karmelkowe włosy:)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 12:10   #31
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

hej dziewczyny!ostatnio tez mi sie ubzdural taki karmelkowy kolor na wlosach ale niestety mam wlosy farbowane na ciemny braz(prawie czarny) i ciezko bedzie uzyskac jasniejszy kolor myslalam ze moze wyjde z tego ciemnego najpierw pasemkami tzn rozjasniacz a potem na to taki karmelkowy odcien troche tez sie boje ze nie bedzie mi taki kolor pasowal bo mam brazowe oczy(tak jak J.ZBrodzik a ona nie podoba mi sie w obecnym kolorze wlosow) Moze ktoras z was probowala z ciemnego brazu zrobic karmelowy????
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:44   #32
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja też takie chce . Chyba zachorowałam na ten kolorek . Jak pójde do fryzjerki musze sie zapytać czy da sie coś takiego na mojej głowie wyczarować.
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:47   #33
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!ostatnio tez mi sie ubzdural taki karmelkowy kolor na wlosach ale niestety mam wlosy farbowane na ciemny braz(prawie czarny) i ciezko bedzie uzyskac jasniejszy kolor myslalam ze moze wyjde z tego ciemnego najpierw pasemkami tzn rozjasniacz a potem na to taki karmelkowy odcien troche tez sie boje ze nie bedzie mi taki kolor pasowal bo mam brazowe oczy(tak jak J.ZBrodzik a ona nie podoba mi sie w obecnym kolorze wlosow) Moze ktoras z was probowala z ciemnego brazu zrobic karmelowy????
dolanczam sie do wypowiedzi moze ktoras z was wlasnie miala tak samo ciemny badzo ciemny braz i chciala karmelek i czy obeszlo sie bez fryzjerki??
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:25   #34
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ja zawsze jak naloze jakis fajny kolorek to mam ciemne na poczatku...po kilku myciach slicznie sie rozjasnia...ale za chwile robi sie rudy !!:-(
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:37   #35
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
dolanczam sie do wypowiedzi moze ktoras z was wlasnie miala tak samo ciemny badzo ciemny braz i chciala karmelek i czy obeszlo sie bez fryzjerki??
ja!!
w grudniu mialam "sciagany" kolor u fryzjerki...(wygladalam jak kurczak przez kilkadziesiat minut) pozniej nalozyla mi kilka pomieszanych ze soba farb i mialam piekny jasny brązik....tyle, ze pozniej musialam baaardzo dbac o wloski, gdyz mocno sie przesuszyly.
Obecny kolor wlosow, moj chlopak nazywa karmelkowym! W sumie ma racje
w koooooooncu go mam ;}
zalacze kilka fotek(tyle, ze czasami aparat przeklamuje ;|)
2.JPG 3.JPG

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2007-08-15 o 19:47
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:49   #36
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Praline a ile zaplacilas za sciaganie koloru i farbowanie??boje sie ze po dekoloryzacjii wlosy mi wypadna bo juz teraz garsciami wychodza....
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:53   #37
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: karmelkowe wlosy:))

No a mój krmelek wyszedł mi całkiem przypadkiem
Musze przyznać,że mnie bardzo odmłodził bo wcześniej miałam czarne i mowili,że mam 23 lata a teraz pytaja mnie się o dowod w sklepie,bo wyglądam na niecałe 17,a mam prawie 20
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 15:07   #38
MaBoDo
Przyczajenie
 
Avatar MaBoDo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja również od dawna marzę o takim kolorze, obecnie mam machoniowo-bordowy...i tylko to zniechęca mnie do prób.Wiem ze uzyskanie karmelu na moich włosach byłoby baaaardzo trudne ...ale chyba nie neimożliwe?
Praline...napisz prosze ile zapłaciłaś? tak mniej więcej nawet za to ściąganie koloru. I najważniejsze... czy mocno zniszczyło Ci to włoski...ja i tak mam już słabe...dlatego sie boję...
__________________
Crazy little thing called love...
MaBoDo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:08   #39
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Praline a ile zaplacilas za sciaganie koloru i farbowanie??boje sie ze po dekoloryzacjii wlosy mi wypadna bo juz teraz garsciami wychodza....
z farbowaniem to cos okolo 150zł..robiła mi to jednak moja znajoma, stad moze nie tak wygorowana cena...
Włosy moga wypadac wskutek osłabienia orgaznizmu, jak to sie zazwyczaj zdarza jesienia.Jak ich kondycja(tj. struktura i wyglad) jest nie za dobra to nie ryzykuj, gdyz moga Ci sie one pozniej nagminnie lamac w roznych miejscach.,
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:25   #40
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Boski ten karmelowy kolor szkoda tylko, ze taki trudny do uzyskania

praline fajne czeszki
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:16   #41
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Joanna Brodzik też ma chyba taki karmelowy blond chyba..
kobitki nosilam sie ostatnio z zamiarem zalozenia watku na temat nowego kolorku Asi Brodzik (dokladnie od tygodnia, po obejrzeniu nowego odcinka Magdy M. )
mam nadzieje, ze nie bedziecie mialy mi za zle, jesli sie podczepie pod Wasz watek?!
a wiec straaasznie podoba mi sie nowy kolor Asi.. tylko rzecz w tym, ze nawet nie potrafie go dobrze okreslic:/ jakis cieply kasztan? bursztynowy blond? moze nawet rudy?
dziewczynki pomozcie prosze! moze znacie farby, ktore dalyby taki efekt?
tylko jest jeszcze jeden problem:/ ja jestem kolorystycznym latem i chyba pasuja mi bardziej zimne, popielate odcienie, a nie takie cieple?:/

Edytowane przez nov@
Czas edycji: 2008-08-17 o 15:44
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 19:38   #42
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
ooo! moj wateczek zostal odswiezony
Agatko91 masz moze jakies fotencje? wtedy bedzie łatwiej Ci doradzic...bo tak w ciemno to można zazwyczaj krzywdę zrobić

Niestety, nie mam ;(

Cera jest taka blada wpadająca nawet w różowy. Na solke nie chce chodzic, bo mam tradzik i lekarka mi zabroniła :/
A co do oczu są takie brązowo- piwne.


A bardzo mi sie ten kolor podoba. Sliczny jest
Bardzo chciałabym mieć taki kolorek, ale na wszystkich zdjeciach jest on połączony z ciemniejsza karnacją. Ech.. Sama nie wiem
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 22:01   #43
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

nov@ witaj nie wiem czy o taki kolor ci chodzi ale, ja ostanio zafarbowalam sobie lwosy farba garniera belle color nr3 jasny blond na pudelku byl fajny.
wlosy przed farbowaniem mialam hmm bialawe,jakis rok temu raz je rozjasnilam apozniej stodowalam farby bardzo jasne blondy garniera lub londycolor , kolor chwycil "mocno" byl cimnijejszy niz na opokownaiu po 2 umyciach włosów kolor wyszedl taki jak na załącoznych zdjeciach .....z tym ze odrosty mam jakie mialam .


teraz czekam az sie stan troche polepszy i farba troche zmyje i zrobie sobie cienkie pasemka(moze macie zdjecia cienkich pasemek) blond oczywscie.
a wiec byc moze kolor jets podobny pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorek1.JPG (24,6 KB, 2654 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorek2.JPG (29,4 KB, 544 załadowań)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 22:02   #44
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ps ciemniejsyz ocien to po 1 myciu a jasniejszy po drugim myciu nastepnego dnia....
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:30   #45
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

wlasnie wyszukalam i przeczytalam watki o dekoloryzacjii(mam ochote ja zastosowac na moich ciemnych wlosach) i znalazlam na allegro dekoloryzator http://www.allegro.pl/item125412875_...alcantara.html

znalazlam takze watek o farbach tej wlasnie firmy "alcantra" i dziewczyny bardzo sobie chwalily te farby Czy któraś z was moze uzywala tego dekoloryzatora???acha i jeszcze jedno podobno po dekoloryzacjii nakladajac nowa farbe trzeba uzyc koloru o 2 tony jasniejszego niz sie chce,czyli jaki trzeba by bylo zastosowac zeby wyszedl taki karmelowy???
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:42   #46
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Safira - tygrysie oko lub mistyczne zloto czy jakos tak - wydaje mi sie ze te kolorki sa takie... mi tz sie to bardzo podoba ale teraz zdecydoanie wracam do swojego bo odrosty ale powiem ze mialam w pewnym okresie taki karmel na swoich wlosach mam ciemny blond/jasny braz wlosyi na to pasemka blond ale takei ladne bardzo jak by rozjasniane slonce + naturalne sloneczko i na moich wlosach wyszedl karmel ktory wygladal slicznie

Poznie niestety odrosty itp. i mialam robilony drugi balejaz(bo to byl balejaz ale z jednego koloro wiec chyba pasemka?! ) no i juz mi sie nie podobalo bo widac bylo odrosty z poprzedniego i wygladalo to juz tandetnie... w 2005 robilam poprawke a mialam dluuugie wlosy a pozniej mialam juz swoje - duuuuze odrosty, ale te malowane dwa razy + duzo slonca ladnie wygladaly takei sprawne i anslonecznione i wyszlo to COS szkoda tylko ze byly te odrostyu i ze takeigo efektu od razu sie pewnei nei uzyska dlatego ja wracam do swoejgo a na wakacje cos pomyslimy jak i wlosy urosna ale na pewno zadne pasemka i balejaze bo z tego ciezko odrosty poprawiac ...ale tak karmelek to mhhhhh marzen szczyt
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:54   #47
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Quality:
dziekii) kupilam je u siebie w miescie..tteraz marza mi się całe czarne..moge smialo zamawiac przez net(przynajmniej wiem jaki mam nr..o jakas polowe sa zanizone!)

nov@
nie mam nic przeciwko, ze podpielas sie pod "moj" a nie "wasz" watek :P
co do koloru Brodzik, wydaje mi sie iz jest to jakis rudawy blond...na tych osttanich fotkach wyglada on jak niby karmel, ale wez pod uwage oswietlenie zdjecia. Jest ono w takiej pomaranczowej tonacji(wydaje mi sie, ze to wina lampy)Co sadzisz o Garnier color naturals kolor blond?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...naturals+blond
na poczatku moze i jest ciemny, ale pozniej wyplukuje sie ladnie
Maszz moze swoje foto to sprobuje Ci doradzic jaka farba powinnas uzyskac wymarzony kolor (w ogole jaki masz teraz kolorek?)

Agatka91
cieply kolor mysle, ze nienarobi Ci krzywdy...ehh sama wiesz jak to jest w ciemno doradzac a obecnie jakie masz wlosy?
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:35   #48
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mam mase swoich zdjec, ale wszystkie sa czarno-biale bo nie widac klopotow z cera , ale znalazłam zdjęcie. Stare, ale kolor włosów nadal mam taki sam.

Co do koloru cery to byłam wtedy chyba w 4 dniu stosowania Differinu i stad ten inny odcien i ogolnie takie fuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jDSC01303.JPG (21,1 KB, 786 załadowań)
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:36   #49
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ojoj cos pomieszkalam
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 22:04   #50
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Gizmiatko, jak osiągnęłaś taki: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1158094907
kolor włosków?
jest idealnyyyy ... właśnie o takim marzę
Czy możesz napisać jakie miałaś włosy przed farbowaniem, czy się zmył no i ofc jaką farbą dokładnie robiłaś?
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:33   #51
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

wczensiej włosy mialam koloru jasny blond (załaczne pozniej zdjecia)
mialam robione wloski zawsze jakims jasnym kolorek ogolnie to byla londacolor platynowy blond (nr19)
ostani zafarbowalam sobie farba Garnier z seri BELL COLOR (czy jak sie to tam psize) kolor jasny blond numerek3 no i kolor wyszedl jak na pierwsyzm zdjeciu(ten ciemniejszy) na drugim jest po 1 myciu no i sie tak troche psiera ....na szczescie! bo misie on nie podobna chce go rozjasnic pasmekami blond!!!! ale tak jak mowie myje agresywnymi szapomnami jakimis rozjasniajacymi wlosy itd. ogolnie ponoc sie ten kolor długo trzyma jelsis ie dba o ten kolor(jakies blond odzwyki itd) jutro wkleje zdjecia obecnego kolorku i kolorku przed farbowaniem pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:45   #52
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

włosy po farbowaniu gdzies 5 mycie oraz zdjecia ogornej czesci po farbiepisze dokladnie co to za kolor oraz marka hi hi to tak dla ułatwienia

poźniej zdjęcie przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy po farbowaniu1.JPG (21,5 KB, 1279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy po farbowaniu2.JPG (45,4 KB, 1500 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy po farbowaniu 3.JPG (15,8 KB, 733 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienne.JPG (15,2 KB, 1009 załadowań)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:52   #53
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

no i włosy przed farbowaniem taki kolor mialam , od psodu ciemny blon a u gory:|odorst kotry starama sie wyciąc kolor w "śrdoku"kolorek wyjściowyma wiec mam nadzieje ze juz ciekawosc zaspokoiłam
a ty jaki mas zkolor teraz włosków ??
hi hi pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed farbowaniem.JPG (59,1 KB, 297 załadowań)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 23:07   #54
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
no i włosy przed farbowaniem taki kolor mialam , od psodu ciemny blon a u gory:|odorst kotry starama sie wyciąc kolor w "śrdoku"kolorek wyjściowyma wiec mam nadzieje ze juz ciekawosc zaspokoiłam
a ty jaki mas zkolor teraz włosków ??
hi hi pozdrawiam

ja mam taki kolorek jak na zalaczonym zdjeciu ogolnie mam bardzo różne odcienie w zalezności od miejsca na głowie i chcialabym je ujednolicić... Boję się, że wyjdą mi zielone po tej farbie ale planuję najpierw zafarbować grubsze pasemko. Nigdy nie rozjaśniałam 'Joanną' a podobno po niej zielenieją... Marzę o takim kolorq jak Ty masz będę szukać tej Twojej farby do upadłego mogłabyś jeszcze napisać jej cenę? plz
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 06:59   #55
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: karmelkowe wlosy:))

cena to max 11 złotych drozszych farb nie kupuje .Ja ja kupilam na promocji kosztowala 10.99 a norlamnie to 14 zeta kosztuje.
włosy przy koncach jakies5 cm w dół i niekotre ze srodka (zeby je rozjansic robilam po 5 cienkich pasemek na calej dlugosci wlosow raz na pół roku rozjasniaczem joanna .......dlatego na fotkach gdzie juz mam ten nowy kolor ....... sa pasma jasniejsze to wlasnie ta joanna (rozjasniacz) jak widzisz nic zielonego na niehc nie ma ;p pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 08:25   #56
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Agatka91
widze ze masz dosc ciemne wloski...nie wiem czy takie farby chwyca Ci kolor...otoz nie rozjasnia, a jedynie przykryja obecny ;/(noo moze w minimalnym stopniu) Wlosy masz farbowane czy naturalne?
Wydaje mi sie, ze musialabys miec na poczatku rozjasniane wlosie, a dopiero pozniej kladziony kolor( ale moge sie mylic...)
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:15   #57
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: karmelkowe wlosy:))

praline
Masz PRZEPIEKNY kolorek wlosow!! Dalabym sie za taki pokroic
Ja niestety mecze sie z ciemnym brazem (czyt. prawie czarnym). Gdyby nie to, ze boje sie ze dekoloryzacja zniszczy mi wlosy to zaraz bym pobiegla do fryzjerki Nie ma jakiegos domowego sposobu, zeby czyms rozjasnic ciemny braz do takiego kolorku ??
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:39   #58
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ycnan,ja tez mam prwie czarny a marzy mi sie taki karmel albo sredni popielaty blond,znalazlam na allegro farby "alcantara"(juz wczesniej tu pisalam o tym) ,napisalam do sprzedawcy,odpowiedzial mi,ze na bardzo ciemny kolor trzeba uzyc dekoloryzatora(ktory taze ma w sprzedazy) a potem na to nalozyc farbe z z utleniaczem 6% lub %(odcien karmel) jesli ma sie wlosy kasztanowe to mozna bez dekoloryzatora,tylko farba z utleniaczem(sa tam takie odcienie jakjasny popielaty braz,ciemny popielaty blond,sredni popielaty blond,jasny popielaty blond) Chyba sie skusze i kupie ale jeszcze nie wiem dokladnie co bo nie moge sie dokladnie dogadac ze sprzedawca
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:06   #59
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ycnan
dziieeekuje! tez mialam ciemny braz do grudnia ubieglego roku...pozniej zaryzykowalam, no i efekty z czasem zaczely mnie zaskakiwac.
DO odwaznych swiat nalezy! ROzjasnianie zniszczy troche wlosy, ale dobrymi fryzjerskimi kosmetykami mozna przywrocic im zdrowy wyglad! poza tym stale rosna i mozna podcinac konce..nie to zeCie namawiam ale...."po co zalowac ze sie [...] "itd

anastazja
niestety, ale nie uzywalam tych farbek...zeby tylko nie okazal sie to jakis bubel, bo szkoda wlosow i pieniedzy(mam na mysli goraczkowe wizyty u fryzjerek, jak cos pojdzie nie tak;/)
Na Twoim miejscu poszlabym do sprawdzonego salonu i tam eksperymentowala. Nikt nie zajmie sie lepiej naszymi wloskami jak profesjonalisci
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:27   #60
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Praline przeczytalam wszystkie watki o tej farbie i dziewczyny bardzo chwala ta farbe,sprzedawca tez ma same pozytywne opinie o tej farbie,zdecydowlalam sie na nia po przeczytaniu watkow na wizazu niestety nie mam tyle kasy na fryzjera juz ja zamowilam,poczekam az mi sie zmyje moj ciemny braz i wtedy pofarbuje na probe jedno pasemko pod spodem i zobaczymy co bedzie dostalam mailem probki od sprzedawcy,zamowilam jasny popielaty blond i chyba popielato-platynowy bez,na probnikach wcale nie byly takie jasne
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.