Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 14:59   #2011
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mówisz o tym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
moze tez sprobuje dla mnie najwazniejsze zeby nie było czuć tego charakterystycznego zapachu
tak o tym, dokladnie cafe MOCHA te akurat podobno ladnie kawka pachna Teraz sa w promocji w naturze po 9,99zl. Dove ktory teraz uzywam tez ladnie pachnie

A wiecie co, chcac pozbyc sie nadmiaru odzywek/masek do wlosow od 3tyg, na weekend nakladam na dlugosci wlosow (z przewaga na konce) odzywke ce-ce z jedwabiem i tak spie, chodze i w ogole wszytsko a wloski pozniej przez caly tydzien odwdzieczaja mi sie ladnym wygladem i lepiej sie ukladaja
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:05   #2012
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... Chciałabym rozjaśnić włosy (u fryzjera chyba) i chciałabym się dowiedzieć od was czy problemem będzie zejść z mojego koloru do takigo jak na obrazku?

Rozumiem, że 1 zdjęcie to Twój obecny kolor?
Kolor jest wporzadku, nie wiem co ty marudzisz

Taki biały niemalże możesz uzyskać, ale odżyw naprawdę te włosy, bo zaraz Ci się zgumują i będziesz musiała ściąć tak jak ja.. Ja uczyłam się na swoich błędach Ty się ucz na moich - bo zetniesz i dopiero będzie płacz - zobaczysz.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak o tym, dokladnie cafe MOCHA te akurat podobno ladnie kawka pachna Teraz sa w promocji w naturze po 9,99zl. Dove ktory teraz uzywam tez ladnie pachnie

A wiecie co, chcac pozbyc sie nadmiaru odzywek/masek do wlosow od 3tyg, na weekend nakladam na dlugosci wlosow (z przewaga na konce) odzywke ce-ce z jedwabiem i tak spie, chodze i w ogole wszytsko a wloski pozniej przez caly tydzien odwdzieczaja mi sie ladnym wygladem i lepiej sie ukladaja
No ja właśnie wczoraj pozazdrościłam pauli oleju na głowie i uśmiechnęłam się do dawno zaniedbanego kokoska - dziś mam tak miękkie włoski, że och i ach
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:11   #2013
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że 1 zdjęcie to Twój obecny kolor?
Kolor jest wporzadku, nie wiem co ty marudzisz

Taki biały niemalże możesz uzyskać, ale odżyw naprawdę te włosy, bo zaraz Ci się zgumują i będziesz musiała ściąć tak jak ja.. Ja uczyłam się na swoich błędach Ty się ucz na moich - bo zetniesz i dopiero będzie płacz - zobaczysz.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



No ja właśnie wczoraj pozazdrościłam pauli oleju na głowie i uśmiechnęłam się do dawno zaniedbanego kokoska - dziś mam tak miękkie włoski, że och i ach
Tak ten pierwszy to mój obecny kolor
Niby jest ok, ale marzy mi się taki jaśniutki
Właśnie olejuję włosy, ale też prostuję... Niby mam fryzjerski lotion do prostowania, ale i tak się trochę niszczą i tak, a bez prostowania ani rusz...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:13   #2014
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam, że igła i nici to aż sie pzrestraszyłam Pochwal się później efektami.

Clipy się znudziły ?
no znudziły nie chce mi sie ich tak przyczepiac co troche i odczepiac ;p
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:33   #2015
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio C12 nie ma rozjaśniacza- proszku ma tylko wodę 12% i tubkę z farbą. Bierze naprawdę dobrze, zresztą co ja będe gadac- widziałaś na zdjeciach. Ja trzymam na odrostach 50 minut. To wystarcza. Kolor wychodzi mi bardzo jasny prawie jak po skandynawskim czyli poziom 10.
Po a10 miałam poziom 9 ale sie wyrównało i lepiej czuję sie w takich jasnych wlosach, co już wiesz.
Ale widzę Kochana, że i ciebie kusi powrót do jaśniejszego kolorku?
Próbuj, myślę że będzie równie pięknie jak u mnie.
Woda 12% rozjaśnia 3-5 tonów.

wasienka- szalejesz kobitko
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:43   #2016
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny
Oooo kochana jesteś
Tak,tak korci mnie powrót i już jestem nawet pewna ze na świętą chce znowu być jaśniutką blondynka.
Jeszcze nie wiem czy nie będę musiala zrobić najpierw kąpieli rozjaśniającej aby ściągnąć troszkę kolor ale to bliżej świąt zrobię fotki i wleje to może mi powiesz czy będzie taka konieczność.Ale ja sadze ze chyba będzie trzeba.No nic.A na to ,to już położę C12 i zrobię zapas aby zabrać ze sobą do De bo tu tej farby nie ma.
Tyle razy już przerzucam te Twoje fotki i nie mogę się napatrzyć.Sa po prostu śliczne
A powiedz mi jeszcze na żywo są w tonacji chłodnej czy raczej neutralnej.Bo na ciepłą mi to nie wygląda ,przynajmniej na fotkach.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:49   #2017
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Snow doszła do Ciebie ta pomadka?? Jak wrażenia??

Bunny,a mogłabyś mi poradzić co mam dać,aby uzyskać kolor jak tych clipow,ktore zamowilam?? To jest 613 platynowy blond
myślisz,że wellaton 12/0 da radę???
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:05   #2018
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blond bunny ja mam do Ciebie pytanie czy jakbym chciala kupic ten loreal excellence 9.1 to moge zamienic wodę z 6% na 9%? wtedy lepiej zlapie odrosty?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:11   #2019
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio jutro postaram się jeszcze wrzucić fotki jak te włoski wyglądają po tygodniu od farbowania- 2 mycia później. Niebieski już mi się prawie całkiem zmył, teraz mam srebrzysty połysk
Odrosty wychodzą troszkę mniej zimno, bo rozjaśnione wychodzą lodowato niebiesko.
Ale odrosty też sa zdecydowanie zimne- najzimniejsze jakie kiedykolwiek miałam.
Przed świętami pewnie zrobią promocję- bedzie trzeba robić zapas, choć jakoś teraz w Leclercu były po 8zl! Ogólnie ta farba jest tańsza, bo nie ma odżywki dodanej do farby i cena sięga 8-13zl.

Princesska jej, ciężko tak dobrać farbę do clipów bo monitor przekłamuje i do tego nigdy nie wiadomo co by ci wyszlo na wlosach.
Ja bym poszla do rossa albo innego marketu i wzięła clipy ze sobą. I porównała kolor clipów do pasemek na paletach- zapisz gdzieś farby które są podobne a potem mi podasz i wybierzemy najlepszą dla ciebie.
Wiem że to trochę zachodu ale myśle że warto.
Bo np. palette 100 deluxe nazywa sie platynowy blond a jest zupełnie inny niż twoje clipy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:20   #2020
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze masz coś kolo 6 i pól.
A jaka wodę 12% dokupiłaś do tego garniera?I po prostu zastąpiłaś jedna-druga czy trza było to jakoś wyliczać?
ja kupiłam utleniacz w kremie 12% razem z rozjaśniaczem z joanny naturi za 6zł ale wyczaiłam niedaleko mnie malutką hurtownie fryzjerską i tam moge kupić sam utleniacz w kremie 12% z joanny 130ml za 4,50 i jak bede robić wloski w grudniu to kupie sobie ten garnier mial 60ml wody to tyle dodałam tej 12% czyli mój poziom to 6,5

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jak to - ja tam biorę gryza kanapeczki kamufluje w tym tabletkę i łykam ;P i nawet nie zauważam - kilka razy zdarzyło mi się szukac tabletki czy mi gdzieś z talerza nie spadła bo nie pamiętałam tego że łykałam Spróbuj tak - powinno Ci pomóc
próbowałam ale nie sprawdziło się to do końca... narazie sie pomęczę te 2 miesiące
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:21   #2021
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio jutro postaram się jeszcze wrzucić fotki jak te włoski wyglądają po tygodniu od farbowania- 2 mycia później. Niebieski już mi się prawie całkiem zmył, teraz mam srebrzysty połysk
Odrosty wychodzą troszkę mniej zimno, bo rozjaśnione wychodzą lodowato niebiesko.
Ale odrosty też sa zdecydowanie zimne- najzimniejsze jakie kiedykolwiek miałam.
Przed świętami pewnie zrobią promocję- bedzie trzeba robić zapas, choć jakoś teraz w Leclercu były po 8zl! Ogólnie ta farba jest tańsza, bo nie ma odżywki dodanej do farby i cena sięga 8-13zl.

Princesska jej, ciężko tak dobrać farbę do clipów bo monitor przekłamuje i do tego nigdy nie wiadomo co by ci wyszlo na wlosach.
Ja bym poszla do rossa albo innego marketu i wzięła clipy ze sobą. I porównała kolor clipów do pasemek na paletach- zapisz gdzieś farby które są podobne a potem mi podasz i wybierzemy najlepszą dla ciebie.
Wiem że to trochę zachodu ale myśle że warto.
Bo np. palette 100 deluxe nazywa sie platynowy blond a jest zupełnie inny niż twoje clipy.
Będę wdzięczna za wszystkie fotki i pomoc.A tak przy okazji zerknij na to foto.Jak zrobię kąpiel rozjaśniająca to czy jak później nałożę c12 będzie równo?Bo na odrostach są bardziej rudawe no i jeszcze za miesiąc pojawia się moje odrosty.A i czy moje naturalne odrosty ta kąpiel rozjaśni je choć trochę?Hmmm czy nie wyjdzie mi paleta barw?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:24   #2022
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja kupiłam utleniacz w kremie 12% razem z rozjaśniaczem z joanny naturi za 6zł ale wyczaiłam niedaleko mnie malutką hurtownie fryzjerską i tam moge kupić sam utleniacz w kremie 12% z joanny 130ml za 4,50 i jak bede robić wloski w grudniu to kupie sobie ten garnier mial 60ml wody to tyle dodałam tej 12% czyli mój poziom to 6,5

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



próbowałam ale nie sprawdziło się to do końca... narazie sie pomęczę te 2 miesiące
No ja tez teraz jak przyjadę do pl to muszę się wybrać do hurtowni fryzjerskiej i porobić zapasy.Wszystko mi się pokończyło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:29   #2023
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow doszła do Ciebie ta pomadka?? Jak wrażenia??

Bunny,a mogłabyś mi poradzić co mam dać,aby uzyskać kolor jak tych clipow,ktore zamowilam?? To jest 613 platynowy blond
myślisz,że wellaton 12/0 da radę???
tak doszla, ale TZ schowal razem z innymi kosmetykami Z nyx'a bo to prezent na mikolajki ale udalo mi sie zerknac troche bo ja odbieralam list i kolor byl identyczny jak na aukcji i blogu, no a blyszczyk to juz w ogole cudo

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za wszystkie fotki i pomoc.A tak przy okazji zerknij na to foto.Jak zrobię kąpiel rozjaśniająca to czy jak później nałożę c12 będzie równo?Bo na odrostach są bardziej rudawe no i jeszcze za miesiąc pojawia się moje odrosty.A i czy moje naturalne odrosty ta kąpiel rozjaśni je choć trochę?Hmmm czy nie wyjdzie mi paleta barw?
Wiesz Adzi tu na tym zdj to masz wloski jak Mysia tyle, ze jasniejsze troche A czy je robilas? To po tej excell 7.13? Bo juz sie pogubilam W kazdym razie ciesze sie baaardzo, ze wolisz sie w jasniejszych Ale do metody podkladow nie chcesz juz wracac co?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:30   #2024
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak doszla, ale TZ schowal razem z innymi kosmetykami Z nyx'a bo to prezent na mikolajki ale udalo mi sie zerknac troche bo ja odbieralam list i kolor byl identyczny jak na aukcji i blogu, no a blyszczyk to juz w ogole cudo



Wiesz Adzi tu na tym zdj to masz wloski jak Mysia tyle, ze jasniejsze troche A czy je robilas? To po tej excell 7.13? Bo juz sie pogubilam W kazdym razie ciesze sie baaardzo, ze wolisz sie w jasniejszych Ale do metody podkladow nie chcesz juz wracac co?
ooo to sie ciesze, że Ci sie blyszczyk podoba bo ja jestem w nim zakochana
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:34   #2025
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo to sie ciesze, że Ci sie blyszczyk podoba bo ja jestem w nim zakochana
no naprawde sliczny jest, nim udalo mi sie maznac usta tak na szybko i pachnie bardzo ladnie pomadka sama w sobie nie wydaje sie taka jasniutka jak po posmarowaniu, troche sie wytraszylam bo w opakowaniu ciemna dosyc jest Ale wszystko ok na szczescie. A teraz tez takie kolorki jasne roze i beze ma KOBO widzialas? Ma dwa rodzaje pomadek, takie blyszczace a'la blyszczyki i matowe, te drugie mi sie spodobaly. Na ich str sa kolorki wszystkie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:38   #2026
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio to jak już jesteś to wstawiam przed chwilą zrobione zdjęcia w świetle niestety sztucznym ale myśle że mimo to widać jak zimny blask mają wlosy:

Załącznik 3559617Załącznik 3559618Załącznik 3559619


buahhot oczywiście że możesz podmienic wodę na 9% i jasne że będzie wtedy jaśniej bo woda 9% rozjaśni o 1-2 tony, a 6% tonuje lub o 1 ton max.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:42   #2027
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no naprawde sliczny jest, nim udalo mi sie maznac usta tak na szybko i pachnie bardzo ladnie pomadka sama w sobie nie wydaje sie taka jasniutka jak po posmarowaniu, troche sie wytraszylam bo w opakowaniu ciemna dosyc jest Ale wszystko ok na szczescie. A teraz tez takie kolorki jasne roze i beze ma KOBO widzialas? Ma dwa rodzaje pomadek, takie blyszczace a'la blyszczyki i matowe, te drugie mi sie spodobaly. Na ich str sa kolorki wszystkie
nie, jeszcze nie widzialam, bo u mnie w naturze nie bylo ich szafy jeszcze, a stronka nie dzialala, ale teraz sobie sprawdze co maja
no wlasnie szminki z nyxa wygladaja na ciemne ciemne a na ustach wychodzą jasniej- tzn mowie o tych kolorach nude, nie wiem jak to jest z czerwieniami bo nie mialam okazji testowac

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

ojeju ale blyszczyki maja swietne

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
buahhot oczywiście że możesz podmienic wodę na 9% i jasne że będzie wtedy jaśniej bo woda 9% rozjaśni o 1-2 tony, a 6% tonuje lub o 1 ton max.
dziekuje Ci
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:44   #2028
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio jak zrobisz kąpiel to włosy utracą sztuczny barwnik i pojaśnieją do 2 tonów max. Odrost oczywiście też pojaśnieje.
C12 na pewno wyjdzie w miarę równo, z początku bardzo zimno z niebieskimi refleksami ale 2 mycia pozwalają aby włosy miały już tylko blask jak ja teraz. Nie ma się co bać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:44   #2029
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, jeszcze nie widzialam, bo u mnie w naturze nie bylo ich szafy jeszcze, a stronka nie dzialala, ale teraz sobie sprawdze co maja
no wlasnie szminki z nyxa wygladaja na ciemne ciemne a na ustach wychodzą jasniej- tzn mowie o tych kolorach nude, nie wiem jak to jest z czerwieniami bo nie mialam okazji testowac
mnie jeszcze z pomadek kusi (chyba podobnie jak Ciebie ) strawberry milk Tylko nie wiem czy to taki typowo letni kolor nie jest? I jeszcze chcialabym paletke do brwi ale jasna, a jak narazie na all jest tylko medium i dark
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:44   #2030
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak doszla, ale TZ schowal razem z innymi kosmetykami Z nyx'a bo to prezent na mikolajki ale udalo mi sie zerknac troche bo ja odbieralam list i kolor byl identyczny jak na aukcji i blogu, no a blyszczyk to juz w ogole cudo



Wiesz Adzi tu na tym zdj to masz wloski jak Mysia tyle, ze jasniejsze troche A czy je robilas? To po tej excell 7.13? Bo juz sie pogubilam W kazdym razie ciesze sie baaardzo, ze wolisz sie w jasniejszych Ale do metody podkladow nie chcesz juz wracac co?
Ta fotka to efekt po excell 8,13.
No właśnie jednak taki kolor jak ma bunny na odroście po c12 bardzo mi się podoba.No zobaczymy jak to się potoczy ale nie chce na pewno wrócić do metody podkładu i farby.Zbyt skomplikowane.Jak siedziałam w domu to mogłam tydzień przetłuszczać włosy aby za bardzo nie dostawały w kość po nałożeniu farby,teraz muszę wyglądać dzień w dzień idealnie i nie mogę sobie pozwolić na chodzenie ze smalcem albo kurczakiem na głowie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:49   #2031
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ta fotka to efekt po excell 8,13.
No właśnie jednak taki kolor jak ma bunny na odroście po c12 bardzo mi się podoba.No zobaczymy jak to się potoczy ale nie chce na pewno wrócić do metody podkładu i farby.Zbyt skomplikowane.Jak siedziałam w domu to mogłam tydzień przetłuszczać włosy aby za bardzo nie dostawały w kość po nałożeniu farby,teraz muszę wyglądać dzień w dzień idealnie i nie mogę sobie pozwolić na chodzenie ze smalcem albo kurczakiem na głowie.
jasne rozumiem, to tak jak ja To trzymam kciuki zebys znalazla swoja farbe
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:51   #2032
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny ok dziękuję jutro coś popatrzę

Adzi
o akurat mam teraz taki kolorek jak Ty

Snow,a jak cenowo te kosmetyki Kobo??? I można je dostać w Naturze,tak??
Chyba się skuszę w grudniu,bo i tak będę musiała uzupełnić zapasy kosmetykowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:51   #2033
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mnie jeszcze z pomadek kusi (chyba podobnie jak Ciebie ) strawberry milk Tylko nie wiem czy to taki typowo letni kolor nie jest? I jeszcze chcialabym paletke do brwi ale jasna, a jak narazie na all jest tylko medium i dark
tak podoba mi sie strawberry milk trudno powiedziec, to taki ladny delikatny roz, no na tym zdjeciu pieknie wyglada a do brwi to mam paletke z essence, o taka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...et.html&next=1 swietna jest i na duuugo wystarczy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:51   #2034
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio jak zrobisz kąpiel to włosy utracą sztuczny barwnik i pojaśnieją do 2 tonów max. Odrost oczywiście też pojaśnieje.
C12 na pewno wyjdzie w miarę równo, z początku bardzo zimno z niebieskimi refleksami ale 2 mycia pozwalają aby włosy miały już tylko blask jak ja teraz. Nie ma się co bać.
Kochana jesteś nieziemska
Dziękuję za fotki i całokształt.Do zabiegu pozostało mi jakieś trzy tygodnie i zdam relacje na pewno.Będę wtedy w pl i na pewno więcej czasu będzie a niżeli teraz na przebywanie z Wami.
Na fotkach widać ze kolorek jest konkretny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:55   #2035
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Swoją drogą widziałam reklamę tej nowej prostownicy rowenty - robi wrażenie Aż chce się ją mieć
Też widziałam co Rowenta proponuje ciekawe jak cenowo stoi i na czym to dostosowywanie temperatury do włosów ma polegać


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tu juz pare razy byla o tym mowa, zeby nie sugerowac sie zbytnio probnikami L'oreala bo to co wychodzi naprawde a to co jest na probniku to dwa rozne swiaty Najbardziej dziwi stockholm ktory na pribniku jest szary, myszowaty jak moj nat. kolor
No właśnie, kojarze, że widziałam i próbnik Stockholma w Carrefour'ze i był typowo siwy Chyba jednak nie warto się zugerować tymi testerkami..


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted ślicznie ci włosy wyszly i taki naturalny ten blond super!
Dziekuje kochana jeszcze raz ale bez Twojej pomocy by się nie obeszło..


Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki Wam kochane wiecie co, długo wczoraj nie mogłam zasnąc... i nie dość, ze zasnęłam późno to jeszcze obudziłam sie przed 9, a jak spojrzałam w lustro to już nie mogłam zasnąc.... no i to było silniejsze ode mnie... siostra pofarbowała mi włosy jeszcze raz... keune 9,32... wiem, ze mi to odradzałyście i w ogóle, ale ja juz nie mam sił do tych włosów... teraz jeszcze są mokre, i póki co nie wyglądają ciekawie, ale pocieszam sie, że moze będzie lepiej jak wyschną... chociaż te na górze są już praktycznie suche i wyglądają...szkoda gadać... zresztą wrzucam Wam fotki to same zobaczycie...

1,2 - po rozjaśniaczu i excel 10,0
3-5 - po keune 9,32

sorka za jakość zdjęć, ale robilam je sama... masakra
Paulcia, no i co Cie podkusiło? mówiłyśmy: nie rób nic! No ale trudno, teraz można gdybać..
Przed tym keune było lepiej. Widziałaś jaką ja marchewe na odroście miałam po XXLce? Bunny mi powiedziała, że beżu nie mam kłaść bo rudość wybije, i poradziła: popiel, perłe albo opal..
Oj Paulcia, trzymaj się i nie przyciemniaj. Widzisz - Adzi przyciemniła i teraz do jasnego chce wracać, Mysia kiedyś też przyciemniła - i też kąpiel rozjaśniającą robiła, no i teraz Princesska już ma prawie ładny blondzik z ciemnego. Nie chce krakać, ale jak przyciemnisz z Tobą może być podobnie.. Także używaj czegoś fioletowego, albo tak jak Yattamanka Ci radzi połóż jakąś szamponetke przejściowo ale kładź już nic na razie


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz pytanie z serii makijażowej miałyście już może do czynienia z firmą KOBO? bo tak właśnie przeglądam KWC w poszukiwaniu podkładu i na 1 miejscu znalazłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-make-up.html
Łał, ale opinie jak już Ci mówiłam, zawsze wynajdziesz coś
I cena też nie powala z nóg zerkne, jak bede w naturze


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ślicznie ci wyszło prostujesz włosy??
Dzieki tak prostuje, praktycznie co 2-3 dni, ale na najniższej temp i zawsze przed daje serum mariona termoochronne jakoś nie umiem się od niej uwolnić


Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
obecny kolorek myje fioletowym szamponem joanny widze róznice dla
stwierdzam ze farby londy są rewelacyjne koniec z lorealem , wellatonem itp
wreszcie znalazłam swój zestaw i kolor który bardzo mi sie podoba i dobrze sie w nim czuje
Ładny ten kolorek
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:55   #2036
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kochane wstawcie link do błyszczyków na allegro,plis.no i tej pomadki!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:58   #2037
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny ok dziękuję jutro coś popatrzę

Adzi
o akurat mam teraz taki kolorek jak Ty

Snow,a jak cenowo te kosmetyki Kobo??? I można je dostać w Naturze,tak??
Chyba się skuszę w grudniu,bo i tak będę musiała uzupełnić zapasy kosmetykowe
ceny sa na str internetowej KOBO, pomadka kosztuje tyle co na all bez wysylki http://koboprofessional.pl/

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak podoba mi sie strawberry milk trudno powiedziec, to taki ladny delikatny roz, no na tym zdjeciu pieknie wyglada a do brwi to mam paletke z essence, o taka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...et.html&next=1 swietna jest i na duuugo wystarczy
no na tym zdj przesliczna jest power tez ladna
oo dziekuje a ta paletka do brwi w jednym kolorze jest? nie musze szukac numerkow? i jaka tania w gole to do wczoraj nie wiedzialam, ze kosmetyki essence sa tez w douglasach a ceny tam sa takie same czy wyzsze, moze wiesz?

Hopemagda polecam ta sprzedajaca http://allegro.pl/show_user.php?uid=17084990
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-28 o 18:59
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:00   #2038
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
kochane wstawcie link do błyszczyków na allegro,plis.no i tej pomadki!
http://allegro.pl/listing.php/search...category=45657
szminka ze zdjecie nazywa sie strawberry milk, a blyszczyk ktory obie mamy to frosteed beige moge tutaj wkleic na moich ustach ja wyglada 1zdj frosteed beige 2zdj sugar pie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:01   #2039
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ceny sa na str internetowej KOBO, pomadka kosztuje tyle co na all bez wysylki http://koboprofessional.pl/



no na tym zdj przesliczna jest power tez ladna
oo dziekuje a ta paletka do brwi w jednym kolorze jest? nie musze szukac numerkow? i jaka tania w gole to do wczoraj nie wiedzialam, ze kosmetyki essence sa tez w douglasach a ceny tam sa takie same czy wyzsze, moze wiesz?

Hopemagda polecam ta sprzedajaca http://allegro.pl/show_user.php?uid=17084990
tak paletka ma tylko jeden kolor, a w niej sa dwa odcienie
wlasnie ja tez slyszalam ze w douglasie jest, ale nie mam pojecia jak to wyglada cenowo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:02   #2040
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/listing.php/search...category=45657
szminka ze zdjecie nazywa sie strawberry milk, a blyszczyk ktory obie mamy to frosteed beige moge tutaj wkleic na moich ustach ja wyglada 1zdj frosteed beige 2zdj sugar pie
no pieknie i piekne zabki ale juz to pisalam

to musze sie przejsc kiedy do douglasa i zobaczyc

A wlasnie tego blyszczyka sugar pie to nikt nie ma na all..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:03
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.