Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-21, 19:55   #2101
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Troche ba³am siê wyboru koloru i farbowania. Ale do¶æ tego Dzi¶ nawet ¶ni³ mi sie mój wymarzony kolor. Do¶æ tego blondu mam wiêc trzeba co¶ z tym zrobiæ Wyjdzie co wyjdzie W ostateczno¶ci farbnê na mój ukochany czarny kolorek Chocia¿ dopiero co nie dawno z niego zesz³am.
Kupiê najprawdopodoniej karmelow± czekoladê, tak jak mi tu radzi³ fryz5 Mam nadziejê , ¿e wyjdzie kolor zbli¿ony do tego ze zdjêcia co ostatnio wrzuca³am
Jeszcze tylko my¶lê nad miodowym br±zem
Wrzucisz fotkê po Karmelowej ?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:43   #2102
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucisz fotkê po Karmelowej ?
Jasne, ¿e wrzucê tylko dzisiaj zmieni³y mi siê plany i nie mia³am jak wyskoczyæ po farbê. Ale my¶lê, ¿e najpó¼niej w pi±tek bêdê farbowaæ Taki mam zamiar
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 07:38   #2103
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Fryz5 a powiedz mi co wyjdzie po orzechowym blondzie z pallete? Bo podobno ta panienka na zdjêciu tej farby u¿ywa³a? Czy lepsza jednak karmelowa czekolada?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_603466.jpg (36,3 KB, 39 za³adowañ)
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:31   #2104
Asia19937
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 1
Question Jak uzyskaæ taki kolor prosze o pomoc

Witam bardzo marze o takim kolorze w³osów http://www.zeberka.pl/img/ela/1960.jpg

Jestem pocz±tkuj±c± fryzjerk± wiêc nie za bardzo wiem jak go uzyskaæ mam platynowy blond taki :http://www.fryzury-katalog.pl/Images...sy-blond-1.jpg

i my¶la³am mo¿e aby wyszed³ taki kolor to trzeba po³±czyæ s³odkie capuccino z jakim¶ blondem my¶la³am ¿eby troszke dodaæ platynowego blondu?? mog³a by sie wypowiedzieæ jaka¶ fryzjerka b±dz osoba która sie na tym jako tako zna ?? bardzo prosze o pomoc
Asia19937 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:48   #2105
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am o tym zimnym czy tam mro¼nym kasztanie. Nie wiem czy ciemny blond mi z³apie, bo obecnie mam raczej bardziej br±zowe w³osy, a z tego co wiem farba farby nie rozja¶ni. My¶la³am o dekoloryzacji, ale jak usy³asza³am cenê (mam do¶æ d³ugie w³osy) to mi wszystko opad³o Co do k±piêli to trochê bojê siê sama robiæ takie rzeczy. Druga sprawa to, to ¿e w³osy mam ju¿ do¶æ zniszczone, przesuszone, bo pó³ roku temu robi³am rozja¶nianie,¿eby mieæ t± nieszczêsn± czerwieñ, tak¿e obawiam siê,¿e po dekoloryzacji czy k±pieli nic by z nich nie zosta³o
A je¶li nawet ten ciemny blond to farba fryzjerska czy sklepowa? Czy raczej nie ma ró¿nicy?
dekoloryzacja ci ich nie zniszczy, wszystko masz w watku o dekoloryzacji w salonie pewnie rzuciliby ci rozja¶niacz

mo¿e byc nawet sklepowa palette N5 daje ch³odny odcieñ

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Fryz5 a powiedz mi co wyjdzie po orzechowym blondzie z pallete? Bo podobno ta panienka na zdjêciu tej farby u¿ywa³a? Czy lepsza jednak karmelowa czekolada?
wiem, ¿e ona mia³a orzechowy ale nie u¿ywa³em tego odcienia...mo¿esz spróbowaæ ale we¼ 2 opakowania bo tej palette ma³o jest

Cytat:
Napisane przez Asia19937 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam bardzo marze o takim kolorze w³osów http://www.zeberka.pl/img/ela/1960.jpg

Jestem pocz±tkuj±c± fryzjerk± wiêc nie za bardzo wiem jak go uzyskaæ mam platynowy blond taki :http://www.fryzury-katalog.pl/Images...sy-blond-1.jpg

i my¶la³am mo¿e aby wyszed³ taki kolor to trzeba po³±czyæ s³odkie capuccino z jakim¶ blondem my¶la³am ¿eby troszke dodaæ platynowego blondu?? mog³a by sie wypowiedzieæ jaka¶ fryzjerka b±dz osoba która sie na tym jako tako zna ?? bardzo prosze o pomoc
po³ó¿ sobie jasny z³oty blond 8.3
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:01   #2106
dzika truskawa
Noc ¿ywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomo¶ci: 12 680
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Na w³osach na poziomie 9 z odrostem poziom 6 chcê zrobiæ czerwieñ - ma byæ wyrazista i soczysta, farba, któr± kupi³am jest na poziomie 7, jaki utleniacz do tego?
__________________
"Kobieta, która siê nie perfumuje nie ma przysz³o¶ci"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukujê chocia¿ kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:03   #2107
marrrina
Raczkowanie
 
Avatar marrrina
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 51
Kolor marzenie...

Kochane potrzebujê pomocy...
Jakby¶cie oceni³y co to za kolor w³osów??? i czym mo¿na uzyskaæ zbli¿ony efekt???Z góry dziêkuje za odpowiedzi.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg abc.jpg (40,8 KB, 43 za³adowañ)

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2012-11-22 o 17:07
marrrina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 18:45   #2108
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

witam chcia³am spytaæ jak± drogeryjn± farb± mog³abym uzyskaæ kolor jak w za³±czniku, z góry dziêki za odp

dodam, ¿e obecnie mam na g³owie spran± mied¼ i zastanawiam siê nad dwiema farbami: Wellaton, Karmelowa czekolada albo Loreal Casting Miodowy Karmel, z tym, ¿e co do pierwszej obawiam siê, ¿e wysz³a by nieco za jasna, a druga za ciemna.. najlepiej by³oby co¶ po ¶rodku ale trochê siê bojê mieszaæ farby, bo nie mia³am z tym nigdy do czynienia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lookbook-mohito-94380359.jpg (30,7 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fabiofryzurkibloxpl.jpg (53,7 KB, 33 za³adowañ)
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:59   #2109
magda5712
Raczkowanie
 
Avatar magda5712
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny,jak uzyskaæ taki kolor ? Mam teraz ciemne br±zowe w³osy ,naturalne ,chcia³abym ¿eby by³y po prostu troszkê ja¶niejsze.

Najlepiej szamponetka/kremem koloryzuj±cym?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie-vert.jpg (108,5 KB, 137 za³adowañ)
magda5712 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-23, 12:26   #2110
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Oto efekt karmelowej czekolady z wellaton, kolor bardzo mi się podoba mimo iż miejscami przebija jeszcze blond. Farbę kładłam na rozjasnione włosy. Żałuję że nie kupiłam dwóch opakowań bo jedno to tak ledwo ledwo wystarczyło.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-23, 13:06   #2111
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Oto efekt karmelowej czekolady z wellaton, kolor bardzo mi siê podoba mimo i¿ miejscami przebija jeszcze blond. Farbê k³ad³am na rozjasnione w³osy. ¯a³ujê ¿e nie kupi³am dwóch opakowañ bo jedno to tak ledwo ledwo wystarczy³o.
Bardzo naturalnie Ja odkry³am siedlisko Allwaves i Alfapart, na razie poczekam, ale ma ju¿ farbê 8.33, gdy rudy siê spierze, to j± wypróbujê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 17:15   #2112
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo naturalnie Ja odkry³am siedlisko Allwaves i Alfapart, na razie poczekam, ale ma ju¿ farbê 8.33, gdy rudy siê spierze, to j± wypróbujê
Zgadza siê kolor jest naturalny, chocia¿ zdjêcie troche je przek³amuje na ¿ywo jeszczze ³adniejszy. Ju¿ nie mogê siê doczekaæ, a¿ jeszcze raz na³o¿ê ten kolor za jaki¶ czas, bo teraz wiadomo na tych rozja¶nianych nie wyszed³ tak jak powinien.
Ja równie¿ znalaz³am niedaleko mojej miejscowo¶ci sklep fryzjersko kosmetyczny gdzie maj± farby Allwaves i Alfapart
Ja teraz czekam do 14 grudnia Wtedy idê na przed³u¿enie w³osów to kolor zrobiê od razu
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:23   #2113
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

za³±cznik 1, 2 - moje w³osy obecnie (w dobrym o¶wietleniu s± subtelnie ja¶niejsze, jednak bli¿ej im do br±zów ni¿ wymarzonej Rudo¶ci)
za³±cznik 3,4 - moje w³osy pó³ roku temu (widaæ koñcówki zawsze ciemniejsze bo dostawa³y wiêcej i wiêcej henny za ka¿dym razem)

mój problem polega na tym, ¿e niepotrzebnie k³ad³am hennê przy malowaniu na ca³o¶æ, zamiast ograniczyæ koloryzacjê tylko do odrostów. mam teraz kud³y ciemniejsze ni¿ mieæ chcia³abym.

za³±cznik 5,6 - to chcê uzyskaæ.

polujê od tygodnia na rozja¶niacz Chantal (zgodnie z porad± Andy'ego ) ale w moim Lublinie nie mogê znale¼æ a chcê w najbli¿szych dniach rozprawiæ siê z tymi w³osami. Trzeba je o ton rozja¶niæ chyba? Bardzo mi zale¿y by maksymalnie najmniej je zniszczyæ, na pewno nie bêdê k³ad³a na w³osy przy g³owie, NO WAY. Tak 10 cm od skalpu.

Dobra, rad¼cie, rumianek i cytryna tu nie pomagaj±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (114,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (73,7 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (75,7 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koncowki.jpg (69,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg accessorize03.jpg (151,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Intense-Ginger-Red-Hair-Color.jpg (34,7 KB, 9 za³adowañ)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-11-23 o 21:24
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-23, 22:00   #2114
Eri_i
Raczkowanie
 
Avatar Eri_i
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej Jak okre¶liæ ten kolor w³osów?
Jedna kumpela okre¶li³a to dosyæ trafie mianem s³omkowego blondu
Druga przeb±kiwa³a co¶ o tym, ¿e tak w³a¶ciwie ona tam widzi lekko siwy kolor ;O
Wiêc zastanawia mnie czy po rozja¶nianiu (obecnie mam robion± dekoloryzacjê, a na to na³o¿ony rudy kolor u fryzjera) i na³o¿eniu Casting Creme Gloss 801 Satynowy Blond uzyska³a bym podobny kolor, czy lepiej celowaæ w co¶ innego?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dkadmanmkjsand.jpg (67,3 KB, 19 za³adowañ)
Eri_i jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 12:12   #2115
Justie
Raczkowanie
 
Avatar Justie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 30
Question Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam ciemne naturalnie w³osy- ciemny br±z. Chce uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor w³osów, jak u cheryl cole w zdj. ponizej, a moj kolor jest podobny do tego 2 zdjecia, mam troszkê jasniejsze.
Kupi³am farbê allwaves 5,5- mahoniowy jasny kasztan. Zrobi³am jedno pasmo z utleniaczem 3% i wysz³o super, prawie jak u cheryl, choæ ona ma pasemka.

No i moje pytanie: Nie mam ju¿ utleniacza 3%, nie chce isc kupowaæ nowego jak nie ma potrzeby. Mam za to w domu 6%, czy z nim wyjdzie kolor podobnie, czy bêdzie ja¶niejszy? Mo¿e trzymaæ z 6% krócej?

Proszê o mo¿liwie szybk± odpowied¼!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cheryl kolor ok.jpg (54,5 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9d1a.jpg (45,9 KB, 21 za³adowañ)
Justie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:50   #2116
BermudaBlue
Przyczajenie
 
Avatar BermudaBlue
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam Was Dziewczynki
Która¶ z kole¿anek doda³a temat parê dni temu, ale go usunêli. Ja dodam raz jeszcze, bo osobi¶cie mnie tak¿e interesuje
Mój naturalny kolor to ciemny blond, potem parokrotnie zmieniany, teraz od d³u¿szego czasu robiê sobie baleyage mix naturalnego i jasnego blondu w ch³odnym odcieniu, gdy¿ mam niebieskie oczy i jasn± karnacjê, wiêc taki mi pasuje i dobrze siê w nim czujê...ale...no w³a¶nie, mam ochotê na zmianê Pomy¶la³am o przyciemnieniu go mniej wiêcej do naturalnego koloru, ewentualnie ciut ja¶niej ni¿ naturalny. Podoba mi siê np kolor jak u Ma³gorzaty Rozenek Kto¶ wie, jak taki uzyskaæ?
https://polki.pl/work/privateimages/...AIN/126823.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/malgorzata...1265fa9dd6.jpg

Z góry dziêkujê
Pozdrawiam

Edytowane przez BermudaBlue
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:57
BermudaBlue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:01   #2117
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 718
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny, moje pytanie mo¿e byæ banalne, ale nigdy nie farbowa³am w³osów i kompletnie siê na tym nie znam Wiêc powiedzcie proszê jak uzyskaæ taki kolor w³osów? Wystarczy waln±æ rozja¶niasz? Czy to jaka¶ farba? Te w³osy s± tak jasne, ¿e wydaj± siê niemal¿e biale ;o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7ad0a6e3b678b4f97d0bf4bbe3890079.jpg (21,4 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 80636389.jpg (241,3 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bfb261d978989162d036fbedc3eefff8.jpg (96,0 KB, 8 za³adowañ)
Ishani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:20   #2118
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witajcie Dziewczyny i Ch³opaki

Mam pytanie i pro¶bê jednocze¶nie. Jak osi±gn±æ na moich w³osach (1,2 zdjêcie) kolor w³osów pani w czapeczce? Dodam, ¿e mam, ¿e lekko sprany alfaparf 9.21+9,01 z widocznymi be¿-pasmami.
Zachorowa³am na taki kolor
JAk go osi±gn±æ? Jakie¶ pomys³y?

Aha, zdjêcia robi³am w oknie w dzieñ bez s³oñca - zachmurzone niebo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1160672.jpg (22,3 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1160675.jpg (19,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2790108908.jpg (18,1 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez marrunia
Czas edycji: 2012-11-24 o 20:21
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:44   #2119
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jak uzyskaæ naturalny ciemny rudy, nie pomarañczowy i nie czerwony? Jaka farba profesjonalna da zbli¿ony efekt?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (25,1 KB, 16 za³adowañ)
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 20:51   #2120
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Problem z odrostami, rudosciami i nierownym kolorem

Czesc dziewczyny, mam problem z tym, co ostatnio zrobilam sobie na glowie.
Mialam dlugo czerwone wlosy, ale chcialam jakiejs zmiany, to poszlam do sklepu i zakupiwszy dwa opakowania rozjasniacza Joanny... no, coz, efekt doprowadzil mnie do placzu.
Przod czerwony, odrosty zolte, reszta ruda. Niestety nie przewidzialam, ze moze mi az tak nie wyjsc.
Poszlam pare dni pozniej do fryzjerki, ktora stwierdzila, ze nie mozna wyrownac koloru, no bo nie, bo trzeba schodzic, nic mi nie wyjdzie. Nie chcialo jej sie rozjasniac samego przodu? Nie wiem. W kazdym razie zrobila mi wlosy rude, jednak przod wciaz mam ciemniejszy, czerwonawy, a odrosty jasniejsze (choc teraz juz nie widac tego jakos dramatycznie, chyba prawie w ogole nawet)

No i do sedna:
W tej chwili wychodza juz moje brazowe wloski, a reszta wciaz nierowna (troche mniej, ale wciaz...).
Bardzo chcialabym miec taki kolor, jak ten najjasniejszy, na wiekszosci wlosow. Jest to jasny rudy wchodzacy w blond, nie wiem sama jak to okreslic.
I teraz pytanie czy jestem w stanie zrobic cos z tym sama w domu? Tzn. sama polozyc jakas farbe? Jesli tak, to jaka? Miodowy blond chwycilby mi w miare te odrosty, zeby nie wygladalo to dramatycznie? Nie chce przyciemniac wlosow, chce zeby byly w koncu jasne :<
Czy konieczna jest wizyta u fryzjera?

Ech, mam nadzieje, ze w miare skladnie to napisalam i ktoras z was wie czy mozna cos z tym zrobic, bo nie ukrywam, ze wolalabym nie wydawac kilkudziesieciu zlotych znow na fryzjera :P

P.S. - chyba wrzucilam w zlym miejscu z tego wszystkiego, przepraszam moderatorow z gory, jesli trzeba temat przenosic :s
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2012-11-24 o 20:56
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:20   #2121
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eri_i Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Jak okre¶liæ ten kolor w³osów?
Jedna kumpela okre¶li³a to dosyæ trafie mianem s³omkowego blondu
Druga przeb±kiwa³a co¶ o tym, ¿e tak w³a¶ciwie ona tam widzi lekko siwy kolor ;O
Wiêc zastanawia mnie czy po rozja¶nianiu (obecnie mam robion± dekoloryzacjê, a na to na³o¿ony rudy kolor u fryzjera) i na³o¿eniu Casting Creme Gloss 801 Satynowy Blond uzyska³a bym podobny kolor, czy lepiej celowaæ w co¶ innego?
Ja na tych wlosach widze troche popielu, troche bezu. Nie wiem, co uzyskasz podana przez Ciebie farba, ale o taki efekt latwiej farba profesjonalna, bo zadna farba drogeryja nie ma blondu z popielem i bezem po kropce. Kolejna sprawa, wszystko zalezy od wyjsciowego koloru. Jesli masz wlosy na poziomie 8 - jest duza szansa na podobna jasnosc z Castingiem, ale koloru nie gwarantuje. Jesli masz wlosy ciemniejsze - siegaj po farbe z woda minimum 6 proc, przy czym wlosy ciemniejsze, niz poziom 7 wymagaja farby na wodzie 9 albo farby rozjasniajacej z woda 6, 9 albo nawet 12.

Doczytalam o rudym.... Castingiem nic nie zdzialasz. Potrzebujesz farby z popielem np. 9.1 zmieszanej z farba z odrobina brazu po kropce np. 9. 17.

Cokolwiek chcesz robic, sprobuj na pasemku wlosow na farbowanej dlugosci i przy skorze nad czolem po tej stronie gdzie masz wiecej wlosow (przedzialek), a wtedy eksperyment nie bedzie widoczny. To najlepsza metoda.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Justie Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ciemne naturalnie w³osy- ciemny br±z. Chce uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor w³osów, jak u cheryl cole w zdj. ponizej, a moj kolor jest podobny do tego 2 zdjecia, mam troszkê jasniejsze.
Kupi³am farbê allwaves 5,5- mahoniowy jasny kasztan. Zrobi³am jedno pasmo z utleniaczem 3% i wysz³o super, prawie jak u cheryl, choæ ona ma pasemka.

No i moje pytanie: Nie mam ju¿ utleniacza 3%, nie chce isc kupowaæ nowego jak nie ma potrzeby. Mam za to w domu 6%, czy z nim wyjdzie kolor podobnie, czy bêdzie ja¶niejszy? Mo¿e trzymaæ z 6% krócej?

Proszê o mo¿liwie szybk± odpowied¼!
Mozesz zmieszac wode 6 z letnia przegotowana woda w proporcji 1:1

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, moje pytanie mo¿e byæ banalne, ale nigdy nie farbowa³am w³osów i kompletnie siê na tym nie znam Wiêc powiedzcie proszê jak uzyskaæ taki kolor w³osów? Wystarczy waln±æ rozja¶niasz? Czy to jaka¶ farba? Te w³osy s± tak jasne, ¿e wydaj± siê niemal¿e biale ;o
Rozjasniacz da Ci zoltko, ktore bedziesz musiala korygowac farba pastelowa. Jak masz ciemne wlosy, byc moze bedziesz musiala polozyc rozjasniacz a na to farbe rozjasniajaca z najwyzszego poziomu 11 alo 12 zaleznie od firmy, z popielem i fioletem po kropce, ewentualnie z perla, czy lekkim rozem.

Uwazam, ze najlepiej bedzie, jak pojdziesz do fryzjerki. Aby osiagnac ten kolor bedziesz potrzebowala minimum 3 srodkow: rozjasniacz, nawet dwie rozne farby farby, nie mowiac o wodach. A na dodatek musialabys sobie kupic profesjonalny szampon z pigmentem perlowym lub maske do schladzania wlosow, bo to sie tak ladnie nie trzyma bez zwlaczania zolci.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:25   #2122
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny i Ch³opaki

Mam pytanie i pro¶bê jednocze¶nie. Jak osi±gn±æ na moich w³osach (1,2 zdjêcie) kolor w³osów pani w czapeczce? Dodam, ¿e mam, ¿e lekko sprany alfaparf 9.21+9,01 z widocznymi be¿-pasmami.
Zachorowa³am na taki kolor
JAk go osi±gn±æ? Jakie¶ pomys³y?

Aha, zdjêcia robi³am w oknie w dzieñ bez s³oñca - zachmurzone niebo.

o marrunia widzê ju¿ u Ciebie piêkny blondzik , ale chyba troszke scie³a¶ w³oski? pamietam jak walczy³a¶ z rudymi koncówkami

ten blond na fotce, to jakis z³ocisty jest , obstawiam 10.3
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:30   #2123
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uzyskaæ naturalny ciemny rudy, nie pomarañczowy i nie czerwony? Jaka farba profesjonalna da zbli¿ony efekt?
Farba nr 1: z brazem po kropce, farba nr 2: zloto i czerwien po kropce. - bardziej ciemny koniak
Ew. Farba 1: z brazem i zlotem po kropce, a nr 2: z czerwienia po kropce. -bardziej w czerwien

Zmieszane . Proporcja - dowolna. Im wiecej farby nr. 2 tym mocniejszy efekt rudego.

Nie podaje numerkow, bo kazda marka ma swoja numeracje.
Jedna farba zwykle nie da sie zalatwic bardziej wyszukanego odcienia i trzeba mieszac.

Ps. Ja zawsze mieszam farby, bo moj odcien jasnego blondu bezowego z lekkim rozowym niuansem to dostepny jedynie u fryzjerki
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:36   #2124
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Farba nr 1: z brazem po kropce, farba nr 2: zloto i czerwien po kropce. - bardziej ciemny koniak
Ew. Farba 1: z brazem i zlotem po kropce, a nr 2: z czerwienia po kropce. -bardziej w czerwien

Zmieszane . Proporcja - dowolna. Im wiecej farby nr. 2 tym mocniejszy efekt rudego.

Nie podaje numerkow, bo kazda marka ma swoja numeracje.
Jedna farba zwykle nie da sie zalatwic bardziej wyszukanego odcienia i trzeba mieszac.

Ps. Ja zawsze mieszam farby, bo moj odcien jasnego blondu bezowego z lekkim rozowym niuansem to dostepny jedynie u fryzjerki
Dziêkujê za szybk± odpowied¼ Powinnam wybieraæ jasne farby czy ciemniejsze? Obecnie mam na g³owie czekoladowy br±z, któremu w sumie niedaleko do tego rudego.

Mog³aby¶ mi pomóc dobraæ konkretne kolory? My¶lê, ¿e zdecydowa³abym siê na markê Allwaves, jako ¿e farba ma dobre opinie i jest tania (co jest istotne przy mojej d³ugo¶ci w³osów). http://allegro.pl/allwaves-farba-do-...807837785.html

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2012-11-24 o 22:32
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 07:33   #2125
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
o marrunia widzê ju¿ u Ciebie piêkny blondzik , ale chyba troszke scie³a¶ w³oski? pamietam jak walczy³a¶ z rudymi koncówkami

ten blond na fotce, to jakis z³ocisty jest , obstawiam 10.3
Hejka! No tak, te uparte rude koñcówki Wreszcie siê pozby³am jak widaæ, ale niestety po takich eksperymentach musia³am podci±æ w³osy. JEst o niebo lepiej - mam na my¶li kondycjê w³osów

NA kolor nie narzekam, ale...zawsze wychodzi mi ciemniejszy ni¿ innym dziewczynom po takiej samej farbie;(

Ale do rzeczy. Mówisz, ¿e kolor na zdjêciu to 10,3? Ja te¿ obstawiam 10, ale mo¿e 10,22? Ja widzê jednak ch³odek z natur±. No i w³a¶nie mam dylemat... A tak mi siê podoba
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 08:30   #2126
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Problem z odrostami, rudosciami i nierownym kolorem

o matko.. ze te¿ tak mo¿na sobie zknociæ w³osy... m±dry polak po szkodzie.. ahhh mniejsza oto wiêc tak: raz- mia³a¶ dobrze poczytaæ forum zanim za³o¿y³a¶ w±tek i zanim w ogóle co¶ z w³osami zrobi³a¶, ale teraz to ju¿ za pó¼no.. czerwieni ciê¿ko siê pozbyæ to fakt, sama mam czerwone w³osy i wiem o nich niemal wszystko.. moja rada na ten moment teraz- albo idz po dekoloryzator i na³ó¿ na ca³e w³osy - powinien kolor ci zci±gn±æ. Nie myl dekoloryzacji z rozja¶nianiem!! nie- blond miodowy teraz da ci rudo¶æ ! powinna¶ albo daæ br±¿ jaki¶ ciemny ¿eby to zakryæ albo jako¶ zneutralizowaæ rudo¶æ mo¿e szamponem srebrnym to blondu..? b±d¼ co b±d¼ nie rozja¶niaj i nie dawaj rudych farb!!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 08:33   #2127
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka! No tak, te uparte rude koñcówki Wreszcie siê pozby³am jak widaæ, ale niestety po takich eksperymentach musia³am podci±æ w³osy. JEst o niebo lepiej - mam na my¶li kondycjê w³osów

NA kolor nie narzekam, ale...zawsze wychodzi mi ciemniejszy ni¿ innym dziewczynom po takiej samej farbie;(

Ale do rzeczy. Mówisz, ¿e kolor na zdjêciu to 10,3? Ja te¿ obstawiam 10, ale mo¿e 10,22? Ja widzê jednak ch³odek z natur±. No i w³a¶nie mam dylemat... A tak mi siê podoba

ta dziewczyna ma podobny kolor, a robi 10 z Garniera http://yesiwantyouback.blogspot.com/...arnier-10.html
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:42   #2128
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:
Napisane przez marrrina Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane potrzebujê pomocy...
Jakby¶cie oceni³y co to za kolor w³osów??? i czym mo¿na uzyskaæ zbli¿ony efekt???Z góry dziêkuje za odpowiedzi.
¶redni blond

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Poka¿ wiadomo¶æ
witam chcia³am spytaæ jak± drogeryjn± farb± mog³abym uzyskaæ kolor jak w za³±czniku, z góry dziêki za odp

dodam, ¿e obecnie mam na g³owie spran± mied¼ i zastanawiam siê nad dwiema farbami: Wellaton, Karmelowa czekolada albo Loreal Casting Miodowy Karmel, z tym, ¿e co do pierwszej obawiam siê, ¿e wysz³a by nieco za jasna, a druga za ciemna.. najlepiej by³oby co¶ po ¶rodku ale trochê siê bojê mieszaæ farby, bo nie mia³am z tym nigdy do czynienia
nie wiemy jakie masz teraz w³osy aby doradziæ (nie widzimy ich) karmelowa czekolada by³aby ok, ale w³asnie nie wiem jak ciemne masz obecnie w³osy, a farba farby i tak nie rozjasni

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magda5712 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,jak uzyskaæ taki kolor ? Mam teraz ciemne br±zowe w³osy ,naturalne ,chcia³abym ¿eby by³y po prostu troszkê ja¶niejsze.

Najlepiej szamponetka/kremem koloryzuj±cym?
ciemny br±z to taki jest dla Ciebie? bo na zdjêciu to ¶redni blond jest ten co chcesz. farb± jak±s ja bym zrobi³ wellatonem 8/0 albo londa 17 tylko pokaz obecny kolor jak wygl±da

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Oto efekt karmelowej czekolady z wellaton, kolor bardzo mi siê podoba mimo i¿ miejscami przebija jeszcze blond. Farbê k³ad³am na rozjasnione w³osy. ¯a³ujê ¿e nie kupi³am dwóch opakowañ bo jedno to tak ledwo ledwo wystarczy³o.

Wysy³ane z mojego MT11i za pomoc± Tapatalk 2
do¶c jasno mo¿e kolejny raz zmieszaj z mleczn± jasnym blondem 8/0 o tym samym poziomie co jest czekolada (to wprowadzi wiêcej pigmentu we w³osy)

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka¿ wiadomo¶æ
za³±cznik 1, 2 - moje w³osy obecnie (w dobrym o¶wietleniu s± subtelnie ja¶niejsze, jednak bli¿ej im do br±zów ni¿ wymarzonej Rudo¶ci)
za³±cznik 3,4 - moje w³osy pó³ roku temu (widaæ koñcówki zawsze ciemniejsze bo dostawa³y wiêcej i wiêcej henny za ka¿dym razem)

mój problem polega na tym, ¿e niepotrzebnie k³ad³am hennê przy malowaniu na ca³o¶æ, zamiast ograniczyæ koloryzacjê tylko do odrostów. mam teraz kud³y ciemniejsze ni¿ mieæ chcia³abym.

za³±cznik 5,6 - to chcê uzyskaæ.

polujê od tygodnia na rozja¶niacz Chantal (zgodnie z porad± Andy'ego ) ale w moim Lublinie nie mogê znale¼æ a chcê w najbli¿szych dniach rozprawiæ siê z tymi w³osami. Trzeba je o ton rozja¶niæ chyba? Bardzo mi zale¿y by maksymalnie najmniej je zniszczyæ, na pewno nie bêdê k³ad³a na w³osy przy g³owie, NO WAY. Tak 10 cm od skalpu.

Dobra, rad¼cie, rumianek i cytryna tu nie pomagaj±.
no to zamów chantala albo vincent lediera z internetu, albo napisz do Bunny bo ona z Lbn jest mo¿e wie gdzie je dorwaæ w hurtowni

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Eri_i Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Jak okre¶liæ ten kolor w³osów?
Jedna kumpela okre¶li³a to dosyæ trafie mianem s³omkowego blondu
Druga przeb±kiwa³a co¶ o tym, ¿e tak w³a¶ciwie ona tam widzi lekko siwy kolor ;O
Wiêc zastanawia mnie czy po rozja¶nianiu (obecnie mam robion± dekoloryzacjê, a na to na³o¿ony rudy kolor u fryzjera) i na³o¿eniu Casting Creme Gloss 801 Satynowy Blond uzyska³a bym podobny kolor, czy lepiej celowaæ w co¶ innego?
801 za ciemny bêdzie, pokaz obecny kolor w³osow.
jak rude to bez rozjasnienia trudno bêdzie, k±piel rozjasniaj±c± by¶ musia³a zrobic i farbe na to ja celujê w 1021 jak chcesz loreal

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Justie Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ciemne naturalnie w³osy- ciemny br±z. Chce uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor w³osów, jak u cheryl cole w zdj. ponizej, a moj kolor jest podobny do tego 2 zdjecia, mam troszkê jasniejsze.
Kupi³am farbê allwaves 5,5- mahoniowy jasny kasztan. Zrobi³am jedno pasmo z utleniaczem 3% i wysz³o super, prawie jak u cheryl, choæ ona ma pasemka.

No i moje pytanie: Nie mam ju¿ utleniacza 3%, nie chce isc kupowaæ nowego jak nie ma potrzeby. Mam za to w domu 6%, czy z nim wyjdzie kolor podobnie, czy bêdzie ja¶niejszy? Mo¿e trzymaæ z 6% krócej?

Proszê o mo¿liwie szybk± odpowied¼!
hm z wod± 3% mniejza trwa³o¶æ koloru bêdzie, ale spróbuj jeszcze jedno pasemko z woda 6% czy wyjdzie za jasno, jak nie wyjdzie (a nie powinno) to zrób ca³e z 6%

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BermudaBlue Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was Dziewczynki
Która¶ z kole¿anek doda³a temat parê dni temu, ale go usunêli. Ja dodam raz jeszcze, bo osobi¶cie mnie tak¿e interesuje
Mój naturalny kolor to ciemny blond, potem parokrotnie zmieniany, teraz od d³u¿szego czasu robiê sobie baleyage mix naturalnego i jasnego blondu w ch³odnym odcieniu, gdy¿ mam niebieskie oczy i jasn± karnacjê, wiêc taki mi pasuje i dobrze siê w nim czujê...ale...no w³a¶nie, mam ochotê na zmianê Pomy¶la³am o przyciemnieniu go mniej wiêcej do naturalnego koloru, ewentualnie ciut ja¶niej ni¿ naturalny. Podoba mi siê np kolor jak u Ma³gorzaty Rozenek Kto¶ wie, jak taki uzyskaæ?
https://polki.pl/work/privateimages/...AIN/126823.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/malgorzata...1265fa9dd6.jpg

Z góry dziêkujê
Pozdrawiam
zosta³ usuniêty bo mo¿e by³ uznany za spam, lub taki w±tek juz jest

jaki¶ jasny blond poziom 8 po³ó¿ np wellaton 8/0

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, moje pytanie mo¿e byæ banalne, ale nigdy nie farbowa³am w³osów i kompletnie siê na tym nie znam Wiêc powiedzcie proszê jak uzyskaæ taki kolor w³osów? Wystarczy waln±æ rozja¶niasz? Czy to jaka¶ farba? Te w³osy s± tak jasne, ¿e wydaj± siê niemal¿e biale ;o
a jakie masz naturalne? da rade sama farba ale musi byæ bardzo mocna i mieæ wodê 12%, lepiej miec lekko ciemniejszy kolor ni¿ mêczyæ je rozja¶niaczem serio

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny i Ch³opaki

Mam pytanie i pro¶bê jednocze¶nie. Jak osi±gn±æ na moich w³osach (1,2 zdjêcie) kolor w³osów pani w czapeczce? Dodam, ¿e mam, ¿e lekko sprany alfaparf 9.21+9,01 z widocznymi be¿-pasmami.
Zachorowa³am na taki kolor
JAk go osi±gn±æ? Jakie¶ pomys³y?

Aha, zdjêcia robi³am w oknie w dzieñ bez s³oñca - zachmurzone niebo.
spróbuj z wellatonem 9/3

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uzyskaæ naturalny ciemny rudy, nie pomarañczowy i nie czerwony? Jaka farba profesjonalna da zbli¿ony efekt?
szukaj odcieni z numerem 6.3 ewentualnie 6.34
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:52   #2129
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Fryz zgadza siê trochê jasno, wiêc nastêpnym razem postaram siê zrobiæ tak jak radzisz
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 11:15   #2130
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Fryz zgadza siê trochê jasno, wiêc nastêpnym razem postaram siê zrobiæ tak jak radzisz
bo karmelowa jest z poziomu 8 ten sam co jasny blond 8/0 a jasny blond (sam bez dodatków) ma wiêcej pigmentów i wiêksze krycie, taki myk sie robi pryz siwych w³osach zeby lepiej pokryæ (mieszanie farby bazowej-naturalnej+ taka z refleksem jaka chcemy)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.