KADUS to już koniec. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 09:01   #31
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: KADUS to już koniec.

Już pomału znikają firmowe salony Kadusa. Co raz trudniej kupić produkty marki Kadus. Jedyna szansa to zamówienie w Polwellu w centrali ( ponieważ w hurtowniach Polwellu już nie mają wszystkiego).

Do końca września zniknie większość salonów firmowych ( związane jest to z wymianą towaru dla salonów zdecydowanych przejść na nową markę).

Szkoda ...
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:45   #32
bukmacher3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: KADUS to już koniec.

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Już pomału znikają firmowe salony Kadusa. Co raz trudniej kupić produkty marki Kadus. Jedyna szansa to zamówienie w Polwellu w centrali ( ponieważ w hurtowniach Polwellu już nie mają wszystkiego).

Do końca września zniknie większość salonów firmowych ( związane jest to z wymianą towaru dla salonów zdecydowanych przejść na nową markę).

Szkoda ...
Ciekawe ile zwiąże się z Kemonem, a ile podbierze konkurencja. Ponoć ma dla Kadusowców super oferty.Czy ten Kemon to jest taki jak zachwala prezes Polwellu?http://prportal.pl/2009/08/kemon-deb...rynku/Czytając wpisy na forum i w internecie zaczynam wątpić. Jakie macie zdanie na ten temat.
bukmacher3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:17   #33
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: KADUS to już koniec.

Cytat:
Napisane przez bukmacher3 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile zwiąże się z Kemonem, a ile podbierze konkurencja. Ponoć ma dla Kadusowców super oferty.Czy ten Kemon to jest taki jak zachwala prezes Polwellu?http://prportal.pl/2009/08/kemon-debiut-nowej-marki-kosmetycznej-na-polskim-rynku/Czytając wpisy na forum i w internecie zaczynam wątpić. Jakie macie zdanie na ten temat.
Zachwalać można wszystko i każdy.
Konkurencja na pewno podbierze klientów ponieważ mają lepsze oferty początkowe dla salonów.Natomiast firma Polwell korzysta z silnych związków emocjonalnych z ludźmi (klientami) dlatego trudno się z nimi rozstać.
Firma Kemon posiada bardzo szeroką ofertę produktów skierowaną do różnych grup (dla każdego coś miłego).Tylko konkurencja również ma coś do powiedzenia.Zwłaszcza w czasie kryzysu natrafia się doskonały moment na przejęcie nowych salonów.

Czy jest dobra niż podobne firmy z danego segmentu? Trudno ocenić ponieważ jest bardzo krótko. Nikt nic nie wie.Odpowiedzi będziemy szukać już za 6 miesięcy. Kiedy salony (fryzjerzy i klienci) wyrobią swoją opinię.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:39   #34
dziadziaJuziu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: KADUS to już koniec.

Pracowałam po części na kadusie i na matrixie,ostatnio zgłosiła się do mnie firma z propozycją pracy na wyłączność w moim miasteczku,dostałam fajną ofertę szkolenie i dobry rabat no i wyłączność na odsprzedaż,a ponieważ sprzedaję dużo pielęgnacji jest to dla mnie ważne że nikt nie będzie mi mówił że kupił taniej czy lepiej...polecam jest to amerykański "chenice" a co do kadusa to szkoda mi go ale artego nie wezme do ręki.(
dziadziaJuziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:47   #35
fryzjerkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: KADUS to już koniec.

kolego modny fryzjer
posiadasz dużo informacji ale w wielu kwestiach się mylisz
wnioskując po Twoich wypowiedziach i rozmowie z pracownikiem Polwell'a
pracujesz, pracowałeś lub jesteś hurtownikiem ale nie wszystko wiesz
podajesz tutaj informacje wewnętrzne firmy Kadus do tego wypowiadasz się na temat wydolności instruktorów - dziwnie jak dla mnie
mając kontakt z różnymi instruktorami różnych marek uważam że akurat ci z Kadusa teraz Kemona to czołówka w Polsce i zawsze będą zajęci
a czekanie 3 m-ce na szkolenie to jakaś bzdura
jak znasz liczby to powinieneś wiedzieć że w 2008 roku wyniki Kadusa były bardzo dobre

a i na koniec po ogłoszeniu wycofania się Kadusa z Polski konkurencja waliła drzwiami i oknami ale ofertą jak twierdzisz nikt mnie nie powalił na kolana
a w profesjonalnym fryzjerstwie nie tylko tani zakup kosmetyków się liczy obsługa również

Edytowane przez fryzjerkk
Czas edycji: 2009-09-17 o 17:52
fryzjerkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:54   #36
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: KADUS to już koniec.

Cytat:
Napisane przez fryzjerkk Pokaż wiadomość
kolego modny fryzjer
posiadasz dużo informacji ale w wielu kwestiach się mylisz
wnioskując po Twoich wypowiedziach i rozmowie z pracownikiem Polwell'a
pracujesz, pracowałeś lub jesteś hurtownikiem ale nie wszystko wiesz
podajesz tutaj informacje wewnętrzne firmy Kadus do tego wypowiadasz się na temat wydolności instruktorów - dziwnie jak dla mnie
mając kontakt z różnymi instruktorami różnych marek uważam że akurat ci z Kadusa teraz Kemona to czołówka w Polsce i zawsze będą zajęci
a czekanie 3 m-ce na szkolenie to jakaś bzdura
jak znasz liczby to powinieneś wiedzieć że w 2008 roku wyniki Kadusa były bardzo dobre

a i na koniec po ogłoszeniu wycofania się Kadusa z Polski konkurencja waliła drzwiami i oknami ale ofertą jak twierdzisz nikt mnie nie powalił na kolana
a w profesjonalnym fryzjerstwie nie tylko tani zakup kosmetyków się liczy obsługa również

Trochę wyjaśnień.
pracujesz, pracowałeś lub jesteś hurtownikiem

Nie pracowałem w Polwellu i Kadusie czy Kemonie. Nie jestem hurtownikiem i nie byłem.
Jestem dobrze obeznany. To żaden problem dowiedzieć się trochę więcej niż inni.

wypowiadasz się na temat wydolności instruktorów - dziwnie jak dla mnie
W końcu mam takie prawo.Jestem uczestnikiem forum.
Odnośnie instruktorów to są raczej moje spostrzeżenia i w dodatku trafne. ( poczytaj koleżanko Kemon początek nowej drogi !!!
)

...ci z Kadusa teraz Kemona to czołówka w Polsce i zawsze będą zajęci ...
Wcale nie umniejszam ich profesjonalizmowi.
Instruktorzy Kadusa byli zajęci i termin oczekiwań był 3 miesięczny a nawet czasami dłuższy ( w szczególności kiedy salon chciał wybrać konkretną osobę).
Zajęci byli ponieważ firma Kadus posiadała bardzo dużą grupę klientów, która powodowała korki.Problem ten świadczył o braku odpowiedniej interwencji ze strony sztabu szkoleniowego. ( zbyt mało szkolących się asystentów, zbyt rygorystyczne testy,brak posiłkowania się gośćmi za granicy oraz brak instruktorów na etacie).

konkurencja waliła drzwiami i oknami ale ofertą jak twierdzisz nikt mnie nie powalił na kolana
W zależności kto czego oczekiwał.
Jeżeli zależało Tobie na pracy z instruktorami Kadusa oraz na obsłudze swojego przedstawiciela i innych osób z otoczenia to żadna firma nie może się równać.Z góry są przegrani ponieważ nie spełniają Twoich priorytetów i kryteriów. Jeżeli kierowałaś się czymś innym to może oznaczać, że widocznie nie potrafiłaś tak jak inni wykorzystać okazji.Być może zadawałaś złe pytania lub nie rozmawiałaś z ludźmi decyzyjnymi tylko z przedstawicielami.
Jeżeli pracowałaś na Kadusie to powinnaś znać największych i najbardziej opiniotwórczych klientów.
Zobacz ilu z nich dzisiaj pozostało?

nie tylko tani zakup kosmetyków się liczy obsługa również
Dlatego tak dużo klientów nie zdecydowało się przejść tylko poszukało nowych i lepszych rozwiązań.Być może byli zmęczeni taką obsługą i atmosferą ( wiele osób mówiło o Kadusie jako firma sekciarska - nie mówiąc o konkurencji, która zawsze tak uważała).


Znam trochę ludzi z Kadusa, część instruktorów oraz małą grupę klientów. Prywatnie fajni ludzie w pracy miałbym trochę zastrzeżeń.

Skoro wybrałaś Kemona to Twoja decyzja.Mam nadzieję, że również tą marką będziesz osiągać sukcesy.
Powodzenia.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:27   #37
fryzjerkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: KADUS to już koniec.

Twoje odpowiedzi są jakbyś zjadł wszystkie rozumy
uczestniczyłam w wielu imprezach Kadusa i jadę też z Kemonem
więc znam wiele osób związanych z Kadusem i nie słyszałam o odejściu jak to nazwałeś opiniotwórczych klientów
przez to że zdecydowałam się pozostać z Kemonem nie znaczy że należę do sekty jestem ograniczona czy nie potrafię rozmawiać z osobami decyzyjnymi
trochę pracuję w tym zawodzie i jestem nie gorzej zorientowana od Ciebie w tym co kto może mi zaoferować
to że teraz złapię jakąś okazję nie znaczy że za m-c będzie tak samo różowo
fryzjerkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 08:54   #38
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: KADUS to już koniec.

Cytat:
Napisane przez fryzjerkk Pokaż wiadomość
Twoje odpowiedzi są jakbyś zjadł wszystkie rozumy
uczestniczyłam w wielu imprezach Kadusa i jadę też z Kemonem
więc znam wiele osób związanych z Kadusem i nie słyszałam o odejściu jak to nazwałeś opiniotwórczych klientów
przez to że zdecydowałam się pozostać z Kemonem nie znaczy że należę do sekty jestem ograniczona czy nie potrafię rozmawiać z osobami decyzyjnymi
trochę pracuję w tym zawodzie i jestem nie gorzej zorientowana od Ciebie w tym co kto może mi zaoferować
to że teraz złapię jakąś okazję nie znaczy że za m-c będzie tak samo różowo


Twoje odpowiedzi są jakbyś zjadł wszystkie rozumy

Nie wszystkie.Widocznie Twój mi nie smakuje.

Jeżeli uczestniczyłaś w wielu imprezach Kadusa to powinnaś znać większość osób, która już zrezygnowała. Skoro nie słyszałaś to oznacza, że z nimi nie rozmawiałaś.Informacji tej na pewno nie usłyszysz od przedstawiciela.

przez to że zdecydowałam się pozostać z Kemonem nie znaczy że należę do sekty jestem ograniczona
Wypowiadałem się na temat przedstawicieli ( całej obsługi ) nie o klientach.

trochę pracuję w tym zawodzie i jestem nie gorzej zorientowana od Ciebie w tym co kto może mi zaoferować

Staż pracy nie ma tu nic wspólnego.
Po twoich wypowiedziach śmiem twierdzić, że nie do końca znasz pełne oferty konkurencji.Być może osoby, które z tobą spotkały się sklasyfikowały Twój potencjał niżej od pozostałych.

Kadus nagradzał swoich klientów za lojalność (czas pracy marką).
Konkurencja nagradza swoich klientów za obrót (wysokość zamówienia).

to że teraz złapię jakąś okazję nie znaczy że za m-c będzie tak samo różowo
Jeżeli rozmawiasz z firmami na zasadzie "łapania okazji" to rzeczywiście mogli nie przedstawić Tobie 100% oferty.

Wybór jakiejkolwiek marki dla salonu stanowi duży problem. Nikt nie wybiera firmy na miesiąc czy kwartał. Zbyt dużo zamieszania i kosztów.
Każdy szuka firmy z którą mógłby związać się na dłużej.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:54   #39
anulek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: KADUS to już koniec.

W związku z likwidacją salonu mam do sprzedania trochę farb Kadus Selecta Premium oraz Fervidol.W załączniku podaje listę produktów. Termin ważności przypada na 2011 rok. Każdą sztukę wyceniam na 10 zł

Ewentualne pytania proszę kierować pod nr tel 503-948-974

Edytowane przez anulek13
Czas edycji: 2010-04-06 o 21:56
anulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.