrzebne mi jest na już :/ .. a nie widzi mi się, żeby znów płacić za RTG 50 zł i za lekarza drugie tyle, bo nie wiem ile bierze a nie mam się kogo spytać .. bo jak pytam niektórych pracujących (posiadających książeczkę) to mi mówią, że zakład pracy płaci za to :/

Jest ktoś ze śląskiego i wie gdzie nie trzeba robić RTG ?

edit:
Doobra.. książeczka podbita, bez rtg i 50 zł poszło się .. ekhm..
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907


Edytowane przez nikaczekolada
Czas edycji: 2010-09-16 o 08:23
nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 15:08:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.