Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 17:46   #601
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a więc to Ty mi sprzątnęłaś pędzel sprzed nosa ;D Żartuję Ja wygrałam na pocieszenie 4 próbki, wzięłam więc na przetestowanie między innymi puder i róż.

A pod jakim kątek ta różnica z ll kabuki? lepsze krycie, lepsze wtapianie? bo u mnie krycie woła o pomstę do nieba ;/
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:12   #602
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a więc to Ty mi sprzątnęłaś pędzel sprzed nosa ;D Żartuję Ja wygrałam na pocieszenie 4 próbki, wzięłam więc na przetestowanie między innymi puder i róż.

A pod jakim kątek ta różnica z ll kabuki? lepsze krycie, lepsze wtapianie? bo u mnie krycie woła o pomstę do nieba ;/
Moim zdaniem glowna roznica miedzy nakladaniem podkladu mineralnego kabuki LL a flat top EDM (tylko tymi pedzlami aplikowalam dotychczas) jest taka, ze kabuki LL rozprowadza podklad bardziej rownomiernie. Uzywajac flat top zdarzalo mi sie walnac plame na srodku policzka, pozniej musialam ja rozcierac. W przypadku kabuki aplikujesz jednym ruchem niemalze na caly policzek rownomiernie. Lepszego krycia niestety nie zauwazylam, raczej flat top daje mocniejsze krycie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:31   #603
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

czy ktoś ma może porównanie róży Ooh La La i Flushed? na stronie sporo się różnią, ale już na swatchach wyglądają podobnie.

zastanawiam się tez nad cieniami, na razie to są moje typy, ale muszą przejść selekcję, bo zbankrutuję.

Sticky Toffee
Choc Fudge Cake
Golden Lilac (przez swatche, bo na stronie sama zupełnie nie zwróciłam na niego uwagi )
Soft Brown
Moonlight
Pixie Sparkle
Hush
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:38   #604
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja parę godzin temu kupiłam Moonlight . Jeden z dwóch cieni w ich ofercie, które mnie jeszcze kuszą (oprócz tego, który już mam- M.T.). Nie wiedziałam już jakie próbki gratis brać (z niebranych zostało niewiele, więc wzięłam pudry silk i jakiś brązowy róż, który uznalam, że będę mogła użyć do powiek), później na dodatek zobaczyłam, że wzięłam 1 za mało . Jeśli podadzą rano kurierowi to chyba i tak nie dotrze tego samego dnia do mnie?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:58   #605
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
czy ktoś ma może porównanie róży Ooh La La i Flushed? na stronie sporo się różnią, ale już na swatchach wyglądają podobnie.

zastanawiam się tez nad cieniami, na razie to są moje typy, ale muszą przejść selekcję, bo zbankrutuję.

Sticky Toffee
Choc Fudge Cake
Golden Lilac (przez swatche, bo na stronie sama zupełnie nie zwróciłam na niego uwagi )
Soft Brown
Moonlight
Pixie Sparkle
Hush
Na temat cieni LL nie wypowiem sie, bo nie uzywalam. Ale roze LL recenzowalam, tutaj znajdziesz szczegolowe omowienia 7 kolorow rozy i swatch'e w roznym oswietleniu: http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...7-kolorow.html Dodam jeszcze, ze Ooh La La i Flushed to zupelnie inne kolory! Akurat Ooh La La okazal sie moim faworytem, bo jest to piekny zywy odcien rozowego. Mysle, ze lepiej wspolgra z jasna karnacja. Natomiast Flushed to juz dosyc ciemny roz.
Ooh La La jest bardzo zywy, intensywnie rozowy. Flushed natomiast stlumiony, ciemniejszy i przygaszony, raczej do ciemniejszych karnacji.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28271932]Ja parę godzin temu kupiłam Moonlight . Jeden z dwóch cieni w ich ofercie, które mnie jeszcze kuszą (oprócz tego, który już mam- M.T.). Nie wiedziałam już jakie próbki gratis brać (z niebranych zostało niewiele, więc wzięłam pudry silk i jakiś brązowy róż, który uznalam, że będę mogła użyć do powiek), później na dodatek zobaczyłam, że wzięłam 1 za mało . Jeśli podadzą rano kurierowi to chyba i tak nie dotrze tego samego dnia do mnie? [/QUOTE]
Tego samego dnia, nie ma szans. Ale nastepnego dnia bedzie na 100%.
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-21 o 18:58
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:42   #606
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a więc to Ty mi sprzątnęłaś pędzel sprzed nosa ;D Żartuję Ja wygrałam na pocieszenie 4 próbki, wzięłam więc na przetestowanie między innymi puder i róż.

A pod jakim kątek ta różnica z ll kabuki? lepsze krycie, lepsze wtapianie? bo u mnie krycie woła o pomstę do nieba ;/
wcale nie ja dostałam wyróżnienie specjalne super kabuki zgarnęła chyba jakaś Karolina jak dobrze pamiętam
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:08   #607
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Macie może na wymiankę próbkę/odsypkę/używany Bondi Bronzer? Mam jakieś odcienie na wymiankę, z różnych firm, jak któraś byłaby chętna na wymiankę, to proszę o PW
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 19:24   #608
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja już sama nie wiem, co z tym lily lolo... byłam zachwycona, ale z kazdym dniem coraz mniej niestety. Dzięki uprzejmości czarownicy miałam okazję przetestować odcień barely buff, który okazał się idealny. Ale co z tego, skoro podkład zaczał mi się ważyć! Co mnie póki co odepchnelo na jakis czas od kupna pelnowymiarowego opakowania. Znajac zycie, lato sie skonczy, a ja wroce do plynnych podkładów. Porazka.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:37   #609
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

waży Ci się? a co dajesz pod spód? ja też się wstrzymam z kupnem biga lily lolo. jeszcze chyba lumiere wypróbuję. bo lucy minerals - cudo, gdyby nie to, że menda jak się zważy to już po ptokach, a lily lolo - świetne, z tym, że ja go na twarzy nie widzę (plus i minus, pięknie się wtapia, ale gdzie efekt ujednolicenia koloru? ;])
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:53   #610
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zalezy kiedy. w deszcz normalny krem, a w slonce i upal filtr. Wczesniej mi sie nie wazyl, jakos ostatnio tak sie zaczal dziwnie zachowywac. Szkoda by było, bo wielkie nadzieje pokladałam w nim.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:54   #611
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u mnie Lily Lolo nadal super a testowałam w "ekstremalnych" warunkach na urlopie.
Dłużej wygląda dobrze gdy najpierw nałożę jako primer puder Flawless Matte.

W przyszłym tygodniu na moim blogu pojawią się swatche wszystkich róży-mam próbki.
I pełen wymiar bronzera Waikiki oraz rozświetlacza Stardust.
Myślę że zdecyduję się na 2 róże w pełnym wymiarze.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 20:16   #612
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dłużej wygląda dobrze gdy najpierw nałożę jako primer puder Flawless Matte.
Prawda, na FM trzyma się jak oszalały

Nikt nie ma Bondi Bronze?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 20:25   #613
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Na temat cieni LL nie wypowiem sie, bo nie uzywalam. Ale roze LL recenzowalam, tutaj znajdziesz szczegolowe omowienia 7 kolorow rozy i swatch'e w roznym oswietleniu: http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...7-kolorow.html Dodam jeszcze, ze Ooh La La i Flushed to zupelnie inne kolory! Akurat Ooh La La okazal sie moim faworytem, bo jest to piekny zywy odcien rozowego. Mysle, ze lepiej wspolgra z jasna karnacja. Natomiast Flushed to juz dosyc ciemny roz.
Ooh La La jest bardzo zywy, intensywnie rozowy. Flushed natomiast stlumiony, ciemniejszy i przygaszony, raczej do ciemniejszych karnacji.
dzięki! w takim razie chyba powinnam się na Flushed zdecydować.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu na moim blogu pojawią się swatche wszystkich róży-mam próbki.
I pełen wymiar bronzera Waikiki oraz rozświetlacza Stardust.
Myślę że zdecyduję się na 2 róże w pełnym wymiarze.
wiesz już na jakie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:39   #614
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

kochane ciężko mi było kupić próbki podkładu LL, więc zaryzykowałam i kupiłam całe opakowanie
nie wiem czy robię coś nie tak, ale ten podkład nie robi z moją twarzą absolutnie nic a przepraszam - podkreśla suche skórki, których nie widziałam wcześniej

w każdym razie nie przykrył nawet najmniejszej plamki, a nie mam wymagań ad dużego krycia, więc Wasze opinie dot skromnego krycia mnie nie przerażały, ale ten podkład to moje absolutne rozczarowanie

chyba, ze robię coś źle i ten podkład wymaga specjalnego traktowania to oświećcie mnie proszę - póki co wrzucam na wymiankowy - zapraszam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:41   #615
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane ciężko mi było kupić próbki podkładu LL, więc zaryzykowałam i kupiłam całe opakowanie
nie wiem czy robię coś nie tak, ale ten podkład nie robi z moją twarzą absolutnie nic a przepraszam - podkreśla suche skórki, których nie widziałam wcześniej

w każdym razie nie przykrył nawet najmniejszej plamki, a nie mam wymagań ad dużego krycia, więc Wasze opinie dot skromnego krycia mnie nie przerażały, ale ten podkład to moje absolutne rozczarowanie

chyba, ze robię coś źle i ten podkład wymaga specjalnego traktowania to oświećcie mnie proszę - póki co wrzucam na wymiankowy - zapraszam
ja nakładam 2-3 cienkie warstwy i na lato jest ok
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:46   #616
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja nakładam 2-3 cienkie warstwy i na lato jest ok
i masz jakikolwiek efekt ujednolicenia cery?
czy mas z natury gładziutką skórę i nie potrzebujesz tego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:47   #617
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Prawda, na FM trzyma się jak oszalały

Nikt nie ma Bondi Bronze?
ja mam odrobinkę BB podeślij adres na PW

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzięki! w takim razie chyba powinnam się na Flushed zdecydować.



wiesz już na jakie?
jeszcze się nie zdecydowałam na pewno jakieś maty, jutro na moim blogu pokaże wszystkie kolory

p4w
po jednej cienkiej warstwie mam ujednolicony koloryt i lekkie krycie. 2-3 warstwy dają już niezłe krycie, czasami używam LL do zdjęć.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:12   #618
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam odrobinkę BB podeślij adres na PW

jeszcze się nie zdecydowałam na pewno jakieś maty, jutro na moim blogu pokaże wszystkie kolory

p4w
po jednej cienkiej warstwie mam ujednolicony koloryt i lekkie krycie. 2-3 warstwy dają już niezłe krycie, czasami używam LL do zdjęć.
to może jeszcze dam mu szansę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:37   #619
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane ciężko mi było kupić próbki podkładu LL, więc zaryzykowałam i kupiłam całe opakowanie
nie wiem czy robię coś nie tak, ale ten podkład nie robi z moją twarzą absolutnie nic a przepraszam - podkreśla suche skórki, których nie widziałam wcześniej

w każdym razie nie przykrył nawet najmniejszej plamki, a nie mam wymagań ad dużego krycia, więc Wasze opinie dot skromnego krycia mnie nie przerażały, ale ten podkład to moje absolutne rozczarowanie

chyba, ze robię coś źle i ten podkład wymaga specjalnego traktowania to oświećcie mnie proszę - póki co wrzucam na wymiankowy - zapraszam
Mysle, ze okreslenie "slabe krycie" jest dosyc subiektywne. Podklad LL zdecydowanie kryje najslabiej ze wszystkich podkladow mineralnych, jakich dotychczas uzywalam.
Moja kolezanka, ktora rzadko sie maluje, uzyla podkladu LL i byla zachwycona. Stwierdzila ze pieknie ujedolicil koloryt jej skory i przykryl niedokonalosci. Dla kontrstu jednak, inna osoba, ktora zawsze ma dosyc mocny makijaz, po uzyciu podkladu LL ciagle slyszala pytania typu "Nie pomalowalas sie dzisiaj?"
Wiec jak widac wszystko zalezy od naszych oczekiwan. Kobiety, ktore sa przyzwyczajone do dosyc mocnego krycia plynnych podkladow moga uznac, ze LL nie daje zadnego krycia.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 16:05   #620
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dostałam dziś swój "Moonlight", jestem zadowolona . Jak długo wytrzyma na powiece, jeszcze nie sprawdzałam, tylko tak na szybko "dziabnęłam". Na szczęście kolor mnie nie rozczarował (jak Vanilla Shimmer czy ten okropny Cream Soda). Poluję jeszcze tylko na Smoky Brown .


Jeśli ktoś szuka "Blushing Rose" (próbki) to mam na wymiankę. Przez woreczek widzę, że jednak do powiek go nie zużyję

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-07-25 o 16:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:24   #621
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Mysle, ze okreslenie "slabe krycie" jest dosyc subiektywne. Podklad LL zdecydowanie kryje najslabiej ze wszystkich podkladow mineralnych, jakich dotychczas uzywalam.
Moja kolezanka, ktora rzadko sie maluje, uzyla podkladu LL i byla zachwycona. Stwierdzila ze pieknie ujedolicil koloryt jej skory i przykryl niedokonalosci. Dla kontrstu jednak, inna osoba, ktora zawsze ma dosyc mocny makijaz, po uzyciu podkladu LL ciagle slyszala pytania typu "Nie pomalowalas sie dzisiaj?"
Wiec jak widac wszystko zalezy od naszych oczekiwan. Kobiety, ktore sa przyzwyczajone do dosyc mocnego krycia plynnych podkladow moga uznac, ze LL nie daje zadnego krycia.
ale ja to rozumiem
nie mam pretensji - tylko pytałam jak go uzywacie i w ramach informacji, że podkład LL wg mnie prawie zupełnie nie kryje, a nie słabo kryje - pewnie się komuś przyda i zakupi najpierw próbki zamiast pełnowymiarowego opakowania
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:08   #622
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale ja to rozumiem
nie mam pretensji - tylko pytałam jak go uzywacie i w ramach informacji, że podkład LL wg mnie prawie zupełnie nie kryje, a nie słabo kryje - pewnie się komuś przyda i zakupi najpierw próbki zamiast pełnowymiarowego opakowania
Ja nakladam kilka warstw lub aplikuje go na mokro to troche zwieksza jego krycie
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:11   #623
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja nakladam kilka warstw lub aplikuje go na mokro to troche zwieksza jego krycie
no chyba tak go wypróbuję, bo np. Pixie spokojnie jedną warstwą uzyskuję efekt zadowalający, przy 2 już za bardzo maskowato dla mnie

może zbyt przywiązałam się do tego sposobu i efektu jaki daje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:46   #624
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mnie zadowalająco kryje jedna cieniutka warstwa na sucho a też wolę bardziej zdecydowane krycie

Na moim blogu umieściłam swatche wszystkich róży LL, myślę nad wybraniem dwóch odcieni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:53   #625
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Na moim blogu umieściłam swatche wszystkich róży LL, myślę nad wybraniem dwóch odcieni.
agabil1, dziękuję za swatche! Akurat dzisiaj zastanawiałam się nad wyborem różu z LL, więc spadłaś mi jak z nieba. Co prawda w sieci jest trochę innych zdjęć, ale warto porównywać - różne oświetlenie, aparat itp. Lubię różowe róże, więc waham się między Candy Girl a Ooh La La... Jednak z tego, co widzę CG ma dość słabą pigmentację i strasznie dużo drobinek, więc obawiam się efektu dyskotekowej kuli. Natomiast OLL na niektórych zdjęciach wygląda niebezpiecznie ciepło i czerwonawo. Czy to złudzenie? Nie chcę cegiełki na policzkach.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:07   #626
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Bardziej polecam Oh la la. Jest bardziej napigmentowany, ogólnie jak dla mnie ładniejszy kolor. Candy Girl jest w typie Chery Blossom, taki perłowy, słabiej napigmentowany. Mam od długiego czasu próbkę, użyłam raz czy 2 na wyjście z psem i niezbyt mnie ciągnie do ponownego użycia. Nie jest czerwonawy! To różowy kolor.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:09   #627
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
agabil1, dziękuję za swatche! Akurat dzisiaj zastanawiałam się nad wyborem różu z LL, więc spadłaś mi jak z nieba. Co prawda w sieci jest trochę innych zdjęć, ale warto porównywać - różne oświetlenie, aparat itp. Lubię różowe róże, więc waham się między Candy Girl a Ooh La La... Jednak z tego, co widzę CG ma dość słabą pigmentację i strasznie dużo drobinek, więc obawiam się efektu dyskotekowej kuli. Natomiast OLL na niektórych zdjęciach wygląda niebezpiecznie ciepło i czerwonawo. Czy to złudzenie? Nie chcę cegiełki na policzkach.
Pozwole sobie wypowiedziec sie w tym watku, jesli nie masz nic przeciwko. Tez uwielbiam rozowe roze i podobnie jak ty wahalam sie miedzy Candy Girl a Ooh La La. Ja po uzyciu probek zakochalam sie w Ooh La La!! W ogole nie jest czerwony - to piekny odcien rozu. Candy Girl troche mnie rozczarowal, bo jest naprawde slabo napigmentowany.
Moze dac ci cos porownanie rowniez moich swatch'y http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...7-kolorow.html
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-26 o 20:10
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:37   #628
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Pozwole sobie wypowiedziec sie w tym watku, jesli nie masz nic przeciwko. Tez uwielbiam rozowe roze i podobnie jak ty wahalam sie miedzy Candy Girl a Ooh La La. Ja po uzyciu probek zakochalam sie w Ooh La La!! W ogole nie jest czerwony - to piekny odcien rozu. Candy Girl troche mnie rozczarowal, bo jest naprawde slabo napigmentowany.
Moze dac ci cos porownanie rowniez moich swatch'y http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...7-kolorow.html
super swatche mnie ciągnie do Clementine, ale muszę próbkę zdobyć, szkoda że już na angielskiej stronie nie ma próbek róży
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:50   #629
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, serdecznie dziękuję za porady! W takim razie zaraz kliknę Ooh La La i próbki podkładów. pinupxgirl - już wcześniej czytałam Twój wpis o różach LL i nie będę ukrywać, że to on mnie zainspirował do drążenia tego tematu.
A tak z innej beczki - czy ktoś testował może błyszczyki LL? Nie te w tubkach, a te nowsze (chyba), z aplikatorem.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:54   #630
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
agabil1, dziękuję za swatche! Akurat dzisiaj zastanawiałam się nad wyborem różu z LL, więc spadłaś mi jak z nieba. Co prawda w sieci jest trochę innych zdjęć, ale warto porównywać - różne oświetlenie, aparat itp. Lubię różowe róże, więc waham się między Candy Girl a Ooh La La... Jednak z tego, co widzę CG ma dość słabą pigmentację i strasznie dużo drobinek, więc obawiam się efektu dyskotekowej kuli. Natomiast OLL na niektórych zdjęciach wygląda niebezpiecznie ciepło i czerwonawo. Czy to złudzenie? Nie chcę cegiełki na policzkach.

Candy Girl dość wyraźnie błyszczy ale na szczęście tak tak wielkodrobinkowo i dyskotekowo jak Doll Face (brr). Gdyby nie to że wolę matowe róże, wzięłabym Candy

Jutro będę mieć pełny wymiar Clementine i Ooh La La.

OLL nie jest ciepły ani czerwonawy pamiętaj że swatche robiłam na nakremowanej dłoni i na mokro więc kolor jest bardzo intensywny. OLL to neutralny stonowany róż, śliczny.

Dodam w wolnym czasie swatche na sucho.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.