Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 14:08   #4441
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w syforowni, chciałam wziac cos z Origins, ale Pani mi namąciła i zgluplam i nic nie wzielamChciałam wziac probke peelingu, tego co w katalogu pokazany, ale nie mieli testera No i na razie chyba nic nie wezmę, bo różowa maska mi nic nie urwała, a miałam probke na 2 razy.

Za to dzisiaj fioletowe Kopciuchy na nogach miałam i zebrały komplementy po drodze
twardzielu kopciuchy są mega

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Człowiek se pójdzie na chwilę poszukać wyjazdów wakacyjnych, a tu tule naspamowane





ale naprawdę nie ma na co patrzeć
Jak dostanę lepsze zdjęcia od foto to wrzucę
Gdzie na urlopik?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:09   #4442
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Nadrabiam z pamięci

Michalina fajnie, że wakacje udane

Baletniczko za pomyślne rozwiązanie spraw zdrowotnych Tż

I to by było na tyle
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:09   #4443
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Jaki kolor szminy Burberry jest w brokule?
military red
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:10   #4444
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
twardzielu kopciuchy są mega

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Gdzie na urlopik?
Na razie nie chcę zapeszać, wiec nie powiem ale chyba weźmiemy wolne na przełomie sierpnia i września
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:18   #4445
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę zapeszać, wiec nie powiem ale chyba weźmiemy wolne na przełomie sierpnia i września
za powodzenie planu
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:21   #4446
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Człowiek se pójdzie na chwilę poszukać wyjazdów wakacyjnych, a tu tule naspamowane

ale naprawdę nie ma na co patrzeć
Jak dostanę lepsze zdjęcia od foto to wrzucę
Koniecznie! Trzymam za słowo

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nadrabiam z pamięci

Michalina fajnie, że wakacje udane
To prawda!

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę zapeszać, wiec nie powiem ale chyba weźmiemy wolne na przełomie sierpnia i września
Dobry termin
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:23   #4447
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
military red
Dzieki kolorek ladny
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 14:24   #4448
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
za powodzenie planu


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Koniecznie! Trzymam za słowo



To prawda!



Dobry termin


maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:25   #4449
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Wygrała któraś z Was w tym konkursie Tony Moly? Ja oczywiście nie, ale też specjalnie nie grałam - tylko kilka razy. Denerwowało mnie, że klikam, ale program się wiesza i mi tego nie zalicza. Wkurzające. Ale mogliby podać, ile punktów natrzaskały dziewczyny, jestem bardzo ciekawa.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:28   #4450
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Michalina dostałaś ode mnie rano maila?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:31   #4451
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Michalina dostałaś ode mnie rano maila?
Tak, odpisałam Ci nawet. Nie doszło? Dziękuję bardzo
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 14:35   #4452
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Perfumy się nie przeterminują, mogą się jedynie zepsuć, zwietrzeć itp. A jakie masz perfumy? Powiem Ci tak, że ja na to w ogóle nie patrzę bo wiem jakie zapachy robiło się kilka, kilkanaście lat temu, a jakie teraz i jakbym mogła się przenieść w czasie to bym pokupowała różne perfumy które teraz są już unikatami a ceny za nie są z kosmosu. I to nie tylko ja mam takie zdanie ale chyba większość perfumoholików .
tak własnie myślałam, ale kilkukrotnie dostałam na olx zapytania o obniżenie ceny o połowę bo termin ważności mija w sierpniu. i w poczułam się zdezorientowana.

mam Acqua di Gioia, pozostało mi z 100 ok 35 ml, to właśnie on jest z sierpnia 2013 i chyba sprzedam jeszcze Daisy Dream, tam mam ok 25 ml z 30. Miałam go nowego, ale pies zjadł pudełko więc stwierdziłam, że zacznę używać ale to jednak nie jest to.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę zapeszać, wiec nie powiem ale chyba weźmiemy wolne na przełomie sierpnia i września
skoro teraz jest naspamowane to pomyśl co to będzie jak pojedziesz na urlop
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:36   #4453
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Dziękuję jutuby go wychwalają i myślałam czy go brać, bo ileż razy można kupować ten sam korektor EL mogę spytać jaki Tobie sięsprawdza?


Feelunique -20% przy zakupach za min 100€ kod HAULOUT20
Najlepiej sprawdza mi się Collection 2000. Jak wykończę wszystko co mam, to do niego wrócę.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wpadam pochwalić pewną maseczkę Mianowicie Bani Agafii, odświeżającą Bardzo przyjemnie chłodzi, odświeża, nawilża, ujednolica koloryt cery Kosztowała mnie całe 7,50 zł Ale da się ją też upolować taniej na internecie, nawet za 5,50 zł Spróbujcie jeśli lubicie maski
Kiedyś widziałam zdjęcia jednej z vlogerek czy blogerek, która dostała jakiegoś megauczulenia po maseczkach z babuszki agafii. Nie mogę teraz znaleźć tych zdjęć w internecie, ale pamiętam, że wyglądało strasznie.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ooo, to się jeszcze pochwalę, że 50ml Cukrowego Aniołka wypiłam Poszło dość sprawnie, bo jego trwałość nie powala więc psikałam po 3 razy dziennie
Ale aż serducho boli mnie żeby wywalić do śmieci flakon...
O ile za zużytą kolorówkę Tomama kazała naliczać podwójne punkty, to głosuję za tym żeby za zużyte perfumy liczyć co najmniej po półtora punkta
ja nie widzę końca 15 ml, które sobie zostawiłam z tamtej flaszki. Licze, że do października zużyję

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jajca jak berety. Sprzedałam w lutym perfumy jednej z dziewczyn, później jednak znowu je chciałam ale perfumy od dawna wycofane i niedostępne w PL. Ta dziewczyna co je kupiła ode mnie sprzedała je innej dziewczynie, ta dziewczyna z kolei wystawiła je na all i po mailach i prośbach sprzedała je mi .
dobrze, że ilość perfum się nie zwiekszyła. Które to perfumy?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:39   #4454
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miałam go nowego, ale pies zjadł pudełko więc stwierdziłam, że zacznę używać ale to jednak nie jest to.
Widzę, że Twój pies tak samo wszystkożerny jak moja suka... dzisiaj zjadła mi ostatnio gumke do włosów...

A swoją drogą, moje koty mają za dobrze. Człowiek musi za kosiarką latać, żeby ten trawnik jakoś wyglądała ona się położy i patrzy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1469021985304.jpg (122,2 KB, 45 załadowań)
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:41   #4455
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Tak, odpisałam Ci nawet. Nie doszło? Dziękuję bardzo

Jeszcze nie sprawdzałam poczty ale ważne, że doszło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:42   #4456
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

dobrze, że ilość perfum się nie zwiekszyła. Które to perfumy?
Fumerie Turque Lutensa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:44   #4457
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A swoją drogą, moje koty mają za dobrze. Człowiek musi za kosiarką latać, żeby ten trawnik jakoś wyglądała ona się położy i patrzy...
Śliczny kot!!!

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sprawdzałam poczty ale ważne, że doszło
To fakt
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:50   #4458
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oby tak było , powodzenia
Służba zdrowia to porażka w Pl. Najgorzej, ze czekają też osoby chore na raka, gdzie liczy się każdy dzień.

Parę lat temu mój kolega miał wypadek w Niemczech, bardzo poważny na motorze. Miał wstawiane jakieś śruby, stalowe elementy- koszt ogromny. Lekarz już w Polsce stwierdził, ze u nas by nie przeżył. Kolega ma się świetnie i dorobił się też ksywki: Skladak
Ojciec mojego kumpla miał podobny przypadek. Pracował we Francji i spadł z rusztowania i niestety złamał nogę, ale jakoś tak nieszczęśliwie. We Francji go poskręcali a śruby miał mieć ściągnięte w Polsce bo akurat był wtedy w PL. Jak był już na stole operacyjnym to się dopiero lekarze zorientowali, że nie mają kluczy żeby mu te śruby ściągnąć. Była akcja przewożenia do Wawy i ściągani tych kluczy. Na szczęście się udało, ale lekarz też mu powiedział, że w PL to raczej nie miałby szans na pełny powrót do zdrowia.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 14:51   #4459
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
O fuj. Polak potrafi :/
Nie tylko Polak. Koleżanka pracowała w UK w magazynie ekskluzywnej odzieży który obsługiwał zamówienia netowe. Ludzie zwracali rzeczy noszone, brudne, bez metek i firma przyjmowała a towar wracał na półkę. Łącznie z używaną bielizną.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie. Skoro kupujesz zapachy gdzie zalezy Ci na konkretnej formule zapachowej czyli np z 2012 roku, to skonczyl im sie termin waznosci. Jaki masz do tego stosunek? Jak w ogole na to patrzec? Mam jeden zapach ktory mi sie znudzil, chcialabym go sprzedac, ale w sierpniu mija 3 lata od daty produkcji. I nie wiem czy to w porzadku je sprzedawac?
Sprzedałam niedawno perfumy Avonu przeterminowane chyba o 6 lat. Laska która wylicytowała była zachwycona że dorwała unikat. Oczywiście data ważności była w opisie aukcji.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za to dzisiaj fioletowe Kopciuchy na nogach miałam i zebrały komplementy po drodze
Super są te Kopciuchy tylko po co zrobili tę dziurę na pół paznokcia?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 15:04   #4460
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Widzę, że Twój pies tak samo wszystkożerny jak moja suka... dzisiaj zjadła mi ostatnio gumke do włosów...

A swoją drogą, moje koty mają za dobrze. Człowiek musi za kosiarką latać, żeby ten trawnik jakoś wyglądała ona się położy i patrzy...
mój pies to straszny niszczyciel.

dobrze, że Kocica nie atakuje kosiarki
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:11   #4461
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
mój pies to straszny niszczyciel.

dobrze, że Kocica nie atakuje kosiarki
A gdzie tam. To jest poniżej jej godności... chociaż wczoraj wskakiwala do klapka -japonka. Ale za to suka mi 'pomaga' przy koszeniu. Skoszona trawę wysypuję na plandekę, a potem to zaciągam tam, gdzie krzaki potrzebują ściółkowania. I jak już ciągnę, to ten dziki pies chwyta zębami za drugi koniec i też ciągnie. Tyle, że w drugą stronę. I czasem tak szoruje brzuchem po trawie, ale nie pusci
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:18   #4462
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV


Nie nadrobię, ale muszę powiedzieć, że brokuł jak dla mnie marny.
Pomijam, że od Sephory żadnego maila nie dostałam do teraz, a brokuł już niedostępny .
Dobrze, że i tak nie zamierzałam na siłę nic brać.
Mimo wszystko brawa dla Sephory za takie traktowanie swoich klientów . Niech sobie tego brokuła załadują, gdzie chcą, najlepiej od strony z różyczkami (czy jak tam się to zwie).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:21   #4463
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Nie nadrobię, ale muszę powiedzieć, że brokuł jak dla mnie marny.
Pomijam, że od Sephory żadnego maila nie dostałam do teraz, a brokuł już niedostępny .
Dobrze, że i tak nie zamierzałam na siłę nic brać.
Mimo wszystko brawa dla Sephory za takie traktowanie swoich klientów . Niech sobie tego brokuła załadują, gdzie chcą, najlepiej od strony z różyczkami (czy jak tam się to zwie).
Olu, nie nerwuj sja
Brokuł ma powrócić.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:22   #4464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Super są te Kopciuchy tylko po co zrobili tę dziurę na pół paznokcia?
Ja bym nie chciała zamkniętych - mnie się podobaja takie własnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:22   #4465
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A gdzie tam. To jest poniżej jej godności... chociaż wczoraj wskakiwala do klapka -japonka. Ale za to suka mi 'pomaga' przy koszeniu. Skoszona trawę wysypuję na plandekę, a potem to zaciągam tam, gdzie krzaki potrzebują ściółkowania. I jak już ciągnę, to ten dziki pies chwyta zębami za drugi koniec i też ciągnie. Tyle, że w drugą stronę. I czasem tak szoruje brzuchem po trawie, ale nie pusci
Wyobraziłam to sobie
Zaangażowane psisko, doceń
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:22   #4466
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
twardzielu kopciuchy są mega
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:24   #4467
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie tylko Polak. Koleżanka pracowała w UK w magazynie ekskluzywnej odzieży który obsługiwał zamówienia netowe. Ludzie zwracali rzeczy noszone, brudne, bez metek i firma przyjmowała a towar wracał na półkę. Łącznie z używaną bielizną.
O fuuujjj !!!
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:25   #4468
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6324451 1]Wyobraziłam to sobie
Zaangażowane psisko, doceń [/QUOTE]

Doceniam, doceniam. Zwłaszcza, że po prawie dwóch latach nadal nie daje się pogłaskać (pozwala tylko na łóżku i jak jest ciemno). Więc takie zaangażowanie jest bardzo miłe widziane
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:25   #4469
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6324444 6]Olu, nie nerwuj sja
Brokuł ma powrócić.[/QUOTE]
Serio ?
.... bo nie zdażyłam, a moze to palecboży był

A kiedy wrócą karty upominkowe ? wie ktoś ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 15:25   #4470
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6324444 6]Olu, nie nerwuj sja
Brokuł ma powrócić.[/QUOTE]
Nie, no luzik

W ramach protestu i tak nic nie zamówię specjalnie dla brokuła, nawet jak wróci na stronę. Niech cierpią!
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.