Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 23:30   #3121
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27643107]To umówmy się, że we wrześniu zbiorę listę zamówionych produktów - na razie sobie zapiszę, że kotwilka i anula_ga są pierwsze a we wrześniu podacie mi konkretne produkty, które chcecie.
Mogę dopisywać kolejne dziewczyny z podaniem ilości produktów, żeby w sumie było nie więcej niż 10. Jak ktoś zrezygnuje do września, to ok, kolejka się po prostu przesunie do przodu.

Zatem kotwilka 2 szt., anula_ga 2szt.?[/QUOTE]
ja też chętnie wzięłabym szampon i odżywkę
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:06   #3122
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
ja też chętnie wzięłabym szampon i odżywkę
Ok, dopisuję

Jak któraś z was zrezygnuje, to powiedzcie jak najszybciej, wtedy będzie wolne miejsce dla kogoś innego.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:10   #3123
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dzięki, idę w końcu spać otulona zapachem mydełka "migdałowy dotyk" z lawendowej farmy
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 07:27   #3124
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dopiero zaczynam się przestawiać na naturalne Na razie posiadam:
hydrolat oczarowy BU
peeling enzymatyczny BU
puder perłowy BU
mleczko jedwabne do włosów BU
mydło z glinką zieloną Organique
glinka biała j.w.
szampon Suhada
puder mineralny TBS (ma całkiem fajny, krótki, wg. mnie naturalny skład)

Czy mogę się do Was przyłączyć? Chętnie dowiem się więcej o naturalnej pielęgnacji
Witamy serdecznie i zapraszamy!!!
Jak możesz to wklej zdjęcie swoich zbiorów my tu lubimy się chwalić swoimi zdobyczami i Tobie tez to polecamy
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dobrze kombinujesz



Podziwiam Cię, naprawdę jesteś niesamowita jeśli potrafisz zrobić sobie te wszystkie rzeczy sama



Też mam tą maseczke i jest naprawdę świetna W tym wątku wklejałam już jej zdjęcie i skład, nawet Korah była tak miła i spojrzała na niego swoim mądrym okiem Maseczka jest mocno nawilżająca, wcześniej nakładałam ją na całe włosy ale po jakimś czasie zrobiły się oklapnięte, teraz nakładam ją od połowy włosów i jest super



minerały mogą zapychać? A co w nich jest takiego co może zapychać?



Pewnie, zapraszamy! Ale przyłączasz się do Nas na własną odpowiedzialność

anula, piękne zakupy Solidnie dbasz o miejsce honorowe w klubie
A tak na marginesie, nie wiesz może czy yes ma taki zestaw (szampon, odżywka) do włosów suchych?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



A miałaś już może kiedyś ten hydrolat? Bo szykuje się na zamówienie w naturalnych kosmetykach (też akurat tej wody micelarnej ) i zaciekawiłaś mnie tym hydrolatem Opis jest zachęcający
No wiesz... strasznie sie boję, że mnie wyrzucicie z klubu
YES ma serię ogórkowa, taką do farbowanych i zniszczonych chyba i marchewkowa, ale na kwc ktos pisał, że marchewka do suchych nie bardzo. W sephorze sa wszystkie (po 65zł?) ale mini zestawów z szamponem i odżywką ogórkowa nie ma.

A hydrolat to oczarowy - ten jest b.drogi. Ja kupuje hydrolaty na mazidłach, naturalisie i zsk.

Cytat:
Napisane przez misspsychobunny Pokaż wiadomość
za ile kupujecie YES?? w sephora dziewczyny maja na niego 40% rabatu, nie wiem czy nadal jest tam dostępny, jedna seria była wycofana bo nie spełniała norm (niestety nie wiem jakich).
Normalnie szampony i odżywki kosztuja w sephorze chyba 65zł, ja kupiłam mini zestaw pomidorowy(szampon 60ml, odżywka 60ml, krem do twarzy 18ml i maska do twarzy 20 ml) za 25 zł, bo sa przecenione. Na allegro możńa kupić pełnowymiarowe produkty taniej niż w sephorze.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Coś mnie naszło dzisiaj i dodaję masowo recenzje, więc jakby ktoś chciał poczytać... to zapraszam.
Tak w ogóle Dziewczyny nie dodawajcie recenzji poniżej miesiąca, bo Wam usuną, już kiedyś o tym pisałam, a widziałam kilka recenzji jak niektóre z Was pisały, że używają np. 3 tygodnie.
A tak w ogóle się pochwalić muszę. Dzisiaj zaliczyłam egzamin z pedagogiki na 4,5. A nie uczyłam się nic, a nic.
ogromne gratulację!!!! Strasznie sie cieszę, że tak sie wszystko super układa - oby tak dalej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:30   #3125
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Fakt faktem, że nie jest tak wydajny jak mój dawny ukochany żel z gruszką z Joanny (tamten żel starczał mi na 5-6 miesięcy codziennego używania), ale myślę, że do 2,5-3 miesięcy dobije. Tym bardziej, że on ma mniej ml niż tamten żel.
A wenę jutro dokończę, bo dzisiaj już nie mam siły, a nie lubię pisać recenzji w 2 zdaniach.
I bardzo dobrze, takich nam trzeba
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:46   #3126
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, takich nam trzeba

Kolejne recenzje doszły (4 o ile się nie mylę). A zaraz będzie kolejna, bo zaczynam oceniać mydełko Nuxe.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-21 o 09:50
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:50   #3127
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Zamówiłam wode micelanrą born to bio oraz hydrolat hammamelis Argile Provance w kosmetykach natury jutro dobieram. Już nie mogę się doczekac
Czekam również na Twoje mam nadzieję zachwyty na BTB
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Też mam tą maseczke i jest naprawdę świetna W tym wątku wklejałam już jej zdjęcie i skład, nawet Korah była tak miła i spojrzała na niego swoim mądrym okiem Maseczka jest mocno nawilżająca, wcześniej nakładałam ją na całe włosy ale po jakimś czasie zrobiły się oklapnięte, teraz nakładam ją od połowy włosów i jest super



O to superBo nie byłam pewna składu.Czekam jeszcze na jakieś recenzje pat&rub i zdecyduję w co zainwestować.Kotwilka a Ty testowałaś już swoje pat&rub?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 09:56   #3128
misspsychobunny
Raczkowanie
 
Avatar misspsychobunny
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 418
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
YES ma serię ogórkowa, taką do farbowanych i zniszczonych chyba i marchewkowa, ale na kwc ktos pisał, że marchewka do suchych nie bardzo. W sephorze sa wszystkie (po 65zł?) ale mini zestawów z szamponem i odżywką ogórkowa nie ma.
ja miałam szampon i odżywkę marchewkową i kupowałam z tym rabatem 40% i tak pomyślałam że niezłą marżę muszą na tym mieć, innych serii nie znam pomidorów, ogórków
z szamponu i odżywki byłam zadowolona ale włosy szopiaste się robiły ;/
napisz koniecznie jak jest po ogórkowej, chętnie zakupię duże opakowania jak się sprawdzi.
__________________
Macierzyństwo jest najpełniejszą realizacją kobiecości.
misspsychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:21   #3129
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez misspsychobunny Pokaż wiadomość
ja miałam szampon i odżywkę marchewkową i kupowałam z tym rabatem 40% i tak pomyślałam że niezłą marżę muszą na tym mieć, innych serii nie znam pomidorów, ogórków
z szamponu i odżywki byłam zadowolona ale włosy szopiaste się robiły ;/
napisz koniecznie jak jest po ogórkowej, chętnie zakupię duże opakowania jak się sprawdzi.
Ja nie mam serii ogórkowej - podałam tylko informacje o niej, bo caameroon pytała, czy yes ma jakąś serie do włosów suchych
Ja zakupiłam zestaw miniaturek z pomidorem. Oczywiście jak uzyje (chyba jutro rano wyszoruję włosy tym zestawem) to oczywiście opisze wrażenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:39   #3130
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Oświadczam, że dla mnie pomidor to porażka. Nie polecam osobom, których włosy mają tendencję do puszenia i kręcenia. Daje efekt siana, dużo siana na głowie, siano push up.
Być może sprawdzi się u cienkowłosych, ale prostowłosych, u takich których włosy się nie kręcą. Optycznie pogrubia.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:44   #3131
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Oświadczam, że dla mnie pomidor to porażka. Nie polecam osobom, których włosy mają tendencję do puszenia i kręcenia. Daje efekt siana, dużo siana na głowie, siano push up.
Być może sprawdzi się u cienkowłosych, ale prostowłosych, u takich których włosy się nie kręcą. Optycznie pogrubia.

Siano push up - piękne określenie.

Ja mam włosy falowane, ale chyba spróbuję tego pomidora, bo może to siano push up można czymś ujarzmić i wtedy mieć loki push up?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 10:56   #3132
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27651527]Siano push up - piękne określenie.

Ja mam włosy falowane, ale chyba spróbuję tego pomidora, bo może to siano push up można czymś ujarzmić i wtedy mieć loki push up?
[/QUOTE]



No moje też raczej takie falowane, żadne sprężyny znaczy, chyba że po deszczu, raczej z tendencją do kręcenia niż kręcone. I za mało ich żeby je ujarzmiać
Jednak zostaję przy planach zakupowych JMO, muszę się pogodzić, że taniej nie będzie.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:02   #3133
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Oświadczam, że dla mnie pomidor to porażka. Nie polecam osobom, których włosy mają tendencję do puszenia i kręcenia. Daje efekt siana, dużo siana na głowie, siano push up.
Być może sprawdzi się u cienkowłosych, ale prostowłosych, u takich których włosy się nie kręcą. Optycznie pogrubia.
No czyli pomidor stworzony dla mnie! Jutro wypróbuję.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:12   #3134
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czekam również na Twoje mam nadzieję zachwyty na BTB

O to superBo nie byłam pewna składu.Czekam jeszcze na jakieś recenzje pat&rub i zdecyduję w co zainwestować.Kotwilka a Ty testowałaś już swoje pat&rub?
jeszcze nie testowałam zapominam o nich ciągle, bo w szafeczce z zapasami są
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:13   #3135
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wiem że ktoś (ale nie pamiętam kto) kupował niedawno próbki podkładów Lumiere. Czy mogla bym prosic o zdjęcia jak już się nimi nacieszycie? Też planuje zakup ale nie moge sie zdecydowac na odcien.
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:23   #3136
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Wiem że ktoś (ale nie pamiętam kto) kupował niedawno próbki podkładów Lumiere. Czy mogla bym prosic o zdjęcia jak już się nimi nacieszycie? Też planuje zakup ale nie moge sie zdecydowac na odcien.
Kupowałam ja i caameroon. Ja drugi raz
Jak przeszukasz ten wątek to znajdziesz w nim kolorki na moim ręku - wstawiałam zdjęcie na prośbe Kotwilki. Celuj w okolice końce maja, poczatku czerwca....
Ale to sa kolorki na moim ręku, więc u Ciebie będa wyglądać inaczej, a poza tym aparat i komputer kłamia....

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1723
lumiere
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:31   #3137
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
jeszcze nie testowałam zapominam o nich ciągle, bo w szafeczce z zapasami są
W takim czekam,ciągle czekam

Mam swój olej wspaniały
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:32   #3138
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

serdecznie dziekuje A czy twoim zdaniem light medium ( warm z VV) jest odcieniem jasnym? Bo sie zastanawiam między tyma a medium. Z jakim odcieniem z takich "zwykłych" podkładów można by go porównac?
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:42   #3139
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
W takim czekam,ciągle czekam

Mam swój olej wspaniały
to superwyczekany bardzo, mam nadzieję, że Ci sie spodoba

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
serdecznie dziekuje A czy twoim zdaniem light medium ( warm z VV) jest odcieniem jasnym? Bo sie zastanawiam między tyma a medium. Z jakim odcieniem z takich "zwykłych" podkładów można by go porównac?
Kurcze, kiepsko trafiłas z tym pytaniem...
Mogę odpowiedzieć, że niestety nie uzywałam innych podkładów za wyjątkiem revlona - z colostay miałam kolor 300, z mineralnego sypkiego 050 (ale te sypkie revlona to mi wszystkie pasują, bez względu na kolor - miała 060 i tez był idealnie wpasowany w koloryt cery!). Dla mnie idealny kolor to 2 porcje light medium golden wymieszane z 1 porcja light golden. Nie mam pojęcia jak seria warm ma sie do podkładów dostepnych na rynku , ale light sa raczej jasne - dla mnie za jasne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 11:58   #3140
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Czyli jednak bede musiała wziąc kilka próbek a myslalam ze uda mi sie kupic od razu biga. Dziekuje i pozdrawiam
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:05   #3141
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Czyli jednak bede musiała wziąc kilka próbek a myslalam ze uda mi sie kupic od razu biga. Dziekuje i pozdrawiam
Od razu w biga wstrzelić? Każdy by tak chciał, ale nie ma lekko
Na pocieszenie powiem Ci, że z lumiere kupiłam na wejście tyle próbek ile było wtedy na ręku i za pierwszym razem znalazłam 2 odcienie, które po wymieszaniu dają kolor idealny. Były firmy, z których domawiałam po 10 próbek 2-3 razy i raz zdarzyło mi się, że żadna danej firmy nie była dobra
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:09   #3142
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No to faktycznie mnie pocieszyłas
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:14   #3143
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ale jestem małpa...Miałam napisać wrażenia z pierwszego użycia skwalanu i zapomniałam
Jak juz pisałam jest bardzo lekki i ma bardziej rzadka od innych znanych mi olejów konsystencję. bez koloru, bez zapachu, w trakcie nakładania i wsmarowywania daje cudne aksamitne wrażenie Niestety ta aksamitność nie zostaje na twarzy, ale doznania podczas nakładania bardzo przyjemne. Wchłania sie faktycznie bardzo dobrze.
Oczywiście o efektach działania nie napiszę nic, bo uzyłam raz.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
No to faktycznie mnie pocieszyłas
prawda? na pocieszaniu sie znam jak widać
To bedzie Twój pierwszy podkład mineralny?
Pytam tak na wszelki wypadek, bo nie wiem czy jestes uzbrojona w pędzle.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:25   #3144
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dior reklamuje ten podklad jako 100 % mineralny..

"Znana nie tylko z wysublimowanych pokazów mody marka Dior wprowadza na rynek ekskluzywne kosmetyki mineralne do makijażu.
Wszystkie kosmetyki są w 100% mineralne i, jak zapewnia producent, dzięki swej lekkiej formule dają efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Do wyboru mamy 12 odcieni płynnego fluidu."

Skład
"Skład: Water, Methyl Trimethicone, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Silica, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Sodium Myristoyl Glutamate, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethycellulose, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Sericin, Linalool, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Rhodochrosite Extract, Dimethicone/Methicone Copolymer, Hydrolyzed Linseed Extract, Citronellol, Sorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Copper Gluconate, Isobutylparaben, Propylparaben."
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:13   #3145
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ile wy produkujecie tych wpisów, nie nadążam czytać Miałam wkleić fragmenty tej książki w weekend, ale miałam problemy ze zgraniem ich na komputer, a wczoraj nie miałam czasu. Ogólnie to bardzo polecam tą książkę. Opis z tyłu wyjaśnia o czym ona jest. Wrzuciłam na photobucketa, bo są w dużym rozmiarze, a chcę żeby były czytelne. klik

Muszę jeszcze coś napisać o wrażeniach z używania JMO. Pierwszego dnia użyłam samego szamponu lawenda i rozmaryn, żeby zobaczyć jak on działa. Nie byłam zadowolona. Włosy były takie sianowate, suche. Za drugim razem użyłam odżywki z gorzką pomarańczą - szału też nie było. Wczoraj wykończyłam próbkę tego szamponu, nałożyłam odżywkę i powiem wam, że efekt mi się w końcu spodobał. Włosy faktycznie wygładzone, niesamowicie miękkie Może nawet jakby bardziej mięsiste. Szkoda, że skończył mi się szampon, ale jutro użyję tego z miodem i hibiskusem.

Nadal czekam na przesyłkę próbek z fb

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2011-06-21 o 14:14
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:13   #3146
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy sklep Kosmetyki Natury wysyla kurierem?bo mam jakies awizo od kuriera i nie wiem na co to
oni wysylają poczta, pochwal sie co kupiłas
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:16   #3147
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dobrze kombinujesz



Podziwiam Cię, naprawdę jesteś niesamowita jeśli potrafisz zrobić sobie te wszystkie rzeczy sama



Też mam tą maseczke i jest naprawdę świetna W tym wątku wklejałam już jej zdjęcie i skład, nawet Korah była tak miła i spojrzała na niego swoim mądrym okiem Maseczka jest mocno nawilżająca, wcześniej nakładałam ją na całe włosy ale po jakimś czasie zrobiły się oklapnięte, teraz nakładam ją od połowy włosów i jest super



minerały mogą zapychać? A co w nich jest takiego co może zapychać?



Pewnie, zapraszamy! Ale przyłączasz się do Nas na własną odpowiedzialność

anula, piękne zakupy Solidnie dbasz o miejsce honorowe w klubie
A tak na marginesie, nie wiesz może czy yes ma taki zestaw (szampon, odżywka) do włosów suchych?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



A miałaś już może kiedyś ten hydrolat? Bo szykuje się na zamówienie w naturalnych kosmetykach (też akurat tej wody micelarnej ) i zaciekawiłaś mnie tym hydrolatem Opis jest zachęcający
nie miałam wczesniej to dla mnie nowosc i jestem pałena nadzieji w zwiazku z tym produktem dzisiaj odbieram
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:33   #3148
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ile wy produkujecie tych wpisów, nie nadążam czytać Miałam wkleić fragmenty tej książki w weekend, ale miałam problemy ze zgraniem ich na komputer, a wczoraj nie miałam czasu. Ogólnie to bardzo polecam tą książkę. Opis z tyłu wyjaśnia o czym ona jest. Wrzuciłam na photobucketa, bo są w dużym rozmiarze, a chcę żeby były czytelne. klik

Dokładnie, każdy medal ma dwie strony. Ja nigdy filtrów nie używałam i nie mam zamiaru.
A tak podsumowując ogólnie - przerażające jest to, że ludzie wprowadzają coraz więcej ograniczeń, rzekomych ulepszeń, osłon i ochron, a jako gatunek jesteśmy coraz bardziej słabi i chorzy. Żaden koniec świata nam niepotrzebny, bo sami siebie w końcu wykończymy.

d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:46   #3149
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ile wy produkujecie tych wpisów, nie nadążam czytać Miałam wkleić fragmenty tej książki w weekend, ale miałam problemy ze zgraniem ich na komputer, a wczoraj nie miałam czasu. Ogólnie to bardzo polecam tą książkę. Opis z tyłu wyjaśnia o czym ona jest. Wrzuciłam na photobucketa, bo są w dużym rozmiarze, a chcę żeby były czytelne. klik

Muszę jeszcze coś napisać o wrażeniach z używania JMO. Pierwszego dnia użyłam samego szamponu lawenda i rozmaryn, żeby zobaczyć jak on działa. Nie byłam zadowolona. Włosy były takie sianowate, suche. Za drugim razem użyłam odżywki z gorzką pomarańczą - szału też nie było. Wczoraj wykończyłam próbkę tego szamponu, nałożyłam odżywkę i powiem wam, że efekt mi się w końcu spodobał. Włosy faktycznie wygładzone, niesamowicie miękkie Może nawet jakby bardziej mięsiste. Szkoda, że skończył mi się szampon, ale jutro użyję tego z miodem i hibiskusem.

Nadal czekam na przesyłkę próbek z fb
Nie przeczytałam jeszcze tych tekstów do końca, ale z tym Bogiem i Dekalogiem na początku to pojechali...
Mojej nawiedzonej siostrze zakonnej ze szkoły by się spodobało^^

Cieszę się, że pasuje ci JMO : D Oby tak dalej!

Edytowane przez akaidoku
Czas edycji: 2011-06-21 o 15:04
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:14   #3150
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Nie przeczytałam jeszcze tych tekstów do końca, ale z tym Bogiem i Dekalogiem na początku to pojechali...
Mojej nawiedzonej siostrze zakonnej ze szkoły by się spodobało^^

Cieszę się, że pasuje ci JMO : D Oby tak dalej!
Fakt, książka momentami brzmi fanatycznie, ale mimo wszystko polecam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.