Differin - mam dosyć - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 21:06   #1081
agagrala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 24
Dot.: Differin - mam dosyć

hej kobietki!
Wiem że mnie skarcicie ale mam pytanie. Czy jeśli stosuję differin to mogę pójść na solarium na 5 minut z posmarowaną buzią filtrem 30? Mam ślub w wielkanoc i chciałabym mieć w miarę trochę opaloną skórę. Chciałabym iść na solarium 2 razy w miesiącu góra 3 dosłownie na 5 minut. Zależy mi abym buzię podleczyła ale też abym na ślubie nie straszyła trupią białością. Nie wiem co robić??? Pomóżcie. Balsamy odpadają bo mam plamy na ciele i wszystkie staniki żółkną od tego. Pozdrawiam i buziaki.
agagrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:44   #1082
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Differin - mam dosyć

juz sama nie wiem czy pomaga czy nie:/ zaczne tak :
poczatkowo stoswalam mydlo siarkowe i tak pieknie sobie czolo wyleczylam z syfkow
ale niestety przezucilo mi sie na policzki taki ropne.. zostaly blizny no i poszlam do dermatologa w listopadzie zapisala mi wlasnei Diffren i zamiast toniku woda utleniona przemywac.. robie tak co jakies 1-2 dni zalezy czy skora mi sie wysusza widze ze cera jak by oczyszczona byla ale syfki wychodza i wychodza takei same ropne po jakim czasie zaczyna Diffren dzialac? bo mecze go i mecze i nic..
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:07   #1083
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja używam Differinu od początku grudnia i jakbym nic nie wyciskała, to poprawa byłaby już naprawdę widoczna.
Może miałaś podskórne krostki, które są wciąż wyciągane na wierzch?
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:19   #1084
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Ja używam Differinu od początku grudnia i jakbym nic nie wyciskała, to poprawa byłaby już naprawdę widoczna.
Może miałaś podskórne krostki, które są wciąż wyciągane na wierzch?
powiem tak patrzac w lusterku mam cere lepsza naprawde wyglada na oczyszczona nie tlusta... ale tak dlugo juz stosuje ze krostki powinny sie chyba zmiejszac a co do nich nie widze efektu .. sproboje odstawic puder na jakis czas moze cos mnie zapycha czy cos:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 00:24   #1085
kwiatuszek174
Przyczajenie
 
Avatar kwiatuszek174
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Differin - mam dosyć

czy te specyfik usuwa przebarwienia?
__________________
czas zmian!
kwiatuszek174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:26   #1086
katrina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Differin - mam dosyć

Raczej nie usuwa przebarwien, tak mi powiedziala pani dermatolog. Przebarwienia wg niej usuwa acnederm. A differin nie jest taki zly, przynajmniej nie wysusza skory, tylko nie wolno go uzywac w czasie ciazy i karmienia.
katrina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:59   #1087
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

hm.. a mi dermatolog powiedzial ze differin takze pomaga w niwelowaniu przebarwien..

i badz tu madry..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 15:05   #1088
kwiatuszek174
Przyczajenie
 
Avatar kwiatuszek174
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Differin - mam dosyć

a mi acnederm nie pomogl na przebarwienia. szukam w takim cos inngo, skoro differin nie jest dobry. Narazie mam kwasy AHA. Pozdrawiam
__________________
czas zmian!
kwiatuszek174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:00   #1089
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

no ale przeciez differin powoduje wysuszenie naskorka i jego'starcie'(jesli moge tak powiedziec) jakis czas temu codziennie smarowalam cala buzie, teraz co 3-4 dni smaruje czolo i okolice zuchwy. poprawe widza chyba wszyscy;o czolo(odpukac) nie ma juz tych malych podskornych, jedynie delikatne zaskorniki w zasadzie malo widoczne.prawie wszystkie czerwone plamki po [niestety]wyciskaniu poschodzily. szczerze moge polecac differin.mimo tego okropnego zazwyczaj poczatku, drobnych walkach z gulami...to wszystko naprawde mozna zcierpiec
rozpisalam sie, wiec tylko Was pociesze i bede kibicowac w walce
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:58   #1090
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Differin - mam dosyć

Uzywalam differinu przez 3 tyg lacznie z robionym plynem i po tym czasie wszystkie pryszcze, zaskorniki, wszystko zniknelo. Po kilku pierwszych dniach skora zaczela piec i byla sciagnieta, na dekolcie wygladala jakby byla spalona. Zaczelam to dobrze nawilzac i pozniej byly juz same sukcesy. Niestety po ok miesiacu od zaprzestania stosowania wszystko zaczyna powoli wracac Wybralam sie wiec ponownie do dermatologa i dowiedzialam sie ze tradzik trzeba stale leczyc.. Dostalam znowu recepte na ten sam zestaw i zastanawiam sie czy juz zawsze bede go musiala uzywac i czy skora sie do niego nie przyzwyczai?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 21:59   #1091
Sachmet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Dot.: Differin - mam dosyć

ech, ja wlasnie koncze pierwsza tubke i szczerze mowiac to nie wiem, czy chce to kontynuowac. poprawy nie ma, ewentualnie jest gorzej...niby wiem, ze to sie wszystko 'wyciaga' na wierzch, ale 2 miesiace to moim zdaniem troche sporo czasu, zeby nastapila chociaz minimalna poprawa...;/
zamiast poprawy mam tylko wiecej pryszczy....niektore ropne utrzymuja sie na twarzy 2-3 tygodnie (dodam, ze zaczelam stosowac masc zeby pozbyc sie zaskornikow, a w prezencie mam beznadziejna cala twarz;/)
Sachmet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 22:33   #1092
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

sachamet.. u mnie poprawa zaczela byc widoczna po 3-4 miesiacach stosowania..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:17   #1093
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Differin - mam dosyć

leczenie tradziku jest dlugie i wymaga cierpliwosci przeciez nic nie poprwi cery w miesiac
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:18   #1094
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez agagrala Pokaż wiadomość
hej kobietki!
Wiem że mnie skarcicie ale mam pytanie. Czy jeśli stosuję differin to mogę pójść na solarium na 5 minut z posmarowaną buzią filtrem 30? Mam ślub w wielkanoc i chciałabym mieć w miarę trochę opaloną skórę. Chciałabym iść na solarium 2 razy w miesiącu góra 3 dosłownie na 5 minut. Zależy mi abym buzię podleczyła ale też abym na ślubie nie straszyła trupią białością. Nie wiem co robić??? Pomóżcie. Balsamy odpadają bo mam plamy na ciele i wszystkie staniki żółkną od tego. Pozdrawiam i buziaki.

Ja bym odradzala bo zamiast pieknej opalenizny bedziesz miec piekne przebarwienia
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:18   #1095
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Teraz w miejscach takiego niesamowitego nasilenia trądziku przechodzę z Differinu na Isotrexin, a Differinu nadal będę używać na pozostałą część twarzy.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:48   #1096
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Differin - mam dosyć

I ja stosuję Differin. Dopiero pół miesiąca ale i tak mam wrażenie, że prędzej niż do wyleczenia doprowadzi mnie do depresji. Nigdy nie wyglądałam aż tak źle. Moment wstania rano z łóżka przeciągam maksymalnie, żeby tylko nie patrzeć w lustro...Biorę tetrysal, na noc differin a na dzień metronidazol. Ostatnio moje życie kręci się tylko wokół trądziku-samopoczucie z dnia na dzień coraz gorsze. Staram się być cierpliwa...ale gdy patrze na siebie to mam ochotę tylko płakać.
yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:06   #1097
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

hej
hm u mnie problem wyglada tak ze w sumie trądzik (grudkowo-zaskornikowy) mam od niedawna. wsyztsko zaczelo sie w wakacje od pojedynczych pryszczy, ale w lato (jak to dermatolog mi mowil) zawsze cera jest lepsza, natomiast na jesien i wiosne jest pogorszenie. Poszlam wiec we wrzesniu do dermatologa ale moge powiedziec ze pogorszylo mi sie. Zmienilam dermatologa ktory zapisal mi (miesiac temu) differin na noc, clindacne na rano, i przez 3 miesiace antybiotyk Tetrysal (w tym pierwszy miesiac 2x dziennie). Mam cere cholernie wrazliwa, kiedys byla ona bardziej sucha niz tłusta. Stwierdzam ze po miesiacu moja cera juz jest praktycznie gladka (mam najgorsze problemy z policzkami. Na brodzie, nosie skroniach rzadko, i na czole mialam kaszkę). Czoło jest zupelnie czyste, a na policzkach male grudki, jednak i tak najgorsze sa pozostalosci po tym wszytskim-czerwone plamy, lub takie bordowe :/ ponadto czytalam gdzies ze wyleczona cera boryka sie z kolei z przesuszeniem, no i u mnie gdzieniegdzie na policzkach są liszaje-suche miejsca (co nie wyglada ladnie gdy pokryje to pudrem). Dermatolog powiedziala mi ze bliznami zajmiemy sie po calkowitym wyleczeniu pryszczy, potem mi cos przepisze na te czerwone plamy. I pomyslec ze kiedys (dokladnie 8miesiecy) temu moja cera byla idealna
PS. twarz kazano mi myć samą ciepłą wodą, najlepiej przegotowaną. Makijaż zmywam mleczkiem do demakijażu. Słyszalam ze puder w plynie zatyka pory wiec stosuje sypki lub dream matt mouse, bo jest delikatny chociaz chyba przesusza mi bardziej jeszcze te suche miejsca :/ i miejscowo korektor. Mam nadzieję ze do wakacji wyjdę z tego gówna... sam tetrysal na te 3 miesiące wyniesie mnie ok170zl, i doliczyc do tego masci jeszcze... ehh (nie wspominając poprzednich leków -maść robiona, isotrexin, tabletki itd.)
Podsumuję: cierpliwości życzę wam i sobie bo często mam okresy załamania... Pozdrawiam
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:45   #1098
Sachmet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Dot.: Differin - mam dosyć

ech, ja na ostatniej wizycie u dermatologa trafilam do innej pani w 'zastepstwie' i oczywiscie przepisala mi ona zupelnie co innego...

najlepsze bylo jak spytalam, jakich kremow mozna stosowac...to pani polecila mi tylko jedna firme (ciekawe czemu), a jak spytalam co bedzie jak nie podpasuje i ze chodzi mi tylko o to, czy mozna nawilzajacy itd, bo poprzednia pani przez 3 m-ce kazala niczym nie smarowac, to powiedziala, ze mam robic co chce...:|

i tak jak to ktos juz wyzej napisal....tez mialam problem tylko z policzkami, a teraz mam z cala twarza....wszedzie wyskakuja takie wielkie paskudy po ktorych zostaja niesamowite blizny;/
Sachmet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:02   #1099
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Sachmet87 Pokaż wiadomość
ech, ja na ostatniej wizycie u dermatologa trafilam do innej pani w 'zastepstwie' i oczywiscie przepisala mi ona zupelnie co innego...

najlepsze bylo jak spytalam, jakich kremow mozna stosowac...to pani polecila mi tylko jedna firme (ciekawe czemu), a jak spytalam co bedzie jak nie podpasuje i ze chodzi mi tylko o to, czy mozna nawilzajacy itd, bo poprzednia pani przez 3 m-ce kazala niczym nie smarowac, to powiedziala, ze mam robic co chce...:|

i tak jak to ktos juz wyzej napisal....tez mialam problem tylko z policzkami, a teraz mam z cala twarza....wszedzie wyskakuja takie wielkie paskudy po ktorych zostaja niesamowite blizny;/
Jeśli moja cera wysusza się za bardzo, to trądzik się nasila.
Polecam Ci maść Alantan Plus (ale nie zwykły Alantan). Dobrze nawilża, nie podrażnia - a nawet łagodzi - i w ogóle jest bardzo fajny.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 13:41   #1100
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

A ja do nawilżania używam zwykłego kremu nivea i jest tez ok
Agemia: gdzies kiedys oglądałam że cera trądzikowa tez musi byc nawilżana bo jesli nie będzie to gruczoły łojowe odczytają to jako zbyt mały stopień nawilżenia i będą produkować tego swojego łoju jeszcze więcej...
Dla mnie dzien ma za mało godzin, bo na noc differin rano puder jak wracam ze szkoly clindacne i znow na noc differin... :/
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:42   #1101
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

A ja do nawilżania używam zwykłego kremu nivea i jest tez ok
Agemia: gdzies kiedys oglądałam że cera trądzikowa tez musi byc nawilżana bo jesli nie będzie to gruczoły łojowe odczytają to jako zbyt mały stopień nawilżenia i będą produkować tego swojego łoju jeszcze więcej...
Dla mnie dzien ma za mało godzin, bo na noc differin rano puder jak wracam ze szkoly clindacne i znow na noc differin... :/
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:47   #1102
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Differin - mam dosyć

ja stosuje differin juz ok 2 miesiace (+tabletki antykoncepcyjne syndi-35) i jak narazie nie widze poprawy :/ albo jestem przewrazliwiona.. co prawda nie mam tak strasznie bo pryszcze sa tylko na brodzie ale mimo wszystko ! :/
a differin stosuje na umyta skore na noc... co do wysuszania to skora jest na pewno wysuszona ale uzywam maseczek nawilzajacych i kremow nawilzajacych i nie jest tak zle..
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:25   #1103
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

a czy stosujecie jakieś podkłady czy pudry aby zakryć niedoskonałości? Bo ja nie zdobyłabym się chyba iść do szkoły bez...
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:35   #1104
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Differin - mam dosyć

opinie dermatologow sa rozne... moja derm powiedziala zeby stosowac, bo to lepiej na psychike dziala
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:58   #1105
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Neyla86 Pokaż wiadomość
a czy stosujecie jakieś podkłady czy pudry aby zakryć niedoskonałości? Bo ja nie zdobyłabym się chyba iść do szkoły bez...
Ja tak samo. Używam podkładu, korektora i pudru. ;p
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:19   #1106
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Differin - mam dosyć

ja 8 rok mecze sie z tradzikiem i byly momenty gdy wygladalam naprawde koszmarnie a mimo to nigdy nie uzywalam podkladow, fluidow ani korektorow.Podklad mialam na sobie 2 razy zyciu.a nie uzywam tych specyfikow bo mam wrazenie ze mi sie skora pod nimi dusi.
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:03   #1107
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

A ja z kolei musze miec zawsze coś na buzi (nie chodzi nawet o podklad) bo już tak sie do tego przyzwyczaiłam że jak umyje twarz i nie mam nic na niej to mi łyso :P Cały czas jakieś maście noszę itd więc to uzależnia^^
A u mnie na twarzy juz całekim całkiem, tylko te przebarwienia usunac i zrobione najbardziej jestem dumna ze swoojego czoła ahh jaka gladkość a kiedys taaaka kaszaa :/ blee
A jak wy sie trzymacie? Jesli bierzecie antybiotyk doustny to stosujecie jakies leki oslonowe, aby nie wyjałowic flory bakteryjnej? bo ja biorę.

a jeśli chodzi o blizny to u mnie jesli jakies wglebienia zostaną to i tak to nie przebije blizny po ospie ktorą mialam rok temu i mam z tego powodu gleboką blizne na srodku policzka :/ Była ona gdzies przez pol roku czerwona a teraz jest w kolorze skory -> to dowod na to ze te po syfach tez kiedys w koncu zbledna
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:14   #1108
emisia199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Differin - mam dosyć

HejkaMam małe pytanie....stosuje differin od chyba 2 tygodni, smaruje sobie nim czoło,policzki,nos i brodę,...ale od kilku dni mam zaczerwienione powieki....do tego strasznie piecze. Czy to normalne ze pojawiło sie zaczerwienienie i pieczenie tam gdzie nie stosowałam żelu? Dodam ze maluje oczy i używam płynu do demakijażu ale robie to od dawna i dopiero kilka dni temu pojawił się problem....proszę poradźcie coś....
I jeszcze jedno czy jeżeli używam differinu i physiogelu to mogę używać też jakiegoś kremu nawilżającego, bo ten differin strasznie wysuszył mi skóre...a dermatolog nic na ten temat nie powiedział...
emisia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:19   #1109
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

emisia.. moim zdaniem jezeli zel nie dostaje sie do oczu to raczej nie jest przyczyna pieczenia..
moze masz uczulenie na tusz, badz plyn do demakijazu?moze zmienilas ostatnio na nowy?
co do kremu to w tym watku bylo wiele roznych opinii.. moj dermatolog np przy stosowaniu differinu zabronil mi jakichkolwiek kremow-nie uzywalam ich przez kilka miesiecy.. twierdzil ze zluszczamy, zluszczamy..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:29   #1110
Sachmet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja stosuje differin juz ok 2 miesiace (+tabletki antykoncepcyjne syndi-35) i jak narazie nie widze poprawy :/ albo jestem przewrazliwiona.. co prawda nie mam tak strasznie bo pryszcze sa tylko na brodzie ale mimo wszystko ! :/
a differin stosuje na umyta skore na noc... co do wysuszania to skora jest na pewno wysuszona ale uzywam maseczek nawilzajacych i kremow nawilzajacych i nie jest tak zle..

hmm, ja mam podobnie....moim problem byly drobne zaskorniki na policzkach...a teraz, po tych kilku miesiacach, mam cala twarz w zaskornikach...do tego czerwone blizny i jakies dziury....masakra.... szczerze zaluje, ze poszlam z tym do dermatologa
Sachmet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.